Witaj
Gość

Wątek: Nowy Layout i nowy serwer  (Przeczytany 17319 razy)

  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Nowy Layout i nowy serwer
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 23, 2012, 11:11:55 am »
Się uparłeś na artykuły  8)
Przecież na tym forum info zgodnych z GoD jest tyle co kot napłakał a starsze potrzebne na priwach... No cóż :P
A może by wrócić na oficjal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Nowy Layout i nowy serwer
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 24, 2012, 10:52:11 pm »
@Russe
Masz rację, ale Ryane też ma rację. Na tym forum z tematami bądź poradnikami jest syf,e nawet szukajka nie pomoże ;p. Wystarczyło by według mnie, rozdzielić poradniki na forum pod powiedzmy c4-c5, il, gf-y, kamael, hellbound, god + przyszłe patche.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Nowy Layout i nowy serwer
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 27, 2012, 04:48:31 am »
Człowiek, który zadeklarował się tym zająć przeżył kryzys w swoim życiu i się od nas odwrócił. Nikt o tym jednak nie wiedział przez pierwszy miesiąc czy parę miesięcy, stąd brak jakichkolwiek zmian na stronie. Ja jestem od zawsze bardziej na tej części z prefiksem "forum.", niż bez niego (choć mnie ubywa ostatnimi czasy, nie oszukując nikogo), podobnie jak Acid, a sam Sal chyba jest zbyt smutny, by tak samemu wstawiać cokolwiek. :<

Mam tu wypisywać to co między nami zaszło ? I czemu stało się tak a nie inaczej ? Wydaje mi się, że tego nie chce żaden z Was, więc dajcie sobie trochę na wstrzymanie i już do mnie nie wracajcie. Prosiłem już 5 razy dobry miesiąc temu o usunięcie mnie z tej grupy do której na siłę w chamski sposób zostałem dodany i nie mogę się doczekać. Może teraz ?

BTW zapraszam na mój serwer Temat Speak, który postanowiłem trochę rozwinąć.

//Oh wait, czy nie miałeś nigdy już nie wracać na to okropne forum?... Wybacz, ale nie zamierzam ukrywać prawdy, bo dla ciebie to wygodne. Nie chciałeś rozmów i przyjąłeś tylko swój punkt widzenia, to - cóż
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2012, 01:30:17 pm wysłana przez Soulern »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans