Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates  (Przeczytany 8990 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

[L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« dnia: Maj 05, 2014, 05:07:03 pm »
Serwer Interlude x1 full retail like
forum: https://plusonel2.com/talkingisland/

- Interlude (OFF)
- 480Gb/sec ddos protection
- Bot protection against all known bots
- 1x Server rates (everything as Official 1x no modifications at all to rates)
- Dual Box (not allowed)
- English only on +Trade, !all, and Hero
- Donations >> 1rst and second class, accessories. That's it.
- Raids and Epics. Normal spawn windows.
- Offline Shops
- Server runs on SSD drives, automatically backed up every 8 hours and off site every 24 hours.

Jeszcze nawet nie zaczęli go promować wiec pomyślałem że wstawię.
Może akurat ktoś będzie zainteresowany retailowym serwerem.
Gra bez boxów może być irytująca ale jeśli będzie ponad 2k online to nie bedzie żadnego problemu z supportem.
Dlaczego x1? Z tego co wypowiadał sie admin to chodzi mu o typowy long-term server z którego ludzie nie quitną po wyfarmieniu wszystkiego co można (jak to ma w zwyczaju IL community).
na razie jedyne info podane to, że może wstanie w tym miesiącu, oraz że będzie 2 dniowa Open beta która się skończy dzień przed startem.

bieżące aktualizacje na:
https://plusonel2.com/talkingisland/
http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=51834

irc.l2wipe.com
#L2PlusOne
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2015, 07:47:16 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2014, 07:31:27 pm »
x1 i brak możliwości odpalania nawet 1 boxa prędzej zabije ten server już na stracie niż przyciągnie ludzi na stałe. Tak mi się wydaje.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2014, 07:43:45 pm »
targanie boxa na plecach na x1 to i tak samobojstwo, a tak to supporty beda wybierac w DDkach a nie na odwrot. Dlatego wlasnie server ma sens dopiero od 2k online w zwyz.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2014, 08:04:19 pm »
Nie wiem skad to ma zyskać 2k jako nieznany wczesniej projekt.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2014, 08:07:01 pm »
Admin nostalgii która podobno miała coś kolo 5k online pomaga w promowaniu wiec może coś z tego bedzie.
Nie wiem skad takie sceptyczne nastawienie


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2014, 08:32:08 pm »
Niesceptyczne. Życzę szczęścia, ale boję się, że skończy się jak zwykle.

Oj ludzie, źle wspominają Nostalgię i to co admin tam odmalował :D.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2014, 08:33:22 pm »
well to osobny project innej osoby. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2014, 09:14:27 pm »
Przewidywana data otwarcia?


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2014, 09:30:48 pm »


Jeszcze nawet nie zaczęli go promować wiec pomyślałem że wstawię.
Może akurat ktoś będzie zainteresowany retailowym serwerem.
Gra bez boxów może być irytująca ale jeśli będzie ponad 2k online to nie bedzie żadnego problemu z supportem.
Dlaczego x1? Z tego co wypowiadał sie admin to chodzi mu o typowy long-term server z którego ludzie nie quitną po wyfarmieniu wszystkiego co można (jak to ma w zwyczaju IL community).
na razie jedyne info podane to, że może wstanie w tym miesiącu, oraz że będzie 2 dniowa Open beta która się skończy dzień przed startem.



  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2014, 09:51:32 pm »
Mhm, nie doczytałem, my bad.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2014, 02:33:42 am »
Czemu niektórym przebłyski geniuszu korodują głupotą? CZEMU?!? Dawać mi tego admina na słówko
Niestety, przy takim podejściu, serwer nie wypali. Nie wypali i tyle, nawet na starcie nie uzbiera tylu. Czemu? Żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba być rozeznanym w środowisku l2, czyli mieć staż gracza/admina wielotysięcznego serwa przez przynajmniej ostatnie 5-8 lat.

Trzeba wiedzieć kim są ludzie którzy obecnie grają w l2, jaki typ ludzi przeważa na serwerach różnego typu.

Naprawdę chwała mu za to że chce otworzyć wreszcie serwer bez dualboxa, powtarzałem i będe powtarzać to wiele razy, z l2 można czerpać pełnię radości tylko na serwerze bez dualboxa. Od pierwszego zalogowania się po napieprzanie na siege rb i hero.

Tylko powtarzałem też, że serwer bez dualboxa musi mieć odpowiednie ustawienia, począwszy od rate, do customów, które MUSZĄ BYĆ, choćby zniesienie cen teleportów do 40 lvla, jak to zrobiono w wyższych kronikach, podstawowe buffy do 40 lvla minimum (też zmiana wprowadzona w późniejszej kronice), oraz EWENTUALNIE drobniejsze zmiany, typu broń od kotka.

Zaczynając od początku, czemu ten serwer nie wypali:
-nieznane projekty na niskich ratach ZAWSZE są omijane szerokim łukiem, nikt nie będzie inwestował czasu w coś, co w każdej chwili może pierdnąć, a tu żadne obiecanki jakiegoś lol-adminka którego nikt nie zna nie dadzą

-nawet gdyby miał to być ruski serwer znany od 10 lat, raty x1 to ZABÓJSTWO na starcie, to nie te czasy kiedy na expienie 20 lvla poświęca się pierwsze 3 miesiące gry
Rozumiem że serwer ma być long term, ale każdy kto chce grać na low, nie przewiduje dłuższego czasu gry niż 1 rok, niektórzy już wiedzą że po pół roku nie będą więcej grali, taki gracz musi wiedzieć że na tych ratach zdoła osiągnąć swoje cele (max lvl, nobless etc), a raty x1 to jest za mało na to

-samo to, że nie ma dualboxa, wydłuża czas potrzebny do osiągnięcia podstawowych celów w l2, więc raty MUSZĄ BYĆ minimum x4, minimum, choć gdybym był na jego miejscu, zrobiłbym nawet x7+, bo nie tylko EXP sie liczy, liczy sie spoil, drop, quest rate etc, odpowiednio manipulując tym, ludzie nie będą męczyli się expiąc, ale żeby sie ubrać poświęcą sporo czasu = dłużej będą grać

-jak już pisałem customy. Nie wyobrażam sobie siebie, na 20 lvlu, bez kasy na teleporty uwięziony na talking islands, bijącego elpy z podstawowej broni bez ss'ów, bo mnie najzwyczajniej nie stać. Nie jestesmy masochistami. Podstawowe buffy do 40, kotek od broni jak w l2j'tach, i darmowe tp do 40 to coś, co bardzo chciałbym zobaczyć na takim serwerze, będąc fanem low-rate, no-dualbox, long-term serwerów


Reasumując, jak postawić long-term interluda bez dualboxa żeby ludzie chcieli grać i żeby był to serwer na minimum rok?
exp=7, sp=6, adena=6, party exp x1.5, party sp x1 (celowo), drop x6, spoil x5 (z czego matsy x2), q rate x3, rb x3, epiki x1
customy to minimum te, które opisałem, 40lvl free tp, newbie buffy do 40, kotek na bronie jak w l2j, no i jeszcze byłoby pare innych ciekawych pomysłów do urozmaicenia gry, ale nie jestem żadnym adminem więc nie ma sensu się rozpisywać

Jest jakiś kontakt do tego pustego łba? Trzeba go nakierować na odpowiednie raty żeby sobie potem nie pluł w brode że fail, a mnie też zależy na takim serwerze i żeby mu wypalił
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 06, 2014, 07:18:22 am »
Ten server to 100% fail na starcie. x1 i do tego bez boxa, nie wiem gdzie oni znajdą chętne comminuty na takie coś.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 06, 2014, 01:10:50 pm »
Ten server to 100% fail na starcie. x1 i do tego bez boxa, nie wiem gdzie oni znajdą chętne comminuty na takie coś.
Wszystko zalezy od online. Jeżeli bedzie 1,5k grajacych to brak boxow wyjdzie tylko na +


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 06, 2014, 02:43:14 pm »
Mi tam się pomysł podoba. Obawiam się, że ludzie są coraz bardziej wygodni i chcą mieć wszystko od razu dodać do tego fakt, że większość gra tylko po to żeby dobić do end game (nie wiem dlaczego powszechnie się uważa, że na end game dopiero zaczyna się prawdziwa gra) dlatego takie ustawienia mogą nie przyciagnąć tłumów :) Mimo, że mi się już nie chce grać w L2 to chętnie wpadne zobaczyć serwer. Co do online w interlude bez boxów to nawet 1000 osób aktywnych wystarczy żeby przyjemnie się grało. Kto grał na początku L2 w prawdziwą grę to ma porównanie, że było ciężko ale przyjemnie. Chętnie wpadnę na x1 bo od dawna nie miałem możliwości pobiegać na low lvl spotach, pvp w d/c grade, każde stracone % bolą, buferzy sprzedający na spotach buffy a do tego mają konkretną wartość a nie każdy ma swojego. Pamiętam jak z klanem robiłem 1 profkę w ruinach na 3-4 osoby bo samemu bez sprzetu było ciężko. Mało tego umawialiśmy się na godzinę bo każdy z innego miasta musiał dojść z buta a sam tp to ok godzina koksu :P Potem jest łatwiej i śmiało na tp starcza. Na takich ratach to ja grałem ostatnio jakieś 6-7 lat temu.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2014, 03:07:43 pm »
Wszystko zalezy od online. Jeżeli bedzie 1,5k grajacych to brak boxow wyjdzie tylko na +
Ale skąd Wy chcecie wziąć 1,5k online? Nie było IL już od bardzo dawna na którym byłoby 1,5k aktywnych ludzi online. A tym bardziej na takich ratach a tym bardziej bez boxów. Ludzie teraz omijają servery bez boxa szerokim łukiem, do wszystkiego potrzebujesz kogoś, nic nie zrobisz samemu. Pomijając oczywiście fakt, że kto ma 2 lub więcej kompów to będzie bardzo do przodu :) To co Ty podajesz za plusy tego servera czyli x1 raty i brak boxa jest w rzeczywistości ogromnym minusem dla 3/4 community.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2014, 03:09:18 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 06, 2014, 03:44:47 pm »
Szeolek ma niestety dużo racji, co mnie osobiście smuci, bo podobała by mi się dłuższa gra na odcinku 40-80 z żywymi ludźmi, ale strasznie ciężko to osiągnąć. Osobiście chętnie bym zagrał, ale muszę mieć pewność, że serwer będzie tętnił życiem tzn. absolutne minimum 1k. Tak naprawdę do szczęścia więcej nie potrzeba.

Patrząc na forum i ilość użytkowników teraz, nie wygląda to zbyt dobrze.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2014, 07:04:01 pm »
Wszystko zalezy od online. Jeżeli bedzie 1,5k grajacych to brak boxow wyjdzie tylko na +
Ale skąd Wy chcecie wziąć 1,5k online? Nie było IL już od bardzo dawna na którym byłoby 1,5k aktywnych ludzi online. A tym bardziej na takich ratach a tym bardziej bez boxów. Ludzie teraz omijają servery bez boxa szerokim łukiem, do wszystkiego potrzebujesz kogoś, nic nie zrobisz samemu. Pomijając oczywiście fakt, że kto ma 2 lub więcej kompów to będzie bardzo do przodu :) To co Ty podajesz za plusy tego servera czyli x1 raty i brak boxa jest w rzeczywistości ogromnym minusem dla 3/4 community.
Nie wiem czy chodzilo co o IL low rate czy moze o kazdy IL. Ale ostatnio wstało kilka z dobrym online.
L2 Sublimity(3k 15 marca)
L2 mid (2k jakos pod koniec kwietnia)
BFDR (1k maj)
A brak boxów zwieksza tylko wartosc ludzi grajacych supportem i zmusza do tworzenia CP- more fun


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2014, 01:33:04 am »
System Cp zniszczył tą grę... sory ale rendom player nie ma szans utrzymać się na servie bez boxa!
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2014, 01:52:42 am »
System Cp zniszczył tą grę... sory ale rendom player nie ma szans utrzymać się na servie bez boxa!
Wrecz przeciwnie, system CP jest dla tych ogarów którzy grają na poważnie, natomiast lol klany sa dla randomów.
Naprawde nie wiem skad wy bierzecie te madrości, np na Polskim offie sa aktualnie 2 klany z systemen CP i jakieś 20 innych które grają dla fanu i zrzeszają randomów którzy grają po 2h/dzień


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 07, 2014, 08:51:53 am »
Jeszcze pod uwage bym wzial lato i wakacje, to nie jest zima ze kazdy glowy za okno nie chce wychylic.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2014, 10:31:18 am »
Jeszcze pod uwage bym wzial lato i wakacje, to nie jest zima ze kazdy glowy za okno nie chce wychylic.
To już w ogóle gwóźdź do trumny :P Na lato robi sie cash outa a nie zaczyna :P
@Ergo chodziło mi oczywiście o servery low rate.
@Jhori system CP niczego nie zniszczył lol
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2014, 10:33:57 am wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 07, 2014, 08:01:15 pm »
Pożyjemy, zobaczymy. Mi się pomysł podoba. Nie chciałbym, żeby to się szybko skończyło, bo mimo, że mało jeszcze wiadomo wygląda obiecująco.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2014, 08:31:14 pm »
System Cp zniszczył tą grę... sory ale rendom player nie ma szans utrzymać się na servie bez boxa!

Tru system cp rozje.... tą grę.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 07, 2014, 08:32:52 pm »
Pożyjemy, zobaczymy. Mi się pomysł podoba. Nie chciałbym, żeby to się szybko skończyło, bo mimo, że mało jeszcze wiadomo wygląda obiecująco.

To sie dobrze nie zacznie, nie mowiac juz o koncu :P Co do zepsucia gry przez CP system hmmm... zepsulo ale ludziom bez CP :P


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF - Interlude] (Preview) L2PlusOne x1 Rates
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2014, 09:42:03 pm »
Jak na razie live zapowiedziany na 7 lipiec.
Community na forum sie rozrasta. Coraz wiecej eventów na Open Becie z możliwościa uzyskania zmiany 1/2 klasy(która jest również z dotacji wraz z czapkami). Na PMfunie 18 stron na temat tego serwera wiec jak widać zainteresowanie jest i rośnie, nie ma co byc sceptycznym.