Witaj
Gość

Wątek: Core - Feoh Wizard [PvP]  (Przeczytany 6539 razy)

  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core - Feoh Wizard [PvP]
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:29:00 pm »
Ja sam mam utrudnienia przy targetowaniu na frapsie i wiem że wiele osób na to narzeka
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Core - Feoh Wizard [PvP]
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:36:10 pm »
a on czekal
w której sekundzie, bo jakos sie nie dopatrzyłem.

Generalnie, czepiasz sie ze ktoś ma dużo Invalid target grajac nukerem, albo że nie leje czego popadnie... srsly lepiej skończ ;o

tazman kazdego fraga przegryzał słonymi paluszkami dlatego te "czekanie"
born different.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Core - Feoh Wizard [PvP]
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 20, 2012, 02:38:00 am »
@Senti: jest nagrane jak chcesz moge uploadnac jak nasz Summoner+ISS dostaje dc w 10 sekundzie pvp, co sie stalo gdy nikt nie dostal dc widzimy na filmiku.
@Suchutki: nie wiem czy grales na tej kronice ale jest duzo skilli ktore uniemozliwiaja targetowanie ciebie przez kilka sekund, albo poprostu czekam zeby wziąć  typa do gleby zaraz jak dostanie reza.
@MastJedi: przez 95% filmu jestem na knight, warrior byl poprostu malym bledem z przejscia z pve do pvp :)
@Delios: na pvp sie biega z knight harmony nawet jakby iss mial wizzard, przewage maja ci co nie failneli i maja do knight harmony dodatkowe 2 dance.
@Suchutki2: to nie jest c4 gdzie zabijasz co popadnie, zeby cos wygrywac twoi dd musza trzymac key targety na ziemi (2-3) i szczerze nie obchodzi mnie czy mam invalid target nawet przez 20 sec jak moje targety sa na ziemi i pvp jest wygrane. A po drugie to nie widze na filmiku zebym mial jakakolwiek przerwe w strzelaniu bez przyczyny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 02:39:51 am wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core - Feoh Wizard [PvP]
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 20, 2012, 02:46:40 am »
Gratulacja, zaskoczony ale przyjmujemy gorzką porażkę ;///
Jeszcze raz graty wyciągnęliśmy wnioski z tego 7v7 i zaczynamy koksać + szukać na 7 cancela który defacto nas zniszczył i to masakrycznie :>
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core - Feoh Wizard [PvP]
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 20, 2012, 02:50:47 am »
@Delios: na pvp sie biega z knight harmony nawet jakby iss mial wizzard, przewage maja ci co nie failneli i maja do knight harmony dodatkowe 2 dance.
Zależy od przeciwników :) No i też PVE, często wolałbym mieć Wizard harmony ale czasami bez knight ani rusz i wtedy te disco ratuje sytuacje.

@Fraps
Dobre granie. +
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 02:53:36 am wysłana przez Delios »
Archeage <3