Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań?  (Przeczytany 20255 razy)

  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:43:37 pm »
toi raczej jedynie z rana, pozniej moze byc ciezko z miejscowką. daily Q rob jak ci sie odechce expic. daily q to strata czasu (jak sie ma vita) zeby biegac z miejsca na miejsce, wrocic oddac, ksuc moby) w tym samym czasie mozna by lepiej przyexpic nie ruszając sie z dobrego spota
ToI to była zajebana ludźmi z 3 miechy temu. Teraz są pustki nawet o 20. Wiem bo koksałem suby.
Daily Q bez vita to super sprawa. Warto :)
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:08:48 pm »
toi raczej jedynie z rana, pozniej moze byc ciezko z miejscowką. daily Q rob jak ci sie odechce expic. daily q to strata czasu (jak sie ma vita) zeby biegac z miejsca na miejsce, wrocic oddac, ksuc moby) w tym samym czasie mozna by lepiej przyexpic nie ruszając sie z dobrego spota
ToI to była -_-' ludźmi z 3 miechy temu. Teraz są pustki nawet o 20. Wiem bo koksałem suby.
Daily Q bez vita to super sprawa. Warto :)
te 70+ dają 20% za 10min roboty

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:12:44 pm »
SoS dobre bajorko znajdź i tam dzida.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 04, 2012, 02:38:10 pm »
Generalnie expienie bez buffów issa to katorga xD
ToI 6/7/8 chyba będzie dobre, na takim buffie masz perma mane bo moba drainujesz tak mocno, że oddaje ci więcej MP niż zużyłeś na drain
o tym to wiem :P jestem na 64 czyli od razu wskakuje na toi :P bo vita to mam pełno :P


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 07, 2012, 02:42:15 pm »
Osobiście expiłem niedawno WCka 64 na ToI 7. Z Vitem (bez PA) i Iss buffem w ciągu rundy chyba 75% wskoczyło ;]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 08, 2012, 10:40:42 am »
toi raczej jedynie z rana, pozniej moze byc ciezko z miejscowką. daily Q rob jak ci sie odechce expic. daily q to strata czasu (jak sie ma vita) zeby biegac z miejsca na miejsce, wrocic oddac, ksuc moby) w tym samym czasie mozna by lepiej przyexpic nie ruszając sie z dobrego spota
ToI to była -_-' ludźmi z 3 miechy temu. Teraz są pustki nawet o 20. Wiem bo koksałem suby.
Daily Q bez vita to super sprawa. Warto :)

puste? jakoś chciałem iść na aniołki i ludu od zarąbania, więc może mówisz o 1 piętrze? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 10, 2012, 10:20:30 pm »
Jak w temacie, więc do rzeczy:
1. Czy armor set złożony z bound itemków daje bonusy?
2. Opłaca się zostawiać matsy, czy są one useless na tej kronice?

Z góry dzięki!  :D


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 10, 2012, 10:25:35 pm »
1. tak
2. te przed 85 to albo do sklepu albo na skrzynki u krasnala w giran na odbudowę aden, te po 85 opłaca się zostawiać (w opisie mają że służą do itemów r-grade)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 11, 2012, 08:42:19 am »
Thx  :)


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 11, 2012, 04:23:52 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 05:07:22 pm wysłana przez Tatsuc1 »
:D


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 12, 2012, 10:14:59 pm »
Jeżeli będziesz grał mistykiem to uważaj bo bound karmian set nie działa, reszta jest ok.

dzięki, ale gram kuszniczka i raczej mi sie karmian nie przyda.. mimo wszystko dobrze wiedziec  :)


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 12, 2012, 10:25:25 pm »
wydaje mi się że PL seta tak samo jak karmiana nie da się kupić całego bound dla tego nie działa, ja miałem c grade full armor , b grade olałem a a-gr na pewno działa wszystko bound ( może być mieszanka full+boundy)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 13, 2012, 03:35:12 pm »
wydaje mi się że PL seta tak samo jak karmiana nie da się kupić całego bound dla tego nie działa, ja miałem c grade full armor , b grade olałem a a-gr na pewno działa wszystko bound ( może być mieszanka full+boundy)

już biegam w maju ..  :D


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 28, 2013, 03:37:12 am »
Gdzie tu mozna wyfarmic/zdobyc duzo adeny???


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 28, 2013, 07:30:58 am »
najwięcej ludzi farmiących adenę siedzi w MOSie i LOA


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 28, 2013, 10:45:45 am »
Jak zawsze w L2 - fart w dropach lub farma adeny. Lokacje najbardziej popularne to summoner 85 z bufferem na plecach i jazda do mos lub na dv Mozna jeszcze probowac powerlvlowac postacie
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 08, 2013, 10:42:04 am »
Co w tym mosie leci ze taki dobry zarobek na tym


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 08, 2013, 10:52:31 am »
adena, full dropy i QI


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 24, 2014, 01:29:00 pm »
Witam,
Jakiś czas temu (ze 2 lata pewnie będzie a rok to na pewno) zacząłem grać na Core. Pamiętam że dość sceptycznie do tego podchodziłem gdyż jestem czy byłem graczem starej daty ciągle tęskniącym za czasami C4-C6. Jednak z pomocą znajomych jakoś udało mi się odnaleźć w nowym świecie. Na swoim Sigiel Knight + suba (nie pamiętam jaka) osiągnąłem 87 i nawet już nie pamiętam co się konkretnie stało (czy to znajomi uciekli czy to praca czy nauka) w każdym razie grac zaprzestałem. Teraz mając lepszy komp, prace i więcej czasu chciałem wrócić do gry jednak po takiej przerwie prawie już nic nie pamiętam zarówno z nowych lokacji jak i mechanizmów gry (zalogowałem się jakiś czas temu próbując sobie przypomnieć). Czy znalazł by się jakiś klan który mógłby mnie przygarnąć tak abym mógł się wdrążyć ponownie czy też jakaś dobra dusza gotowa poświęcić trochę swojego czasu w grze w zamian za lojalnego gracza.
Proszę o pomoc, na wszelkie pytania odpowiem w poście czy też na pri.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 24, 2014, 08:00:16 pm »
Witam,
Jakiś czas temu (ze 2 lata pewnie będzie a rok to na pewno) zacząłem grać na Core. Pamiętam że dość sceptycznie do tego podchodziłem gdyż jestem czy byłem graczem starej daty ciągle tęskniącym za czasami C4-C6. Jednak z pomocą znajomych jakoś udało mi się odnaleźć w nowym świecie. Na swoim Sigiel Knight + suba (nie pamiętam jaka) osiągnąłem 87 i nawet już nie pamiętam co się konkretnie stało (czy to znajomi uciekli czy to praca czy nauka) w każdym razie grac zaprzestałem. Teraz mając lepszy komp, prace i więcej czasu chciałem wrócić do gry jednak po takiej przerwie prawie już nic nie pamiętam zarówno z nowych lokacji jak i mechanizmów gry (zalogowałem się jakiś czas temu próbując sobie przypomnieć). Czy znalazł by się jakiś klan który mógłby mnie przygarnąć tak abym mógł się wdrążyć ponownie czy też jakaś dobra dusza gotowa poświęcić trochę swojego czasu w grze w zamian za lojalnego gracza.
Proszę o pomoc, na wszelkie pytania odpowiem w poście czy też na pri.

Na core chyba nie ma już polskich CP, a co dopiero klanu.  Jak nie masz bariery językowej to pisz na 4game.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 25, 2014, 08:35:30 am »
Sobek ma racje, jeśli nie masz problemu z basic english, wal bezpośrednio do działu Core na 4 game. Jeśli natomiast masz blokadę, zawsze jest opcja przejścia na Lilith i bawić się z Polakami :)

Odnośnie części dotyczącej pomocy, to trzeba było by tu napisać spory poradnik dla Newbie gracza. Wątpie żeby taka osoba się znalazła.

Wszystko opiera się na pewnych schematach, które sobie wyrobisz podczas grania. IMO, teraz nie potrzebujesz aż tak bardzo CP żeby się świetnie pobawić.

Partymatching znajdziesz od 85 do 99 na Core.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 25, 2014, 12:02:29 pm »
jeśli nie masz problemu z angielskim to polecam tą lekturę
https://4gameforum.com/showthread.php?t=27981#top

jest w trakcie tworzenia, ale większość już opisana... pozostało "dopieścić" szczegóły ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 25, 2014, 03:28:25 pm »
Dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie ale znam na nie odpowiedź chciałem się tylko upewnić, mianowicie nie ma możliwości transferu postaci pomiędzy Core a Lilith?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 25, 2014, 03:37:11 pm »
Dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze tylko jedno pytanie ale znam na nie odpowiedź chciałem się tylko upewnić, mianowicie nie ma możliwości transferu postaci pomiędzy Core a Lilith?
Nie ma

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 01, 2014, 03:59:15 pm »
Witam,
Jakiś czas temu (ze 2 lata pewnie będzie a rok to na pewno) zacząłem grać na Core. Pamiętam że dość sceptycznie do tego podchodziłem gdyż jestem czy byłem graczem starej daty ciągle tęskniącym za czasami C4-C6. Jednak z pomocą znajomych jakoś udało mi się odnaleźć w nowym świecie. Na swoim Sigiel Knight + suba (nie pamiętam jaka) osiągnąłem 87 i nawet już nie pamiętam co się konkretnie stało (czy to znajomi uciekli czy to praca czy nauka) w każdym razie grac zaprzestałem. Teraz mając lepszy komp, prace i więcej czasu chciałem wrócić do gry jednak po takiej przerwie prawie już nic nie pamiętam zarówno z nowych lokacji jak i mechanizmów gry (zalogowałem się jakiś czas temu próbując sobie przypomnieć). Czy znalazł by się jakiś klan który mógłby mnie przygarnąć tak abym mógł się wdrążyć ponownie czy też jakaś dobra dusza gotowa poświęcić trochę swojego czasu w grze w zamian za lojalnego gracza.
Proszę o pomoc, na wszelkie pytania odpowiem w poście czy też na pri.

Na core chyba nie ma już polskich CP, a co dopiero klanu.  Jak nie masz bariery językowej to pisz na 4game.

są i CP i 1-2 klany.
mniejsze ale znajdziesz dużo osób z polskim i cp polskie też więc z tym raczje nie bedzie problemu