Witaj
Gość

Wątek: Pal czy tyran  (Przeczytany 5365 razy)

  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Pal czy tyran
« dnia: Sierpień 03, 2010, 11:10:59 pm »
Witam zawsze na midach z bufferem grałem palem dobrze się nim grało chodź dość ciężko się go expiło a zaś tyrkiem grałem sporo na pvpkach teraz mam zamiar grac na serwie x5 bez buffera gm shopu itp, wiec jaka classa z tych dwóch jest na taki serwer najlepsza pod względem pvp expa i farmy?


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:12:47 pm »
Pall - pvp

Tyr - farma i exp


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2010, 11:48:16 pm »
Tyr na pvp też sobie spokojnie da radę, byle ogarnięty.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2010, 09:16:12 am »
Pall - pvp

Tyr - farma i exp

ale urwał :) dawno takiej bzdury nie przeczytałem :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2010, 01:03:15 pm »
Pall - pvp

Tyr - farma i exp

ale urwał :) dawno takiej bzdury nie przeczytałem :)
Tylko, że taka jest prawda

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2010, 01:18:05 pm »
tak się składa że mam tyrnata w conście i wiem co on robi na pvp. Palkiem to na pvp możesz komuś cp zbić i to o ile jesteś zbity na ai....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 04, 2010, 03:03:08 pm »
Pall - pvp

Tyr - farma i exp

ale urwał :) dawno takiej bzdury nie przeczytałem :)
Tylko, że taka jest prawda
Obie te postacie są dobre w pvp bo nie ma problemu zbicia się do 30% hp(deska zaelot,pal ai).
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 04, 2010, 03:32:30 pm »
jezeli chodzi na oli palek > tyr. Jezeli jestes na open pvp i fullbuff to tyr przewyzsza pala, z racji ogromnego dps. Tyr zabije 3 pal 1. Na mass pvp/siege pal to tylko jako hate aura, i angelic icon (ten po 3 profie, nie pamietam nazwy) poniewaz ciezko mu bedzie sie przebic przez cp z jego mizernym atakiem, a tyr tam pokazuje pazur. Jego obszarowki beda robic ogromny dps. Pal dobry jest jedynie w pagan, a tyr praktycznie wszedzie da rade koxac, i na farmie Tyr>Pal. Jezeli ciekawi cie glownie oli, i ciezki exp to bier pala, jezeli mile doswiadczenia na pvp i szybka farma to Tyr
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 05:35:28 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 04, 2010, 04:19:05 pm »
poodzenia z expem palem w mosie kurwa kolejne zbdury.

tyr zabije 3 a pal 1 :D zajebiste porownanie.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 04, 2010, 04:48:38 pm »
jezeli chodzi na oli palek > tyr. Jezeli jestes na open pvp i fullbuff to tyr przewyzsza pala, z racji ogromnego dps. Tyr zabije 3 pal 1. Na mass pvp/siege pal to tylko jako hate aura, i angelic icon (ten po 3 profie, nie pamietam nazwy) poniewaz ciezko mu bedzie sie przebic przez cp z jego mizernym atakiem, a tyr tam pokazuje pazur. Jego obszarowki beda robic ogromny dps. Pal dobry jest jedynie w mosie, a tyr praktycznie wszedzie da rade koxac, i na farmie Tyr>Pal. Jezeli ciekawi cie glownie oli, i ciezki exp to bier pala, jezeli mile doswiadczenia na pvp i szybka farma to Tyr
chyba nic z tego prawda nie jest :D mogles jeszcze na koncu napisac ofek jest madry!
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 04, 2010, 05:03:42 pm »
Pal dobry jest jedynie w mosie

Chyba ci się coś pomyliło. Paladyn ma Banish Undead, a nie Banish Seraph.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2010, 05:34:57 pm »
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 05:51:58 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:53:23 am »
Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp.
o_O
Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.
jak ktos lubi wrzucac ud + hate aura i czekac 30 sekund na reuse, albo robic warzywko build to napewno. paladyna sie robi TYLKO na max dps, bo nikt tego nie bedzie bil i nie ubije. jego glownym zadaniem jest agro na healerow (bo reszta pewnie nie wejdzie) + robienie jak najwiekszego dps


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:35:19 am »
jak ktos lubi wrzucac ud + hate aura i czekac 30 sekund na reuse, albo robic warzywko build to napewno. paladyna sie robi TYLKO na max dps, bo nikt tego nie bedzie bil i nie ubije. jego glownym zadaniem jest agro na healerow (bo reszta pewnie nie wejdzie) + robienie jak najwiekszego dps

huh?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2010, 02:46:52 pm »
reszta - stun/shackle itd
i mialo byc "jego glownym zadaniem jest agrowanie healerow" ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2010, 03:48:57 pm »
Cytuj
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.

Ty mowisz o C5?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2010, 05:06:07 pm »
Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp.
OMG. Jeżeli mówimy o wyfarmionym pt to.. Cleanse od summona to mało, pt ud na +15 też, flame icon również? To takie pierwsze lepsze przykłady. ;x

Ta wiem, to BP jest od cleanse ale pt v pt nie raz się przyda cleanse od summonka na bp. :d

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:01:43 pm »
Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp.
OMG. Jeżeli mówimy o wyfarmionym pt to.. Cleanse od summona to mało, pt ud na +15 też, flame icon również? To takie pierwsze lepsze przykłady. ;x

Ta wiem, to BP jest od cleanse ale pt v pt nie raz się przyda cleanse od summonka na bp. :d

Czytales moj wczesniejszy post o flame icon??
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:04:10 pm »
Cytuj
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.

Ty mowisz o C5?


Nie o graci??
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Banned
  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: -5

  • FCB Forever <3
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:12:23 pm »
Więc tak.
PvP :
Tyr > Pal
PvE :
Tyr < Pal
Pt vs Pt :
Tyr < Pal

Farma samemu :
Tyr > Pal
Farma z kimś [Jedna , dwie osoby](Np jakiś DD,Nuker+masówki,wl)
Tyr < Pal
Farma z całym pt (czyt. bishop + kilku DD/Nukerów/WL)
Tyr < Pal
To jest moje skromne zdanie. Pozdrawiam ;)
Cytuj
/Naito, Bardzo ladna i regulaminowa prezentacja.
On mnie zawsze zaskoczy... ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:31:04 pm »
straszne głuupoty piszesz ziomek
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2010, 09:39:44 pm »
Więc tak.
PvP :
Tyr > Pal
PvE :
Tyr < Pal
Pt vs Pt :
Tyr < Pal

Farma samemu :
Tyr > Pal
Farma z kimś [Jedna , dwie osoby](Np jakiś DD,Nuker+masówki,wl)
Tyr < Pal
Farma z całym pt (czyt. bishop + kilku DD/Nukerów/WL)
Tyr < Pal
To jest moje skromne zdanie. Pozdrawiam ;)
jakby jeszcze byl w tym chociaz 1% prawdy
Cytuj
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.

Ty mowisz o C5?


Nie o graci??
chyba nie


btw czemu tylu ludzi wypowiada sie o postaciach, o ktorych nie maja najmniejszego pojecia? jak przeczyta to jakis poczatkujacy i pozniej bedzie wrzucal shackle na mass pvp, albo twierdzil ze tyr>pal, to go wysmieja...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 09:41:34 pm wysłana przez Kwadrat »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:35:23 pm »
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.
Jak się może pomylić pal z da oO ty w ogulę grałeś palem ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2010, 01:16:05 am »


Jak się może pomylić pal z da oO ty w ogulę grałeś palem ?
Ja gralem i wygladaja tak samo!
w ogulę - pokolenie gimnazjum powstan!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 01:27:00 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 06, 2010, 10:18:23 am »
Dla autora podsumuje teamat: