Witaj
Gość

Wątek: [L2j] L2 AVERIA - H5 x7 - 31.01.2015  (Przeczytany 25267 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

[L2j] L2 AVERIA - H5 x7 - 31.01.2015
« dnia: Styczeń 08, 2014, 05:37:38 pm »
Now, due to really huge advertising campaign, Averia.ws' x7 February opening is known in every CIS Lineage II community. Players and clans from all over the world are gathering to take part in the most massive Lineage II server start in history!​

The concept of server is:
We have been working hard for 8 months and nowadays we are known as the largest and the most popular server of the year 2013!
Efficient technical support, regular updates, hundreds of contests and events, dynamic advertising campaign, high number of players online even half a year after opening - all of it is not just words for us! We've put our heart and energy into the development of this project and we proved it!

What exactly will be done before start?
We are planning to imitate the 20000 players online start at our private beta-testing and it's not just words as well, because the last 2 months we are testing and optimizing our server sources for the grand opening! I suppose no one will enjoy playing with lags, spikes etc. We will publish the video of this imitating so everyone can estimate how many people there will be. Our goal is to make your gaming experience comfortable and that's why we are going to set up dozens of proxies to establish a reliable network connection for you.

Main rates of Averia's new server:
Exp: x7
SP x7
Adena: x5
Drop: Chance x4; Quantity х1
Spoil: Chance x1; Quantity х3
Quest Reward: x1
Quest Items: x2
Epaulettes: x2

Chat commands:
.cfg - to enable or disable an autoloot/stop experience gaining/disable traders/no carrier
.ping to help you choose an optimal proxy-server
.premium to check if your group members got Premium Accounts
.whoami
.offline - to enable offline trading
.clan - to give access to clan warehouse

What will be available to buy in Averia store?
Common low-rates items such as: accessories/cloaks (plus 50% to weight limit)/agations/pets (everlasting)/runes/consumables/haircuts.

What will be NOT available to buy in Averia store?
Weapons, armor, jewerly, enchant scrolls, attributes etc.

Project features:
Dances/Songs last for 3 minutes
Premium pets are everlasting
.km-all-to-me command is disabled
Trade zone can be found in Giran Harbor and Parnassus (easy of access in Alt+B menu)
Macros work fine (cooldown can be reduced)
7 raid bosses: only the party which performed a finishing blow gets quest items.
Real money trading and/or using third-party sowtware lead to permanent ban with no possibility to unban.
Procuring somebody's goods fraudulently leads to ban as well.
Breaking forum rules continuoulsy can also be turned into game account blocking.
Game characters trading, as well as account trading, is forbidden.
Players are not allowed to offer driver service (nevertheless you can look for a driver). To make sure everyone gets this clearly - a driver is a person who levels your character up for a reward to save you some time.
We use one of the best java-assemblage for our game server.
You may always be confident it the future while staying with us!​

https://averia.ws/
http://forum.averia.ws/threads/averia-x7-server-description.43683/

Since we are fairly expecting a huge number of players online, we had to confine the Lineage II windows maximum.
(As you remember we are limiting the number of game windows to 2, but there is a chance we have to limit it to 1)
Therefore instance limits are lowered.

Night Zaken - 72 players were needed / maximum number of zones was 5
Now the limits are: 36 players to go / maximum number of zones is 10

Day Zaken - 9 players were needed / maximum number of zones was 20
Now the limit is: maximum number of zones is 30

Freya - maximum number of zones was 20
Now the limit is: maximum number of zones is 30

Frintezza - 36 players were needed / maximum number of zones was 5
Now the limits are: 18 players to go / maximum number of zones is 7

Pailakas - maximum number of zones was 15
Now the limit is: maximum number of zones is 45
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2015, 09:10:33 pm wysłana przez Shanique »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2014, 06:44:15 pm »
mocna konkurencja dla waterland ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2014, 06:54:24 pm »
ale to przecie Java.... l2 J , l2jjjj


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2014, 07:12:40 pm »
tlumaczyli sie ze to off tylko cos tam zjebali i tym razem do tego nie dopuszcza :) sam nie wiem :/
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2014, 08:21:24 pm »
We use one of the best java-assemblage for our game server.
You may always be confident it the future while staying with us!​

http://forum.averia.ws/threads/averia-x7-server-description.43683/

i tym razem do tego nie dopuszcza? :)


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2014, 09:22:46 pm »
a wiesz znawco co to 'java-assemblage'?

ps polecam


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:01:41 am »
no wlasnie nie wiem. z przyjemnościa przeczytam Twoja wersję. Wytłumaczysz mi ?


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:58:34 pm »
We use one of the best java-assemblage for our game server.
You may always be confident it the future while staying with us!​

http://forum.averia.ws/threads/averia-x7-server-description.43683/

i tym razem do tego nie dopuszcza? :)

hmm nie wiem mówisz l2j.. nie grając tam na x50 przypuszczam ze stwierdzasz fakt ze jest to kolejny chujowy server l2j..
Otóż nie server jest bardzo dobry wszystko działa tak jak powinno do tego ruscy zrobili cala geodate od postaw i naprawili wszystko co możliwe :) server bardzo dobry i na długo jedyny ból to to ze jest od chuja Ruskich i nie ma się do kogo nawet odezwać :D chociaż z tego co mi wiadomo teraz nastawiają się tez na Eu community wiec zobaczymy :)
Aaa i chciał bym wam przypomnieć kto rozpierdolił Dexa :))


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2014, 02:46:41 pm »
mocna konkurencja dla waterland ^^

Z konkurencia poradza sobie tak jak z dexem  :)
Kazdy widzi wszystko co wstaje do tej pory wytrzymuje max 3 miesiace  do tego gmi sprzedają wszystko co mozliwe od weap +++ po epiki na +++
Na RPG-Club tez sa byli i beda ruscy a jakos serwery stoja pomimo dzialajacych tam wszelkiego rodzaju botow   liczy sie raczej klimat serwa i ludzie z ktorymi grasz a nie czy serw jest ruski
Brak doty na sety/bronie/epiki/krysze i inne itemy wplywajace na gre  zacheca 
Za 2l tower  wyrwalem autobana za  l2 robot  ban na wszystkie konta   ( 5$  zeby odblokowac ) 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2014, 02:55:46 pm wysłana przez Samael85 »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:08:26 pm »
Grałem tam swojego czasu(sierpień) i było mnóstwo bugów, zjebana geodata, totalnie sfailowany respawn mobków na DV, SLH bijący z cod-a ludzi po 2-6k nieważne jakie biżu mieli, jaki OE czy nawet na UD stali to bułki były od 2k do 5-6 sie wahały...nerf/zbugowany insane crusher od DA który mial land rate 10% xDDDD w dodatku jak wchodził to ściągał 1-2 buffki?:DDDDDD


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:33:09 pm »
Grałem tam swojego czasu(sierpień) i było mnóstwo bugów, zjebana geodata, totalnie sfailowany respawn mobków na DV, SLH bijący z cod-a ludzi po 2-6k nieważne jakie biżu mieli, jaki OE czy nawet na UD stali to bułki były od 2k do 5-6 sie wahały...nerf/zbugowany insane crusher od DA który mial land rate 10% xDDDD w dodatku jak wchodził to ściągał 1-2 buffki?:DDDDDD

Potem obudziles sie z palcem w nocniku
Jezeli masz tu pisac takie  pierdolone brednie  grajac tam sh w c grade i skomlec  ze niedziala to wypierdalaj na swoje eoa talesy i inne gowna doc dalej i powstrzymaj sie od płaczu bo chyba ci sie serwery pojebaly


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:33:50 pm »
Opis pasujący do l2 conflict (To nie jest reklama)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:44:11 pm »
Opis pasujący do l2 conflict (To nie jest reklama)
Tak driki  siedzac na buglandzie  conflikta wypowiada sie na temat dzialania skili na averi  :)   


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:58:47 pm »
Grałem tam swojego czasu(sierpień) i było mnóstwo bugów, zjebana geodata, totalnie sfailowany respawn mobków na DV, SLH bijący z cod-a ludzi po 2-6k nieważne jakie biżu mieli, jaki OE czy nawet na UD stali to bułki były od 2k do 5-6 sie wahały...nerf/zbugowany insane crusher od DA który mial land rate 10% xDDDD w dodatku jak wchodził to ściągał 1-2 buffki?:DDDDDD

Potem obudziles sie z palcem w nocniku
Jezeli masz tu pisac takie  pierdolone brednie  grajac tam sh w c grade i skomlec  ze niedziala to wypierdalaj na swoje eoa talesy i inne gowna doc dalej i powstrzymaj sie od płaczu bo chyba ci sie serwery pojebaly
Chyba synu coś ci się pojebało, grająć tam 3 dni, dorobiłem się wiecej niż ty przez miesiąc;d zreszta co ja się bede kłócił z pajacem;d


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

AW: Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:02:49 pm »
We use one of the best java-assemblage for our game server.
You may always be confident it the future while staying with us!​

http://forum.averia.ws/threads/averia-x7-server-description.43683/

i tym razem do tego nie dopuszcza? :)

hmm nie wiem mówisz l2j.. nie grając tam na x50 przypuszczam ze stwierdzasz fakt ze jest to kolejny chujowy server l2j..
Otóż nie server jest bardzo dobry wszystko działa tak jak powinno do tego ruscy zrobili cala geodate od postaw i naprawili wszystko co możliwe :) server bardzo dobry i na długo jedyny ból to to ze jest od chuja Ruskich i nie ma się do kogo nawet odezwać :D chociaż z tego co mi wiadomo teraz nastawiają się tez na Eu community wiec zobaczymy :)
Aaa i chciał bym wam przypomnieć kto rozpierdolił Dexa :))
Jasne, chcieć grać na serwerze, którego admini hackują inne, do tego uważać to za plus tego serwera, moje gratulacje! Przy czym mieć nadzieję, że skoro takimi rzeczami się zajmują może akurat tych epików pod stołem nie będą sprzedawali lub podobnymi głupotami sie zajmowali :). No i na samym końcu wychwalać javę, jakoby była lepsza od offowych plików, które swojego czasu były pewnie i milionowym przedsięwzięciem.

Gesendet von meinem C6833 mit Tapatalk



  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:16:27 pm »
Idz na swojego daxa a sory wyrwales tam bana  do tego miesieczny rolback   
Nie musisz przychodzic tu i wyzalac sie  bo ci serw shakowali
Rpg club tez rozjebal wiele serwerow ddosami  i jakos w ich topikach nikt niepłakał

TO JEST REKLAMA SERWERA NIE TEMAT DO PLACZU CZY UZALANIA SIE NAD SOBA MASZ ZAMIAR PŁAKAC IDZ DO DZIAŁU SPAM
 


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:19:13 pm »
Grałem tam swojego czasu(sierpień) i było mnóstwo bugów, zjebana geodata, totalnie sfailowany respawn mobków na DV, SLH bijący z cod-a ludzi po 2-6k nieważne jakie biżu mieli, jaki OE czy nawet na UD stali to bułki były od 2k do 5-6 sie wahały...nerf/zbugowany insane crusher od DA który mial land rate 10% xDDDD w dodatku jak wchodził to ściągał 1-2 buffki?:DDDDDD

Potem obudziles sie z palcem w nocniku
Jezeli masz tu pisac takie  pierdolone brednie  grajac tam sh w c grade i skomlec  ze niedziala to wypierdalaj na swoje eoa talesy i inne gowna doc dalej i powstrzymaj sie od płaczu bo chyba ci sie serwery pojebaly
Chyba synu coś ci się pojebało, grająć tam 3 dni, dorobiłem się wiecej niż ty przez miesiąc;d zreszta co ja się bede kłócił z pajacem;d

twoje 3dni  VS : 
http://www.youtube.com/watch?v=HTvYZ7jTGsY
A tu masz top CP ktore 1 pt rozjebalo reunion + ally na EOA x15
http://www.youtube.com/watch?v=ZCab2E1K5HE
i niepierol mi ze cos na tym serwie dziala zle 


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:44:04 pm »
Tobie się synek coś pojebało, ty nawet nie wiesz z kim piszesz zwierzaku;d


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2014, 04:58:21 pm »
Ale o co tu chodzi teraz? oO Driki gra ze mna w CP i na zadnym l2conflict nie gralismy. W L2 od sierpnia nie gramy od l2ws wlasnie, to co napisal jest prawda.
Driki opisuje jak bardzo byl OP jego soulhond, a nie ze byl slaby. Ale jak was w szkole nie uczyli czytac ze zrozumieniem to i ja nie mam zamiaru.
Polecam masc na bol dupy
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: AW: Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2014, 06:29:27 pm »
We use one of the best java-assemblage for our game server.
You may always be confident it the future while staying with us!​

http://forum.averia.ws/threads/averia-x7-server-description.43683/

i tym razem do tego nie dopuszcza? :)

hmm nie wiem mówisz l2j.. nie grając tam na x50 przypuszczam ze stwierdzasz fakt ze jest to kolejny chujowy server l2j..
Otóż nie server jest bardzo dobry wszystko działa tak jak powinno do tego ruscy zrobili cala geodate od postaw i naprawili wszystko co możliwe :) server bardzo dobry i na długo jedyny ból to to ze jest od chuja Ruskich i nie ma się do kogo nawet odezwać :D chociaż z tego co mi wiadomo teraz nastawiają się tez na Eu community wiec zobaczymy :)
Aaa i chciał bym wam przypomnieć kto rozpierdolił Dexa :))
Jasne, chcieć grać na serwerze, którego admini hackują inne, do tego uważać to za plus tego serwera, moje gratulacje! Przy czym mieć nadzieję, że skoro takimi rzeczami się zajmują może akurat tych epików pod stołem nie będą sprzedawali lub podobnymi głupotami sie zajmowali :). No i na samym końcu wychwalać javę, jakoby była lepsza od offowych plików, które swojego czasu były pewnie i milionowym przedsięwzięciem.

Gesendet von meinem C6833 mit Tapatalk
Nie chcesz grac to tam nie graj nikt ci nie karze :) i nikt nie pow ze bd tam grał powiedziałem tylko jak tam było jak grałem na x50... nikt niczego nie wychwala ten server jest po prostu dobry i nie muszę go wychwalać tyle w temacie :D


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2014, 06:58:39 pm »
Idz na swojego daxa a sory wyrwales tam bana  do tego miesieczny rolback   
Nie musisz przychodzic tu i wyzalac sie  bo ci serw shakowali
Rpg club tez rozjebal wiele serwerow ddosami  i jakos w ich topikach nikt niepłakał

TO JEST REKLAMA SERWERA NIE TEMAT DO PLACZU CZY UZALANIA SIE NAD SOBA MASZ ZAMIAR PŁAKAC IDZ DO DZIAŁU SPAM

jeżeli community które się wybiera na averię reprezentuje Twój poziom to współczuję temu serverowi. Robisz antyreklamę swoim szczeniackim zachowaniem. pajacu. pozdrawiam


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

AW: Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:25:47 pm »
Idz na swojego daxa a sory wyrwales tam bana  do tego miesieczny rolback   
Nie musisz przychodzic tu i wyzalac sie  bo ci serw shakowali
Rpg club tez rozjebal wiele serwerow ddosami  i jakos w ich topikach nikt niepłakał

TO JEST REKLAMA SERWERA NIE TEMAT DO PLACZU CZY UZALANIA SIE NAD SOBA MASZ ZAMIAR PŁAKAC IDZ DO DZIAŁU SPAM

jeżeli community które się wybiera na averię reprezentuje Twój poziom to współczuję temu serverowi. Robisz antyreklamę swoim szczeniackim zachowaniem. pajacu. pozdrawiam
+1
A ja gram zupełnie gdzieś indziej i absolutnie nie narzekam. QQ

Gesendet von meinem C6833 mit Tapatalk



  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:03:46 am »
to co driki napisal to niestety prawda i widze ze wiekszosc z was nie wie nawet co to za serwer a pierdoli glupoty ;d na starcie x5 bylo tyle bugow ze polowa ruskow quitnela, my zaczelismy tam grac po dwoch miesiacach i nadal bylo duzo bugow, ale bylo tez sporo ludzi, z kolei na x50 slyszalem ze bylo tylko kilka ale zwiazanych z geodata (od osoby ktora grala tam prawie 2 miechy), wiec jezeli beda na biezaco naprawiac to bedzie naprawde zajebisty serwer, juz nie wspominajac o klanach/cp ktore sie tam wybieraja (mozecie sobie sprawdzic na forum) pozdro 600


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 10, 2014, 12:20:57 am »
Na forum w dziale ruskich jest info  na temat  naprawianych bugow /geo 

http://forum.averia.ws/threads/%D0%9E%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D1%8F%D0%B1%D1%80%D1%8C-2013.41517/

http://forum.averia.ws/threads/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%84-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C.37624/


http://forum.averia.ws/forums/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0.82/


Nawet jesli jeszcze cos bedzie nie tak to to naprawia a nie jak wiekszosc serwow tlumaczy sie tym ze  nieda sie lub ustawia na widzimisie  a potem glad czy dager wala po 25 k   
Tu widac ze cos sie dzieje i cos robia   w najblizszym czasie i tak nic lepszego low rate niema zamiaru wstac   
Zreszta jak cos wstaje to pada lub ludzie qituja po 2/3 miesiacach
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 12:27:05 am wysłana przez Samael85 »


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 AVERIA X7 - 31.01 ( 19:00 GTM+4)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2014, 02:57:59 am »
kope lat Samael :P co się stalo z poprzednią averią?