Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163123 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #525 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:26:01 pm »
jak odpalic tu duala?


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #526 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:36:32 pm »
Cytuj
jak odpalic tu duala?

Tu to znaczy gdzie?
ru off - musisz mieć PA
eu off - musisz mieć PA
NC west serwery (NA+Naia): luncher/file/settings/advanced -> zaznacz "allow multiple instances..."


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #527 dnia: Grudzień 05, 2011, 03:48:30 pm »
Odnośnie dmg jest możliwość ze zrobił sobie ten lepszy armor, czyli light enchance (czy jakoś tak), które dodaje +str, patack, evasion, i atack speed (nie wiem czy to wszystko:P)


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #528 dnia: Grudzień 05, 2011, 04:25:44 pm »
Też to zrobiłem :). Ok, nie ma co ciągnąć dalej tego tematu dmg. Już mniej więcej wiem dlaczemu tak. :P

Biłem się z innymi i już dmg poszedł mocno w góre ale nie zmienia to faktu, że i tak mnie klepią. ^^


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #529 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:15:26 pm »
Drill Demon - gdzie ten szit jest? Albo z czego teraz dropić Demonic Bloody? 5. piętro ToI zmieniło się całe...
UP
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #530 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:50:09 pm »
Odnośnie dmg jest możliwość ze zrobił sobie ten lepszy armor, czyli light enchance (czy jakoś tak), które dodaje +str, patack, evasion, i atack speed (nie wiem czy to wszystko:P)

Chodzi o to Robe Recovery czy jeszcze jakiś dodatek ?


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #531 dnia: Grudzień 05, 2011, 07:40:38 pm »
Mam pytanie odnośnie GOD'a czy na tej kronice dalej spoil będzie maszynką do zarabiania adeny czy jest jakaś inna klasa(warsmith)?
Jak tak to prosze o jakieś porady odnośnie co spoilować gdzie itp.
Z góry dzięki za odpowiedz


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #532 dnia: Grudzień 06, 2011, 08:03:50 pm »
Nie ma już czego crafcić aż do S... no może poza szotami :beksa: ale później jest niewiele lepiej.

Po 85 spoilować mogą Rogue, crafcić zwykłe itemki wszyscy, szoty tylko kraśki, nie pamiętam jak jest z itemkami specjalnymi. Spoil polega na spoil -> hide -> run -> spoil -> hide -> run


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #533 dnia: Grudzień 06, 2011, 09:59:18 pm »
czy kamele mogą być summonerem?

na jakiej zasadzie dziala awaken? najpierw robie postac i od razu bez zadnej subki mam awakena czy musze najpierw wyexpic subklase aby osiagnac status awaken?

grajac na przykładzie humanem paladinem, czy mógłbym zostać potem bd a w następstwie iss enchanterem?

oraz do którego lvla sa buffki od newbie helpera

byłbym bardzo wdzięczny za odpisanie na pytania, na pewno wiele osób na tym skorzysta
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 10:31:18 pm wysłana przez kiwi13 »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #535 dnia: Grudzień 07, 2011, 11:38:58 am »
Nie ma już czego crafcić aż do S... no może poza szotami :beksa: ale później jest niewiele lepiej.

Po 85 spoilować mogą Rogue, crafcić zwykłe itemki wszyscy, szoty tylko kraśki, nie pamiętam jak jest z itemkami specjalnymi. Spoil polega na spoil -> hide -> run -> spoil -> hide -> run
Reasumując, opłaca się robić spoila/crafta czy skończy się tylko na klikaniu shotów?
Co rozumiesz jako "zwykły item" ? Na PTS Eu nie mogłem wpisać np. s grade recek na bronie. Po 85 ofc.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #536 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:58:12 pm »
Nie ma już czego crafcić aż do S... no może poza szotami :beksa: ale później jest niewiele lepiej.

Po 85 spoilować mogą Rogue, crafcić zwykłe itemki wszyscy, szoty tylko kraśki, nie pamiętam jak jest z itemkami specjalnymi. Spoil polega na spoil -> hide -> run -> spoil -> hide -> run
Reasumując, opłaca się robić spoila/crafta czy skończy się tylko na klikaniu shotów?
Co rozumiesz jako "zwykły item" ? Na PTS Eu nie mogłem wpisać np. s grade recek na bronie. Po 85 ofc.

- z powyższych i wcześniejszych odpowiedzi powinieneś wyciągnąć wniosek że craft już nie jest tak opłacalny na początku i w całej grze jak kiedyś, ma podobno znaczenie dopiero na r grade ale nie wiem dokładnie też jak to wygląda (ale w skrócie szału nie ma dobry drop itemów z rb był już na h5 gdzie też jego znaczenie minimalnie spadła) a spoil to samo, nie ma co crafcić to też nie ma co spoilować chyba że r grade itd, albo jakieś special itemy ^^ o których nie wiem bo w goda dopiero zaczne :P

A co do samej gry spoilem/craftem czyli kraśkiem to tak jak każda postać ma swoje + - więc wiesz
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #537 dnia: Grudzień 07, 2011, 01:07:47 pm »
krafcic shoty r moze kazda rasa
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #538 dnia: Grudzień 07, 2011, 08:20:51 pm »
Witam, mam pytanie odnośnie GoD

Czy lepiej jest zrobić WC czy BD do pt?

Która postać jest lepsza po przebudzeniu?
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #539 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:52:27 am »
Witam.
Mam pytanie czy w GoD są sankcję za zbyt dużą różnicę lvli w pt?
I czy zdarzyło się komuś w początkowym town utknąc wchodząc poprostu po schodach?, wszyscy biegali koło Mnie, a ja nie mogłam sie w ogóle ruszyć.Pomógł jedynie tp scroll.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #540 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:57:59 am »
I czy zdarzyło się komuś w początkowym town utknąc wchodząc poprostu po schodach?, wszyscy biegali koło Mnie, a ja nie mogłam sie w ogóle ruszyć.Pomógł jedynie tp scroll.
- sprawdź gdzie klikasz, moze klikalaś na jakiegoś gracza, npc i dlatego nie mogła sie postać dalej przesunąć ... a jak wpadniesz w geo albo postac sie zatrzyma nagle sama z siebie to możesz użyć sterowania za pomocą strzałek z klawy - te akurat zazwyczaj pomagają poruszyć postem a potem juz normalnie myszką, no przynajmniej u mnie działa taki sposob ^^
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #541 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:10:10 am »
Ezrael dziękuje, strzałki pomogły.Znowu Mnie "zablokowało" w ruinach:P

Proszę jeszcze o wypowiedz na temat różnicy lvli w pt.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #542 dnia: Grudzień 08, 2011, 12:37:04 pm »
Czy jest jakaś stronka z questami, które opłaca robić się w god po 43lvlu?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #543 dnia: Grudzień 08, 2011, 12:48:28 pm »
jest sens robic w tej kronice kokabure dla SE? (przy zalozeniu ze mam Const Party)? czy raczej jest to strata czasu i expa?

Jedynie co mi przychodzi do glowy to pomocna moze byc kura przy pvp - nieraz daje heal'a i odnowi MP . . . ale czy warto przez to tyle expa tracic?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #544 dnia: Grudzień 08, 2011, 01:35:47 pm »
Ezrael dziękuje, strzałki pomogły.Znowu Mnie "zablokowało" w ruinach:P

Proszę jeszcze o wypowiedz na temat różnicy lvli w pt.
- Nie ma za co, a co do różnicy to nie wiem ale nie zdziwiłbym się jakby była podobna do tej z h5: 15lvl = 30% expa i 9 lvl normalnie
na stronie gdzieś ktoś opisał różnice lvl i ilość osób w stosunku do RB ale nie wiem czy ma to jakieś przełożenie na normalne pt. Czyli w skrócie nie mam pojęcia :)

Czy jest jakaś stronka z questami, które opłaca robić się w god po 43lvlu?
- http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=216369
@Edit
- http://www.lineage2.com/en/game/patch-notes/goddess-of-destruction/quests/new-quests.php
pozycja 16, nie ma szczególnej informacji co się opłaca a co nie ale jest ogólnie spis questów, których można poszukać w necie i zobaczyć ile dają expa etc. trzeba będzie w praktyce zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 01:37:41 pm wysłana przez Ezrael »
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #545 dnia: Grudzień 08, 2011, 03:01:03 pm »
Ezrael dziękuje, strzałki pomogły.Znowu Mnie "zablokowało" w ruinach:P

Proszę jeszcze o wypowiedz na temat różnicy lvli w pt.

Wystarczy stargetować siebie i normalnie klikać do przodu, wtedy cię odblokuje. :P


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #546 dnia: Grudzień 08, 2011, 06:44:34 pm »
Są moze gdzies opisane questy bo np. robilem dzis na Naia Qna 1 profke u orka mystica i wyglądał on zupełnie inaczej niz opisany tuhttp://l2.eogamer.com/wiki/Path_of_the_Orc_Shaman


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #547 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:08:33 pm »
Czy C gradowej bronie bound dostają losowe SA czy jest to jakaś zasada?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 08:10:17 pm wysłana przez Silv »


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #548 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:14:15 pm »
Są moze gdzies opisane questy bo np. robilem dzis na Naia Qna 1 profke u orka mystica i wyglądał on zupełnie inaczej niz opisany tuhttp://l2.eogamer.com/wiki/Path_of_the_Orc_Shaman
Teraz q na profke są w formie instancji, wszyscy robią to samo, z tego co wiem gdy dobijasz do lvli granicznych powinno Ci wyskoczyć, że żeby zmienić profke musisz pobiec tam i tam i zrobić to i to.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #549 dnia: Grudzień 08, 2011, 09:38:30 pm »
A znajde gdzies opisy questow powiedzmy wszystkich jesli jest cos takiego.