Witaj
Gość

Wątek: Neverwinter Online  (Przeczytany 2978 razy)

  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Neverwinter Online
« dnia: Kwiecień 28, 2013, 10:14:54 pm »
Sieciowe RPG bazujące na czwartej edycji Dungeons & Dragons. Akcja osadzona jest w uniwersum Forgotten Realms i toczy się głównie w tytułowym mieście i jego okolicach. Przed zabawą tworzymy postać, a następie samotnie lub z grupą przyjaciół wyruszamy w świat szukać przygód. Walka przypomina zręcznościówki i refleks gracza ma równie duży wpływ na wynik starć co umiejętności bohatera.
Będzie to gra f2p typu tego co oferuje obecnie gw2 czyli sklepik nie będzie wpływał na gre w żaden sposób i walute za która będzie można kupować z niego można będzie zdobyć również w grze.
Już 30 kwietnia rusza open beta.
http://nw.perfectworld.com/
Mimo skojarzenia ze starym neverwinter nights te gry nie wiele bedą miały ze sobą wspólnego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2013, 10:16:42 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2013, 10:18:30 pm »
kolejny -_- bez open pvp
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2013, 01:06:56 pm »
gralem w bete, kiepskie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2013, 09:33:57 am »
Fajna gierka, polecam pograć w mniejszym gronie, pochodzić na pvp arenki, na wysoko-lvlowe instancje, dużo zabawy :)
nope


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2013, 10:59:07 pm »
i wciaz brak open pvp
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2013, 11:23:18 am »
ciekawe co twórców tak odstrasza od tego open pvp jaki jest w l2... Naprawdzę nie widzą, jak dużo mogą zyskać gdy ogarną nowy tytuł z podobną koncepcją do l2? 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2013, 01:28:19 pm »
ciekawe co twórców tak odstrasza od tego open pvp jaki jest w l2... Naprawdzę nie widzą, jak dużo mogą zyskać gdy ogarną nowy tytuł z podobną koncepcją do l2?
Nie robią open pvp bo właśnie się boją, że za dużo stracą. Każdy wie jak zwykły pk może zepsuć na początku komuś gre. W WoWie nie ma open pvp, a zobacz ile ludzi gra w przeciwieństwie do l2. Przyjęło się, że L2 to gra dla hardcorowych graczy, a takich nie jest dużo w przeciwieństwie do casuali do których teraz każdy chce dotrzeć.
Co do samego neverwinter to powiem, że się zawiodłem. Pamiętam był trailer, że to gracze mieli zmieniać świat gry etc, a tutaj tego nie widzę. Miałem nadzieje, że będzie to coś w stylu NWN tylko, że MMO a tu kicha casualowa papka 6 skilli na jedną klasę. Mi się nie podoba.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2013, 05:10:44 pm »
ciekawe co twórców tak odstrasza od tego open pvp jaki jest w l2... Naprawdzę nie widzą, jak dużo mogą zyskać gdy ogarną nowy tytuł z podobną koncepcją do l2?

wcinajac sie w temat moze Cie to zainteresuje http://archeageonline.pl/mechanika-gry/pvp/103-kilka-s%C5%82%C3%B3w-o-siege-i-pvp-od-graczy.html

Neverwinter Online mnie srednio ciekawei ale czytajac topic stwierdzam ze ma paru swoich fanow :) powodzenia w grze i czekam na dalsze opinie.
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2013, 05:49:36 pm »
Neverwinter jest o tyle ciekawy że gracze maja do dyspozycji edytor misji, dzieki czemu już są setki tysięcy dungeonów/questów i innych cudów osobiście spotkałem się pierwszy raz z takim edytorem w mmo. System skili jest podobny jak w gw2 i używać można naraz 8 włącznie z pasywami ale do wyboru jest sporo więcej ich. Dungeony robi sie przyjemnie od czasu do czasu w gronie znajomych. Arenki pvp są nawet leprze niż w tera online gdzie była dostępna tylko jedna mapa tutaj jest ich kilka. Niestety cała reszta gry nie działa albo działa bardzo słabo klasy są tak słabo zbalansowane jak w żadnym innym mmo, wyszukiwanie ścieżek do questów działa bardzo słabo a czasami nawet nie działa w ogóle, raz zdarzyło mi się wpadnięcie pod tekstury gdzie pomógł tylko relog i takich rzeczy można wymieniać w nieskończoność ale jako ze to na razie tylko beta testy można przymknąć oko na to.
Osobiście jednak jeżeli tylko end game to będzie farma dungeonów i zero pvp to wracam do gw2.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2013, 05:51:35 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2013, 07:49:42 pm »
Neverwinter jest o tyle ciekawy że gracze maja do dyspozycji edytor misji, dzieki czemu już są setki tysięcy dungeonów/questów i innych cudów osobiście spotkałem się pierwszy raz z takim edytorem w mmo.
Możesz dokładniej wytłumaczyć jak to działa bo właśnie o tym słyszałem.
Ktoś tworzy misje/dungeon i ona jest rozpatrywana i implementowana przez adminów czy jak to działa.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 07, 2013, 12:00:58 am »
Dokładnej zasady działania od strony technicznej nie znam jako że ostatnio nie miałem czasu aby osobiście się tym pobawić grałem tylko w kilka misji zrobionych przez graczy.
Zasady edytora są bardzo podobne do tych które są stosowane w grach single player. Nie jestem pewien czy można obecnie edytować tekstury by tworzyć własne mapy czy wykorzystuje się już obecne mapy. Natomiast można wykorzystać dowolnie moby bosy quest monstery i inne cuda, dowolnie edytować dialogi cut scenki długość misji więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić dungeon z mnóstwem raidów którego się będzie przechodzić kilka godzin jak i taki który się przejdzie w 15 minut, niestety jako że są to beta testy to jeszcze jest sporo ograniczeń np. nie można zmienić ilości hp mobom/bosom. Co najlepsze gracze mogą oceniać te misje i jeśli któraś się spodoba każdy może dać napiwek za kase z gry która potem można wymienić na walute za którą sie kupuje z item shopu, premium konto i wiele innych rzeczy.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 07, 2013, 12:52:58 am »
Dokładnej zasady działania od strony technicznej nie znam jako że ostatnio nie miałem czasu aby osobiście się tym pobawić grałem tylko w kilka misji zrobionych przez graczy.
Zasady edytora są bardzo podobne do tych które są stosowane w grach single player. Nie jestem pewien czy można obecnie edytować tekstury by tworzyć własne mapy czy wykorzystuje się już obecne mapy. Natomiast można wykorzystać dowolnie moby bosy quest monstery i inne cuda, dowolnie edytować dialogi cut scenki długość misji więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić dungeon z mnóstwem raidów którego się będzie przechodzić kilka godzin jak i taki który się przejdzie w 15 minut, niestety jako że są to beta testy to jeszcze jest sporo ograniczeń np. nie można zmienić ilości hp mobom/bosom. Co najlepsze gracze mogą oceniać te misje i jeśli któraś się spodoba każdy może dać napiwek za kase z gry która potem można wymienić na walute za którą sie kupuje z item shopu, premium konto i wiele innych rzeczy.
Rozumiem, ale mi chodziło bardziej o to czy te misje będą oficjalne. Czy będą nagrody za te misje czy tylko for fun. Np gość zrobi epicką kampanie no ale co z tego jeżeli nie będzie za to żadnej nagrody bo to misja stworzona przez gracza. Mnie osoboście nie bawiło by robienie misji która może trwać nawet 1h jak nic za to nie będzie. Może być też w drugą stronę, że będzie za krótką misje duża nagroda etc. Niestety, ale nie widzę w tym edytorze nic co by wnosiło cokolwiek do świata gry ot jest możliwość jak ktoś lubi może się pobawić.
Jest jedna możliwość dobrego wykorzystania edytora jeżeli zrobią to tak jak ja to sobie wyobrażałem czyli najlepsze misje byłyby wybierane i implementowane do gry oczywiście musiały by trzymać się fabuły i w ten sposób świat gry rozwijał by się dzięki graczom.
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2013, 09:26:26 am »
To przecież napisałem że jeżeli jakaś misja spodoba ci się możesz dać napiwek w postaci kasy z gry, którą następnie można wymienić na walute która się już kupuje za realną kase i która służy do kupowania premium itemów. Zresztą jest ciekawy system oceniania tych misji przez graczy. Raczej wątpie czy te misje są dodawane przez GMów których to chyba tysiące musiały by być aby to wszystko ogarnąć raczej bym stawiał na skrypt w grze, więcej będe mógł napisać jak sam się pobawię tym.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 09:31:49 am wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2013, 11:52:29 am »
Jest możliwość w tej grze reset talentów? Nigdzie się nie mogę tego doszukać.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2013, 07:20:42 pm »
Jest możliwość w tej grze reset talentów? Nigdzie się nie mogę tego doszukać.

Możesz za realną kasę, to na 100%
nope


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Neverwinter Online
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 26, 2013, 06:26:07 pm »
W WoWie nie ma open pvp, a zobacz ile ludzi gra w przeciwieństwie do l2.
W wowie jest open pvp, i to właśnie na tych serwerach gra najwięcej ludzi.