Witaj
Gość

Wątek: L2 Interlude Euro pvp Server(Duży online)  (Przeczytany 5586 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

L2 Interlude Euro pvp Server(Duży online)
« dnia: Maj 08, 2015, 01:36:09 pm »
Zapraszam wszystkich na nowo powstały serwer interlude x15. Serwer stoi od 1 maja.
Swietny online. Zapraszam również do międzynarodowego klanu OutOfControl. W grze Pm Aster or Tegie.

http://forum.euro-pvp.com/topic/109550-about-server-x15/?pmtry=1
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 10:12:26 am wysłana przez rafalziomek »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2015, 04:01:13 pm »
Ma ktoś jakieś info z tym serwerem? z tego co pamiętam euro-pvp zawsze zawyżało licznik o parę tysięcy :P

@Edit
Dobra już wiem że online zawyżony o 10k :D gra coś około 2000 luda.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2015, 04:09:48 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2015, 05:19:56 pm »
Serwer dno, mana poty full buffy i inne szmelce.No ale streamuje na twitchu pewna lalunia from rossija to bum jest spory.
Słabe pliki


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2015, 05:25:14 pm »
Mana poty są drogie - albo 50k za instant 200 mp albo 5k za to samo w 15 sek co nie starcza na bicie bez myślenia o manie. Buffy 20k sztuka - na początku boli każdy dead bo to 400k w plecy. Taka hybryda trochę, mi raczej też nie podchodzi.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2015, 12:01:44 am »
Serwer dno, mana poty full buffy i inne szmelce.No ale streamuje na twitchu pewna lalunia from rossija to bum jest spory.
Słabe pliki

Ta "lalunia" ma imię - Ekaterina. Po drugie to Ukrainka a nie Rosjanka, po trzecie jest bardziej ogarnieta niz wiekszosc ludzi ktorych poznalem przez 8 lat gry w l2. po czwarte jest bardzo w porzadku i idzie sie z Nia lepiej dogadac niz z wieloma Polakami (mowi dosc plynnie po angielsku).. Odpowiadajac na Wasze pytania: tak znam Ja, gralem z Nia dosc dlugo w Jej ogromnym swego czasu ukrainskim klanie (tak, Ona byla CL). teraz gra bardziej forfun

ale przeciez stereotypy zawsze robia swoje xD. zebys nie poczul sie obrazony (bo nie to mialem na celu :P, lubie tylko obalac czasem teorie :D) to chyba sie zgodze ze serwer do najlepszych nie nalezy :P  - euro tylko w nazwie :P

pozdrawiam


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2015, 09:56:24 am »
Weź nie narażaj się na śmieszność, 70% tego forum zjada taką ekaterine na śniadanie.
Pewnie się tam ostro bryndzlowałeś z resztą klanowiczów hahaha edit no chyba, że ty przez 8 lat trafiasz na niedotlenionych mózgowo rodaków żyjących na misce ryżu.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2015, 10:16:51 am »
czyli jednak sie obraziles ;/ z nikim sie nie bryndzlowalem. z kazdym sie normalnie dogadywalem oO. widze kolejny stereotyp w Twoich slowach. Bo jak wiekszosc Rosjan nie zna angielskiego to znaczy ze wszyscy i Ukraincy tez bo to przeciez to samo. nawet jezykow nie rozrozniasz, ale sie wypowiadasz. ale ok to jest do wybaczenia. wiekszosc naszych graczy i tak wrzuca do jednego kotla UA i RU.

" niedotlenionych mózgowo rodaków żyjących na misce ryżu" co to mialo na celu? nie bede tutaj przedstawial swojego "CV" z tej gry, bo i tak powiesz ze zjadasz wszystkich na sniadanie. po prostu wyobraz sobie jakies najwieksze klany ktory Ty poznales przez te wszystkie lata, to wlasnie w takich wiekszosc czasu gralem. I tamten ukrainski swego czasu do takich nalezal.

pozdrawiam

P.s. nie wiem kogo Ty uwazasz za wroga. kogos kto wlada Cyrylicą, czy kogoś kto broni swego znajomego zza wschodniej granicy? troche zasciankowe myslenie, bo przeciez co obce niech zostanie obce. po prostu ja uznaje taka zasade. jak sie nie znam to sie nie wypowiadam. ale internet ma swoje prawa. bylbym wdzieczny jakbys podal mi cytat z mojej wypowiedzi, ktory tak bardzo zaburzyl Twoja dume i musiales az "pocisnac" po naszej narodowosci. bylbym wdzieczny i na drugi raz bede pamietal by pewnych slow unikac, bys nie czul sie urazony
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 10:32:10 am wysłana przez Sitim »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2015, 11:15:01 am »
Obyś trollował. hahaha




  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2015, 11:24:38 am »
Ta "lalunia" ma imię - Ekaterina. Po drugie to Ukrainka a nie Rosjanka, po trzecie jest bardziej ogarnieta niz wiekszosc ludzi ktorych poznalem przez 8 lat gry w l2. po czwarte jest bardzo w porzadku i idzie sie z Nia lepiej dogadac niz z wieloma Polakami (mowi dosc plynnie po angielsku).. Odpowiadajac na Wasze pytania: tak znam Ja, gralem z Nia dosc dlugo w Jej ogromnym swego czasu ukrainskim klanie (tak, Ona byla CL). teraz gra bardziej forfun

Ukraina to Rosja od niedawna nazywamy ten kawałek Rosji Ukrainą, więc dla mnie szczerze to jeden pies, rus to rus :D
Dziwisz się ze nabija się z niej i ogólnie z ruskich? wczoraj na live mając 76lvl sh latała z bishopem,ee i klepała 50-60levele w TOI, skończyło się tak ze przyleciał jakiś SPS na jej lvlu i obskoczył całą trójkę na raz, coś mi się zdaje ze jak ona prowadziła clan to ten jej ruski clan pewnie ładny pogrom musiał robić ludziom na talking island...


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2015, 12:21:21 pm »
od poczatku mowie ze SWEGO CZASU byl to duzy i znaczacy klan, a ze teraz graja mniejsza ekipa for fun. nie wnikam co teraz robia i co wy robicie, nie gram w l2


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2015, 12:32:09 pm »
sitim nie produkuj sie bo to polaczki sa i ich nie przegadasz tutaj na forum to sa koksy chce ich zobaczyc na jakims low rate zobaczymy czy beda ogarnieci chociaz w 50% jak ta laska


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2015, 12:46:52 pm »
spoko :P. ok zakonczmy ten temat. zrobilismy niepotrzebnie reklame serwerowi, ktory dupy nie urywa


Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 10, 2015, 01:15:27 pm »
Ta "lalunia" ma imię - Ekaterina. Po drugie to Ukrainka a nie Rosjanka, po trzecie jest bardziej ogarnieta niz wiekszosc ludzi ktorych poznalem przez 8 lat gry w l2. po czwarte jest bardzo w porzadku i idzie sie z Nia lepiej dogadac niz z wieloma Polakami (mowi dosc plynnie po angielsku).. Odpowiadajac na Wasze pytania: tak znam Ja, gralem z Nia dosc dlugo w Jej ogromnym swego czasu ukrainskim klanie (tak, Ona byla CL). teraz gra bardziej forfun

Ukraina to Rosja od niedawna nazywamy ten kawałek Rosji Ukrainą, więc dla mnie szczerze to jeden pies, rus to rus :D
od niedawna nazywamy kawalek niemiec polska, polak szwab jeden pies


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2015, 01:19:38 pm »
to dojebałes bula ;d ale co prawda to prwda


Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2015, 01:25:25 pm »
to dojebałes bula ;d ale co prawda to prwda
ja tylko wczulem sie w sposob myslenia osoby ktora zacytowalem


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 10, 2015, 07:43:13 pm »
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Wbiłem na serwer z braku laku tak tylko na chwilę obczaić co w Aden piszczy i muszę przyznać że pozytywne zaskoczenie. Buffy 20k sztuka 360k set dla fajtera/maga bez buffow z 3rd, dopiero na 76 można brać covy itd = fajna sprawa. Zarobilem sobie krasiem na dance of berserker to byla dobra inwestycja 60 min duration ;D. x15 a expisz dużo wolniej niż na gracji/h5 x5 więc trudno nazwać to mid-rate raczej hybrid (w stosunku do wyższych kronik oczywiście). Stoi 10 dni a w dwarwen spotkałem z 15 'świeżych' krasi. Nie wiem tylko jak ma się sytuacja z basic reckami na matsy, da się gdzieś kupić czy trzeba spoilić? jeśli spoil to da sięjakośzatrzymać exp bo inaczej tego nie widzę.. Stronka pokazuje 14k (HAHAHAHA) online, ale gdzieś natknąłem się na info że na starcie było 3k z boxami, więc myślę że spokojnie może być 1 k true :). Generalnie daje 8/10 gwiazdek ;D


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 10, 2015, 11:22:58 pm »
Na liczniku masz dodane 10k równe czyli jak pisze 12000 online to tak naprawdę jest 2000 luda na serwie :P


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 11, 2015, 03:59:37 pm »
wszyscy sie smiejemy z nakrecanego licznika. ale nawet na takim liczniku Rosjanie maja 5 razy wiecej ludzi (tych zywych.. ;D) niz na podobnym serwie europejskim. mowie tutaj ogolnie o sredniej, nie podawajcie mi przyklad jednego serwera europejskiego ktory moze miec jakis tam online bo zaraz na to znajdzie sie 10 takich serwerow rosyjskich :D. jedyne prawdziwe zywe Community to Rosja. jedyna szansa na biznes w l2 ;D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 11, 2015, 04:47:58 pm »
a tak btw to ktoś tam gra? wbiłem wczoraj 20 lvl poszukalem polakow lub tez jakiegos international klanu ale zero odezwu :D jedynie jakis chlop z izraela sie odezwal xD


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2015, 07:13:52 pm »
a tak btw to ktoś tam gra? wbiłem wczoraj 20 lvl poszukalem polakow lub tez jakiegos international klanu ale zero odezwu :D jedynie jakis chlop z izraela sie odezwal xD

jest Polski klan nazywa sie silver 20+ aktywnych naszych
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 07:16:54 pm wysłana przez jh0ri »
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 11, 2015, 07:31:36 pm »
Ja sobie cos tam od biedy czasem pobije na vosie ale czekam na cos bardziej konkretnego.

ps. Od lat gry w l2 nurtuje mnie jedna kwestia - czemu niektóre serwery mają wyłączone poruszanie się strzałkami? :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2015, 10:05:53 am »
a tak btw to ktoś tam gra? wbiłem wczoraj 20 lvl poszukalem polakow lub tez jakiegos international klanu ale zero odezwu :D jedynie jakis chlop z izraela sie odezwal xD

Tak, gra. Jest Ally dwóch polskich klanów i jednego international. Po pierwszym siege z zamkiem.

Ogólnie bardzo pozytywnie odbieram ten serwer. Pomimo pojawiających się negatywnych opinii.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 10:08:49 am wysłana przez rafalziomek »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2015, 10:12:01 am »
Na liczniku masz dodane 10k równe czyli jak pisze 12000 online to tak naprawdę jest 2000 luda na serwie :P

Nie jest to prawdą co piszesz kolego. Ponieważ licznik spada często poniżej 10 K.

Jaki z tego wniosek?

Ps. oczywiście nie twierdzę że to jest rzeczywisty online, ale i tak na serwerze jest mnóstwo ludzi.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Online 10 k+)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2015, 10:15:44 am »
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Wbiłem na serwer z braku laku tak tylko na chwilę obczaić co w Aden piszczy i muszę przyznać że pozytywne zaskoczenie. Buffy 20k sztuka 360k set dla fajtera/maga bez buffow z 3rd, dopiero na 76 można brać covy itd = fajna sprawa. Zarobilem sobie krasiem na dance of berserker to byla dobra inwestycja 60 min duration ;D. x15 a expisz dużo wolniej niż na gracji/h5 x5 więc trudno nazwać to mid-rate raczej hybrid (w stosunku do wyższych kronik oczywiście). Stoi 10 dni a w dwarwen spotkałem z 15 'świeżych' krasi. Nie wiem tylko jak ma się sytuacja z basic reckami na matsy, da się gdzieś kupić czy trzeba spoilić? jeśli spoil to da sięjakośzatrzymać exp bo inaczej tego nie widzę.. Stronka pokazuje 14k (HAHAHAHA) online, ale gdzieś natknąłem się na info że na starcie było 3k z boxami, więc myślę że spokojnie może być 1 k true :). Generalnie daje 8/10 gwiazdek ;D

Wszystko się zgadza, ale nie ma bufów z 3-rd od NPC. Ta funkcja nie działa.

Exp da się zablokować.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: L2 Interlude Euro pvp Server(Duży online)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 18, 2015, 12:30:11 pm »
Liczyłem na KetraWars lecz tam jakieś mecyje odchodzą więc gram tu.
Wczoraj siege na oren zdobyliśmy zamek.
Online daje max 2,5k ludzi gdzie dla spokojnej gry wystarczy.
Wyfarmic się nie jest problem zwłaszcza że są buffy ,  a za akademie dają sporo adeny wiec i 2 proffe kupi sie na luzie.
O klan lub akademie pm 1vs9 / Groszek / Draconis / Jh0ri
Aktywnych ludzi w ally jest sporo więc zapraszam.
Тихий!!! Тихий!!!