Witaj
Gość

Wątek: Jaka sytuacja na EU off  (Przeczytany 4447 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Jaka sytuacja na EU off
« dnia: Kwiecień 16, 2011, 07:58:58 pm »
Myślałem nad powrotem na retaila .

Czy dalej panuje tam moda na używanie  zranger podczas pvp ?
nie muszę się rozpisywać bo każdy chyba wie co to jest .

Z góry dzięki za info
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2011, 10:51:24 pm wysłana przez redzik »
NAIA
Redlight lvl 79 Adventurer - SOLD
iRedzik lvl 82 Adventurer - SOLD
Kiepski lvl 80 Phoenix Knight - INACTIVE


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 02:50:13 am »
niestety tak :(


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:50:38 am »
Po co tak marudzić o tego rangera. Ja nie używam. Często jestem w grupie w której nikt nie używa. Walczymy z grupami które używają i przegrywają z nami. Jaka więc różnica?


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:06:45 am »
ja nie narzekam :) btw ogólnie to polecam wrócić  :D


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:29:37 pm »
Pytanko. Jak NCSoft ma aktualnie podejscie do wszelkiej armii botow i 3 programow? Dalej maja to w (_|_) czy cos sie zmienilo w tej materii?
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2011, 03:34:30 pm »
Pytanko. Jak NCSoft ma aktualnie podejscie do wszelkiej armii botow i 3 programow? Dalej maja to w (_|_) czy cos sie zmienilo w tej materii?

armii botow nie ma, co do 3rd programow to maja w dupie.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2011, 03:47:59 pm »
Co chwila ktoś dostaje bana za 3rd program. Generalnie polityka wyraźnie zluzowala w stosunku do bootów (pewnie dlatego ze samoistnie ludzie przestali stawiać boot trainy) i skupili się na pvp cheatach. Są jednak dwa niewielkie problemy:
1. Osoba która dostała bana, przy obecnym poziomie trudności gry, z pomocą swoich kumpli może w ciągu miesiąca odtworzyć wszystko co straciła. osobiscie znam pewnego sts, który po zbanowaniu, w miesiąc zrobił toona 85/80/80/80 w full sprzęcie. Nawet z lepszą bronią niż wcześniej.
2. Osób używających 3rd programs wcale nie jest tak dużo jakby się wydawało. Mój cały klan był podejrzewany o to i taką łatkę nam przyszyli, że jesteśmy najbardziej bazującym klanem na 3rd programach. Ponieważ wiem kto używa, a kto nie, to okazało się, że na 90 osób aktywnych na sige, 17 używało. Na forum mamy specjalną grupę dyskusyjną na temat programów. I okazuje się że jest w niej tylko 10 osób.
czy 17 osób na programach może zmienić wynik starcia 90 vs 350? Gdzie wśród tych 350 nie uwierzę, że wszyscy są legit.
GM nas sprawdzali po serii petycji i było to niezbyt miłe - dc, overbuffy, rebuffy, skoki cp/hp, random porty i wiele innych. Nie miłe, gdyż odbywało się w trakcie sige/pvp o baiuma etc. Po całym tygodniu testów bana dostała 1 osoba, 5 zostało ostrzeżonych. Z tych 5, jedna wyłapała później perma bana.
Co to za skala zjawiska? O czym w y mówicie? Trafiają się takie osoby, trafiają się całe party a i tak gryzą ziemię jeżeli dobrze ogarniacie swoje role legit way.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 03:49:49 pm wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2011, 05:28:01 pm »
Co chwila ktoś dostaje bana za 3rd program. Generalnie polityka wyraźnie zluzowala w stosunku do bootów (pewnie dlatego ze samoistnie ludzie przestali stawiać boot trainy) i skupili się na pvp cheatach. Są jednak dwa niewielkie problemy:
1. Osoba która dostała bana, przy obecnym poziomie trudności gry, z pomocą swoich kumpli może w ciągu miesiąca odtworzyć wszystko co straciła. osobiscie znam pewnego sts, który po zbanowaniu, w miesiąc zrobił toona 85/80/80/80 w full sprzęcie. Nawet z lepszą bronią niż wcześniej.
2. Osób używających 3rd programs wcale nie jest tak dużo jakby się wydawało. Mój cały klan był podejrzewany o to i taką łatkę nam przyszyli, że jesteśmy najbardziej bazującym klanem na 3rd programach. Ponieważ wiem kto używa, a kto nie, to okazało się, że na 90 osób aktywnych na sige, 17 używało. Na forum mamy specjalną grupę dyskusyjną na temat programów. I okazuje się że jest w niej tylko 10 osób.
czy 17 osób na programach może zmienić wynik starcia 90 vs 350? Gdzie wśród tych 350 nie uwierzę, że wszyscy są legit.
GM nas sprawdzali po serii petycji i było to niezbyt miłe - dc, overbuffy, rebuffy, skoki cp/hp, random porty i wiele innych. Nie miłe, gdyż odbywało się w trakcie sige/pvp o baiuma etc. Po całym tygodniu testów bana dostała 1 osoba, 5 zostało ostrzeżonych. Z tych 5, jedna wyłapała później perma bana.
Co to za skala zjawiska? O czym w y mówicie? Trafiają się takie osoby, trafiają się całe party a i tak gryzą ziemię jeżeli dobrze ogarniacie swoje role legit way.

cool story, ale koles pyta o Naia, nie Chronosa.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2011, 06:29:42 pm »
Akurat ja pytałem ogólnie o offa, bez względu na EU/US off, topic stary ale podobne założenia więc tu pisałem a nie robiłem nowego topicu.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2011, 06:52:49 pm »
Szkoda tylko, że brak perspektyw na jakieś odrodzenie popularności ofa. Może gdyby ogłosili nowy serwer, gdzie od początku będą ściśle pilnowali wszelkich cheatów itd. coś by zmienił? Bo póki co, nawet jeżeli sytuacja z tego typu programami jest lepsza niż kiedyś to i tak wiemy, że stanowczo za późno na ożywienie. Teraz to tylko mam wreżenie, że przedłużanie agonii ; /
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:43:31 am »
2 lata temu mogliby "testować graczy" teraz to już musztarda po obiedzie. mam wrażenie ze sklepów na Lancerze jest wiecej niż graczy na Naia. Smutne.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2011, 12:57:17 pm »
oczywiscie jak zwykle Alarion usunal posty ktore mu nie pasowaly - brawo moderatorze!
 hahaha
retired


Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 30, 2011, 01:12:22 pm »
Posty usunąłem ja. Prywatne zatargi załatwiajcie sobie na PM, a nie spamujcie w każdym możliwym topicu. Tyle.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka sytuacja na EU off
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2011, 03:36:35 pm »
oczywiscie jak zwykle Alarion usunal posty ktore mu nie pasowaly - brawo moderatorze!
 hahaha

Posty usunąłem ja. Prywatne zatargi załatwiajcie sobie na PM, a nie spamujcie w każdym możliwym topicu. Tyle.

Oczywiście jak zwykle Darth failuje, mimo że mówiłem mu jeszcze kiedyś na TS i powtarzałem nie raz na forum, że nie będę wykorzystywał mojej rangi do dyskusji na forum. Brawo użytkowniku!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker