Witaj
Gość

Wątek: PROBLEM GRAFIKI NA NOWYM LAPKU UI - HUD GRY  (Przeczytany 906 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

PROBLEM GRAFIKI NA NOWYM LAPKU UI - HUD GRY
« dnia: Listopad 04, 2023, 07:51:15 am »
mam nietypowe pytanie .czy jest jakiś sposób żeby powiększyć UI gry -konkretnie lineage2 INTERLUDE- WARLAND na win 10..kupiłem nowego lapka i wszystko jest tak małe a postać i cała reszta świata wygląda normalnie tylko ten HUD -ramki wszystkie male... :) zastanawiam się czy się da zainstalować jakieś stare sterowniki moze coś ktoś wie JAK TO POWIĘKSZYĆ ??


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: PROBLEM GRAFIKI NA NOWYM LAPKU UI - HUD GRY
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2023, 01:32:04 pm »
Próbowałeś zmniejszyć rozdzielczość? :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: PROBLEM GRAFIKI NA NOWYM LAPKU UI - HUD GRY
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2024, 03:54:31 pm »

Hej,

Rozumiem Twój problem! Frustrujące jest, gdy interfejs gry jest zbyt mały, prawda? Nie ma co ukrywać, że na nowych laptopach z wysoką rozdzielczością ekranu, gry mogą wyglądać nieco dziwnie. Co do powiększenia UI w grze Lineage 2 Interlude na systemie Windows 10, mogę podać kilka sugestii.

Po pierwsze, spróbuj zmienić ustawienia w samym menu gry. Czasami gry oferują opcje dostosowania rozmiaru interfejsu lub skali, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Warto również sprawdzić, czy masz najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej, ponieważ aktualizacja sterowników graficznych może czasem wpłynąć na wygląd gry.

Możesz również dostosować skalowanie interfejsu systemu operacyjnego w ustawieniach systemu Windows 10. Sprawdź, czy masz opcję skalowania dostępną.

Jeśli żadna z tych opcji nie przyniesie rezultatu, możesz spróbować zmienić rozdzielczość ekranu w samej grze lub w ustawieniach systemu na niższą. Czasami to może pomóc w zwiększeniu rozmiaru UI.

Pamiętaj również, że istnieją zewnętrzne narzędzia, takie jak aplikacje do skalowania interfejsu, które mogą być użyteczne,
: Pozdrawiam, Marcin 😊