Witaj
Gość

Wątek: Kobiety  (Przeczytany 10504 razy)

  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2009, 10:08:11 pm »
kluby etc. :wink: .
W klubach w wiekszosci sa strzelanki.

Gry uzywane to troche jak instalowanie windowsa. Wiesz ze i tak niedlugo znowu cos sie z-_-"e i bedziesz musial przeinstalowac. Jesli jednak juz sie zdecydujesz na uzywane to zalecane formatowane pamieci...

A i pamietaj o antyvirze! Bo bardzo latwo podlapac jakies wirusy od gry szczegulnie wiele razy przechodzonej nie tylko przez Ciebe...
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2009, 10:36:17 pm »
kluby etc. :wink: .
W klubach w wiekszosci sa strzelanki.

Gry uzywane to troche jak instalowanie windowsa. Wiesz ze i tak niedlugo znowu cos sie z-_-"e i bedziesz musial przeinstalowac. Jesli jednak juz sie zdecydujesz na uzywane to zalecane formatowane pamieci...

A i pamietaj o antyvirze! Bo bardzo latwo podlapac jakies wirusy od gry szczegulnie wiele razy przechodzonej nie tylko przez Ciebe...
brutalnie żeś to ujął :D

nawet najlepszy antyvirus nie pomoże, kiedy infekcja ogarnie system plików. bez dobrego firewalla może zaistnieć syndrom "no ballz"
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2009, 10:48:22 pm »
Hm..

wyglad PCeta tez raczej nie najgorszy..zawsze bylem maniakiem i kupowalem dobry i dobrze prezentujacy sie sprzet, ot na wszelki wypadek...

Hm w klubach jest ciezko o cos z glebszym sensem, przewaznie plytkie gierki, zbyt mokre bo byly dotykane wiele razy przez spocone rece innych zapalonych graczy...

Mysle, ze lepiej udam sie do jakiegos CH i poszukam tam odpowiednij gry dla Siebie..niestety ciezko tez na taka trafic..i skad akurat bede wiedzial, ze to ta gra ktorej szukam ??

Po okladce tez raczej nie wolno wybierac bo moze sie okazac puste pudelko..bez zawartosci ktora nas interesuje..i kasa w piach..jak krew (taa krew od razu :P)

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2009, 10:52:30 pm »
Jeśli szukacie gier na dłużej, to trzeba szukać takich odchodzących od stereotypów. Pure RPG mają za dużo linii dialogowych i ciężko zaliczyć ostatni etap. Strzelanki za to mają za duże wymagania systemowe i ogólnie dużo kosztują.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2009, 10:57:40 pm »
RPGi wciągają na dłużej ale w większości mają słabą grafikę. Strzelanki to dobre na weekend są, żeby się odstresować ;)


Odp: Kobiety
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2009, 10:58:55 pm »
Jeśli szukacie gier na dłużej, to trzeba szukać takich odchodzących od stereotypów. Pure RPG mają za dużo linii dialogowych i ciężko zaliczyć ostatni etap. Strzelanki za to mają za duże wymagania systemowe i ogólnie dużo kosztują.
Quoted For Truth

podsumowanie calej dyskusji imotbh


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 09, 2009, 11:06:09 pm »
Fro widze, ze co nie co o tym wie...

Wracajac do mojego problemu. Ktos ma jakies rady ?? Bo ja sie wlasnie tak niedawno przejechalem...Idealne pudeklo dla mnie bylo, myslalem, ze i zawartosc rownie idealna, niestety od razu po zainstalowaniu, gra mnie odrzucila...i nie chce tego powtorzyc..skad wiec wiedziec czy wybrana przez nas gra jest warta naszego poswiecenia czasu ??
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 10, 2009, 07:18:43 am »
Oj zalezy jak gre chcesz :) Czy z wielkim wymaganiami ale najlepsza grafika czy moze z mniejszymi wymaganiami i gorszymi detalami. I jeszcze jaki rodzaj gry? "Pusta w srodku"? Czy: "Z glebszym sensem"? :D :P

Mysle raczej, ze wole troche lepsza grafike, sprzet mam niezly, mysle ze uciagne te gry z wiekszymi wymaganiami...no i oczywiscie jakies z glebszym sensem...nie chce mi sie bawic w jakies plytkie gierki...

znacie jakies dobre spoty gdzie mozna takie znalezc ?

biedronka, szkoła podstawowa(bardzo łatwe xD) i inne podejrzane miejsca


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 10, 2009, 07:38:58 am »
Jeśli szukacie gier na dłużej, to trzeba szukać takich odchodzących od stereotypów. Pure RPG mają za dużo linii dialogowych i ciężko zaliczyć ostatni etap. Strzelanki za to mają za duże wymagania systemowe i ogólnie dużo kosztują.
qft ale...
istnieja wszystkich gier wersje Demo, a mozna nazwac by je nawet jak Promo. Jakie zalety? Mozesz zajsc w blizszy kontakt z takim produktem, nawet z kilkoma, malo tego, mozesz dowolnie instalowac te gry, a nawet chwalic sie nimi przed innymi znajomimi i im tez pokazywac, a jezeli wtedy ewentualnie zamiast posiadania 20 Dem bedziesz wolal jedna pelna wersje, to bedziesz musial pamietac, ze na Dema nie zostanie Ci juz wiecej czasu, bo ta jedna pelna wersja ssie go duzo...tylko potem jezeli sie okarze, ze full version byla lipna, to niestety bedziesz musial przestac w nia grac, a z demowkami i tak bedziesz w plecy i znowu bedziesz musial nadrabiac zaleglosci.
Ja preferuje Demowki ... a Demowki preferuja mnie :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 10, 2009, 07:54:49 am »
Fro widze, ze co nie co o tym wie...

Wracajac do mojego problemu. Ktos ma jakies rady ?? Bo ja sie wlasnie tak niedawno przejechalem...Idealne pudeklo dla mnie bylo, myslalem, ze i zawartosc rownie idealna, niestety od razu po zainstalowaniu, gra mnie odrzucila...i nie chce tego powtorzyc..skad wiec wiedziec czy wybrana przez nas gra jest warta naszego poswiecenia czasu ??
Ogolnie nie da sie ustalic od razu po okladce. Musisz kupic taka gierke i troche przy niej posiedziec, popykac :) Najlepiej zanim zaczniesz zrobic podsumowanie czy stac sie na to zeby sprobowac. Poza tym jest jeszcze pare trikow na dopasowanie z gra :) Sprawdz na poczatku czy podoba Ci swiat lub muzyka z gry. Z reguly disco polo powinno byc omijane szerokim lukiem... Nie musze chyba mowic czemu :D
Jeśli szukacie gier na dłużej, to trzeba szukać takich odchodzących od stereotypów. Pure RPG mają za dużo linii dialogowych i ciężko zaliczyć ostatni etap. Strzelanki za to mają za duże wymagania systemowe i ogólnie dużo kosztują.
Z tym sie zgodze. Zeby znalesc dobra gra w dzisiejszych czasach trzeba sie nameczyc naszukac. Ale coz nic nie daje takiej satysfakcji jak granie w gra pelna z-_-"istej fabuly, wielu nowosci, i przyjaznego interfejsu.
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 10, 2009, 10:11:38 am »
Jesli szukasz gry przy ktorej mozna posiedziec musisz omijac takie spoty
Gimnazja-- mmm co sie tam super gier naroilo ;] niestety wiekszosc z nich ma fabułe przypominajaca The Sims Emo Vacation. Nie maja duzych wymagan ale grafika jest jak w najlepszych strzelankach
Zawki- Tu latwo znalesc egzemplarz o extra grafice i niezbyt duzych wymaganiach. Koderzy popisali sie pod tym wzgledem. Jednak w wiekszosci przypadkow ich fabuła nadaje sie do działu Kaszanka Zone ze znanego czasopisma.
Licea- No to witaj na targach E3 ;]. Naprawde mozesz znalesc tu wiele nowych gier ktorych jeszcze nikt nie zauwazyl a sa bardzo przyjemne. Sa rowniez stare swietne hity do ktorych z przyjemnoscia sie powraca. Licea obfituja w Gry o extra grafice, extra fabule i extra duzych wymaganiach. Warto jednak poszukac bo mozna znalesc niesamowite perełki.
Studia- No i tu sie robi ciekawie gdyż wiele gier w tym miejscu same wpadaja Ci do rąk. Wystarczy pare razy obejrzec i podotykac pudelko a ono samo sie otwiera i ukazuje nam wszystko co ma ;] Naprawde fajne miejsce bo podobnie jak w LO jest tu duzo fajnych egzemplarzy.


gre na całe zycie ciezko znalesc ale zycze powodzenia ;]
Rada od starszego gracza.... odwiedz gimnazjum i wybierz sobie pare fajnych strzelanek :D
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 10, 2009, 01:07:18 pm »
Rada od starszego gracza.... odwiedz gimnazjum i wybierz sobie pare fajnych strzelanek :D

Kupa prawda, w gimnazjum jest ciężko upatrzeć jakąś sensowną grę, nawet strzelankę. Może ładna grafika, ale za dużo bluru i zbyt grube tekstury. Ale czasami nawet trafisz na niby strzelankę, a jednak RPG'a, ale to prawdziwe unikaty. Ogółem lepiej gry na poziomie gimnazjum zostawić, bo w liceum mogą się zrobić dużo ciekawsze, nawet jeżeli strzelanka, to dużo ciekawsza, wierz mi ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 10, 2009, 02:34:19 pm »
Gry z gimnazjum sie latwo przechodzi :D
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 10, 2009, 02:37:56 pm »
może i łatwo ale pozostawiają uczucie strasznego niedosytu...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 10, 2009, 03:36:20 pm »
Ma ktos jakąś solucje do strzelanki, poziomu gimnazjum ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 10, 2009, 03:36:31 pm »
hm a co powiecie o Przygodowkach ??

Zdarzalo mi sie grywac w takie podczas wakacji czy ferii. Te tez maja calkiem nienaganna grafike, trzeba sie czasem troche naglowkowac jak jakas lamiglowke rozwiazac..ale jak juz sie przejdzie taka gre to czesto zostaje w glowie na dluzej..

Niestety jest jeden mankament Przygodowek...Ciezko je znalezc u Siebie. Zawsze w nie gralem na wyjazdach, a potem ciezko je dostac po powrocie. Czesto trzeba jezdzic dlugo zeby moc znow pograc.

A wy jak myslicie ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 10, 2009, 05:12:10 pm »
hm a co powiecie o Przygodowkach ??

Zdarzalo mi sie grywac w takie podczas wakacji czy ferii. Te tez maja calkiem nienaganna grafike, trzeba sie czasem troche naglowkowac jak jakas lamiglowke rozwiazac..ale jak juz sie przejdzie taka gre to czesto zostaje w glowie na dluzej..

Niestety jest jeden mankament Przygodowek...Ciezko je znalezc u Siebie. Zawsze w nie gralem na wyjazdach, a potem ciezko je dostac po powrocie. Czesto trzeba jezdzic dlugo zeby moc znow pograc.

A wy jak myslicie ?
Z tym sie zgodze. Przygodowki tylko na wyjazdach :P
Ma ktos jakąś solucje do strzelanki, poziomu gimnazjum ?
Niestety do roznych gier sa rozne solucje. Ale w wiekszosci trzeba spedzic duzo czasu przed monitorem grajac tylko w ta gre nie interesujac sie zadna inna. Poza tym rozne gry maja rozne wymagania wiec trzeba rozwaznie dobierac gry do mozliwosci.
może i łatwo ale pozostawiają uczucie strasznego niedosytu...
/agree
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 10, 2009, 05:33:40 pm »
hm a co powiecie o Przygodowkach ??
Lubie przygodowki :) Wakacje, ferie to tylko w nie gram.

Ogólnie to mam przerwe od gier, bo byłem troche no-liferem - a to troche denerowało niektórych :P




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 10, 2009, 06:17:04 pm »
W pewnym momencie powiecie dosc przygodowkom, bo otkryjecie to wszystko co was w nich krecilo i zacznie sie schematycznosc i wrocicie do zaaaajebistego RPG...przekonacie sie jak go wam tak naprawde brakowalo :) Albo stwierdzicie ze granie w co innego niz Dema jest za bardzo pochlaniajace czas i jestescie za leniwi via Ja :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 10, 2009, 06:52:55 pm »
Ma ktos jakąś solucje do strzelanki, poziomu gimnazjum ?

www.fotka.pl <dżołk>


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 10, 2009, 07:03:37 pm »
Ma ktos jakąś solucje do strzelanki, poziomu gimnazjum ?

www.fotka.pl <dżołk>
tbh to nie żart...
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 08:03:09 pm wysłana przez System »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 233

  • Pochwał: 1

  • Mordowac wszystkich! Ojciec rozpozna swoich!
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 10, 2009, 08:29:34 pm »
Zgadzam sie z Marcinem :P Nic nie zastapi nowiuskiego RPG :)
Ma ktos jakąś solucje do strzelanki, poziomu gimnazjum ?

www.fotka.pl <dżołk>
tbh to nie żart...
tbh na poziomie gimnazjum? To prawda...
"– Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła
– Jak zdołałaś wrócić?
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam..."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 11, 2009, 12:24:49 am »
No ja tam nie wiem jak wy ale ja single player nie lubie jak wy wole juz multi.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 11, 2009, 12:35:21 am »
Czyli bardziej cos jak MMORPG ??

Niee...za duzo ludzi jak gra naraz w ta sama gre to nie jest milo..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kobiety
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 11, 2009, 01:19:27 am »
No, ja w przeciwieństwie do Ryla wolałbym już grać w dwie gry równocześnie, niż grać multiplayer z kolegą.