Witaj
Gość

Wątek: ''Const. party''  (Przeczytany 2108 razy)

  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

''Const. party''
« dnia: Marzec 09, 2010, 01:53:18 am »
Witam. Po dłuższym (czyt. kilkudniowym) namyśle postanowiłem wrócić do korzeni i ponownie zagrać na wszystkim znanym L2Dex. Jako, że niedawno powstał nowy serwer x4 Arion to właśnie na tym serwerze chciałbym od jutra (tj. już od dziś 9 marca br.) zacząć znowu grać w prawdziwe L2 nie to co oferuje 90% serwerów L2j, a o polskich już się nie wypowiem bo padają po 5 dniach... Jednak wracając pamięcią do czasów Hellbounda nadal nie było systemu vitality czy buffa od newbie helpera powyżej 40 lvl. Stąd pomysł (dla ułatwienia oraz by nie nudzić się solo expem) by zaprosić kilka osób poszukujących serwera właśnie na Dex w celu złożenia dobrego exp party by było szybko, zgranie i wesoło. Zaznaczam, że chciałbym by było to party wojów z aktywnym supportem tj.
bd, sws, wc, bish i dla dopełnienia kilka DD jak tyrant/dagger/kamael/łuk 
Chciałbym by były to osoby ogarnięte z niejednym PORZĄDNYM low rate za sobą. Osobiście do gry wybrałbym zapewne berserker/soul hound bo kamaelami gram odkąd tylko się pojawiły jednak znając ludzi i ich niechęć do aktywnej gry supportem dałbym się namówić na bd jeśli takowy by się nie znalazł.
Moje gg- 10291187 liczę na sensowne odpowiedzi i rozgarniętych graczy.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2010, 09:24:48 am »
zacząć znowu grać w prawdziwe L2 nie to co oferuje 90% serwerów L2j
dex =/= L2...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2010, 10:03:40 am »
seems like new drama is starting... ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2010, 01:40:16 pm »
Przypominam, że czekam na odpowiedzi rozgarniętych graczy, a nie opóźnionych w rozwoju :)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2010, 03:57:18 pm »
takich tu nie ma.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2010, 04:14:38 pm »
lubie serwer dex i nadal uważam go za najlepszy priv, choć już nie gram tam od dawna, ale z tymi swoimi nadziejami na to że dex oferuje to co prawdziwe l2 to trochę śmieszne bo dex to serwer z takimi samymi bugami jak l2j a niektóre rzeczy działają wręcz śmiesznie, ale przyznam że jak nie chcesz grać na retailu to dex to najlepszy wybór obecnie do gry
co do const pt to wątpię żebyś takowe znalazł, tym bardziej że na razie to jesteś sam, a od 0 to raczej ciężko jest coś złożyć, jak byś miał chociaż te 3-4 osoby od razu do gry to było by od czego zacząć a tak to chyba znaleźć najlepiej klan i tam ludzi poznawać, ale na dex do expa to średnio potrzebne const pt, tam panuje ciekawa atmosfera składania party pod exp na rynkach w mieście wiec 10-20 minut pokrzyczeć i masz full party z odpowiednimi klasami
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 04:18:52 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2010, 04:22:16 pm »
takich tu nie ma.
 

Tak to jest Polska...
W sumie prawda troszkę spóźniona jest moja decyzja z przejściem na dex i kilku znajomych już gra od paru dni. Nie mówię, że dex to 100% retail, ale obok Rpg club to jeden z najsławniejszych privów, questy na profki, suby mmmm <3 Serwer oferuje na pewno więcej niż Graveland.pl z dotacją za kolor oczu postaci ;)


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: ''Const. party''
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2010, 06:57:14 pm »
to jesteś sam,
Nie bądź tego taki pewien  :)
Na 100% wiem, że już kogoś ma :)