Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 74616 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 22, 2011, 05:28:34 pm »
zerknij moje posty w topicu dot. 14 serwera ru offa. ostatnie kilak moich postów skierowanych do ciebie.

a te o PiSie. Niestety moje polityczne poglądy są sprawa prywatna i nie widzę potrzeby omawiać ich na forum o grze. Do tego nie odpisuje na posty które maja na celu obrażanie mnie lub innych użytkowników forum, uważam takie wypowiedzi za infantylne i dowodzące jedynie o braku merytorycznych argumentów ze strony próbującego obrażać.
Jako moderator powinieneś utrzymywać porządek na forum a nie prowokowi i jednocześnie podjudzać innych forumowicz do tego samego.

były jeszcze inne merytoryczne, o których zamilknąłeś, a to, że wtrąciłem tam zdanie na temat tego skąd bierzesz swoje teorie spiskowe to inna sprawa.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 22, 2011, 05:39:05 pm »
pomijajac smieszace nas nazwy calosc spolszczona przyzwoicie i mysle ze wiele osob bedzie gralo na polskim kliencie, mnie interesuje tylko angielski
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 22, 2011, 05:39:43 pm »
zerknij moje posty w topicu dot. 14 serwera ru offa. ostatnie kilak moich postów skierowanych do ciebie.

a te o PiSie. Niestety moje polityczne poglądy są sprawa prywatna i nie widzę potrzeby omawiać ich na forum o grze. Do tego nie odpisuje na posty które maja na celu obrażanie mnie lub innych użytkowników forum, uważam takie wypowiedzi za infantylne i dowodzące jedynie o braku merytorycznych argumentów ze strony próbującego obrażać.
Jako moderator powinieneś utrzymywać porządek na forum a nie prowokowi i jednocześnie podjudzać innych forumowicz do tego samego.

były jeszcze inne merytoryczne, o których zamilknąłeś, a to, że wtrąciłem tam zdanie na temat tego skąd bierzesz swoje teorie spiskowe to inna sprawa.

napisze jeszcze raz.

nie odpisuje na żadne twoje ataki personale i osób które podjudzasz w stosunku do mojej osoby.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 22, 2011, 06:02:01 pm »
zerknij moje posty w topicu dot. 14 serwera ru offa. ostatnie kilak moich postów skierowanych do ciebie.

a te o PiSie. Niestety moje polityczne poglądy są sprawa prywatna i nie widzę potrzeby omawiać ich na forum o grze. Do tego nie odpisuje na posty które maja na celu obrażanie mnie lub innych użytkowników forum, uważam takie wypowiedzi za infantylne i dowodzące jedynie o braku merytorycznych argumentów ze strony próbującego obrażać.
Jako moderator powinieneś utrzymywać porządek na forum a nie prowokowi i jednocześnie podjudzać innych forumowicz do tego samego.

były jeszcze inne merytoryczne, o których zamilknąłeś, a to, że wtrąciłem tam zdanie na temat tego skąd bierzesz swoje teorie spiskowe to inna sprawa.

napisze jeszcze raz.

nie odpisuje na żadne twoje ataki personale i osób które podjudzasz w stosunku do mojej osoby.

Wezcie swoje gg i mozecie pisac do woli.A nie w innym temacie.Jestem ciekawy co robi moderator i czemu nie kasuje postow ktore nie podlegaja pod ten temat


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 22, 2011, 06:04:47 pm »
(...)

(...)

(...)

(...)

Wezcie swoje gg i mozecie pisac do woli.A nie w innym temacie.Jestem ciekawy co robi moderator i czemu nie kasuje postow ktore nie podlegaja pod ten temat

Great idea ~+1 -_-
A tak ogólnie to może i dobrze ze bedą beta testy, może rozwieje to wątpliwości z tym całym buff stacking^^


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 22, 2011, 06:15:33 pm »
Na pewno 8 wersji językowych klienta oznacza dużo większą ilość graczy - to spore ułatwienie dla wielu osób.
A jeśli komuś nie będzie odpowiadał spolszczony klient czy polski server to sobie pogra na angielskim :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 22, 2011, 06:30:38 pm »
Dalej czekam na info, gdzie jest napisane, że będzie coś takiego jak "wybór języka - pol lub eng" : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 22, 2011, 06:50:08 pm »
Zamykam do momentu wyczyszczenia. Niektórzy chyba muszą mieć założoną moderkę bo się inaczej nie nauczą...


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 22, 2011, 07:23:44 pm »
Topic założony, żeby móc 'podyskutować' nie przysparzając dodatkowej pracy moderatorom i uniknąć spamowania w topikach z ważnymi informacjami.

Let Teh Flame begin!

Cytuj
haha szukam party do Kolonii Wróżek, wymagany sprzęt to co najmniej zbroja Kadeiry i bron Ułudy ;ss

Gl, r3ni expić w party na solo miejscówce, mając niebieskie moby, albo płacąc za crystal runes......
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 22, 2011, 07:25:44 pm »
1st post
<:

kto chce iść na EU innovy ?
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 22, 2011, 07:26:43 pm »
Bubacz to -_-




 :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 22, 2011, 07:28:29 pm »
1st post
<:

kto chce iść na EU innovy ?

ja wole raczej pytanie czy już ktoś dostał maila zwrotnego z instrukcją co do bety ?


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 22, 2011, 07:29:09 pm »
www.ooww.dl.pl  Chętnie zobaczę jak "privowcy" tyraja pro ogarów z offa. Hihihi. lets spam on.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 22, 2011, 07:34:11 pm »
www.ooww.dl.pl  Chętnie zobaczę jak "privowcy" tyraja pro ogarów z offa. Hihihi. lets spam on.
woot d fak?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 22, 2011, 07:34:53 pm »
www.ooww.dl.pl  Chętnie zobaczę jak "privowcy" tyraja pro ogarów z offa. Hihihi. lets spam on.

O Wilki jeszcze żyją? 0.o
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 22, 2011, 07:35:08 pm »
A dlaczego nie mogą ich tyrać bo ? :o
nope


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 22, 2011, 07:40:03 pm »
To ten, na eu innovy będzie fajnie, aja szukam klanu, ew cp grającego w godzinach wieczornych.nocnych xD


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 22, 2011, 07:40:37 pm »
ooww nie dawalo rady na kazdym privie na jakim grali wiec pewnie na ofa idą dla "spokojnej gry" a  nie zeby ownic


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 22, 2011, 07:41:34 pm »
www.ooww.dl.pl  Chętnie zobaczę jak "privowcy" tyraja pro ogarów z offa. Hihihi. lets spam on.

Interesting.

Ciekawe jakie inne klany z dexa się tam pojawią.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 22, 2011, 07:48:06 pm »
Ciekawe jakie inne klany z dexa się tam pojawią.

Gokuz ze swoją armią boxów? :P
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 22, 2011, 08:00:28 pm »
MagicR idzie na pewno :)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 22, 2011, 08:05:14 pm »
Gokuz ze swoją armią boxów? :P

Nie wiedziałem, że on jeszcze żyje :D

MagicR idzie na pewno :)

O, kolejna dobra nowina.



"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 22, 2011, 08:18:35 pm »
ooww nie dawalo rady na kazdym privie na jakim grali wiec pewnie na ofa idą dla "spokojnej gry" a  nie zeby ownic
odezwal sie random ktory nawet nie npisze z jakiego klanu jest.
powiedz mi kolego gdzie  nie dawalismy rady ? z tego co pamietam ooww klasyfikowalo sie zwykle w top na kazdym serweze gdzie gralismy

    TBD       ==>     HC     ==>   7      ==> OOWW
   Nanaki    Nanaki/Roxy/Celes   Arion   Asterios/Hydra Nexus/Rankar


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 22, 2011, 08:21:07 pm »
OOWW będzie wymiatać ;)

@bubacz. noobie to była pokazówka polskich nazw, ten post nie miał mieć sensu ;P

@Kamiil. Prosze zamilknij.. te Twoje 2x postów a każdy głupszy od poprzedniego, zgrywasz nie wiadomo kogo, dając już dobitnie znać że masz blade pojęcie.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 22, 2011, 08:41:36 pm »


@Kamiil. Prosze zamilknij.. te Twoje 2x postów a każdy głupszy od poprzedniego, zgrywasz nie wiadomo kogo, dając już dobitnie znać że masz blade pojęcie.

+1
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker