Witaj
Gość

Wątek: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?  (Przeczytany 2825 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« dnia: Październik 28, 2012, 09:20:35 pm »
Znalazłem tą grę :D słyszałem o niej bardzo dużo dobrego ale na żadnym filmiku z tej gry nie widzę żeby ktoś pływał i skakał i się pytam czy w Lineage 2 można pływać i skakać ? I napiszcie mi coś o tej grze i czy jest fajna i wasza ocena :D

A i najważniejsze czy jest darmowa ?

A i skąd mogę pobrać Lineage 2 ?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2012, 12:04:01 am »
masz całe forum informacji.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2012, 09:14:17 am »
Znalazłem tą grę :D słyszałem o niej bardzo dużo dobrego ale na żadnym filmiku z tej gry nie widzę żeby ktoś pływał i skakał i się pytam czy w Lineage 2 można pływać i skakać ? I napiszcie mi coś o tej grze i czy jest fajna i wasza ocena :D

A i najważniejsze czy jest darmowa ?

A i skąd mogę pobrać Lineage 2 ?


Można pływać, trzeba tylko uważać, żeby się nie utopić. Skakać można dopiero od kroniki GOD, a i to nie wszędzie, tylko wyznaczoną trasą, a i to nie wszyscy, dopiero jak zrobisz 4 profesję.


Ogólne info o grze znajdziesz na tym forum... jakieś kilkaset stron... przyjemnej lektury. Jakby ta gra nie była fajna to by w nią ludzie nie grali, więc tak, gra jest fajna i ciekawa.


Tak, gra jest darmowa, nawet oficjale serwery od jakiegoś czasu są już darmowe.


Wpisz w google "Lineage 2 download" znajdziesz kilkaset linków do pobrania.




Przyjemnej gry!




Pozdro.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2012, 02:06:01 pm »
Znalazłem tą grę :D słyszałem o niej bardzo dużo dobrego ale na żadnym filmiku z tej gry nie widzę żeby ktoś pływał i skakał i się pytam czy w Lineage 2 można pływać i skakać ? I napiszcie mi coś o tej grze i czy jest fajna i wasza ocena :D

A i najważniejsze czy jest darmowa ?

A i skąd mogę pobrać Lineage 2 ?


Można pływać, trzeba tylko uważać, żeby się nie utopić. Skakać można dopiero od kroniki GOD, a i to nie wszędzie, tylko wyznaczoną trasą, a i to nie wszyscy, dopiero jak zrobisz 4 profesję.


Ogólne info o grze znajdziesz na tym forum... jakieś kilkaset stron... przyjemnej lektury. Jakby ta gra nie była fajna to by w nią ludzie nie grali, więc tak, gra jest fajna i ciekawa.


Tak, gra jest darmowa, nawet oficjale serwery od jakiegoś czasu są już darmowe.


Wpisz w google "Lineage 2 download" znajdziesz kilkaset linków do pobrania.




Przyjemnej gry!




Pozdro.
Yyy ... ? jak to uważać żeby się nie utopić ? O co chodzi z tą kroniką GOD ? jaką wyznaczoną trasą ? a i jakie 4 profesje xD ? Myślałem że Lineage 2 pobiera się z oficjalnej strony ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2012, 04:03:35 pm »
Yyy ... ? jak to uważać żeby się nie utopić ? O co chodzi z tą kroniką GOD ? jaką wyznaczoną trasą ? a i jakie 4 profesje xD ? Myślałem że Lineage 2 pobiera się z oficjalnej strony ?

Wchodząc do wody (na odpowiednią głębokość) pokarze ci się pasek z "powietrzem", który sukcesywnie będzie spadał, jak spadnie do zera to umrzesz.

GoD = Goddess of Destruction to kolejna z wielu kronik... możesz poczytać w necie o tej i o innych kronikach.

Skakać można tylko wyznaczoną trasą, znaczy to tyle, że twoja postać skacze, a ty nie masz na nią wpływu podczas skoków... to taki teleporter... przenosi cię z jednego miejsca w drugie.

Profesja to jakby droga rozwoju twojej postaci. Osiągając odpowiedni Level i robiąc Quest możesz decydować kim dalej chcesz być (poczytaj o tym zanim zdecydujesz się zacząć grę)

L2 można pobierać z różnych źródeł, najlepiej jednak najpierw wybrać serwer (do wyboru oficjalne lub prywatne) i samą grę ściągać z forum serwera, na którym będziesz grał.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2012, 08:15:27 pm »
Yyy ... ? jak to uważać żeby się nie utopić ? O co chodzi z tą kroniką GOD ? jaką wyznaczoną trasą ? a i jakie 4 profesje xD ? Myślałem że Lineage 2 pobiera się z oficjalnej strony ?

Wchodząc do wody (na odpowiednią głębokość) pokarze ci się pasek z "powietrzem", który sukcesywnie będzie spadał, jak spadnie do zera to umrzesz.

GoD = Goddess of Destruction to kolejna z wielu kronik... możesz poczytać w necie o tej i o innych kronikach.

Skakać można tylko wyznaczoną trasą, znaczy to tyle, że twoja postać skacze, a ty nie masz na nią wpływu podczas skoków... to taki teleporter... przenosi cię z jednego miejsca w drugie.

Profesja to jakby droga rozwoju twojej postaci. Osiągając odpowiedni Level i robiąc Quest możesz decydować kim dalej chcesz być (poczytaj o tym zanim zdecydujesz się zacząć grę)

L2 można pobierać z różnych źródeł, najlepiej jednak najpierw wybrać serwer (do wyboru oficjalne lub prywatne) i samą grę ściągać z forum serwera, na którym będziesz grał.
Będę grać na Oficjalnym serwerze bo słyszałem że za darmo tylko że jak pobiorę grę i zaktualizuje mi się to czy będę mógł od razu się zalogować i wybrać serwer i grać czy będę musiał jakiś globalny serwer pobrać do grania na globalu ? A i to znaczy że ja nie mogę kiedy chce skakać tylko moja postać to robi automatycznie gdy chce na coś wskoczyć ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2012, 11:33:32 pm »
jak pobierzesz gre i zaktualizujesz to będziesz mógł się zalogować (o ile masz założone konto na stronie) i podczas logowania wybrać konkretny server.
Generalnie w L2 nie da się wskakiwać na jakieś rzeczy, czy skały, czy coś tam. Te skoki, o których mówiłam to forma teleportu np z miasta do miejscówki z potworkami do bicia itp.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2012, 07:04:30 pm »
jak pobierzesz gre i zaktualizujesz to będziesz mógł się zalogować (o ile masz założone konto na stronie) i podczas logowania wybrać konkretny server.
Generalnie w L2 nie da się wskakiwać na jakieś rzeczy, czy skały, czy coś tam. Te skoki, o których mówiłam to forma teleportu np z miasta do miejscówki z potworkami do bicia itp.
Ej a jaki serwer byś mi polecił i jaki jest najlepszy ?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2012, 07:19:25 am »
Kwestia gustu... jest tak dużo serwerów, że sam musisz sobie wybrać.
Na oficjalach zawsze będziesz grał na najnowszych kronikach (co nie wszystkim odpowiada)
Na privach możesz wybierać i przebierać w kronikach i ratach i znaleźć coś co ci najbardziej pasuje.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 01, 2012, 02:19:39 am »
tl;dr

Jak pasek powietrza spada do 0 to się nie umiera tylko HP zaczyna spadać powoli  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2012, 02:24:56 am »
Aż mi się przypomniało jak na pierwszym serwerze z ratami 1x  nie było kasy na teleport i się płyneło z talking island na kontynent na jednym wdechu i z paroma małymi potkami.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 01, 2012, 11:31:07 am »
tl;dr

Jak pasek powietrza spada do 0 to się nie umiera tylko HP zaczyna spadać powoli  :D
no tak... kurde zapomniałam :D


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Co możecie mi napisać o Lineage 2 ?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 01, 2012, 11:54:32 am »
Aż mi się przypomniało jak na pierwszym serwerze z ratami 1x  nie było kasy na teleport i się płyneło z talking island na kontynent na jednym wdechu i z paroma małymi potkami.


O matko : O ja aż tak to nigdy nie miałem, ale to tylko dlatego, ze od razu kumpel mnie pod skrzydła przygarnął. Ale pamiętam jak z Gludin do Dion biegłem, bo nie wiedziałem, że można używać TP :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬