Witaj
Gość

Wątek: Mentor i Diplomaty  (Przeczytany 10333 razy)

  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2012, 09:22:46 am »
No tak, ale trzeba będzie zapłacić za mentoring nić za darmo no chyba, że znajdziesz sobie kolesia, który za darmo będzie to robić.  :P
nope


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2012, 10:05:58 am »
Płacić za bycie mentee? WOOT.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2012, 10:22:10 am »
Trzeba być niezłym frajerem :DD


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:27:21 pm »
No tak, ale trzeba będzie zapłacić za mentoring (...)

Normalnie chyba to zgłoszę do Żartu miesiąca :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2012, 09:15:17 pm »
chciałbym zmienić mentora jaką dostane kare za "rozwiązanie kontraktu "?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:19:50 pm »
chciałbym zmienić mentora jaką dostane kare za "rozwiązanie kontraktu "?
Nie dostaniesz karty jako mentee. Tylko Twój mentor dostanie 7 dni kary na przyjmowanie innych (nowych) mentee.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:54:37 pm »
Woot... ludzie chcą kasy za  mentora, wejdzie sobie na NA i zobaczycie i skończcie pisać te brednie proszę was QQQQQQ. W sumie piszcie dalej swoje wypociny skoro nawet nie wiecie na jakich zasadach można mentora teraz dostać ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
nope


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 29, 2012, 08:08:15 am »
Ja tylko piszę to co widzę na serwerze.
1. Nie znam NIKOGO z normalnych graczy, który pobiera kasę za mentee
2. To, że ktoś sobie życzy kasy za mentoring, to tylko i wyłącznie kwestia danej osoby. Jest okazja do zarobienia, może się znajdzie jakiś zdesperowany i nadziany jeleń.
3. A to, że trudno znaleźć darmowego mentora - no cóż. Sami mentee do tego doprowadzili. Jak myślisz - ilu uczni weźmie mentor, z jeśli dotychczasowych 4ch zakończył tylko 1? Resztę trzeba było wyrzucić z karą dla samego siebie? Dlatego jak pisałem - ja mam mentee boxa i nie narzekam.
Więc nie zarzucaj nam pisanie bredni. To, że coś jest trudne do znalezienia nie znaczy, że nie istnieje...

Proste wyjście - zaciągnij się do jakiegoś dużego klanu - akademia + mentor na pewno się znajdzie. Bo każdemu będzie zależało, żeby Cię ciągnąć. Pytanie - czy Tobie też...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2012, 10:15:32 am »
Woot... ludzie chcą kasy za  mentora, wejdzie sobie na NA i zobaczycie i skończcie pisać te brednie proszę was QQQQQQ. W sumie piszcie dalej swoje wypociny skoro nawet nie wiecie na jakich zasadach można mentora teraz dostać ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
No to może nas doinformujesz kochany jakież to teraz są zasady na dodawanie mentora :)
Na Naia widziałem oferty mentorów za 1kk dziennie, ale to było zaraz po wejściu GoD'a.  Teraz raczej się biją o jakiegokolwiek mentee.
Jest tak jak mówi MastJedi idziesz do akademi w (nawet nie dużym klanie) i dostajesz mentora nie dość, że za darmo to jeszcze goście z cp mentora będą ci go logować (ofc jeśli dobrze zagadasz). W zeszłym miesiącu zacząłem grać na NA i bez problemu znalazłem mentora. Naprawdę na Naia nie spotkałem się w przeciągu ostatnich 2 miechów (licząc czerwiec) z sytuacją, w której ktoś żądałby opłaty za mentoring.
Aha jak byś mógł to napisz na jakim serwerze grasz i na, którym chcą kasę za mentoring?


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 29, 2012, 09:15:33 pm »
Woot... ludzie chcą kasy za  mentora, wejdzie sobie na NA i zobaczycie i skończcie pisać te brednie proszę was QQQQQQ. W sumie piszcie dalej swoje wypociny skoro nawet nie wiecie na jakich zasadach można mentora teraz dostać ..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Przepraszamy Cię za to że gramy na NA od paru lat, i że nie wiemy jakie panują zasady na serwerze.


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 03, 2012, 07:59:02 am »
Ja tylko piszę to co widzę na serwerze.
1. Nie znam NIKOGO z normalnych graczy, który pobiera kasę za mentee
2. To, że ktoś sobie życzy kasy za mentoring, to tylko i wyłącznie kwestia danej osoby. Jest okazja do zarobienia, może się znajdzie jakiś zdesperowany i nadziany jeleń.
3. A to, że trudno znaleźć darmowego mentora - no cóż. Sami mentee do tego doprowadzili. Jak myślisz - ilu uczni weźmie mentor, z jeśli dotychczasowych 4ch zakończył tylko 1? Resztę trzeba było wyrzucić z karą dla samego siebie? Dlatego jak pisałem - ja mam mentee boxa i nie narzekam.
Więc nie zarzucaj nam pisanie bredni. To, że coś jest trudne do znalezienia nie znaczy, że nie istnieje...

Proste wyjście - zaciągnij się do jakiegoś dużego klanu - akademia + mentor na pewno się znajdzie. Bo każdemu będzie zależało, żeby Cię ciągnąć. Pytanie - czy Tobie też...

Pozdrawiam

Ja znam wiele osob ktore pobieraja kase na mentoring,jednakze  po wbiciu 86 to kase mu oddaja. Jest to na wypadek jakby mentee chcial wziac leave, oczywiscie nie latwo takiego mentee znalesc, teraz ogolnie ciezko o mentee wiec raczej nikt juz tak nie robi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 08:02:09 am wysłana przez Rzarziel »
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Mentor i Diplomaty
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 03, 2012, 08:45:10 am »

Ja znam wiele osob ktore pobieraja kase na mentoring,jednakze  po wbiciu 86 to kase mu oddaja. Jest to na wypadek jakby mentee chcial wziac leave, oczywiscie nie latwo takiego mentee znalesc, teraz ogolnie ciezko o mentee wiec raczej nikt juz tak nie robi.
Czym innym jest kaucja/depozyt czym innym opłata za mentoring. To po 1sze.
Po 2gie - żeby ta metoda była skuteczna to kwota powinna być znaczna. Nie mam pojęcia ile.1 kk adeny? Śmiesznie mało. Wydaje mi się, że 10-20kk to takie minimum.
Po 3cie - mentorów szukają z reguły ludzie nowi w grze.
I teraz pokaż mi nowego gracza, który gra powiedzmy tydzień i ma na zamrożenie 10-20kk adeny....

Więc raczej dlatego tego już nikt nie robi (mało kto).

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;