Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163129 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #600 dnia: Grudzień 13, 2011, 07:38:55 pm »
Dzięki, te poradniki są bardzo obszerne i w tym momencie nie mam czasu ich przeglądnąć ale zrobię to na pewno gdy będę miał czas, dlatego chciałbym zapytać czy są jakieś poradniki dla Mrocznego Elfa ? Wiem że to brzmi banalnie, ale chodzi mi konkretnie o to że gram mrocznym elfem drogą Palus Knight -> Bladedancer->...itd Chciałbym się dowiedzieć o nich najważniejszych informacji, przede wszystkim jakie skille należy ulepszać pierwsze, jakie są priorytetowe a jakich nie warto po prostu.


EDIT: Nie ważne, znalazłem parę ciekawych informacji. Ale zawsze jakiekolwiek pro tipy mile widziane ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2011, 07:53:26 pm wysłana przez Frooze »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #601 dnia: Grudzień 13, 2011, 08:47:41 pm »
A ja chcialbym zapytac jak to jest z itemkami? Bo dostalem po 1 profce jakis item cos tam of courage i kupilem sobie za to sprzet D gr. A jak jest dalej czy po przekroczenu 40, 52, 61 i 76 znow dostane takie itemki by kupic odpowiednio C, B, A i S sprzęt ? Jeszcze jedno, w jaki sposob wejsc w posiadanie kryształow grade wiekszych niz A? Skad brac itemki do krystalizacji? Drop przeciez na retailu przy ratach x1 jest kosmicznie niski chyba. A z drugiej strony czytajac niektore tematy na forum to wyczytalem o marginalizacji krafterów. No to skad brac sprzet lepszy niz S ? Pisza ze niby z dropa, no to chyba trzeba czekac miesiace na drop full itemka np S80 czy lepszego, pomijajac Raid Bossy.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #602 dnia: Grudzień 17, 2011, 04:51:17 am »
gdzie dropic ksiazki na combo buffy dla ola ?


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6



L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

  • HOoLiGanS
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #604 dnia: Grudzień 19, 2011, 04:44:49 pm »
Mam takie pytanie JAK SIĘ POŁĄCZYĆ Z TYM SERWEREM ?  Mam już tego patcha i nowego l2 zainstalowanego .... PROSZĘ o pomoc !

//Wybacz, ale to są szczyty szczytów... W podklejonym temacie serwera Core jest niemal WSZYSTKO. minus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 05:07:46 pm wysłana przez Kamal »
Hooligans


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #605 dnia: Grudzień 19, 2011, 05:37:47 pm »
Czy w godzie jest quest na recki ssów s? Czy drop spoil gdzie?:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #606 dnia: Grudzień 28, 2011, 03:44:07 pm »
Witam. Po włączeniu Launcher'a zrobiła mi się automatycznie jakaś aktualizacja i teraz po wpisaniu swoich danych do konta wyświetla mi, że zostałem rozłączony z serwerem i żebym spróbował jeszcze raz, mogę tak w kółko... Wie ktoś co może być powodem? Z góry dzięki.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #607 dnia: Grudzień 28, 2011, 03:59:42 pm »
Mam kilka pytan bo sie neco pogubilem w tej kronice
1.
a) Mammony (wiem ze sie pojawiaja losowo w miastach kolo Black Marketerow) jak to z tym dokladnie jest trzeba latac od miasta do miasta jak po katach za dawnych czasow (jakies godziny pojawiania sie ?) Jak to ogolnie teraz dziala?.
b) Nie  ma AA wiec rozumiem ze teraz u mammonow kupujemy za adene czy cos innego ktos cos tam mowil ze jakies scrolle czy inne cuda sa potrzebne zeby cokolwiek kupic u Mammonow (jesli tak gdzie to zdobyc).
2.Quest na Nobla - jakies nowe zmiany w GoD ?
3.Jesli moglby ktos opisac mniej wiecej o co biegalo w Quest-ach ktore bierzemy u Guarda np. w Aden przed sieg-em na zameczek i tluczemy odpowiednie klasy na polu bitwy.

to tyle co mi na chwile obecna spedza sen z powiek za kazda odp. z gory thx  (ech za dluga przerwa od L2 - znow newbie)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #608 dnia: Grudzień 28, 2011, 04:43:01 pm »
Ode mnie jeszcze pytanie jak wyglada tutaj q na sube, a odpowiedz  100 badge z TW noble+suba mnie nie interesuje  :).



Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #609 dnia: Grudzień 28, 2011, 10:17:54 pm »
Witam. Po włączeniu Launcher'a zrobiła mi się automatycznie jakaś aktualizacja i teraz po wpisaniu swoich danych do konta wyświetla mi, że zostałem rozłączony z serwerem i żebym spróbował jeszcze raz, mogę tak w kółko... Wie ktoś co może być powodem? Z góry dzięki.

Od takich problemów masz odpowiedni dział na forum. Proszę tam zadać pytanie. Jutro czyszczę ten topic.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #610 dnia: Grudzień 30, 2011, 10:42:51 pm »
1A
No wiec tak BOM/MOM losowo respawna sie w miastach wiec pozostaje ci tylko szukac lub krzyczec moze ktos odpisze ci gdzie akurat sie znajduje :) a respawnuje sie kolo dwarfa ktory w giran znajduje sie bezposrednio kolo schodow to wyjscie gdzie idzie sie do magic shopu / gludio kolo swiatyni a tak dokladnie za nia / gludin kolo DE guild / rune od gk idziesz droga w dol dochodzisz do takiego domku reszty nie pamietam :)

B

Wszystko za Adene tylko sam nie wiem skad zdobyc blank scrole na to zeby kupowac enchanty :)\

2

Nobla sie robi tak jak na H5 czyli nie trzeba 5 luna... (zieranie monstonow nastepnie IV urna etc) :) baraka rowniez nie trzeba zabijac (ale mozna) wystarczy zebrac 100 q itemow i gitara :) 


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:56:08 am »
jak otwierać treasure chest? wszystkie jakie próbowałem otworzyć kluczem wybuchały


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 02, 2012, 07:01:32 pm »
kluczem z grocka, skillem od daggerów.
Widocznie trafiałeś zawsze na fake, mi się udało tylko 1 skrzynkę otworzyć.
gl : )


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 02, 2012, 08:23:22 pm »
na PTSie, przeciągasz broń ze swojego ekwipunku do 'kosza' (czyt. niszczysz ją)

dostajesz za nią 1 enchant tego samego grade'u, cry i jakieś śmieci

zniszczysz broń R - dostajesz EWR
zniszczysz armor R - dostajesz EAR

[nie pamiętam czy przy 'krystalizacji' jest tak samo]

działa to jeszcze ?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:25:18 pm »
Nie, PTS nie ma już od dawna
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:13:53 pm »
A jak odnowic pasek vitality points? Bo tak gram sobie a tu zostaly 3 kreski, jedna zeszla juz.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #616 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:17:19 pm »
Na, którym serwerze grasz? NA, EU, RU? Na eu dostajesz taką gwiazdkę, dzięki której przy expie zwraca Ci się vit. Nie są to olbrzymie ilości, no ale pomaga. 1h trwania/4h reuse
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #617 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:19:55 pm »
A jak odnowic pasek vitality points? Bo tak gram sobie a tu zostaly 3 kreski, jedna zeszla juz.

Vit zostaje również odnawiany przez serwer co środę każdego tygodnia.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #618 dnia: Styczeń 02, 2012, 10:29:22 pm »
Gram na Naia. A jaki item daje taki wizualny efekt jakby płonacej postaci? To tez chyba cos związanego ze zwiekszonym expem


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 1

  • Jihad Noobs
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #619 dnia: Styczeń 02, 2012, 11:52:16 pm »
Mam kolejne pytanie a wlasciwie prosbe  daj  ktos link  do  strony  gdzie znajde jakie  spell  booki  po 70  mozna zdropic i  gdzie:) Jakos nie moge ogarnac tego  w necie a nowe skile by  sie zdaly :) z gory dziekuje:) moze byc pod samego  sh  ale pewnie inni  tez skorzystaja jak  znacie pod all  klas:)
W obliczu śmierci nie ma sprytnych nie ma odważnych, straszy brak uzyskania drugiej szansy...<br /><br /><br /><br /><br />


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #620 dnia: Styczeń 03, 2012, 01:05:15 am »
Ma ktoś info ile expa na jaki level trzeba? Znalazłem tylko tabele dla 85-99.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #622 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:16:33 am »
Mam kolejne pytanie a wlasciwie prosbe  daj  ktos link  do  strony  gdzie znajde jakie  spell  booki  po 70  mozna zdropic i  gdzie:) Jakos nie moge ogarnac tego  w necie a nowe skile by  sie zdaly :) z gory dziekuje:) moze byc pod samego  sh  ale pewnie inni  tez skorzystaja jak  znacie pod all  klas:)


Było, wystarczyło poszukać http://l2wiki.com/Forgotten_Scrolls
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 10:19:21 am wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 03, 2012, 01:24:23 pm »
Gdzie kupic blue wolf set i Samurai Long Sword*Samurai Long Sword dla glada oczywiscie


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #624 dnia: Styczeń 03, 2012, 02:01:37 pm »
Gdzie kupic blue wolf set i Samurai Long Sword*Samurai Long Sword dla glada oczywiscie
Duale kupisz tylko do graczy a set w aden

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926