Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163060 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #650 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:49:06 pm »
Dobra zabieram się za lekturke a ty jak byś mógł odpowiedz na reszte moich pytań byłbym naprawde wdzięczny ; )


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #651 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:52:05 pm »
Healer nie jest taki "Hop" do wy uczenia. To jest jednak trudna sztuka, tak jak dagger za czasów wcześniejszych kronik :). Musisz się liczyć z tym, że jeżeli ktoś będzie padać to wina leci automatycznie na Ciebie mimo, że się mylą. Jednak jak Ci się uda utrzymać pt na pvp etc. to potem jest satysfakcja i graty. (tutaj alarion jest potrzebny)Healer zostajesz z Bisha, EE, SE.

Buffer na clan to wc/ol odkąd drain rega mane to poniekąd maszyna do expienia i tak na końcu zostajesz enchanterem, a ich jest bardzo dużo.

To co piszą na górze to jest fakt, mimo że się wydaje iż wc/ol jest dużo to są takie ludzie, którzy expią solo ze względu na draina. I na wszelkie kamy, laby jest deficyt klas buffujących oraz healerów. Najprościej było by Ci grać ee/se z healerów jako iż mają recharge, a to jest bardzo pożądane dla nuków i dd-ków.

System CP to granie w jednakowym składzie. Teraz pt to 7 osób, czyli grasz ciągle z tymi samymi osobami. Gracie o wspólnych godzinach, expicie razem, łazicie razem i razem robicie pvp. Taki mini clan bardziej zgrany.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 10:57:37 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #652 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:58:25 pm »
CP - 7 nołlajfów którzy w ustalonych porach spotykają się IG w celu zdobycia 1st place w kategorii "zdobyty exp".

Pamiętaj że nie wystarczy ogarnąć skilli, 90% to doświadczenie i umiejętność oceny sytuacji.

GoD zmienia b.dużo w systemie. Wiele poradników które znajdziesz są już nieaktualne, ale wspomniane FAQ + patch note jako lektura obowiązkowa.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:02:03 pm »
CP - 7 nołlajfów którzy w ustalonych porach spotykają się IG w celu zdobycia 1st place w kategorii "zdobyty exp".


Kolega przesadził trochę. Kwestia tego na jakich ludzi trafisz i jakie ustalicie godziny gry. CP nie musi być koniecznie nołlajf :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 11:04:41 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #654 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:08:58 pm »
dobra zapoznałem się nico, to kogo polecacie żeby postać nie była trudna dla nowego ale też nie za łatwa , i żeby w pt była przydatna


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #655 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:12:33 pm »
nie za łatwy i nie za trudny... Yul Archer z PRa, Iss Enchanter z BD, tyr warrior z glada/tyrka/berserkera.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #656 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:17:33 pm »
archerów nie lubię no ale dzięki coś wymyśle ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #657 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:19:00 pm »
Jeszcze bym dopisał Aeore z EE ;)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #658 dnia: Styczeń 11, 2012, 11:21:20 pm »
no może na tego EE się skuszę albo jakiegoś fightera


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #659 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:00:36 pm »
A można dostać jakąś podpowiedź skąd wziąć adene poza robieniem w kółko nowych charów i q?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:28:22 pm »
Ewentualnie krasiek i spoilować sop, na razie najbardziej pylny mats ;p. Innej metody ni ma
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:38:13 pm »
to juz szybciej robic newbie quest ;p


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 13, 2012, 08:35:04 pm »
jak wyglada sytuacja z certami z z subek? z tego co wyczytalem wszystkie stare certy zostaly skasowane i zastapione bonusami do statystyk. ma teraz znaczenie jaka subke sie wybierze, jak w starym systemie(mam tutaj na mysli, robienie tanka na sube dla bonusu do p defa/m defa) czy moze jest to obojetne? nadal mozna wziac tylko 3 certy czy moze dostaje sie wszystkie bonusy dp stat?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 14, 2012, 03:55:58 pm »
Witam Witam mam 43 lvl i nie mam chyba żadnych questów . Co dalej expić czy są jeszcze jakieś questy co dadzą mi expa


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #664 dnia: Styczeń 14, 2012, 05:02:28 pm »
Dostaniesz dopiero na 50 najbliższy quest i potem co 5 lvl-i. Questy 60+ są daily(raz dziennie)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #665 dnia: Styczeń 14, 2012, 06:37:57 pm »
Te daily quest im wyższy lvl tym bardziej gówno warte ot tak powiem. Także proponuję nie zawracać sobie nimi głowy i normalnie expić


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #666 dnia: Styczeń 15, 2012, 01:10:30 am »
gdzie kupie lub skąd wezme duale B grade ;/


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #667 dnia: Styczeń 15, 2012, 01:28:04 am »
To ty mi tak dzisiaj ksułeś uuu, nagrabiłeś se.

Tak realy, musisz się męczyć do A-grade
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #668 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:31:43 am »
oj no przepraszam ; * czas mnie gonił :P
czyli jednym słowem do d***


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #669 dnia: Styczeń 15, 2012, 04:34:26 pm »
Wbicie 61 to kwestia czasu. Ja to wczoraj zrobiłem jeszcze, są 2 opcje dosyć ciężkie.

1.Kupujesz na A-grade 2xkesh (10kk)
2.Dzisiaj są siege, po siege pewno dual craft stamp pojawią się na rynku. Wtedy możesz sam sobie złożyć duale, tyle że trzeba inwestować w full itemy w luxury
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #670 dnia: Styczeń 15, 2012, 08:37:03 pm »
Moze mi ktos powiedziec jak obecnie wygląda quest na nobla i subklase, oraz skad wziąć peta tutle knight?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #671 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:38:32 pm »
a na 56 lvl gdzie sobie szybko do 61 dobije ; )? jakaś fajna miejscówka ? i gdzie na mój lvl znajde potwory x4 hp


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #672 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:47:34 pm »
Idź do Toi na groundzie. Ja DA 60-70% w 30 min na enchantera buffach cisnąłem. O ile spot jest w miarę pusty^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 09:53:37 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #673 dnia: Styczeń 15, 2012, 11:55:08 pm »
76 dagger gdzie expic najlepiej?: x
tyle sie nasluchalem o swamplandzie... ale nie podoba mi sie tam ...


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #674 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:13:03 pm »
76 dagger gdzie expic najlepiej?: x
tyle sie nasluchalem o swamplandzie... ale nie podoba mi sie tam ...

77 dobij na swampie, potem zrob alta jakiegos nuka/konia/ol'a i rob q na PI w nocy a raczej nad ranem tak po 3.

xD



TapMadls! - Const pt member.