Witaj
Gość

Wątek: Nowy serwer|| x9 Rates || Valkyrie  (Przeczytany 21588 razy)

  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 09, 2010, 02:33:55 am »
Z tego co slyszalem to nowy serv ma byc x9 bo jak by było x 20 to nie mielibyśmy sprzetu na swój lvl
rofl, to raty serwa musialyby nie przekraczac 3x....


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:13:19 am »
na oficjalnym forum, jest informacja, że Valkirie już postawili, lecz system okazał się bardzo niestabilny. zamówili już lepsze procesory, które mają być dostarczone w trybie pilnym. jak pewnie zauważyliście, w loaderze widnieją Dragon, Infinity, Nightmare i 2x Arena. ta druga to właśnie Valkiria.

Z ratami tak jak mówicie, będą x9.

czy będzie można przenosić postacie z dragona?
Pewnie musisz tylko SoE zrobic na Valkyrie Jak dla ciebie promocyjna cena 100 dc za soe.U mnie ostatnie 5 mam kto jeszcze chętny  :D

cały czas trąbicie, że pełno ludzi będzie online, że będą przechodzić z Dragona. zapytałem się, bo myślę, że ktoś, kto wydał kupę kasy i stracił dużo czasu na stworzenie swojej postaci, napewno nie będzie zaczynał od nowa na innym serwie.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2010, 09:40:21 am »
Co do rate to z ogloszenia gm'a maja one wyglądać dokładnie tak.
exp x9
Drops and spoils  x5 
quests rewards  x9


...
cały czas trąbicie, że pełno ludzi będzie online, że będą przechodzić z Dragona. zapytałem się, bo myślę, że ktoś, kto wydał kupę kasy i stracił dużo czasu na stworzenie swojej postaci, napewno nie będzie zaczynał od nowa na innym serwie.

Masz tu trochę racji, ale tez jak odejdą ludzie którzy nie wydali tej kasy to zostanie jeszcze mniej ludzi na starych pod serwerach co sprawi ze gra będzie jeszcze nudniejsza.
Wcześniej sporo ludzi na oficjalnym forum dragona pisało ze jak maja być rate x9 to wracają na x15 ...
Ciężko powiedzieć czy będzie dużo czy mało ludzi online. Na początku raczej na pewno zawita sporo nowych graczy, ale ile się utrzyma zobaczymy za jakiś czas  :)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2010, 08:08:30 pm »
No początki na nowym serwie są cieżkie, żadnej gospodarki,  tylko spoila i wio :)
Przy takim ogólnym ONLINE jaki ma teraz Dragon-Network powinni zrobić  jeden wspólny serw.
ci co maja dobry sprzet na dragonie/inf/nm  na pewno nie beda chcieli od poczatku zaczynac..  a jak wejda to  z ciekawości na kilka chwil by ludzi PK'ować. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2010, 08:12:55 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 09, 2010, 10:32:54 pm »
:| Ehh, a już sie tak cieszyłem, że będzie x20, no ale dobra i tak zagoszczę na valyrie :) .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:38:40 pm »
Hm... jakos sobie tego nie wyobrazam ale dobra, zapytam: co na x9 (lol ;x) bd. jakies udogodnienia typu npc buffer, jakies game shopy czy cos takiego?
why not x20? ;<


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:41:26 pm »
Przy takim ogólnym ONLINE jaki ma teraz Dragon-Network powinni zrobić  jeden wspólny serw.

zgadzam się w 100%, zaryzykuję nawet twierdzenie, że jest to bardzo dobry pomysł, godny przedstawienia go na oficjalnym forum DN


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:43:36 am »
Przy takim ogólnym ONLINE jaki ma teraz Dragon-Network powinni zrobić  jeden wspólny serw.

Pożyjemy zobaczymy, raczej na połączenie serwerów nie ma szans, więc zapomnijcie. Poza tym głupio by było gdyby na np. Infinity x5, wpadła  horda z Dragona i NM i z broniami Jedi i wyexpiona do granic możliwości...

Co do nowego serwera, wbrew temu co nie niektórzy mówią, jestem pewien że online będzie powyżej 2k. Znam wielu starych graczy, co chętnie wrócą, a także część z Inf/NM/Dragon bedzie chciała zacząć od początku. A nie, siedzieć na pięcioletnim serwerze, który najlepsze czasy już miał za sobą



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 10, 2010, 08:26:38 am »
Wszyscy placza bo bedzie x9 to nie sa wcale takie male raty , 7x lvl to bedzie kwestia 2-4 dni(spsem) wiec nie wiem w czym problem.Problem bedzie gdy bedzimy miec 76+ i  w c grade bedzimy latac


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 10, 2010, 08:52:29 am »
Przy takim ogólnym ONLINE jaki ma teraz Dragon-Network powinni zrobić  jeden wspólny serw.

zgadzam się w 100%, zaryzykuję nawet twierdzenie, że jest to bardzo dobry pomysł, godny przedstawienia go na oficjalnym forum DN

dobry to on jest tyko w teorii, drake by sie na to nie zgodził, za dużo roboty z przenoszeniem i łączeniem bazy danych, kont i zmiana nick'ów i czesc GM musiała by odejsc

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:19:07 pm »
mam kilka pytań:
1. będą stacksuby na tym Valkyrie?
2. czy serwer już działa / kiedy wstaje?
3. co z dualboxem
4. jakieś customs items ala manapoty itp?

co do kamaeli to pamiętajcie, że to jest HB i tutaj skille wymagają dusz, mają inny reuse time niż w GF, więc się tak nie nakręcajcie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2010, 12:32:44 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:50:37 pm »
1. Będą, była ankieta i większość zagłosowała na tak
2. Jeszcze nie, podobno czekają aż im procesor wymienią, bo na i7 coś niestabilny był
3. nie wiadomo. ale na innych serwerach DN nie banują za to.
4.1 Potki robione przez healerów http://dnwiki.dragon-community.net/index.php/DN_Potion
4.2 Scrolle robione przez summonerów http://dnwiki.dragon-community.net/index.php/DN_Summon
4.3 Tatuaże, levelowane (coś dodają, coś odejmują)
4.4 Tony różnych zmian w skillach i w innych rzeczach ze względu suby.
4.5 I pewnie jeszcze kupa innych, których po 5 latach gry się nie zauważa już :D


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: -2

  • Nightmare aka Zaje.bioza
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:57:57 pm »
Ponawiam pytanie: czy na x9 bd. cos al'a game shopy, npc buffer itp??


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 10, 2010, 01:12:45 pm »
Npc buffera na bank nie będzie... GM shopów też nie. Chociaż podobno z mobów ma coś wypadać, za co będzie można kupić różne rzeczy, ale nie wiadomo co jeszcze


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 21, 2010, 02:09:54 pm »
Npc buffera na bank nie będzie... GM shopów też nie. Chociaż podobno z mobów ma coś wypadać, za co będzie można kupić różne rzeczy, ale nie wiadomo co jeszcze


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 21, 2010, 03:26:15 pm »
Zwyczajnie, raty x9 są dobre poza tym brak questa na 2nd class. Dobije się z DB spokojnie do 76 zrobi 3rd. Jeżeli klan w którym będziecie grali, będzie miał realne szanse na wbicie stacka to koksacie dalej, po drodze TOI rb no i cabrio to podstawa. :)

Na waszym miejscu to bardziej martwił bym się o horna niżeli o a gr, spoila zawsze zrobisz i w 2-4 dni będziesz miał z 2-3 a gr sety, gorzej ze stackiem, który jest podstawą.


Moim zdaniem na nowym serku powinno lecieć po conajmniej 3szt dla party zadającego Top dmg, dobijanie to oszustwo i tyle, biszek rzuci Mass ressa i uj ... potem tylko rach ciach i horn trafia w inne rączki.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2010, 04:15:22 pm »
Klan który się najszybciej rozwinie i tak pewnie nie dopuści do golek półki swoim wszystkim graczom go nie zagwarantują. Więc początki dla ludzi bez klanu lub jakiś mniejszych mogą być ciężkie.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2010, 04:29:40 pm »
Jakie klany prócz Excidium (topowe) się tutaj wybierają. Ciekawe ile będzie ludzi i poziom pvp
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2010, 05:24:45 pm »
CROWS  :D
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2010, 08:42:58 pm »
A co z dotacja ? Sety / Bronie dostępne za coiny ?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 22, 2010, 08:27:29 am »
Ja tam mam mieszane uczucia co do tego serwera. Z mojego punktu widzenia gram na infinity i nie widzi mi się zaczynanie gdzieś od nowa. Ludzi kusiło będzie,że każdy startuje z tego samego poziomu i będą mieli szanse coś osiagnąć lecz te początki to jest przecież totalna masakra. Jak ktos napisał.. blokowane dostępu do najistotniejszych rb, i 80% ocknie się,że gra pół roku i lata w c gradowym sprzęcie = strata czasu. Raty nawet x9 to jak dla mnie zbyt duże + ceny kosmiczne...a co za tym idzie kwestia czasu jak się serwer dostosuje poziomem do pozostałych na DN - botowanie i donatorzy itp, itc,. Generalnie nie ma czym się napalać.. Ale nie dziwie się,że powstaje taki serwer - cos trzeba urozmaicać klientom i oferować nowe usługi oraz obiecywać,że będzie to i tamto.. w końcu na tych coinach na poprzednich serwerach zarobili kupe kasy (i tu będzie to samo- nie czarujmy się).


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2010, 11:24:16 am »
Ale nie dziwie się,że powstaje taki serwer - cos trzeba urozmaicać klientom i oferować nowe usługi oraz obiecywać,że będzie to i tamto..

zgadzam się, chociaż moim zdaniem, żeby urozmaicić graczom rozgrywkę, to mogliby wprowadzać na bieżąco aktualne kroniki, a nie nowe serwery na starej kronice. nowe zbroje, bronie, itp. serwery gdzie gra po 500 osób mają grację final lub epiloque, a taki stary serwer jak dragon, dalej jedzie na hellbondzie. to dla mnie trochę żenujące. serweru gdzie 70% osób to donatorsi w zbrojach DNet i broniach ++ nie stać na wprowadzenie nowej kroniki. śmiech.

grałbym gdzie indziej, ale żal mi postaci, które rozwijałem tyle czasu i przedmiotów które zdobyłem w czasie tej gry.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 22, 2010, 11:58:03 am »
Nowy serwer jest dobrą opcją dla osób które przestały grac na jakimś serwerze lub dla nowych graczy ponieważ zaczynając od nowa gra się przyjemniej. Chodzi mi o to ze gdybym miał zacząć grać ode zera na np infinity nie znając tam ludzi itp to na pewno bym tego nie zrobił. Powód? Niezbyt przyjemne jest np expienie do powiedzmy tego 7x lvlu samemu. A czemu samemu? Np na inf nie ma praktycznie w ogóle "świeżych" ludzi grają tam ciągle Ci sami, czasem zmieniając postać, ale zrobią to i tak w 3dni bo sobie ja wyexpia szybko. A na nowym serwerze na pewno będzie przyjemniej sie expic czy walczyć o miejscówkę bo będzie teoretycznie sporo ludzi. Choć na chwile powrócą czasy gdzie expi się w party np na dino, a nie tak jak teraz odpalasz destro/tyra + suporty i jedziesz...

[...] w końcu na tych coinach na poprzednich serwerach zarobili kupe kasy (i tu będzie to samo- nie czarujmy się).
A powiedz mi kto będzie prowadził serwer zadarmo  :) ?
Donatorzy są potrzebni bo bez nich prywatnych serwerów by nie było.


[...] Jak ktos napisał.. blokowane dostępu do najistotniejszych rb, i 80% ocknie się,że gra pół roku i lata w c gradowym sprzęcie = strata czasu.
Zawsze można grac w większym klanie i wspólnie jest się łatwiej "dorobić", a mimo tego gra jest przyjemniejsza bo można iść  na siege, bosy epickie itp.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 22, 2010, 12:01:47 pm »
Tja, wszyscy płakali, że chcą Interlude, weszło Interlude to wszyscy płaczą że chcą Hellbound albo znowu C4. Jest Hellbound, to wszyscy  płaczą, że chcą Interlude albo C4. Ludziom to nigdy się nie dogodzi. Poza tym ja bym został na tym co jest, wyższe kroniki to jakieś śmieszne zmiany, ludziom z NCsoft skończyły się pomysły i jakieś pierdoły zmieniają, albo dodają głupoty.
Teraz wszyscy powiedzą że z Hellbound tak naprawdę to nic nie działa... Też tak myślałem, dopóki nie pograłem na Abyssie, tam jest niby Gracia, ale działa jeszcze mniej rzeczy niż na DN za czasów Interlude.

Ogólnie mam spory kredyt zaufania do tego serwera, mnie wystarczy by nie było DN setów (a admini się zaklinają że nigdy nie będzie) i już będzie się fajnie grało. Co do zaczynania od początku i walki o RB. To właśnie to jest największa frajda tej gry :D


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer|| x20 Rates || Valkyrie
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 23, 2010, 12:01:00 am »
Hejka:)Chłopaki a jak myślicie dużo będzie osób na tym nowym serwerze co ma powstać??Czy będzie tak ze pograją kilka tygodni i wrócą na te serwery na jakich wcześniej grali??Pozdrawiam Was i pozdrawiam,buźka:)