Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163107 razy)

  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 31, 2011, 06:28:36 pm »
człowieku, czemu ty nie użyjesz opcj iszukaj w podstawowych pytaniach?

SWS i BD mają nowe combo disco, które łączy efekty obydwu, tak aby w party był potrzebny tylko 1

Są CP poty, ale jak jednym healem umiem zwrócić 3-4k CP, to co da spamowanie po 50cp co sekundę?

Nie bolało zbytnio prawda więc po co ten dodatek o szukaniu? :)

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

bo od kilkunastu dni tego typu pytania, na które odpowiedź była udzielana kilka razy, pojawiają sie średnio co 12h i jest to bardzo denerwujące dla stałych bywalców forum.


Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 31, 2011, 09:53:19 pm »
SWS i BD mają nowe combo disco, które łączy efekty obydwu, tak aby w party był potrzebny tylko 1
lepiej robic wtedy sws-a czy bd? bo nie gralem tymi postaciami ale mam wrazenie ze bd moze byc w pvp i  pve  duzo lepszy od sws-a.hex itp.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 31, 2011, 10:42:23 pm »
lepiej robic wtedy sws-a czy bd? bo nie gralem tymi postaciami ale mam wrazenie ze bd moze byc w pvp i  pve  duzo lepszy od sws-a.hex itp.
Boże.. czy sws czy bd i tak potem są enchanterem. jedynie różnią się statami, wyglądem i rasowymi skillami. Takim jak ty wlepiałbym warna za lenistwo w czytaniu


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 31, 2011, 11:46:29 pm »
@dsfa5
poczytaj temat o enchanterze tam było to poruszane

generalnie mogę powiedzieć , że sws ma  stare songi, na 40+ dostaje te , które wcześniej były na 76, dochodzą też nowe bufki- rytm, melody- musisz przeanalizować stare bufy sws i bd  a potem nowe skile enchantera i zostanowić się co ci bardziej pasuje
weź także pod uwagę staty rasowe - teraz enchaner ma trochę inne zadanie niż wcześniej sws i bd
poczytaj i sam wybierz co ci pasuje


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 31, 2011, 11:59:59 pm »
kurde koledzy dzieki za odpowiedz i wiem że jesteście skołowaceni tymi pytaniami o aweking ale JA NIE PYTAŁEM O ENCHANTERA ;) Ulquiora, a ja wlepiłbym ci warna za usilną próbę dowalenia mi  i wykazania kozaka ;) nie pytałem o 4 prófke ;) tylko zastanawiałem sie kogo wybrać DO MOMENTU 4 prófki bo wydaje mi się, że sws stanie się takim niechcianym charem trochę ;) bd sam poexpi a sws już duuuzo chyba gorzej.przeczytajcie uważnie pytanie  :P


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 01, 2011, 12:54:03 am »
co za roznica do 85 i tak żadnej z tych prof nie wysolujesz no chyba ze raziel wannabe :P


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 01, 2011, 01:15:22 am »
@dsfa5
exp do 85 lvl zajmie ci  na luzie 3-5 tygodni ( 2 przy troche nolife) , więc nawet nie zdążysz się przyzwyczaić co  masz używać a już tych skili nie będziesz używał  :D
bd sam poexpisz max na 60+ potem bardzo ciężko, pozostaje więc tylko party a w przypadku sws już możesz bardziej pograć solo, ale też to mało opłacalne i wolne
dawniej bd był raczej dla wojów , sws dla łuków i magów ( generalnie) , teraz mają podobne dodatkowe melodie i nie powinno być problemu ze znalezieniem part  dla obu tych profesji


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 01, 2011, 01:22:09 am »
@dsfa5
exp do 85 lvl zajmie ci  na luzie 3-5 tygodni ( 2 przy troche nolife)
Chyba na lancerze z buff boxami i wolnymi lokacjami


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 01, 2011, 12:10:10 pm »
żadnych buff boxów, tylko wolne lokacje, których na EU przez pierwsze 1-2 miesiące nie będzie.

Nie, to nie jest próba krytyki EU.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 01, 2011, 12:35:41 pm »
żadnych buff boxów, tylko wolne lokacje, których na EU przez pierwsze 1-2 miesiące nie będzie.

Nie, to nie jest próba krytyki EU.
Nowa kronika stawia duze ograniczenia wbicia tego 85 w takim party jakim chce grac po przebudzeniu. Nie zmiescisz wszytskich profek w 1 party. Mysle ze buffboxy duzo daja jednak po tym co pisał np Arimas.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 01, 2011, 12:42:38 pm »
a jeszcze takie pytanie odnośnie petów, bo stanąłem na gracji i nie wiem czy już jest tak dobrze dalej. na gracji super expiło się z petami. na swoim tanku z fenrirem i buffem szło ładnie expić.na GoD też to tak wyglada dalej? czy juz nie jest tak różowo?


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 01, 2011, 01:29:48 pm »
bd sam poexpi a sws już duuuzo chyba gorzej.przeczytajcie uważnie pytanie  :P
hahaha hahaha

Nie wróże ci dobrej przyszłości. Założę się że nie dasz rady nawet do 80lvlu dojść  :oops:

Co do fenira na freyi zmniejszyli im staty x2 i tak pozostało

//Acid -- Co jeden to lepszy znawca, śmiać mi się chce. Swoją subę BD wykoksałem od 40 do 75 za pomocą wilka/fenrira. Od 68 lvl do 75 nie wychodziłem w TOI wbijając tam 1-2 lvle dziennie z buffem na plecach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 02:01:10 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 01, 2011, 02:47:29 pm »
Wilk w cale nie jest slaby po freya i h5, na l2.ws(x5) nie mialem z nim zadnego problemu expiac olem do 78. Tylko te nudy w braku CP.
Zastanawiaja mnie tylko 3 setupy gry, OL + wilk / WC + wilk ewentualnie SE + wilk i pt na godzie, ale jakos sie okaze co i jak, na razie pozostaje tylko sie zastanawiac. Ciekawe czy polityka dotyczaca boxow bedzie taka sama jak na ru officialu, plac i odpalaj.
Acid na x2 ratach?


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 01, 2011, 03:29:31 pm »
wilk jest dobry w kazdym setupie melee , dmg z top sprzetem po przemianie w fenrira jest ogromne wiec warto expic... tylko szkoda ze taki miekki jest
retired


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 01, 2011, 03:31:00 pm »
Tak z PA na Lancerze, więc x2 na H5.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 01, 2011, 04:04:12 pm »
Dzięki za odpowiedzi, czyli warto dalej expić razem z wilkiem.

BTW Ulquiora: myślę że Acid już ładnie wyjaśnił ci expienie bd+wilk.ja tylko robiłem dla certy bd-eka i na covie z fenrirem expiło się baaardzo przyjemnie ;) do 75 lvl doszedłem szybko aż sam się zdziwiłem ;) Dlatego było ważne dla mnie, jak staty petów po gracji


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 01, 2011, 04:15:40 pm »
Do 75 solo tak, każdy potrafi. Ale mi głównie chodziło po tym 75lvl+ Solo sam marnie exp będzie iść. Bez cp party to jedna wielka porażka.
Acid a ty tym bardziej powinieneś domyśleć się że chodziło mi od 75lvl'a w górę... Tym bardziej jak teraz za pomocą q idzie szybko się wyexpić.. No i piszesz bd solo + wilk. Szkoda że w taki sposób, bo co się zalogowałem ( i miałem wtedy subę bd) to od razu pt mi zarzucano
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 04:17:48 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 01, 2011, 04:24:14 pm »
@dsfa5
exp do 85 lvl zajmie ci  na luzie 3-5 tygodni ( 2 przy troche nolife)
Chyba na lancerze z buff boxami i wolnymi lokacjami

86/85 w 3 tygodnie z buff boxam na lancerze i nie do końca wolnymi lokacjami z 50% ostrego noliife
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 01, 2011, 04:50:22 pm »
zrobiłem q na 2 profe i q w ivory tower , zatrzymałem się na 43 , są jeszcze jakieś opłacalne q na exp ?
wiem ze 1 pailaka od 49+ i ktos pisal cos o cruma tower ale nie wiem gdzie sie bierze ten q


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 01, 2011, 05:34:22 pm »
Teleport z dion do Cruma Tower i od razu po prawej stronie stoi npc u którego bierzemy daily Q w cruma, polega na zabiciu 20 mobów ;) Zawsze dodatkowy exp. Do tego Kamaloka a poza tym zostaje normalny znany grind ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 01, 2011, 06:29:36 pm »
który to ten npc od daily questa?

tam w cruma i w okolicach znikają niektórzy npc

generlanie trzeba szybko dobić 49 lvl i zrobić Pailake, dostaniesz broń B, potem w miarę dobry quest na 50 lvl i 55 lvl- po około 1,5kk expa, reszta questów nic nie warta
ogólnie wersja jak to  robi się szybko 85 lvl na questach nieprawdziwa :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 06:34:42 pm wysłana przez Severeen »


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 01, 2011, 06:39:28 pm »
@dsfa5
exp do 85 lvl zajmie ci  na luzie 3-5 tygodni ( 2 przy troche nolife)
Chyba na lancerze z buff boxami i wolnymi lokacjami

86/85 w 3 tygodnie z buff boxam na lancerze i nie do końca wolnymi lokacjami z 50% ostrego noliife
Bubacz przeciez ja wiem co to dla Ciebie "50% nolife" :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 02, 2011, 09:26:37 am »
A propos wilka - czy pieskowi też zwiększyli lvl? Czy dodali jakieś lepsze bronie/armory dla niego? Jakieś R... No i czy nadal wilcze SP jest psu na budę...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 02, 2011, 02:32:29 pm »
A propos wilka - czy pieskowi też zwiększyli lvl? Czy dodali jakieś lepsze bronie/armory dla niego? Jakieś R... No i czy nadal wilcze SP jest psu na budę...

Pozdrawiam
zwiększyli mu lvl do 99 a czy doszły jakieś nowe itemki dla niego, to nie wiem


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 05, 2011, 11:35:27 pm »
Przeczytałem cały temat i mam parę krótkich pytań.

1. Jaka postać ma największy range w godzie (wliczając skille)?
2. Czy Maestro nadaje się już do pvp?
3. Czy są zmiany w skillach sprzed 4 profki?
4. Czy jakaś klasa się wybija? Typu op kamaele 1v1 na poprzednich kronikach? Jak jest z balansem? Kto teraz dominuje oli, a kto mass/siege?
5. Optymalizacja, czy faktycznie fpsy podskoczyły w górę czy na odwrót?
6. Ogromny dylemat czym grać, jestem zagorzałym fanem spellhowlera. Jak długo da się nim solować? Czy jest on mocny w tym update czy pada na blow od daggera?
Rozważam też łucznika, poprzednio miał kiepsko z powodu masowych resistów, jak jest teraz? I czy dalej opyla się używać krytów czy może teraz już skilli?
7. Oczywiście mówimy tutaj osobno o stanie sprzed i po przebudzeniu. Jak długo dochdodzi się teraz do przebudzenia i jak zmienia się wtedy styl gry? Gra sprzed przebudzenia jest podoba jak do tej pory czy też inna?
8. Faktycznie nerfneli wilka? :( Po co?
9. Jakie buffboxy są w modzie? Np. dla wizarda albo dla archera? Ktoś jeszcze używa improved kooki (na ruskim)?