Witaj
Gość

Wątek: Niszczene życzeń - Zabawa forumowa  (Przeczytany 87687 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:14:42 pm »
Zovi więcej wczucia, wyobraź sobie tę sytuację, zamknij oczy, zacznij myśleć jak każda postać po kolei, wypisywanie brutalnych i pozbawionych sensu tortur nie ma sensu póki nie ma w tym serca. Do wszystkiego, nawet nienawiści trzeba włożyć serce...

Dostajesz resoraka, ale na następny dzień kumpel pożycza go od ciebie i nie oddaje.

Dyrygentem orkiestry po pierwsze, po drugie mojej szkolnej pani dyrygent nie pobijesz xD A skoro już kilka lat się z nią męczę i gram w tej jej orkiestrze i jeszcze nie popełniłem samobójstwa to ty tym bardziej nie dasz rady ;)

Chcę mieć dzisiaj świadomy sen.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:26:36 pm »
Zarean, mysle ze niedlugo byc moze bedziemy na podobnym poziomie! Chcesz snickersa tak soul? No to prosze bardzo masz go! Idziesz z nim przez miasto, rozkoszujesz sie nim, nagle widzisz piekna dziewczyne, ktora mruga do ciebie okiem, podazasz za nia, do slepego zaułku, nagle napada cie stado krwiozerczych karłów! Zwiazali cie i prowadza cie do ich bossa. Mowi ci ze ten snickers byl przez niego zarezerwowany i zaczyna cie bic, nie dosiega do twarzy co prawda, ale to mu nie przeszkadza, obral sobie inny cel, sciaga ci spodnie, zaczyna nawalac z cala swoja sila w twoja jadra, zaczynasz krzyczec prosze przestan, jednak on nie przestaje, pekly ci oba jadra, swoim piskliwym glosem mowisz do niego, kod z papierka od snickersa to bda4803# oni wbijaja ci boz w brzuch, przejezdzaja samochodem, nadgarstki i patrza jak cierpisz, nastepnie rozrywaja twoje cialo na kawalki!
Ale ja już zjadłem Snikersa z posta Zareana... xD

Zarean, jeśli to, co napisałeś, odnosi się do historii Forsakenów, wiedz, że andedów wskrzesiła/zrobiła głównie plaga, dzięki wielkiemu wodzowi, za którym podążali - Arthasem, a potem Królem Liszem. Wiele z nich po zakończeniu historii nadal pozostało w jego władzy. Jednak ów Arthas popełnił pewien błąd - podczas szturmowania bram Silvermoon, miasta wysokich elfów, zamiast zabić jedną z przywódczyń, uczynił ją Banshee, a ta za niekończące się męki wynikające z faktu, że stała się nieumarłą elfką poprzysięgła zemstę. W dodatku, już po wykorzystaniu Studni Słońca przez Arthasa w celu uczynienia z Kel'thuzada licza i po zebraniu przez ów elfkę dość sporej grupy undeadów wokół siebie, tej banshee niespodziewanie ktoś pomógł - demon, Varimatras. Dzięki niemu ta mała istota, efekt okrucieństwa Arthasa, a zwąca się Sylvanas Windrunner, zaszła wysoko i zebrała o wiele większą liczbę nieumarłych, którzy czuli się - tak jak ona - skrzywdzeni przez Króla Lisza. Grupa ta nazwała się samą Forsakenami - Opuszczonymi, undeadami żyjącymi tylko dla zemsty na Arthasie. Jako przywódczynię okrzyknęli właśnie tą wysoką elfkę, która przed Plagą broniła swoje miasto - Silvermoon i którą wtedy dosięgnęło Ostrze Mrozu... Lady Sylvanas.

Pardon, że tak długo i nudno, nie chce mi się teraz edytować tekstu.
A wracając do tematu, będziesz mieć świadomy sen tej nocy, ale wtedy napadną cię nieczyste siły i przejmą kontrolę nad twoim ciałem.


PS, ten tekst pisałem z pamięci, nie posługując się Wikipediami. Może więc lekko odchodzić od faktów historycznych Azeroth.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 10:30:53 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:40:50 pm »
Tyle to ja mniej więcej wiem, ale jakoś mnie to odrzuca, właśnie też nawiązywało to do Sylvanas Windrunner, o której musiałem poczytać żeby mieć konto na Anderii czy jak się ten serw nazywa, bo ona chyba najbardziej z nich wszystkich czuła się upokorzona, musiała walczyć u boku kogoś z kogo nienawidziła. Ja osobiście dziwnie się czuje grając forsakenem, wiedząc co nieco o ich historii.

Chcę nowy telefon komórkowy, bo mój już ledwo zipie(pewno za kilka dni mi klapka odpadnie, bo tylko jeszcze tego brakuje do totalnej zagłady mojego telefono-Ipoda)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 04, 2008, 10:54:02 pm »
Dostajesz nowego iPhona, jednak zaraz potem ktoś ci go kradnie.

Chcę, by nie było na świecie pokemonów. (tych różowych i 5 \/\/ 3 3 T 4 Ś |\|Y C |-|)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 06, 2008, 10:35:41 am »
I rzeczywiście p0k3 przestało być jazzy, joł itd. więc wszyscy zaczynają stawać się pseudopunkami i pseudometalami. Świat pogrąża się w rozpaczy....

Dostajesz nowego iPhona, jednak zaraz potem ktoś ci go kradnie.

Ja bym to ujął tak: "Dostajesz nowego iPhona, ale jako, że jest z Polski nie działają w nim mms`y, iStore jest bardzo ograniczony, a GPS w ogóle nie działa."(bo tak w rzeczywistości jest w Polsce. Nawet Orange wykupiło ludzi, żeby robili sztuczne kolejki po tego iPhona już 2 dni przed premierą!!!(czyt. 22 sierpnia) lolpoland)


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 14, 2008, 01:20:56 am »
Dostajesz nowego iPhona, jednak zaraz potem ktoś ci go kradnie.

Chcę, by nie było na świecie pokemonów. (tych różowych i 5 \/\/ 3 3 T 4 Ś |\|Y C |-|)
Ze swiata znikaja wszystkie pokemony, jednak nadchodzi era ne digimony, a Ty zamieniasz sie w jednago z nich.
Chcialbym zeby nikt mnie nie poganial jak sram  :(
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:16:49 am »
Twoje życzenie się spełnia.Nikt Cię nie pogania...Wszyscy się drą ,że gdzieś jadą.Zostajesz sam.Tyłek zakleszczył Ci się w kiblu.Nie możesz się wydostać.Umierasz w samotności...

Chcę dostać plusika od System'a :D


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 14, 2008, 12:57:13 pm »
Dostajesz go, jednakze zaraz po tym dostajesz bana, za oklamanie systema, ze komus pomogles :wink: .


Chce bulke z szynka (tylko nie gadajcie ze sie nie udlawie)

EDIT. sory, przez przpadek sie pomylilem :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2008, 03:30:00 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 14, 2008, 02:25:41 pm »
Buahahhahahahahaha...*śmieje się złowieszczo*

Chyba udławię, a nie ódławię, ale dobra.

Dostajesz bułkę z szynką, upewniasz się czy bułka na serio jest z szynką, na szynce zauważasz pentagram. Kawałek szynki zamienia się w samego szatana, który porywa cię do piekła i robi z ciebie swoją seks-świnkę, jesteś gwałcony dzień i noc przez całą wieczność ;) :P
(przepraszam, ale nie mogłem, a udławić się nie chciał)

Chcę żeby mnie głowa przestała boleć(dodam, że boli mnie od piątku kiedy to najpierw walnąłem się o jakieś metalowe coś, a później zleciał na mnie gościu i przywalił glanem centralnie w to samo miejsce[ważył pewno z 90kg :|])


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 14, 2008, 03:55:11 pm »
Buahahhahahahahaha...*śmieje się złowieszczo*

Chyba udławię, a nie ódławię, ale dobra.

Dostajesz bułkę z szynką, upewniasz się czy bułka na serio jest z szynką, na szynce zauważasz pentagram. Kawałek szynki zamienia się w samego szatana, który porywa cię do piekła i robi z ciebie swoją seks-świnkę, jesteś gwałcony dzień i noc przez całą wieczność ;) :P
(przepraszam, ale nie mogłem, a udławić się nie chciał)

Chcę żeby mnie głowa przestała boleć(dodam, że boli mnie od piątku kiedy to najpierw walnąłem się o jakieś metalowe coś, a później zleciał na mnie gościu i przywalił glanem centralnie w to samo miejsce[ważył pewno z 90kg :|])
w cudowny sopsob glowa przestaje cie bolec, postanowiles sie napic z tej okazji... gdy sie juz ocknales leb bolal cie 4 razy mocniej, taki "malutki" kac :>

chcialbym, zdobyc wszyskie kawalki Ostrego


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 14, 2008, 06:15:56 pm »
Zobedziesz wszystkie kawalki, ale lagodnego :wink: .


Chce dostac rowerek
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 14, 2008, 07:03:29 pm »
Dostajesz rowerek ale za to ,że jest polski cały się rozwalił  :evil:


Chce żeby wszyscy byli Cralinkowaci ^^


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 14, 2008, 07:22:10 pm »
Wszyscy zaczynają być cralinkowaci, po kilku dniach zostajesz odrzucony od społeczeństwa, bo nie jesteś aż tak cralinkowaty jak reszta. Nigdzie cię nie chcą więc uciekasz do lasu... niestety jako iż jesteś młody i nie masz wrodzonej sztuki przetrwania giniesz pożarty przez wilki.

Buahahhahahahahaha...*śmieje się złowieszczo*

Chyba udławię, a nie ódławię, ale dobra.

Dostajesz bułkę z szynką, upewniasz się czy bułka na serio jest z szynką, na szynce zauważasz pentagram. Kawałek szynki zamienia się w samego szatana, który porywa cię do piekła i robi z ciebie swoją seks-świnkę, jesteś gwałcony dzień i noc przez całą wieczność ;) :P
(przepraszam, ale nie mogłem, a udławić się nie chciał)

Chcę żeby mnie głowa przestała boleć(dodam, że boli mnie od piątku kiedy to najpierw walnąłem się o jakieś metalowe coś, a później zleciał na mnie gościu i przywalił glanem centralnie w to samo miejsce[ważył pewno z 90kg :|])
w cudowny sopsob glowa przestaje cie bolec, postanowiles sie napic z tej okazji... gdy sie juz ocknales leb bolal cie 4 razy mocniej, taki "malutki" kac :>

chcialbym, zdobyc wszyskie kawalki Ostrego
Szczerze wolałbym mieć kaca niż ból głowy przez glana jakiegoś naćpanego gościa :|

Chcę mieć jutro wolne...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 14, 2008, 08:15:53 pm »
Masz jutro wolne. Jednak przechodząc chodnikiem, pogwizdując wesoło, nagle szyba sklepu przy którym jesteś rozbryzguje się, kalecząc ci i rozorując nieodwracalnie twarz. Ktoś wtedy przystawia ci pistolet do czoła i bierze na zakładnika, osłaniając się tobą jak żywą tarczą (dostajesz ostrą amunicją od policji w biodro) i zabierając gdzieś daleko, by torturować i jeszcze mocniej deformować twoje ciało, filmując je i wysyłając na youtube ku przestrodze i aby twoja rodzina uiściła okup. Jednak twoi najbliżsi wymiotują, patrząc na twoje ciało (wyglądające po torturach jak niedojedzone zombie) i nie chcą "czegoś takiego" do siebie. Oprawcy jednak nie dają za wygraną i wciąż cię biją oraz wstrzykują ci chemikalia, by twoje kości kształtowały się w okropne i niekiedy zabawne kształty (twoja stopa przypomina teraz butelkę wody mineralnej). W końcu dają sobie spokój, widząc, że marnują tylko czas, czekając na okup, i pozostawiają cię w śmierdzącej budzie. Ty umierasz w końcu z głodu i bólu.

Chcę znaleźć wreszcie jakąś fajną, czarną bluzę w necie.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 14, 2008, 08:43:30 pm »
Znajdujesz fajną,czarną bluzę na allegro.Płacisz 500zł za nią.Paczka dochodzi.Czujesz się podekscytowany ,że będziesz miał super bluzę.Zaparło ci dech w piersiach.Otwierasz pudełko...Wyskoczył z niego mini-tomboy i zeżarł cię.


Chcę zobaczyć na żywo polskiego-tomboya z mam talent...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 15, 2008, 11:03:43 am »
Masz jutro wolne. Jednak przechodząc chodnikiem, pogwizdując wesoło, nagle szyba sklepu przy którym jesteś rozbryzguje się, kalecząc ci i rozorując nieodwracalnie twarz. Ktoś wtedy przystawia ci pistolet do czoła i bierze na zakładnika, osłaniając się tobą jak żywą tarczą (dostajesz ostrą amunicją od policji w biodro) i zabierając gdzieś daleko, by torturować i jeszcze mocniej deformować twoje ciało, filmując je i wysyłając na youtube ku przestrodze i aby twoja rodzina uiściła okup. Jednak twoi najbliżsi wymiotują, patrząc na twoje ciało (wyglądające po torturach jak niedojedzone zombie) i nie chcą "czegoś takiego" do siebie. Oprawcy jednak nie dają za wygraną i wciąż cię biją oraz wstrzykują ci chemikalia, by twoje kości kształtowały się w okropne i niekiedy zabawne kształty (twoja stopa przypomina teraz butelkę wody mineralnej). W końcu dają sobie spokój, widząc, że marnują tylko czas, czekając na okup, i pozostawiają cię w śmierdzącej budzie. Ty umierasz w końcu z głodu i bólu.

Chcę znaleźć wreszcie jakąś fajną, czarną bluzę w necie.
Hmm... ciekawe, a zarazem dzisiaj możliwe, bo mam dzień wolny. W razie czego podam ci numery na GG, do których masz napisać, że to co widzieli w telewizji i na youtube to kłamstwo, bo zostałem spalony żywcem, OK?

Znajdujesz fajną,czarną bluzę na allegro.Płacisz 500zł za nią.Paczka dochodzi.Czujesz się podekscytowany ,że będziesz miał super bluzę.Zaparło ci dech w piersiach.Otwierasz pudełko...Wyskoczył z niego mini-tomboy i zeżarł cię.


Chcę zobaczyć na żywo polskiego-tomboya z mam talent...
I rzeczywiście spotykasz go, nawet chce ci dać autograf, ale podczas pisania napada go "chcica" i niestety jak twój kolega Zovi też jesteś seks-świnką, lecz nie szatana, a polskiego Tomboya(w sumie masz lepiej, bo to tylko człowiek, kiedyś się zmęczy, a jak dotrwasz +24h to mu penis zdrętwieje i go mu będą musieli uciąć ^^[albo będzie mu non stop stał, ale to podobno bardzo boli xD])


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 15, 2008, 02:01:09 pm »
chce żeby zlikwidowali fotka.pl


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 15, 2008, 02:49:15 pm »
Likwidują fotkę, jednak wszyscy użytkownicy przenoszą się na naszą-klasę.


Chcę nie być chory.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 15, 2008, 05:24:37 pm »
Mozesz wyzdrowiec tylko pod warunkiem, ze wloza ci wielkiego czopka w wielkosci reki  :twisted:

Chce lineage 3  :|
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:22:55 pm »
Okazuje się, że Koreańcy się postarali i wydali  Lineage III właśnie teraz, ale niestety nie stać cię na opłacanie retaila, a privy wymarły. Jednak ty się nie poddajesz, próbujesz wykraść kod źródłowy gry i udaje ci się. Jednak Koreańczycy to mądry naród i podrzucili ci fałszywy kod źródłowy, który pomógł im cie namierzyć. Dostajesz dożywotni zakaz korzystania z urządzeń elektronicznych i 15 lat więzienia. Odsiadując swoje masz skłonności samobójcze, bo zostałeś posadzony z sadomasochistą, który codziennie cię okalecza. Przy okazji ginie cała twoja bliska rodzina, matka, ojciec, brat... Zostaje ci tylko twoja ukochana, która czasami cię odwiedza. Po 15 latach wychodzisz z więzienia... czujesz się szczęśliwy, że wreszcie wracasz do świata, już nawet komputer nie jest dla ciebie ważny, w końcu przeżyłeś to wszystko dla twojej ukochanej dziewczyny. Spotykasz się z nią, niestety ma dla ciebie złą wiadomość - na spotkaniu zrywa z tobą, twoje serce pęka z rozpaczy. Twoje życie, twoje staranie się straciło sens... Próbujesz popełnić samobójstwo skacząc z mostu... Niestety przeżywasz. W wyniku wypadku twój kręgosłup uległ złamaniu, więc musisz siedzieć w wózku. Dzień w dzień patrzysz na zachód słońca myśląc za co to wszystko? Czemu wtedy przeżyłeś... Ta myśl zajmuje ci głowę przez następne 20 lat, bo nie masz nikogo i nikt się tobą nie interesuje, nie nawiązujesz znajomości. W końcu kiedy wysnułeś własny sens życia i wtedy postanawiasz spróbować jeszcze raz... Jedziesz na ten sam most co 20 lat temu... tym razem ci się udaje. Nie czujesz już bólu, żalu. Jesteś szczęśliwy, że ci się udało.

Nie wiem czego chcę, może trochę spokoju, czystego umysłu, odejścia chociaż na chwilę od spraw przyziemnych(może dziewczyna?!)... Wymyślcie coś.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 10:26:46 pm wysłana przez Zarean »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 17, 2008, 04:02:03 pm »
Nagle Bóg (nie Szatan) odkrył twoją wielkość i uczynił cię serafinem. Teraz wszystko, czego tylko zapragniesz jest w zasięgu twojej ręki, wiesz wszystko, nie musisz się uczyć, jesteś cudowny i fantastyczny, masz tyle spokoju, ile zapragniesz, a swoe eteryczne ciało możesz wydłużać czy wyszczuplać wedle swojej woli. Jednak przez to stałeś się egoistyczny... i samotny. W twoim umyśle naradza się smutek, ze smutku tęsknota, z tęsknoty rozpacz, z rozpaczy złość, ze złości nienawiść. Jednak w tym momencie Bóg odmówił ci współpracy, widząc, że sam z siebie stajesz się niedoskonały. W swym wielkim i cudownym dobrze zamka cię w przysłowiowych czterech ścianach obłożonych ołowiem, w celi bez okien i drzwi oraz odbiera umiejętność myślenia, zachowując jednak tobie pełną świadomość. Tutaj nie jesteś już taki cudowny i piękny, gnijąc przez wieczność...

Chcę znaleźć jakąś dobrą książkę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 04:03:56 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 17, 2008, 04:51:34 pm »
Okazuje się, że Koreańcy się postarali i wydali  Lineage III właśnie teraz, ale niestety nie stać cię na opłacanie retaila, a privy wymarły. Jednak ty się nie poddajesz, próbujesz wykraść kod źródłowy gry i udaje ci się. Jednak Koreańczycy to mądry naród i podrzucili ci fałszywy kod źródłowy, który pomógł im cie namierzyć. Dostajesz dożywotni zakaz korzystania z urządzeń elektronicznych i 15 lat więzienia. Odsiadując swoje masz skłonności samobójcze, bo zostałeś posadzony z sadomasochistą, który codziennie cię okalecza. Przy okazji ginie cała twoja bliska rodzina, matka, ojciec, brat... Zostaje ci tylko twoja ukochana, która czasami cię odwiedza. Po 15 latach wychodzisz z więzienia... czujesz się szczęśliwy, że wreszcie wracasz do świata, już nawet komputer nie jest dla ciebie ważny, w końcu przeżyłeś to wszystko dla twojej ukochanej dziewczyny. Spotykasz się z nią, niestety ma dla ciebie złą wiadomość - na spotkaniu zrywa z tobą, twoje serce pęka z rozpaczy. Twoje życie, twoje staranie się straciło sens... Próbujesz popełnić samobójstwo skacząc z mostu... Niestety przeżywasz. W wyniku wypadku twój kręgosłup uległ złamaniu, więc musisz siedzieć w wózku. Dzień w dzień patrzysz na zachód słońca myśląc za co to wszystko? Czemu wtedy przeżyłeś... Ta myśl zajmuje ci głowę przez następne 20 lat, bo nie masz nikogo i nikt się tobą nie interesuje, nie nawiązujesz znajomości. W końcu kiedy wysnułeś własny sens życia i wtedy postanawiasz spróbować jeszcze raz... Jedziesz na ten sam most co 20 lat temu... tym razem ci się udaje. Nie czujesz już bólu, żalu. Jesteś szczęśliwy, że ci się udało.

Nie wiem czego chcę, może trochę spokoju, czystego umysłu, odejścia chociaż na chwilę od spraw przyziemnych(może dziewczyna?!)... Wymyślcie coś.
O kurwa chyba mnie przekonales :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 17, 2008, 10:30:31 pm »
Nagle Bóg (nie Szatan) odkrył twoją wielkość i uczynił cię serafinem. Teraz wszystko, czego tylko zapragniesz jest w zasięgu twojej ręki, wiesz wszystko, nie musisz się uczyć, jesteś cudowny i fantastyczny, masz tyle spokoju, ile zapragniesz, a swoe eteryczne ciało możesz wydłużać czy wyszczuplać wedle swojej woli. Jednak przez to stałeś się egoistyczny... i samotny. W twoim umyśle naradza się smutek, ze smutku tęsknota, z tęsknoty rozpacz, z rozpaczy złość, ze złości nienawiść. Jednak w tym momencie Bóg odmówił ci współpracy, widząc, że sam z siebie stajesz się niedoskonały. W swym wielkim i cudownym dobrze zamka cię w przysłowiowych czterech ścianach obłożonych ołowiem, w celi bez okien i drzwi oraz odbiera umiejętność myślenia, zachowując jednak tobie pełną świadomość. Tutaj nie jesteś już taki cudowny i piękny, gnijąc przez wieczność...

Chcę znaleźć jakąś dobrą książkę.
Masz talent do dobijania ludzi :| ;)

Pewnego razu podczas powrotu do domu zaczepia cię pewien starzec. Daje ci książkę mówiąc, że jest w niej wspaniała powieść. Po przyjściu do domu dokładnie ją oglądasz, jest wykonana ze skóry, wygląda na bardzo starą, a na okładce są wypalone jakieś dziwne wzorki. Po otwarciu książki dostrzegasz, że jest ona całkowicie pusta, znużony i okłamany idziesz zjeść obiad. Po kilkunastu minutach wracasz do pokoju i zaczynasz słuchać muzyki ucząc się czegoś jednak czujesz, że książka sprawia wrażenie jakby chciała być otwarta. Z początku to olewasz, lecz pokusa daje za wygraną, otwierasz książkę. Ku twojemu zdziwieniu książka jest cała wypełniona tekstem w języku łacińskim. Czcionka tekstu jest bogata, ręcznie wykonana, są nawet jakieś dziwne obrazki przedstawiające zwykłe sceny życia codziennego. Jako, że książka jest w języku łacińskim, olewasz ją i idziesz spać. Następnego dnia znowu spoglądasz w książkę i widzisz, że obrazki się zmieniły, a tekst wygląda na taki jakby inny. Zaciekawiło cię to. Zaczynasz się uczyć języka łacińskiego codziennie spoglądając w książkę. Po kilku miesiącach w końcu dowiadujesz się co pisze w tej książce i co oznaczają te rysunki. Okazuje się, że książka pokazuje dokładnie to co dzieje się w danym momencie i do przodu. Ze zdumieniem przewracasz książkę o 9 stron dalej i zaczynasz czytać:"Dzień 18 września: Początek dnia to zwykłe czynności, dziwne, wie, że coś się stanie jednak nie szuka odpowiedzi na o pytanie, które ciągle snuje mu się po głowie. Znowu przeczyta książkę w przeświadczeniu, że czegoś się dowie... jest zbyt głupi, by pojąć co tu pisze". Słowa te bardzo cie zdziwiły, jednak nie przejąłeś się nimi. Nazajutrz zacząłeś robić to co zwykle. W trakcie drogi do szkoły zauważyłeś tego samego starca, który wręczał ci książkę, zaczepiłeś go i tyle cię widzieli. Zostałeś odnaleziony dwa dni później w lesie niedaleko twojego miasta. Osoba, która pierwsza zobaczyła twoje zwłoki puściła pawia po czym umarła na zawał serca. Twoje ciało było całe zmasakrowane: żebra były połamane i ustawione tak, żeby przebijały się przez skórę na zewnątrz, nogi były odcięte, zdarte ze skóry i ułożone wzdłuż tułowia natomiast ręce zostały ułożone tak by trzymały się za głowę. Twoje płuca były powbijane na żebra, natomiast serce ustawiono tak by było podtrzymywane przez usta. O dziwo nie było ani jednej kropli krwi. Nad twoim ciałem wisiał krzyż odwrócony do góry nogami i dziwne znaki. Gdy jeden ze śledczych zobaczył twoje "ciało" nerwowo zaczął szukać zapałek by zapalić, gdy udało mi się zapalić zapałkę przez przypadek ją upuścił... Wtedy twoje ciało zostało otoczone przez krąg ognia przedstawiający pentagram.

Eee... damn it, już takich bredni nie piszę, bo sam się zaczynam bać ^^(nawet nie czytam tego dla sprawdzenia więc jak będą błędy jakieś to proszę mówić).

Ooo mam ciekawy pomysł, chcę mieć dziewczynę- brunetkę z kręconymi włosami, nie za gruba, nie za chuda, aha i żeby miała naturalne rumieńce na policzkach i ładne oczy(mmmm... ideał ;))
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 10:32:58 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 17, 2008, 10:36:30 pm »
Ok. Twe życzenie sie spełnia. Jest z wyglądu taka jak chciałeś. Po pewnym czasie okazuje sie ze jest chlopakiem.











Chce finlandie 0.7


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Zabawa- Niszczenie życzeń
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 17, 2008, 10:41:02 pm »
Mówisz kumplowi, że chciałbyś finlandie 0,7 na głowę, niestety kumpel wziął to zbyt dosłownie i lądujesz na ostrym z rozwaloną czaszką.

Chcę do mamy!!! :P