Witaj
Gość

Wątek: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!  (Przeczytany 24576 razy)

  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 09, 2014, 11:28:23 am »
Nie wiem czemu flamujesz gościa który nie jest nawet liderem , oceniając jakiś klan :)


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 09, 2014, 12:36:58 pm »
Ile czasu Krusnik nie jest liderem Incursion? Tydzień?


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 09, 2014, 04:16:33 pm »
szeol to gówniaż któremu się priorytety w życiu poprzestawiały , synku ta gra to nie wszystko :O


Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 09, 2014, 05:19:10 pm »
szeol to gówniaż któremu się priorytety w życiu poprzestawiały , synku ta gra to nie wszystko :O
synku, to forum o grze mmorpg, jezeli to nie wszystko to co tutaj robisz? wyjdz na dwor, taka piekna pogoda


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 10, 2014, 07:51:49 am »
Pamiętam jak Huba, kiedy doszli do nas do klanu, przyszedł na TSa i mówił, że mądrze piszę na tym polskim forum :D
Nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać czytając posty o mnie typu "gówniarz ze złymi priorytetami" jeśli Wasi członkowie piszą o "obciąganiu po hero" etc. Smutna prawda jest taka, że NoStress nam w klanie potrzebne nie było jak czas pokazał (zawsze to powtarzałem :P ), pomijając fakt że Wasz CL wykazuje bardzo skromną wiedzę na temat l2 a do tego wydaje mu się, że wie wszystko (i jest mega konfliktową osobą), podobnie jak kilku innych Waszych memberów, będąc do tego graczami typu "ja i tak wiem lepiej". Z resztą chyba cały klan prezentuje taką logike skoro biegacie za Hihotem w tę i z powrotem :P Oczywiście pomijając fakt, że to Wy uciekliście z klanu bo nie dostaliście epika, do którego, według ogólnych zasad, byliście w redropie a chcieliście go bez redropa (pomijając fakt, ze byliście nasłabszym pt czego nie trzeba chyba udowadniać więc nie wiem z jakiej racji mielibyście dostać cokolwiek poza kolejką), to tak ap ropo priorytetów. Życze Wam powodzenia na siege, na pewno sie przyda, ale przecież Shira w jeden dzień jest w stanie nabić 400 fragów więc bez problemu, prawda? :D Misterios mu pomoże bo przecież chłop już od 2 tygodni pisze, że nie gra na Evoke a stoi po kilka godzin dziennie pod naszym CH i nas overbuffuje :D Hero też sporo więc sie obronicie :D
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2014, 08:02:07 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 10, 2014, 08:29:25 pm »
No to NoStress już nie mają zamku, więc teraz jesteśmy jedynym typowo Polskim klanem z zamkiem ;D.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 17, 2014, 07:36:51 pm »
siemka,
opłaca sie dalej grać na tym serwerze ?


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 24, 2014, 10:39:32 pm »
Dołączam się do pytania czy można tu coś jeszcze pograć??? czekam z utęsknieniem od jakiegoś czasu czy restartu nie ogłoszą na wakacje... PlusOne niby startuje ale 1x to dla mnie przesada... myślicie że serv utrzyma się tak do końca wakacji?? i czy znajde na średnich lvlach ludzi do bicia tu jeszcze myślałem żeby sobie tu pograć po trochu na luzie ale boje się że mi restart walna za miecha.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

  • Jestem oburzony
Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 26, 2014, 03:03:25 pm »
Byłem dzis w giran, to powiem ze sa ludzie, ale chat martwy.
Dla mnie padlina. Wyszedłem i szukam dalej


czg x8


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 27, 2014, 10:04:06 am »
Server wciąż dobrze prosperuje. Ciężko przewidzieć jak wakacje wpłyną na online, ale o wipe nie ma co się martwić. To nie ten typ servera, co to zamyka i otwiera projekty częściej i gęściej niż miesięcy w kalendarzu.
Czy opłaca się grać? Jeśli szukasz low ratowego interluda z europejskim community, to L2Evoke od 7 miesięcy jest bezkonkurencyjny pod tym względem i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 30, 2014, 12:22:43 pm »
podpisuje się pod Murtagiem :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 30, 2014, 08:59:37 pm »
sprubuje tutaj nie zniose tes cyrylicy na aphrodite


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 31, 2014, 01:17:16 pm »
Bardzo polecam zagrac na tym serwerze :D Ludzi ciagle przybywa


Odp: L2Evoke [IL OFF] Lowrate (5x) - Launching soon!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 02, 2014, 05:06:14 am »
Ich nowy Gracia Final wykonczy Interlude'a:D