Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163074 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 03, 2012, 04:10:20 pm »
A jaka cena jest w miarę rozsądna?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 03, 2012, 04:23:09 pm »
policz... 2x 5kk za slsy + SoP i szukaj w tej cenie albo niewiele wyższej


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #627 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:42:08 am »
Czy jest jakaś komenda zeby informowac kogos o tym ze np. jestem afk ? Dokładnie chodzi mi o sytuacje kiedy posadze postac w sklep i niema mnie przy kompie a ktos do mnie zagada na whisp. Tak pytam bo np. w WoWie jest takie cos a dokladnie w modzie DBM ze jak whispne do kogos to mi pokazuje komunikat ze ktos jest np zajety walka zjakims bossem albo jest afk.
Czy w L2 jest rowniez taka mozliwosc ?
I drugie pytanko, bo tak sobie leweluje i widze ze nie musze zdobywac zadnych ksiazek do nauki skilli. Czy tak bedzie juz do konca? Mam teraz 65lvl i widze w zakladce nastepne dostepne skille na 66 wiec pewnie znow beda bez ksiazek.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #628 dnia: Styczeń 05, 2012, 10:54:48 am »
jedyna legalna opcja to napisanie AFK w opisie sklepu


książki zostały usunięte niemal całkowicie za czasów Gracii Final czyli hoho temu. Jedyne książki jakich będziesz potrzebował to forgotten scrolle pod swoją klasę http://l2wiki.com/Forgotten_Scrolls.



  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #629 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:24:43 pm »
A co oni w GoD pozmieniali bo moby , ktore mam na czerwono nie daja mi expa. Chodze wiec na moby zolte albo jasno czerwone, expie paladyna teraz 64lvl i obecnie expie na Swamp of Screams. Mpby latwe do zabicia ale expa wiecej niz w forest of the dead czy VoS, myslalem jeszcze o VoA ale tam za duzo ludzi. Gram na Naia i niestety solo bo party matching to jakas totalna pomyłka


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #630 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:27:31 pm »
No tak zrobili ze za ciemnoczerwone moby nie dostaje się expa. Nie wiem jak na Twoim serwie ale próbowałeś na TOI ? na Magmeld zawsze sie jakieś pt tam dostanie no i exp przyzwoity.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #631 dnia: Styczeń 05, 2012, 01:27:19 pm »
Gram na Naia, w ToI samemu ciezko bo trzeba wyciagac moby pojedynczo i uwazac by jakis inny nie zagrowal sie. I tak tylko na Vanguardzie idzie jakos expic paladynem, ludzi w ToI tyle ze czekaja na respawn mobow a o party jak sie jest bez klanu czy jakichs znajomych mozna zapomniec. Wczoraj chcialem dolaczyc do pt polakow, bylo ich 4 i stwierdzili ze 5 osoba w pt zje im za duzo expa.
Pozostaje wiec zmudne wbijanie expa w malo popularnych wiec mniej zaludnionych lokacjach.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #632 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:49:38 pm »
Tez gram na Naia i tez tankiem. Faktycznie kiszka jest jak sie niema pt bo solo expienie jest malo wydajne. Probowalem isc za tą ksiazka ktora sie dostaje no ale jak mi polecli np. Forsaken Plains to raz ze ludzi 5x wiecej niz mobow a drugie ze exp slabszy niz na VoS a dawalo sie rade. Troche malo expa z kamaloki bo jakies 10%  z kamy 63 dzis wpadlo mi. Gdybym liczyl tylko na kame to jeden lewel na 10 dni


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 07, 2012, 02:03:08 pm »
1: czy mogłby ktos zapostowac ten obrazek ktory pokazuje ktore skille sa wymieniane na ktore przy kupowaniu skilli na 4 profie? (szukalem na forum, ale nie ma tego w żadnym z przyklejonych tematów, opcji szukaj też próbowałem)

2: czy po zmianie na 4 profe każda klasa ma takie same staty? tzn czy niezaleznie czy sie budze z sws czy bd to na enchanterze bede mial te same staty co kazdy inny enchanter?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #634 dnia: Styczeń 07, 2012, 02:11:43 pm »
na pytanie nr 2 jest odpowiedź jak byk w mega FAQ: staty są zależne od RASY
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 02:15:41 pm wysłana przez Kamal »


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #635 dnia: Styczeń 08, 2012, 02:21:15 pm »
Ktoś wie jak wygląda quest na nobla w tej kronice?


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #636 dnia: Styczeń 10, 2012, 09:55:48 pm »
Czy zmieniając profesję na czwartą, wszystkie skille pozbawiane są swojego dotychaczasowego enchantu? Co ze skillami, które nie są automatycznie usuwane, a możliwe do wymiany? Na +ile można maksymalnie enchantować skille z 3 profy po przebudzeniu?


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #637 dnia: Styczeń 11, 2012, 09:24:19 am »
Na te i wiele innych pytań odpowie Ci WYSZUKIWARKA!


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:50:21 am »
kolejne pytanie o co chodzi dokładnie z setami niezidentyfikowanymi i jak zidentyfikować? jaka jest różnica i gdzie je kupić?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 11, 2012, 12:22:07 pm »
niezidentyfikowane przedmioty są swego rodzaju loterią - otwierając je otrzymasz albo item boundowy (normalny item, ale "przywiązany" do ciebie - nie możesz go tradować), albo zwykły, bądź też blessed (dodatkowe bonusy; od R w górę).

Itemy od D do B w Aden, A i S w luxury w Giran


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 11, 2012, 01:23:27 pm »
Mozna jakos sprawdzic czy ma sie mentora nie znajac jego nicka? Chodzi mi o to ze moj mentor cos sie nie loguje od paru dni, albo juz sie ze mna rozwiodl. Nie pamietam jego nicka wiec nie moge do niego zagadac.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 11, 2012, 02:13:53 pm »
Spójrz na friendlist ;)


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 11, 2012, 03:06:14 pm »
Na te i wiele innych pytań odpowie Ci WYSZUKIWARKA!

Coś upośledzona ta wyszukiwarka bo nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Uwierz mi, przeglądałem forum i znalazłem tam tylko gdybanie i niepotwierdzone info.
Więc jeszcze raz: czy to prawda, że po przebudzeniu wszystkie skille tracą swój dotychczasowy enchant, a te które sobie zostawimy kosztem nowych mogą być enchantowane maksymalnie na +15 (włącznie ze skillami z 2 profesji)?


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 11, 2012, 03:30:37 pm »
A nie do +20?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:19:11 pm »
Bardzo chciałbym zagrać na oficjalnym serverze  ( privy mnie już denerwują , najlepszy priv jaki znalazłem enacht max 16 , a za donate +25 to podziękowałem z gry na privach)

Na którym Europejskim serverze lepiej zagrać?
Servery Europejskie są darmowe?
I kim grać polecacie dla niezbyt doświadczonego gracza ( grałem kiedyś i ogarniałem niestety potem nie miałem czasu przez pare lat ;d i tak wyszło)
I czy mógłby ktoś podczas gry wprowadzić mnie z powrotem do niej (wytłumaczyć kilka rzeczy itp)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #645 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:28:04 pm »
Cześć, gra na serwerach EU jest całkowicie darmowa, jest także opcja kupna Premium Account jeśli ktoś chce szybciej rozwijać swoją postać w mniejszym przedziale czasowym.

(Premium Account kosztuję 12 Euro na okres miesiąca- są też na krótszy okres, i dłuższy, jednak miesiąc to najbardziej popularna opcja wybierana przez graczy)
PA w skrócie daje Ci exp x2 i Vitality 300 % (Bez PA Vitality daje 200 %).

Z europejskich serwerów poleciłbym Ci serwer Core (Otwarty 7 grudnia), jest także serwer Aria, który został otworzony nieco pózniej, jest tam mniej osób/klanów w stosunku do Core.

Co do gry postaci, to wszystko zależy od Twoich upodobań, moim zdaniem powinno się grać tym co sprawia przyjemność, jednak jeśli tak naciskasz, to ciężko powiedzieć, może przyszłościowo (podaje 4 klasy), Tyrr Warrior albo Feoh Wizard.
To jest temat rzeka, jaka klasa dla początkującej osoby.

Co do nowych rzeczy, jeśli będziesz mieć jakieś pytania, skieruj to wszystko tutaj na forum, a w 100 % znajdą się osoby, które jeśli będą w stanie Ci pomóc, skrobną coś co jest dla Ciebie nie jasne, sobie na spokojnie przeczytasz.

//
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 10:57:31 pm wysłana przez Kamal »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #646 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:33:14 pm »
+ Dla pana :P.

Dodać od siebie mogę, graj tym co lubisz. Jeśli jest taka postać to nią graj, expienie teraz to kwestia czasu. Jak masz taki ogar z privów to szybko się wyexpisz.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #647 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:40:55 pm »
Z tym że przed napisaniem warto skonsultować się z opcją szukaj + dziadkiem Google.

Co do postaci - zależy na którym serwerze chcesz zagrać. Na Core zaobserwować można zdecydowany nadmiar enchanterów, a niedomiar healerów (wynika to z faktu że healer dla wielu osób okazał się po prostu za trudną postacią).

Wiele też zależy od tego czy zamieszasz grać w CP czy z randomami.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #648 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:43:50 pm »
ahh Dziękuję za bardzo szybką odpowiedz myślałem nad grą jakimś bufferem  a więc tu moje kolejne pytanie:
Jaki Buffer najlepszy tzn który znajdzie pt , przydatny w klanie  na wojny itp ; ) zapewne usłysze odp WC ale mam nadzieję że oprócz niego też inne wymienicie.
Co myślicie o jakimś sumonerze jak sobie on radzi w party , czy przydatny w klanach

Troche grałem ale z postacią Feoh Wizard się nie spotkałem

i mam troche głupie pytanie o co chodziło z tym pt const ( czyli te CP) bo myśle że moje rozumowanie jest złe a nie chce wyjść na idiote chociaż już pewnie to zrobiłem takimi pytaniami :D ale kto pyta nie błądzi więc ryzykuje ; P

Draghar napisał niedomiar healerów hmm też może być naprawde szybko się uczę wystarczy kilka dni i zaznajomie się z grą tą postacią a więc ewentualnie jakiego healera polecacie ? ;>


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:47:41 pm »
Przede wszystkim zapoznaj się z kroniką goddess of destruction, bo widzę, że jesteś bardzo do tyłu ;) W HELP jest mega FAQ z większością zmian.