Witaj
Gość

Wątek: Czysty klient vs NCsoft launcher  (Przeczytany 2258 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Czysty klient vs NCsoft launcher
« dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:38:21 pm »
Witam.
Mam taki oto problem. Pobrałem sobie klienta GoD z tego torrenta (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3600430) i jak do tej pory wszystko z małymi błędami hulało jak należy (podmiana systemu i odpalanie przez L2.exe). Ale jak wiadomo nastąpił update do tauti i przestało hulać. Pytanie jest następujące: jak połączyć tego klienta z NCsoft launcherem żeby zrobić update i bawić się dalej? Nie chciałbym pobierać klienta od nowa poprzez launchera bo z moją prędkością to potrwa zdecydowanie za długo.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Czysty klient vs NCsoft launcher
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2012, 12:01:23 am »
Uruchom NC launcher, klikasz ppm na lineage 2 > properties, wskazujesz install location i dajesz update albo repair i powinno hulać.   


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: Czysty klient vs NCsoft launcher
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2012, 02:19:04 pm »
Opcji repair nie ma, ale wydaję mi się że updater zobaczył klienta skoro stwierdził ze jest zainstalowany:



Gdy użyje opcji update, updater zaczyna pobierać pliczek 7GB, czyli tą paczkę instalacyjna klienta. Co ciekawe jeśli zamknę updatera lub dam Pause Downloading i wznowie, pobieranie startuje od zera.

 

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Czysty klient vs NCsoft launcher
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2012, 04:26:01 pm »
Zostaw pobieranie włączone na noc. Albo jak idziesz do szkoły, czy tam pracy - gdziekolwiek chodzisz.

I wystarczy wcisnąć ten wielki przycisk Update...
I się samo zrobi.
A jakość połączenia to już inna bajka.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;