Witaj
Gość

Wątek: Kto zagra ze mną w BFa??  (Przeczytany 1984 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Kto zagra ze mną w BFa??
« dnia: Sierpień 06, 2012, 08:06:40 pm »
gra ktos tu w bfa3?
jak cos to invite Starkypoo

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 08:22:16 pm »
gra ktos tu w bfa3?
jak cos to invite Starkypoo
Ja, jeśli uda ci się jakoś przyśpieszyć powrót mojego zasilacza z serwisu  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2012, 09:04:14 pm »
ha ale fajny temat;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2012, 09:28:54 pm »
kiedys cie dodawalem i nie odpisales wiec spadaj :p bo teraz nie mam zainstalowanego :)
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:42:29 pm »
ja mam Cie na liscie:D i nigdy nic do mnie nie doslzo innego procz zapro

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2012, 07:11:17 am »
heh Starki, powiedz mi...w co Ty NIE grasz ?:D Bo jak na razie to w kazdym mozliwym temacie o grze, ktory czytam to piszesz, ze chcesz pograc ale nie masz z kim :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:58:19 am »
gram w D3/BF3/LoL/WoW'a troszke na jakims privie/czekam na GW2/chcialem w Aiona ale znudzil mi sie :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2012, 08:19:58 pm »
zasilacz jest, komp działa  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2012, 05:30:35 pm »
a zeby grac w BF na multi trzeba miec wszystkie dodatki ? czy wystarczy zwykly BF3 ???

i jak to jest z ligami, turniejami itp ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kto zagra ze mną w BFa??
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:51:36 pm »
a zeby grac w BF na multi trzeba miec wszystkie dodatki ? czy wystarczy zwykly BF3 ???

i jak to jest z ligami, turniejami itp ?
Nie musisz mieć dodatków aby grać, jedynie jeśli chcesz mieć dostęp do nowych map i broni (akurat w BFie ownowanie to kwestia bardziej skilla niż jakiejś broni która odblokujesz na samym końcu drzewka )

turniejami się nie interesowałem i nawet nie bardzo wiem jak to działa ;P
Generalnie znajdujesz sobie serwer i grasz. Przeważnie dobre są te gdzie jest GCC i PBbans, eliminuje to skutecznie cheaterów

Na allegro widzę już ruskie klucze chodzą po 25zł

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.