Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Gladiator  (Przeczytany 16022 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 01, 2008, 03:27:55 pm »
Ale SB nadal ma nuki o_O i może ciebie nuknąć kilka razy.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 01, 2008, 04:37:14 pm »
biorac pod uwage jego cast speed, zdazy jednego nuka puscic,, range blastera itd to chyba 600, nuk sb moze miec najwyzej 900, chociaz pewnie nie dali mu az tyle, odbiec na dashu te 300 to nie duzy problem imo

ps zauwaz ze sb niema zadnego skilla zwiekszajacego mu cast speed, wita to on ma tyle same co glad, chyba ze sobie dye zrobil ;)


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:21:17 pm »
zobacz jaki sb ma cast skilli... a zreszta wy juz jestescie takimi omg mega over power pr0 graczami l2, wiecie wszystko i w ogóle a szkoda ze nie potraficie zrozumiec sensu wypowiedzi jednej chociaz osoby, wiec lepiej zakonczmy ta smieszna dyskusje....


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 02, 2008, 12:02:58 am »
zobacz jaki sb ma cast skilli... a zreszta wy juz jestescie takimi omg mega over power pr0 graczami l2, wiecie wszystko i w ogóle a szkoda ze nie potraficie zrozumiec sensu wypowiedzi jednej chociaz osoby, wiec lepiej zakonczmy ta smieszna dyskusje....

Z tobą nie dyskutujemy.

Ale SB nadal ma nuki o_O i może ciebie nuknąć kilka razy.

SB czaruje za wolno, aby zanukować Glada. Jeśli Glad by sie połasił to jeszcze by SB przerywał jednego z jego nuków. A nie wiem kogo bardziej będzie to bolało. SB, który regularnie dostaje za 1,4k na tym poziomie (zwróćcie uwagę, że Glad nie ma 8 poziomu focusa, ale z kolei im wyższy poziom tym słabszy DMG ze skilli - nie licząc przeskoków z focusem) bez szans zaspamowania części DMG przez CP potki (za mało CP - na 62 bez żadnych DYEów ok 1k zaledwie, na 80 będzie podobna sytuacja), czy Glad który nie dość, że dość łatwo może przerwać jeden z nuków SB, to z może całość praktycznie CP potkami zaspamować. A jeśli gramy bez CP potek? Po 4 seriach SB jest martwy... A ja liczę, że Banan + obszarowy Banan zadadzą 1,4k DMG, a podejrzewam, że to oscyluje na poziomie 2k+.

I ja nie piszę, o biciu na UD... Co za idiota bije na UD? Moze jak kumpla ratujesz to możesz się bawić, albo jak walczysz na jakimś zadupiu 5x5 bez żadnego drzewka...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 01, 2009, 12:48:20 am »
biorac pod uwage jego cast speed, zdazy jednego nuka puscic,, range blastera itd to chyba 600, nuk sb moze miec najwyzej 900, chociaz pewnie nie dali mu az tyle, odbiec na dashu te 300 to nie duzy problem imo

ps zauwaz ze sb niema zadnego skilla zwiekszajacego mu cast speed, wita to on ma tyle same co glad, chyba ze sobie dye zrobil ;)

Ma pasywa zwiekszajacego cst spd

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 01, 2009, 10:53:09 am »
Gdzies mam frapsa z tej walki, poszukam i wkleje.

(z offka ofc)


EDIT:

Nie jestem pewien na 100% czy to to(nie moge z rs teraz sciagać), ale chyba taaaak :

http://rapidshare.com/files/127503565/kamaelpower.wmv.html
(jak by co to to raczej nie jest endgame pvp)

Chyba jednak o to mi chodziło : http://pl.youtube.com/watch?v=ap6hvXjHeeE
@bartz
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 10:58:34 am wysłana przez PeBe »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 01, 2009, 12:12:29 pm »
No ciekawy filmik na temat: "Jak NIE grać gladem"
...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 01, 2009, 01:42:56 pm »
Innych filmików z offka z tej walki nie ma niestety (albo nie moge znaleźć)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 01, 2009, 03:27:27 pm »
Bo filmow z kamaelami w ogóle jest malo(nikt tym nie gra xD? )
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:19:33 am »
Odświeżam temat po zebraniu doświadczenia w pvp SB z uwzględnieniem aktualnych kronik. 

Taktyka dla female SB w warunkach oli - Zaczynając od tego, że dobry glad zwykle nosi dye +str +con -dex jego szybkość odpalania skilli bez Haste, zerka, duelist spirit nie zachwyca, a wręcz prosi o politowanie. Enlightenment (jak już pisałem to standard na dzisiejszych oli), Steal Divinity, Surrender, Death Mark i nukujemy Soul of Pain przerwie nie jedną dystansówkę i da nam sekundę przewagi, Soul Strike zada dmg, który zaboli nawet glada, a Anihilation Circle może być używany 'pomiędzy' jeśli reuse pozostałej dwójki na to pozwoli.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:38:39 am »
Jak grasz female, to padniesz na 3 skille. I tu nie ma filozofii, selfy odpala sie przed buffem, do tego jakies syfy zeby pierwszy steal nie zabral nic waznego, a do drugiego nie dozyjesz. Chyba, ze wejdzie para na 9 sek, ale to dosc ryzykowne(riposte <3)
...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 03, 2010, 07:26:04 am »
Lepiej mieć pewność że glad polegnie : SD-->celka-->celka z agu-->SD - glad jest kompletnie bez buffa, teraz SB powinien dać mu radę.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:37:01 pm »
Właśnie przypomniałeś mi o czymś... warto po odpaleniu celki podbiec do glada żeby wysypał się z tssa+dss, a co za tym idzie rozładował się i potem tak jak pisze Laner następnie przejść do dystansu > enlightenment i nukować i w żadnym wypadku nie wchodzić w zwarcie.

@Scorpion

Specjalnie sprawdziłem to i wyniki są takie... Atk speed glada w IC secie z dye +5 str +4 con -9 dex (chcąc nie chcąc najczęściej używane i najlepsze chyba) bez buffa bo nie sądzę czy uchowa mu się cokolwiek podczas walki ->> 262 atk speed stąd jestem przekonany, że Soul of Pain udaremni mu strzelenie busterem bo na riposte będzie on żałośnie wolny (poprzez detarget jak pisałem już) oraz nasz dmg na Enlightenment jest czymś czym by się nuk nie powstydził.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:12:20 pm »
Cytuj
Lepiej mieć pewność że glad polegnie : SD-->celka-->celka z agu-->SD - glad jest kompletnie bez buffa, teraz SB powinien dać mu radę.
I to jest najlepsze wyjscie.
Jak ciebie Haseo glady na celce bija(wtf) to faktycznie enemy w uj.
A i 2x steal nie oznacza calkowitego pozbawienia buffa, jak przyszalejemy z crap buffem to haste/ww powinien sie ostac.
Btw jak jest teraz z buff stealem? Da sie chyba resistowac + wydluzony reuse?
...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 03, 2010, 02:25:22 pm »
Reuse bazowy wydluzony o 3s i dalej nie mozna resistowac.
new future.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 03, 2010, 03:02:43 pm »
Dokładnie reuse wynosi 15 sekund, ale chyba nadal omawiamy Epiloga ? I wierz mi, że ludzie są zbyt podnieceni tym, że muszą wygrać na oli i często walą na oślep. Przyzwyczaiłem się do daggerów używających Shadow Step + Backstab gdy ja mam celkę... glad czy dagger, gracz jak gracz.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 03, 2010, 10:33:41 pm »
Jak grasz female, to padniesz na 3 skille. I tu nie ma filozofii, selfy odpala sie przed buffem, do tego jakies syfy zeby pierwszy steal nie zabral nic waznego, a do drugiego nie dozyjesz. Chyba, ze wejdzie para na 9 sek, ale to dosc ryzykowne(riposte <3)

Gorzej jak trafisz na faceta bo odpali SS, blink, steal, vortex i jestes warzywem.
Następnie dostajesz death mark i następuje przykra egzekucja trwajaca 10> sekund.

Vorta mozna sobie odpuscic, ale jak wejdzie to mamy fajny widok glada rzucajacego 1 sonic rage w czasie gdy my castujemy 2-3 nuki.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 03, 2010, 11:22:24 pm »
jakos ja bez problemu sobie dawalem z gladem rade na oli female...
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 04, 2010, 09:11:38 am »
nie dziwne, skoro dostaje hity z bananow po ~3k ;p


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 04, 2010, 11:23:29 am »
nie dziwne, skoro dostaje hity z bananow po ~3k ;p

Jemu chodziło ze samicą sobie radzi z gladem a nie gladem zabija kamaela. Chociaz imo glad > samica jeżeli nie wejdzie para. Z facetem jest już dużo cięzej i szanse sa małe.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 04, 2010, 11:38:48 am »
nie dziwne, skoro dostaje hity z bananow po ~3k ;p

To dziwne ze na oli bez buffa po 3k mnie leje chociaz ja bd mial jego buffik :) Glad dostaje jeszcze do tego soul vortexa i moze sobie spamowac skillami kiedy my walimy mu za ten czas 2 nuki :) A do tego pewnie bedzie na riposcie wiec nie wiem czym tu glad moze wygrac :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 11:44:39 am wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 04, 2010, 11:54:09 am »
nie dziwne, skoro dostaje hity z bananow po ~3k ;p

Jemu chodziło ze samicą sobie radzi z gladem a nie gladem zabija kamaela. Chociaz imo glad > samica jeżeli nie wejdzie para. Z facetem jest już dużo cięzej i szanse sa małe.
aa zle przeczytalem;p zreszta to raczej dziwne, bo wystarczy odpowiednio rozegrac walke i female przegra, z male byloby ciezko
To dziwne ze na oli bez buffa po 3k mnie leje chociaz ja bd mial jego buffik :) Glad dostaje jeszcze do tego soul vortexa i moze sobie spamowac skillami kiedy my walimy mu za ten czas 2 nuki :) A do tego pewnie bedzie na riposcie wiec nie wiem czym tu glad moze wygrac :D
wystarczy ze po celce+sd glad odpali fs+duelist, po czym dostajesz kilka bananow i gleba. buff nie jest mu potrzebny, zeby robic dmg


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 04, 2010, 12:21:35 pm »
zapomniales kolego o blink ultiame escape i warpie bez problemu mozna odleciec od ciebie, a jeszcze do tego dostajesz roota i  masz soul vortexa na sobie (-30% atak speed/casting i -20% speed), a jezeli to nie zadziala zapewne dostajesz para na 9 sekund (przy m defie glada zapewne dostaniesz :) ), lub feera na ++ dobrze wchodzi :), a po tym czasie dostajesz sd i gf :D Glad w walce na sb jest skazany zazwyczaj na nie powodzenie i tyle, pewnie zaraz wbije tu funclub gladow i zacznie wyzywac ze dostaje banana za 10k i tyle ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 12:26:08 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 04, 2010, 01:23:07 pm »
zapomniales kolego o blink ultiame escape i warpie bez problemu mozna odleciec od ciebie
tylko ze banan to dystansowka...
a jeszcze do tego dostajesz roota i  masz soul vortexa na sobie (-30% atak speed/casting i -20% speed), a jezeli to nie zadziala zapewne dostajesz para na 9 sekund (przy m defie glada zapewne dostaniesz :) ), lub feera na ++ dobrze wchodzi :), a po tym czasie dostajesz sd i gf :D
tzn. ze niby wszystko wejdzie?
Glad w walce na sb jest skazany zazwyczaj na nie powodzenie i tyle, pewnie zaraz wbije tu funclub gladow i zacznie wyzywac ze dostaje banana za 10k i tyle ;)
jak grasz z nieogarami to z pewnoscia, ale uwierz mi ze wystarczy odpalic fs+ds w odpowiednim momencie i zostaje Ci 5 sekund zycia. glad na tych wszystkich syfach robi sporo tankowi na ud(moze inaczej - robil przed freya, ale zakladam ze nie grasz na offie), a co dopiero komus w light armorze


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:07:30 pm »
Nadal utrzymuję się przy tym, że dmg glada jest nijaki skoro nie może w nas wsadzić skilla skoro odpalanie go trwa nasze 2-3 skille, a może dostać jeszcze detarget.