Witaj
Gość

Wątek: Pal czy tyran  (Przeczytany 5361 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 06, 2010, 11:33:31 am »
Cytuj
ajjj sory pomylilo mi sie z pagan(z DA mi sie pomylilo)
No moze to porownanie nie trafne ale w czym jest jeszcze blad?? Palek idzie na siege jako tank i daje hate aura shield stun i ud, reszta sie zajmuje wybijaniem. Moze na pt vs pt jeszcze kogos zabije ale watpie czy ma sens zbijac sie na AI przed pvp. Pal to Tank i ma tankowac wbijac stuny i agrowac na siebie innych!!. Ludzie moze i tancy sa silnii ale nie robcie z nich pro uber dd co zabijaja bardzo szybko, od tego sa dd i nukerzy, a palek ich chroni hate aurami... . Nie mowie ze tank to mieso armatnie, ale raczej ciezko mu bedzie kogos zabic oprocz nukerow, jezeli ktos mu fraga nie podkradnie.

Ty mowisz o C5?


Nie o graci??

No wlasnie wiem ze nie o gracii.

Od C1 gralem tankami i widzialem jak ta klasa sie zmienia.Od C4 ludzi zaczeli uzywac dziar na +str i byly wysmiewani za to (w sumie tak to bylo az do IL).W sumie nie wiem czym sie rozni Janek ktory ma +5 con i +4 dex ktory wali hatem,stunuje i rootuje od Krzysia ktory ma +5 str i +4 wit ktory stunuje,hateuje i rootuje a i potrafi jeszcze przypierdolic jak bedzie akcja 1v1.Jak dla mnie robota jest wykonana tak samo z tym ze Krzysio nie bedzie stal jak na strzelnicy kiedy bedzie 1v1 bo tank ma dosc duzo skilli zeby samemu przezyc i nie widze sensu zeby przetrzymywac 1 nuk wiecej skoro na koncu jestes i tak sam.


  • Banned
  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: -5

  • FCB Forever <3
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2010, 09:08:35 pm »
+1   8)
Cytuj
/Naito, Bardzo ladna i regulaminowa prezentacja.
On mnie zawsze zaskoczy... ;)


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2010, 05:16:42 pm »
Jeżeli masz ochotę spróbować czegoś nowego to bierz tyranta.

Zawsze możesz sobie zrobić reroll postaci. Dzisiaj na privach jest dosyć łatwo z expem.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2010, 05:23:56 pm »
Na większosci privów ludzie mają trudniej z exp niż gracze off ale ok.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2010, 05:33:20 pm »
Na większosci privów ludzie mają trudniej z exp niż gracze off ale ok.

2 dni temu zrobilem sobie human warriora na serwie x2.Dzisiaj to juz jest TH i jakiegos uber gear nie mialem czy cos tylko common gear.Exp dzisiaj jest tak debilnie prosty i szybki ze nie wiem jak mozna miec problemy z tym (nawet tankiem czy healerem/bufferem latwo sie koxa).Jak prv ma zesrane vitaly i herby to nic dziwnego ze maja trudniej.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Pal czy tyran
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2010, 05:41:08 pm »
Na większosci privów ludzie mają trudniej z exp niż gracze off ale ok.

2 dni temu zrobilem sobie human warriora na serwie x2.Dzisiaj to juz jest TH i jakiegos uber gear nie mialem czy cos tylko common gear.Exp dzisiaj jest tak debilnie prosty i szybki ze nie wiem jak mozna miec problemy z tym (nawet tankiem czy healerem/bufferem latwo sie koxa).Jak prv ma ze-_-'ne vitaly i herby to nic dziwnego ze maja trudniej.
Imo na ruoffie postac na 40 wbija sie 1/2 dni.Wystarczy policzyc kame+pailake+vit.To jest ogromne ulatwienie.
Mi jedynie exp sie nudzi, chyba niema nic prostszego/nudniejszego niz klikanie f1 f2 na zmiane.