Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 116028 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2011, 04:44:28 pm »
W GoD po awakening jest jako taki balans klas czy dalej supporty dostają w dupe od każdego?

Trzeba poczytać

http://www.lineage2.com/gd/classes.html


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2011, 04:44:51 pm »
omg ten montezuma znowu ze swoimi madrosciami wyjezdza jakby w ogóle kiedys zagral na rusku - temat z magazynem na ruofie walkowany wiele razy i jezeli chcesz sobie zrobic duale +16 tak jak danieldefo szykuj sie na zdonatowanie w ten sposob z 5k dolcow zeby ci sie udalo mitomanie.

jezeli beda serwery euro f2p to na bank bedzie duza populacja bo l2 nie umiera a wirecz z godem staje sie inna gra, nie padna wszystkie privy bo ludzie czesto wola grac tez na starszych kronikach. cieszy mnie Frost bo wyeliminuje najwiekszy problem nc west czyli boty i radary.
Serwerow przybedzie ale nawet jezeli bedzie opcja transferu to i tak nie w pierwszych 3-4miechach jak bylo w przypadku franza i luny (zeby wyrownac poziom lvl graczy). gra z PA bedzie na pewno latwiejsza i wiele osob bedzie dokonywalo mikroplatnosci.

Jak wyjdzie serwer angielski GoDa i do tego w Europie i F2P z frostem to powaznie sie zastanowie nad graniem tam.

A co do klienta - l2.ws opracowalo sposob na klienta jest ru i jest eng rozpoznawany po lokalizacji windows i automatycznie serwer pokazuje dialogi npc po rusku albo po eng w zaleznosci od podlaczonego klienta wiec moze i ncsfot zrobi cos podobnego.
retired


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2011, 04:47:04 pm »
W GoD po awakening jest jako taki balans klas czy dalej supporty dostają w dupe od każdego?
z tego co wiem niewykluczone ze może zaistnieć taka sytuacja
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 12, 2011, 04:49:44 pm »
nie wiem jak z healerem ale enchanter tyra 1 vs 1 i to ostro ;d


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: f2p
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 12, 2011, 04:58:19 pm »
Ja bym chętnie pograł pod warunkiem że nowe profki będą zbalansowane. W expie 1-85 dochodzą jakieś kolejne ułatwienia?
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2011, 05:27:11 pm wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 12, 2011, 05:20:04 pm »
Cytuj
Serwerow przybedzie ale nawet jezeli bedzie opcja transferu to i tak nie w pierwszych 3-4miechach jak bylo w przypadku franza i luny
nie będzie możliwości transferu :>...pamiętacie może lineage 2 sea ?... po jakimś czasie ten retail padł i nie było możliwości transferu ...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 12, 2011, 06:36:33 pm »
Serwera stricte Polskiego nie bedzie na 1000% co najwyżej Polski klient. Fajna sprawa byleby serwery byly gdzies w Europie a nie na Kamczatce.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2011, 07:46:36 pm »
omg ten montezuma znowu ze swoimi madrosciami wyjezdza jakby w ogóle kiedys zagral na rusku - temat z magazynem na ruofie walkowany wiele razy i jezeli chcesz sobie zrobic duale +16 tak jak danieldefo szykuj sie na zdonatowanie w ten sposob z 5k dolcow zeby ci sie udalo mitomanie.


zaloguj się na cadmus i policz ile jest broni +16 s84.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2011, 08:33:08 pm »
Jak juz jestesmy tacy szczegolowi to teraz sa s80 +16 ;P

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: f2p
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 12, 2011, 08:35:46 pm »
Na Cadmusie a policz ile jest na Van Holterze
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 12, 2011, 08:43:31 pm »
A niech se beda... ja gram na lancerze nie na cadmusie czy innym serwie ;d
Poza tym ci co placza na temat wyenchantowanych broni failuja juz na samym poczatku gry;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 12, 2011, 08:44:06 pm »
Serwera stricte Polskiego nie bedzie na 1000% co najwyżej Polski klient. Fajna sprawa byleby serwery byly gdzies w Europie a nie na Kamczatce.
Pewnie skorzystaja z tych co NCwest pozamykała
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 12, 2011, 09:29:12 pm »
@Orlock

Jedna sprawa- privy nie wymrą z dwóch powodów- głupi, bo ludzie boją się x2 rate i rozsądniejszy- bo wielu ludzi nie chce grać w L2, które po update'cie GoDa zmienia się bardzo. Mniejsza z tym, czy są to zmiany na dobre czy na złe, subiektywizm konsumentów jest czymś z czym trzeba się liczyć. Z mojego otoczenia, większość osób jest takiego samego zdania jak ja, czyli pomniejszone pt i zredukowana liczba klas w znaczącym stopniu spłycą rozgrywkę.

Bardzo cieszę się z takiego posunięcia, choć jest mi trochę nie po drodze :P Szkoda że nie stało to się kilka lat temu.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 12, 2011, 10:04:21 pm »
Spłycą rozgrywkę o większy balans i brak przymusu grania klasą której się nie lubi bo inaczej nie ma szans na const. Jednak dla mnie to fajna zmiana ;)
Serwery zostana ale tylko te najlepsze, dla pvp i szybkiej zabawy na kilka dni. Low rate mogą mieć ciężkie czasy.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 12, 2011, 10:41:40 pm »
co do supportu - enchanter 1 na 1 tnie ostro, ma swietny heal (ponad 5k hp), heavy armor i calkiem ladny dmg zadaje dualami.
healer jest ciezki do zarabania 1 na 1, offensywnie tez daje rade.

@montezuma
teraz to Cie chlopie chyba zalamie ! nie wiem czy czytales o czyms takim, ale GoD sam w sobie wprowadzil dotacje !  :o :o :o
http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=251  :beksa: :beksa: :beksa:
wiec licz ile wasze bociki na eu/na wyfarmia enchantow i ile bedzie broni R +16  :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 12, 2011, 10:50:04 pm »
co do supportu - enchanter 1 na 1 tnie ostro, ma swietny heal (ponad 5k hp), heavy armor i calkiem ladny dmg zadaje dualami.
healer jest ciezki do zarabania 1 na 1, offensywnie tez daje rade.

@montezuma
teraz to Cie chlopie chyba zalamie ! nie wiem czy czytales o czyms takim, ale GoD sam w sobie wprowadzil dotacje !  :o :o :o
http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=251  :beksa: :beksa: :beksa:
wiec licz ile wasze bociki na eu/na wyfarmia enchantow i ile bedzie broni R +16  :oops:

item shop za $ gdzie są przedmioty niedostępne w inny sposób to nie to samo co Aden donation shop.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 12, 2011, 10:57:11 pm »
trzeba będzie sprzedać summonera na lancerze :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 12, 2011, 11:07:08 pm »
item shop za $ gdzie są przedmioty niedostępne w inny sposób to nie to samo co Aden donation shop.
nigdy pewnie sie nie zalogowales na ruoffa, a grasz wielkiego specjaliste. przyjmij do wiadomosci, ze magazyn nie wplywa w zaden sposob na gre i nie zrobisz mega super op postaci. Ale Ty oczywiscie wiesz lepiej. To jak grochem o sciane  :noob:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 13, 2011, 12:53:41 am »
a co tam takiego OP można kupić z magazynku to może sobie kupię bo tak czytam i czytam o tych niesamowitych haxach z magazynku i nie wiem gdzie szukać
mam już tą OMG OP koszulkę +7 speeda i czapeczkę która wygląda srogo.
No i pomagałem sobie trochę expić kupując runki na expa
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: f2p
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 13, 2011, 12:57:46 am »
Połączyli serwery a teraz bedą musieli stawiać nowe. Ciekawe też ile osób wróci i czy stare serwery nie bedą wiecznie full.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 13, 2011, 01:05:26 am »
Połączyli serwery a teraz bedą musieli stawiać nowe. Ciekawe też ile osób wróci i czy stare serwery nie bedą wiecznie full.
Ja na pewno wrócę bo wolę zrobić postać od nowa na nowym serwie z normalną społecznością niż próbować znaleźć party z ruskimi i to jeszcze summonerem.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2011, 01:21:24 am »
pisze to 3 raz i mam nadzieje ostatni

Cytuj
Połączyli serwery a teraz bedą musieli stawiać nowe. Ciekawe też ile osób wróci i czy stare serwery nie bedą wiecznie full.

NC Soft West - będzie wprowadzało model hybrydowy (coś jak jest w aionie, albo było w city of heroes czyt. abonament + możliwość kupienia czapeczek i innych rzeczy)

Innova - będzie taki sam system jak na ru (czyli. f2p + premium shop + możliwość kupienia PA)



Nie bedzie transferów pomiędzy NCSoft West a Innova na 100% gdzyż po 1 już to było wałkowane jak część ludzi chciała/przeniosła się na/eu na ru retaila i nie było możliwości przeniesienia swoich postaci/itemów na ru serwer, po 2 to dwie różne firmy, po 3 jak padł Lineage 2 sea nie było możliwości przeniesienia swoich postaci/itemów na na/eu bo prowadziły to dwie rożne firmy. Po 4 nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z transferem z ru serwerów na eu ale ich imo też nie będzie bo na chwile obecna nie ma też transferów z Lancer na np. Cadmusa.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 01:23:50 am wysłana przez Nehem »
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 13, 2011, 02:02:37 am »
Jeśli naprawdę wejdzie f2p z angielskim klientem to czeka rychły koniec low rate l2j. Po co ktoś ma grać na l2j z ich najnowszą kroniką, skoro oryginalny server do gry ma za darmo. Sam na pewno tam zagram.

Jak dla mnie, wszystko ładnie zbiegło się w czasie:p W sierpniu powstaje serwer na "kradzionych" plikach innovy z najnowszą kroniką. Wszystko ładnie śmiga na angielskim kliencie, nie licząc początkowych problemów. Graczy jest coraz więcej, bo rezygnują z innych privów na korzyść L2ws. I dziś pojawia się informacja o f2p L2 w wersji angielskiej.  :P



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 13, 2011, 02:35:34 am »
..dzieci privów, dzieci neo, dzieci tibii i metina 2, klijent gry w polskiej wersji jezykowej i to wszystko na jednym serverze -= POLoffie =-   !!  !!
cashed out


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: f2p
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 13, 2011, 04:51:47 am »
Jedna sprawa- privy nie wymrą z dwóch powodów- głupi, bo ludzie boją się x2 rate i rozsądniejszy- bo wielu ludzi nie chce grać w L2, które po update'cie GoDa zmienia się bardzo. Mniejsza z tym, czy są to zmiany na dobre czy na złe, subiektywizm konsumentów jest czymś z czym trzeba się liczyć. Z mojego otoczenia, większość osób jest takiego samego zdania jak ja, czyli pomniejszone pt i zredukowana liczba klas w znaczącym stopniu spłycą rozgrywkę.

W sumie tak spłycają farmę 1-85! To nie do pomyślenia...

A tak na serio pvp god = win, szybkie dynamiczne, wymagające trochę pokombinowania, a nie asysty z-ragnera czy czego tam na zachodnie kapitalisty używają....
---
ShiningWill - Me haz shield!