Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 115871 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

f2p
« dnia: Październik 12, 2011, 08:46:12 am »
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 09:10:39 am wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2011, 09:22:26 am »
A wiadomo kiedy ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2011, 09:33:14 am »
Umowę mieli podpisać 5 list. To miało być to wielkie ogłoszenie, które tak niewypaliło.
Podpisali ją teraz. I lada moment ogłoszą terminy otwarcia. Ale jak widać na żadnej stronie nie ma takiego info jeszcze.
I jak dla mnie oznacza to jeszcze jedno: GoD dla eu/na dopiero po tej zmianie restrukturyzacyjnej.

Będzie frost, będzie kilka wersji językowych lub przynajmniej support service polskojęzyczny.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: f2p
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2011, 09:41:40 am »
Będzie frost

Czyli coś a la ruski zapukastr tylko pod inna nazwą ? xD

O kurna EU free GoD z polskim samym supportem zabije dogorywające privy. A i te lepsze będą mieć problemy. ^^

Ale jeśli będą używać (EU/US OFF) ruskiego oprogramowania, to ruscy pierwsi będą mieć nowe kroniki i PTSy.

Choć L2 po polsku, już to sobie wyobrażam. Atak dzieci z podst i gim (które uciekły z tibii i metina) na L2. Bandy przekleństw bluzgów i no lifienia które będzie można łatwo okradać ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 09:48:48 am wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2011, 09:52:12 am »
To na rusku bedzie doestepny jezyk ang. do wybrania w opcjach jezykowych klienta, przynajmniej powinien ;d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2011, 09:52:59 am »
Frost to odpowiednik game guarda z wiekszym nastawieniem na ochronę rozgrywki niż tylko haseł i loginów. Zapuskator to downloader. Wy też na ruoffie macie frosta. To to niebieskie coś co się włącza przed grą.
To bedą serwery innovy. Innova dostaje klijenta od koreańców, wprowadza swoje zmiany kompatybilności i daje do tłumaczenia.
Dlatego w teorii nowe serwery będą miały updaty w tym samym czasie. Ewentualnie w zalezności, które tłumaczenie pójdzie szybciej.

Tak, większość privów zdechnie śmiercią naturalną.
Fuzja między innova a NCwest ma polegać na tym, że zostaną otwarte nowe serwery a na części z nich będą mogli grać gracze NCwest na swoich obecnych toonach tylko z nowymi zasadami płatności (PA itd.) Nie ma jeszcze detali i nie wiadomo czy to będą dwa serwery czy może merge. Jest jednak ciekawie i coś się dzieje. Już wcześniej mówiono - zróbcie tak jak ruscy. No to robią.

Być może będą pewne zmiany na ruoffie też. To znaczy, że klijentem anglojęzycznym oficjalnym da się połączyć. Ale nie byłbym pewien.
Klijent ruoffa nie obsługuje unicode. Serwery npc gadają po rosyjsku. I tu mogą być problemy.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 09:55:06 am wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2011, 10:00:10 am »
Może dadzą player-om z EU przetransferowac sie na nowy serwer eu ze starymi toonami, potrzebny bylby ktos kto zna ruski i napisalby zapytanie do supportu/na forum ruoffa na ten temat

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: f2p
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2011, 10:49:15 am »
Wytrzymałem rok bez L2... ale coś mi się wydaje, że to się zmieni  :(
(dobrze, że na studiach mam tyle wolnego czasu... )
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2011, 11:35:23 am »
ciekawe czy ten trailer jest oficjalny bo strona, którą na nim podają nie istnieje http://www.lineage2.com/free-to-play
imo nie ma różnicy komu płacę, ważne żeby było sporo graczy na serwerze.
chyba nadchodzi ten czas kiedy się zroluje z ruska i pogram na normalnym interfejsie bez cyrylicy.

poza tym nowy serwer przyciągnie też część rosyjskiego community, w końcu ktoś musi sprzedawać adene i robić haxy :P *edit (o ile będzie nowy serwer)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 11:46:22 am wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2011, 11:42:57 am »
Frost to odpowiednik game guarda z wiekszym nastawieniem na ochronę rozgrywki niż tylko haseł i loginów. Zapuskator to downloader. Wy też na ruoffie macie frosta. To to niebieskie coś co się włącza przed grą.
To bedą serwery innovy. Innova dostaje klijenta od koreańców, wprowadza swoje zmiany kompatybilności i daje do tłumaczenia.
Dlatego w teorii nowe serwery będą miały updaty w tym samym czasie. Ewentualnie w zalezności, które tłumaczenie pójdzie szybciej.

Tak, większość privów zdechnie śmiercią naturalną.
Fuzja między innova a NCwest ma polegać na tym, że zostaną otwarte nowe serwery a na części z nich będą mogli grać gracze NCwest na swoich obecnych toonach tylko z nowymi zasadami płatności (PA itd.) Nie ma jeszcze detali i nie wiadomo czy to będą dwa serwery czy może merge. Jest jednak ciekawie i coś się dzieje. Już wcześniej mówiono - zróbcie tak jak ruscy. No to robią.

Być może będą pewne zmiany na ruoffie też. To znaczy, że klientem anglojęzycznym oficjalnym da się połączyć. Ale nie byłbym pewien.
Klijent ruoffa nie obsługuje unicode. Serwery npc gadają po rosyjsku. I tu mogą być problemy.

@orlok wyciągasz zbyt dużo idące wnioski z obecnie podanych informacji. Ma być f2p ale czy będą nowe serwery, czy może naie zmienia ana f2p czy bedzie co jeszcze innego. tego NIKT NIE WIE JESZCZE. Wiec przestań pisać czyjeś przypuszczenia i poczekaj na informacje od ncsoftu lub inova na temat servera/ow dla europy.

Mam nadzieje ze nie dadzą tak retard item shop jak ma inova w rosji.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: f2p
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 12, 2011, 11:52:44 am »
Mam nadzieje ze nie dadzą tak retard item shop jak ma inova w rosji.
tzn. ?
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 12, 2011, 11:57:10 am »
Mam nadzieje ze nie dadzą tak retard item shop jak ma inova w rosji.
tzn. ?

koszulki +5 do wszystkich stat, enchanty ze zwieszona szansa OE, man pots i inne itemy dające b duza przewagę w pvp.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 12, 2011, 12:00:50 pm »
I po 300 atri. Szkoda tylko że nikt takiej nie ma. Na dodatek jak nie chcesz płacić to koszulki i enchanty można kupować za adene i nie są to jakieś drogie sprawy.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 12, 2011, 12:02:34 pm »
Jest pewnym że będą nowe serwery. Będą przynajmniej 4 strefy językowe. Będą to serwery otwarte przez innove. Jest też pewnym, że będzie można grać dalej na naji i chronosie. I będą to serwery zarządzane przez NCsoft west. Jest też pewnym, że dla tych 2 serwerów zmieni się system płatności.
Także dwie firmy będą dzialały w tym samym obszarze i ogłaszają współpracę. Nie ma możliwości, żeby nie polegała ona na pewnym ujednoliceniu.

NCsoft west mówi: " Będziemy wspierać innovę w otwarciu serwerów w Europie" - no i co z tego będą mieć? Tylko konkurencję. Także muszą mieć udziały i swobodny przepływ graczy. Bo inaczej nie będzie wsparcia tylko normalna konkurencja.
NC mówi: "Nasze serwery będą dalej on, ale inne opłaty" - to logiczne, że ujednolicą system płatności, bo inaczej pojawi się kolejny element konkurencyjności.
Tak to są przypuszczenia. Ale w swoim poście też w tym tonie pisałem a forum jest od tego żeby pogadać i pogdybać. To nie jest dział oficjalnych informacji. W myśl twojego stwierdzenia w ogóle o GoD nie powinniśmy gadać gdy jeszcze nie było pts/live.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 12, 2011, 12:13:31 pm »
I po 300 atri. Szkoda tylko że nikt takiej nie ma. Na dodatek jak nie chcesz płacić to koszulki i enchanty można kupować za adene i nie są to jakieś drogie sprawy.

lol, ale ktoś musiał wcześniej to kupić za $ i teraz sprzedaje za adena żeby sobie oszczędzić czas zamiast spędzać wiele godzin na farmie adena. Na naia większość graczy pracuje wiec dla nich wydanie XXX$ to nie jest problem w porównaniu do polskiego dziecka które ma problem ze zgromadzeniem 30zl na PA i woli grac 10godzin/dzien farmic adena. Ludzie wydaja obecnie setki $ na postacie/sprzet wiec w przypadku wprowadzenia item shop jaki wprowadzi inova będą mega ebuy tym razem w pełni oficjal i ludzie biegający z bronią +16, armoramy +6 i więcej, spamujacy hp/mp potki z item sop czyms normalnym.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: f2p
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 12, 2011, 12:20:48 pm »
jest możliwość zmiany nicku za $ ? (rozważam ew. kupienie mid lvl chara i  zmianę nicku na własny xD)
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 12, 2011, 12:31:16 pm »
montezuma rozumiem twoje rozgoryczenie, jak zaczynałem na ru to miałem podobny tok rozumowania co Ty, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie jest on najlepszy. Nie jest prawdą to co mówisz, a na ru offie wcale nie grają biedni ruscy, którzy nie mogli by kupić adeny czy eq na ebay'u. Wszystkie itemki cp/mp potki (elixiry) mają długi reuse i w rzeczywistości bardzo mało odnawiają, tym bardziej, że w GoD'ie masz o wiele więcej życia, cp i mp więc te potki będą już kompletnie useles. Enchanty i innne pierdółki są nieopłacalne bo wylosowanie ich z prezentu to nie lada wyczyn, z racji małej szansy. Koszulki zwiększające statsy ? normalka w GoD'zie, można kupić za low grade matsy inne tego typu itemy czapki etc. Uważam, że szybko się do tego przyzwyczaisz i nie będziesz tego w ten sposób odbierał jak tylko pograsz trochę z takim systemem.


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 12, 2011, 12:44:09 pm »
I po 300 atri. Szkoda tylko że nikt takiej nie ma. Na dodatek jak nie chcesz płacić to koszulki i enchanty można kupować za adene i nie są to jakieś drogie sprawy.

lol, ale ktoś musiał wcześniej to kupić za $ i teraz sprzedaje za adena żeby sobie oszczędzić czas zamiast spędzać wiele godzin na farmie adena. Na naia większość graczy pracuje wiec dla nich wydanie XXX$ to nie jest problem w porównaniu do polskiego dziecka które ma problem ze zgromadzeniem 30zl na PA i woli grac 10godzin/dzien farmic adena. Ludzie wydaja obecnie setki $ na postacie/sprzet wiec w przypadku wprowadzenia item shop jaki wprowadzi inova będą mega ebuy tym razem w pełni oficjal i ludzie biegający z bronią +16, armoramy +6 i więcej, spamujacy hp/mp potki z item sop czyms normalnym.

90% populacji RuOffa to ludzie którzy pracują i stać ich na dote, nie wszyscy jednak to robią. Jakieś bajki że ktoś ma broń +16 i armor +10 z dotki możecie sobie opowiadać tam u siebie. Prawda jest taka że realna korzyść z dotki to lepszy exp i drop x2 za 30zł na miesiąc (90% serva) Koszulki które podnoszą staty są drogie i tak naprawdę realne jest tylko +6 (+1 do statów co w godzie znaczy tyle co nic). Możesz tu kupić normalnie za adenke od innych graczy.

Na Lancerze bronie +16 można policzyć na palcach z czego najlepszy to Mid S84 luk wbijany normalnie.

jest możliwość zmiany nicku za $ ? (rozważam ew. kupienie mid lvl chara i  zmianę nicku na własny xD)

Nie.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 12:53:08 pm wysłana przez Qra »
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 12, 2011, 01:18:30 pm »
Umowę mieli podpisać 5 list. To miało być to wielkie ogłoszenie, które tak niewypaliło.
Podpisali ją teraz. I lada moment ogłoszą terminy otwarcia. Ale jak widać na żadnej stronie nie ma takiego info jeszcze.
I jak dla mnie oznacza to jeszcze jedno: GoD dla eu/na dopiero po tej zmianie restrukturyzacyjnej.

Będzie frost, będzie kilka wersji językowych lub przynajmniej support service polskojęzyczny.
Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2011, 01:55:41 pm »
już nie mogę się doczekać, aż kupię sobie miecz cudów i wsadzę sobie do niego specjalną zdolność bystrość w sklepie z artykułami luksusowymi w dżiran >.>

mam nadzieję, że nazwy itemów, miast itd we wszystkich językach pozostaną jednakowe - angielskie... chociaż znając życie to będzie spolszczone wiec pewnie w opcjach będzie i tak trzeba ustawić ang, żeby mieć komfort z gry.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 02:01:02 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: f2p
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2011, 02:08:26 pm »
O fajnie, fajnie będzie można w końcu normalnie pograć w jakimś random pt nieruskim.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2011, 03:43:03 pm »
Mnie ciekawi czy będzie można przenieśc postac z nai na ten nowy eu

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2011, 03:46:43 pm »
Przypuszczam, że będzie taka opcja. Nowe serwery, duży ruch graczy = spora kasa.
Ale wydaje mi się też, że naia w tej sytuacji będzie bardziej atrakcyjna. Sporo 85lvl toonów = łatwo o mentora z nowego systemu = o wiele łatwiejszy exp i gear.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2011, 03:56:36 pm »
Przypuszczam, że będzie taka opcja. Nowe serwery, duży ruch graczy = spora kasa.
Ale wydaje mi się też, że naia w tej sytuacji będzie bardziej atrakcyjna. Sporo 85lvl toonów = łatwo o mentora z nowego systemu = o wiele łatwiejszy exp i gear.

raczej tak nie bedzie
by Elmar:
When NCsoft gave the license for China to Shengda, that company introduced a similar hybrid model. There were new, free-to-play servers, and the old pay-to-play servers remained. A considerable number of people chose to stay with their characters on the old servers. Since it's Innova, there might be a double exp/double drop thing on a pay-to-play Naia/Chronos, like the premium accounts in Russia.

W takim układzie Naia/Chronos zdechnie mometalnie

Tak na marginesie ciekawy jestem czy wszyscy spotkamy sie na polskim serverze bo wydaje mi sie ze każdemu z was przeszła taka mysl przez głowe:)
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: f2p
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2011, 04:39:19 pm »
W GoD po awakening jest jako taki balans klas czy dalej supporty dostają w dupe od każdego?