Witaj
Gość

Ankieta

Na który iść??

Shilen
7 (36.8%)
Magmeld
2 (10.5%)
Bartz
10 (52.6%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Styczeń 12, 2012, 11:49:25 pm

Wątek: Który serwer.  (Przeczytany 8699 razy)

  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

  • Niegrzeczna
    • NIGHTMARES
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2012, 08:15:52 am »
A ja trochę odświeżę temat i zapytam ponownie, gdzie radzicie pójść? ; )
Czy gdzieś jest jeszcze szansa wybycia się? Na każdym serwie są już maksymalne poziomy? Czy jest jeszcze możliwość nadgonienia? ; )
Life isn't about waiting for the storm to pass... it's about learning to dance in the rain!


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2012, 11:32:35 am »
Ja gram na Naia, botów jest bardzo dużo, o mentora łatwo, spoty przed 85 są w godzinach szczytu oblegane przez prawdziwy zerg low lvli. Ceny itemów są umiarkowane - nie za drogie. Z racji tego, że sam gram od niedawna to powiem tylko, że pvp na SoA/GoG można łatwo rozpętać więc i pobić jak ktoś lubi też się można ^.^
Campanie nigdy nie dochodzą do końca więc 98% z nich kończą się failem. Jedynie Zabijanie nietoperzy w sobotę na Fantasy Island jest grywalne chociaż i tak nie gwarantuje to zakończenia eventu sukcesem :/
Buffa można kupić po 100k w aden tylko trzeba shoutować bo nikt nie wystawia sklepików jak na [email protected].

Magmelda nie polecam bo zdaje się, że tam poszedł zranger master i jego donate pt ;D aka first 99 on NA :} A tak na poważnie to nie grałem tam więc nie wiem :p
Wg mnie Bartz odpada z racji barbarzyńskiej strefy czasowej podobnie jak Chronos (to tylko moje zdanie).
Jeżeli wolisz "świeży"serwer (no nazwijmy to w ten sposób ^.^) to wybierz Shilen. Sytuacja pewnie wygląda podobnie jak na innych serwerach.

Co do nadganiania to pojęcie względne. Zagraj, sprawdź jak Ci się spodoba (czytaj jeśli tolerujesz boty) to "gonienie" wyda ci się pozbawione sensu ponieważ ekspienie oraz nieustanny farm i tak zajmie Ci kupę czasu.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2012, 11:41:19 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2012, 02:28:38 pm »
nie gram juz od miesiaca około ale powiem tak:
nie wiem jak jest na Bartz, Magmeld ale Shilen był całkiem w porządku,
o mentora łatwo co chwile ktos shoutuje że szuka mentee,
buffa kupisz juz za 50k,
low lvl'owe spoty oblegane,
o party bardzo łatwo, party match cały czas oblegany ofertami, oprocz tego instensywny spam w miastach,
co do bota to na nizszych lvl'ach sie zdarzały, aczkolwiek na wyzszych juz nie było z tym problemu, byłem w małym klanie i tłuklismy sie z czołówką jak FatneckTigers, MR, HC itp.. czasami obrywalismy, czasami się wygrywało, ale nie nie było zadnego problemu z 3rd podczas pvp.
serwer żywy z przyszłością, do tego dosc młody dlatego to chyba najlepsza opcja

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2012, 06:28:54 pm »
też się właśnie zastanawiam z kolegą czy nie rozpocząć grać.
Jeżeli chodzi o serwery na to dużo słyszy się dobrego o Shilen
nie wiem czy to odpowiedni temat ale chciałem was spytać o  różnice między serwerami NA i EU
jak wahają się pingi, 'zaludnienie' serwerów, +/-, itp


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 09, 2012, 10:53:25 pm »
Myślę, że to wrażliwy temat. NA vs EU było już poruszane wielokrotnie, proszę przeglądnij forum na pewno znajdziesz.
Co do pungu to wg mojego łącza to NA 130-160, a EU 30-60.
Online jak na moje oko znacznie większy na NA. Jest tam co prawda dużo botów i boxów (bez limitu) więc wszędzie znajdziesz gracza lub chodzika.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 22, 2012, 10:47:40 am »
Nie sugeroj sie polakami :) w skrocie wrazenia po kilku tygodniach gry na Offie (Magmeld).
Gralismy w Aiona na Infinite namowili mnie chlopoki na powrot do L2 - poczatek all bez klanu (3 osoby).Wiec pozwiedzalem kilka klanow na Magmeld wrazenia :
1 klanik Shinigamis lider Ward  (tez przeniesi sie Aiona) wszytsko piknie na starcie TS obowiazkowy etc. niby all cacy po 4 dniach szydlo wylazi z worka :) TS obowiazkowy na ktorym nikogo nie ma od tygodnia :P gra klanowa polega na graniu 4-5 osob (starych kumpli) klanowo czyli ja pomoge tobie ty mi reszta niech sobie radzi sama . Kilka tekstow ktore mnie rozlozyly na lopatki :
a)Po co wchodzic na TS-a mozna pisac na klanowym (nie wspomnial ze siedza na Skype z innymi z innego serwa)
b)Wkurzam go z 3 innymi graczami ze nie ma zadnego pt klanowego od tygodnia - znajdz sobie jakas ekipe tak jak my :^^ (chyba najlepszy teskt) - to po uj klan i rekrutacja :^^
c)PT na Palibatiego (RB 70 lvl obstawa z 5 mobkow) - 7 osobowe pt w czym np. necro 67 lvl - Akcja trala 20 sec all gleba (smiac mi sie chcialo) - pisze do goscia co on wyprawia a ten wali tekst ze chyba duzo wiem na temat L2 i gdyby nie nowy system pvp w GoD to juz by mnie pocisnol :^^
d) Kolejny przyklad w takim klanie rekrutuja ludzi rozne profesie i zero pt bo po co jak kupel robi na drugim koncie ta proofke wiec po co latac w pt z nowym klanowiczem ! leiej z kumplem na boxie :^^ .
e)Taki przyklad siedzac na TS w jednym z klanow - na nasluchu slysze ze cale pt klanowe tlucze w ToI na 10-11 jest w pt jeden nowo przyjety pojawia sie na TS kumpel i wali tekst zeby wywalic z pt tego nowego bo to noob i dodac go po czym wywalaja goscia i dodaja kumpla :^^ (masakra).od razu Leave klan .
Inne 2 klany to ekipy 2 osobowe (kompletna strata czasu) - nawet nie ma co pisac po 20 min leave klan :^^
Ogolnie zakladaja ludzie klany biega tego kilkanascie a w klanach po 4 osoby i z rozmow wynika ze to ekstra system na gre w nowe L2.


Witam,

Chcę troszkę odświeżyć informacje:

- Nowy CL,
- Nowa Polityka klanu,
- Wiekszy online zarowno TS jak i reszta ( na ostatnim siegu około 30 osób gdzie siege zaczyna się o 24.00
- rozstrzał lvlowy klanowiczy dośc spory wiec o party klanowe jest latwo,
- kupa smiechu i dobrej zabawy na TSie,
- Dużo PŁCI Pięknej :DDDD wśród klanowiczów :D

Krótkie streszczenie co sie dzieje:

Średnia LVLi klanowych 90lvl, dużo zmian zaszło wraz ze zmianą CLa. Klan z nastawieniem na PVP.

Opisując jednym zdaniem: "Albo zostaniesz z nami na wieki albo nas znienawidzisz" :D

Osoby do kontaktu w grze: Spilek, TheMyth, Lorroth, DarkNatalya, Sheilla, Estrelita,



Zapraszamy do wspólnego grania zarówno starych graczy jak i nowych