Witaj
Gość

Wątek: [L2off] KetraWars - IL x20 - 15.05.2015  (Przeczytany 14675 razy)

  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 16, 2015, 11:38:56 am »
No już na tym syfie nie gram :) Nawet na stronie z epicami koleś ma postać 21 lvl i większość epicków na postaci hahahah czyli działa cały ten sheet ..... hack , bot itp współczuję wszystkim straty czasu na tym gównie jak widać dalej pliki java , nawet jest postać z 4 lvl i z epic jewelry hahahaah


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 16, 2015, 12:28:08 pm »
Ale wy płaczecie.. nie ma takiego cheata, musielibyście się dostać do konsoli serwera, nie ma takiego cheata w żadnej grze co daje wam itemy (L2 to nie minecraft) poza tym serwer jest Off a nie java..
Gościu ma 55 lvl jak grają klanem to mogli AntQueena zrobić, Core ma 50, Orfen tak samo a na serwie już latają nolify co całą noc siedzieli z 70+, RB miały spawna od startu gry wszystkie, więc jak jakiś klan był zorganizowany to się załapał na epiki.

A ten cały ParasitWMZ coś mi się zdaje ze to admin :P,lvl cały czas ten sam, poza tym jakby taki cheat w ogóle istniał i to byłby gracz a nie admin to sądzicie że by grał wtedy bishopem ewentualnie prophetem z full epic?

@Boner mi się po prostu zdaje że tak się wychwalałeś jaki to dobry jesteś ale wlazłeś na serwer dostałeś po dupie od jakiegoś ruska zrobiłeś RageQuit i teraz chcesz obrzydzić innym grę..


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 16, 2015, 12:57:59 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=RDR7daB8Po4
Dokładnie hahahah pliki PTS buhahah biedny naiwny Nexusetti :) Grajcie sobie na tym java joke server ... co do lvl już dawno są 78 lvl na botach 15 godzin online , już pan pro gm ukrył liste epicków hahahaha  pliki gorsze od l2 mid cya nooby
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2015, 01:05:36 pm wysłana przez Boner »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 16, 2015, 02:18:50 pm »
Dokładnie hahahah pliki PTS buhahah biedny naiwny Nexusetti :) Grajcie sobie na tym java joke server ... co do lvl już dawno są 78 lvl na botach 15 godzin online , już pan pro gm ukrył liste epicków hahahaha  pliki gorsze od l2 mid cya nooby

No i jeszcze Iluminati i reptilianie te sprawy.. Ja nie wiem ile ty masz lat ale coś mi się zdaje że jeszcze zwiedzasz gimnazujm albo przynajmniej mentalnie tam jesteś.. nie chcesz grać nie musisz ale nie obrzydzaj ludziom gry kłamstwami, nie wierzcie we wszystko co zobaczycie w internecie. Tu masz przykład https://www.youtube.com/watch?v=-Qh-WAtCEuk gościu zabija antarasa jednym hitem, zabija nieśmiertelne NPC i okłada się z ludźmi w mieście..

To jest l2Off i nie ma botów, przypominam ci a nie ty nie będziesz wiedział panie pro uber elo melo pro playerze ze jak startował polski off to nawet do 30h byli online ludzie z Euphori na samym początku..

Proszę cię jak masz jeszcze jakieś tego typu komentarze to zatrzymaj je dla siebie i innych tobie podobnych kolegów fanatyków teorii spiskowych.. Mam ponad 50 lvl wbity ludzi gra tu od groma i żadnego bota nie widziałem.
To jest rate x20 wbić tutaj 79 to jest kwestia 1-2 dni..

Boner jak nie dajesz rady to idź na te swoje l2j interluda z rate x9999 a nie starasz się zepsuć opinie tego serwera..


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 16, 2015, 02:42:07 pm »
to jest l2 off i tutaj nie ma botów...................... na officialu tez botowali/botuja dalej wiec nie pierdol xd


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 16, 2015, 02:46:50 pm »
to jest l2 off i tutaj nie ma botów...................... na officialu tez botowali/botuja dalej wiec nie pierdol xd
Dokładnie hahaah wiedza tego Nexusetti czy ifri jest zerowa , niech żyją w niewiedzy biedaczki


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 16, 2015, 03:19:23 pm »
to jest l2 off i tutaj nie ma botów...................... na officialu tez botowali/botuja dalej wiec nie pierdol xd
heh teraz to ja źle złożyłem zdanie nie chodziło mi o to ze na officialnych plikach serwerowych nie ma botów :P chciałem powiedzieć ze serwer działa na plikach l2Off i na serwerze nie widziałem(bo nie ma) żadnych botów jest anty bot czy coś w tym stylu :)
Przyznaje mój fail jednak z tą składnią zdań :P

Dokładnie hahaah wiedza tego Nexusetti czy ifri jest zerowa , niech żyją w niewiedzy biedaczki
Ty za to jesteś zerem w L2 i poturbował cię na serwerze jakiś rusek dlatego starasz się obrzydzić wszystkim serwer ;)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 16, 2015, 03:27:42 pm »
widziałem juz tyle tych anti bot protection.............. a adrenaline albo inne gówno i tak działa zawsze tak było zawsze ktos obejdzie anty bota i tyle


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 16, 2015, 06:02:10 pm »
Dokładnie hahaah wiedza tego Nexusetti czy ifri jest zerowa , niech żyją w niewiedzy biedaczki

No nie mogę  :D Zadałem Ci proste pytanie na temat magic cryt rate spsa(+5 wit/ pow/siren/wm2/dc set) na interulude gdzie byłeś w stanie odnieść się do tego tylko w stylu "na pewno nie 3 pod rząd". W odpowiedzi podałem Ci nawet jak te cyferki mniej więcej wyglądają, ale dalej zarzucasz mi niewiedzę choć sam nie jesteś w stanie podać "tego właściwego" mcryt rate. Chcesz udowodnić mi niewiedze to proszę śmiało podaj % cryt rate takiego spsa co podałem. Niech wszyscy się pośmieją ze mną włącznie :)     

A na koniec
ja na pewno nie, tylko mi to nie przeszkadza, a zobaczymy jaki ty będziesz top.  dowiemy sie po twoim nicku, prawda?
pokaż że masz jaja :)



  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 16, 2015, 08:33:59 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=RDR7daB8Po4
Dokładnie hahahah pliki PTS buhahah biedny naiwny Nexusetti :) Grajcie sobie na tym java joke server ... co do lvl już dawno są 78 lvl na botach 15 godzin online , już pan pro gm ukrył liste epicków hahahaha  pliki gorsze od l2 mid cya nooby

naprawde istnieja jeszcze debile ktorzy wierza w tego typu video? ;x chyba wlasnie sobie przypomnialem dlaczego juz nie zagladam na to forum
QQ


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 16, 2015, 08:41:31 pm »
ktoś cos wyczytal na temat tego logowania? o 7 rano udalo mi sie zalogować, ale teraz juz lipa ;p
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 18, 2015, 08:25:44 am »
Ja na jednym kompie gram normalnie a na drugim wpisuje od wstania serwera passy, klikam ENTER i nic się nie dzieje. Pomoże ktoś ?


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 20, 2015, 07:51:11 am »
A teraz taki problem po 2 dniach gry i aktywacji konta od tygodnia;/

http://imgur.com/WjTt4wB


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 20, 2015, 08:41:42 pm »
A teraz taki problem po 2 dniach gry i aktywacji konta od tygodnia;/

http://imgur.com/WjTt4wB
trzeba bylo nie bocic, tak wyglada ban
QQ


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 20, 2015, 11:06:25 pm »
Przedwczoraj chwalili się ze juz 500 botów zbanowane i faktycznie niezbyt ich widać ;)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 21, 2015, 09:10:14 am »
Stary, 5 lvl dwarven fighter i ban? Za co ? Za zabicie 5 gremlinów i 3 wilków? To jest śmieszne co robią...


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2 OFF] KetraWars (PTS Interlude x20) START: 15.05 (very big real online!)
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 21, 2015, 12:30:08 pm »
Coś musiałeś mieć odpalone Bota, AutoCp, ja mam 70 lvl i jakoś bana nie dostałem..

Co do botów ja żadnego nie widziałem, co takiego podejrzanego typa widzę to klepie a ten mi oddaje a potem wyzywa się ze mną na pm :D a skoro na ratach x20 z botem zdążyłeś wbić aż 5 lvl to antybot działa dobrze :D