Witaj
Gość

Wątek: Apella  (Przeczytany 2307 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Apella
« dnia: Wrzesień 03, 2010, 09:58:40 pm »
siema, z tego co wiem na offie apelle robe moze nosic tylko baron, tzn. trzeba miec nobla lub byc cl klanu lvl 6+, na nightmare znajomy z klanu nie spelnia tych wymagan ( niema nobla, i nie jest cl) a mimo to moze nosic bez problemow ten set, jak to jest? i orientuje sie ktos po ile chodzi robe na nm?


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Apella
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2010, 11:15:08 pm »
Chodzi o to ze na DN mozna je zdobyc tylko przy pomocy Donation Managera ( kiedys gdy mialy oficjalne staty nawet byl NPC u ktorego mogles zlozyc set za clan points jak mnie pamiec nie myli byl to poczatek HB). Apella ma znacznie podrasowane staty i kosztuje przynajmniej na dragonie okolo 10dc (hvy) do 18dc(robe) [u donny 40dc], cena jest mniejsze poniewaz mozna bylo tak ja wyzej  napisalem zlozyc set przy pomocy clan pkt. (na dragonie byly zbugowane klany ktore mialy nieskonczona ilosc pkt zaraz po zalozeniu, wiec co sprytniejsi zrobili sobie xxx takich setow). Teraz gdy apella ma kosmiczne staty i mozna kupic tylko u kolezanki Donny, GM udostepnil sety dla kazdego zeby sobie zarobic na graczach bedacych w stanie wydac 40dc na set nie warty swojej ceny.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Apella
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2010, 09:54:24 am »
A dzieki za odp. Mialem zamiar zlozyc ja za clan pts. Ale moglem sie tego spodziewac po donator network (:


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: Apella
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2010, 10:23:28 pm »
Chodzi o to ze na DN mozna je zdobyc tylko przy pomocy Donation Managera ( kiedys gdy mialy oficjalne staty nawet byl NPC u ktorego mogles zlozyc set za clan points jak mnie pamiec nie myli byl to poczatek HB). Apella ma znacznie podrasowane staty i kosztuje przynajmniej na dragonie okolo 10dc (hvy) do 18dc(robe) [u donny 40dc], cena jest mniejsze poniewaz mozna bylo tak ja wyzej  napisalem zlozyc set przy pomocy clan pkt. (na dragonie byly zbugowane klany ktore mialy nieskonczona ilosc pkt zaraz po zalozeniu, wiec co sprytniejsi zrobili sobie xxx takich setow). Teraz gdy apella ma kosmiczne staty i mozna kupic tylko u kolezanki Donny, GM udostepnil sety dla kazdego zeby sobie zarobic na graczach bedacych w stanie wydac 40dc na set nie warty swojej ceny.

Ooo. jak to podrasowane staty ??  do tej pory nie myslalem o Apelli,
mozesz mi powiedziec jak podrasowane staty ma Apella light na serwerze x30?


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Apella
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2010, 10:30:22 pm »
nie pamietam za dobrze, robe dodaje okolo 18% casting speeda +inne bajery, hvy 10% p.def czy jakos tak. Najlepiej jak popytasz w miescie ludzi zeby ci pokazali staty


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Apella
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:33:03 am »
A czy ona nie jest zbugowana kolega kiedys miał i te saty które miała zwiekszac obnizała?


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

  • PW
Odp: Apella
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:39:53 am »
A czy ona nie jest zbugowana kolega kiedys miał i te saty które miała zwiekszac obnizała?
Apella w zasadzie juz bazowo niewiele zwieksza procz chyba cp, na dragonie tak samo jest z np frintezza necklake - bazowo ma tylko same rezisty prawie a jest podrasowana na crit damage ostro i inne staty pod dagerow lucznikow tylko ze tego nie widac w opisie naszyjnika, dlatego bylbym wdzieczny gdyby ktos kto ma apelle light napisal co ona podkreca, tx


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Apella
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:47:14 am »
Apella Light
Set Bonus:
MP: +0
CP: +195
CP Regen Speed: +40%
Chance of Debuff on Attacker: 80%
Debuff: Slow

Znalezione w necie w prakktyce moze dawac jeszcze cos wiecej.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Apella
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2010, 01:25:15 pm »
Znalezione na forum dragona :

apella heavy(bonus +1str +1dex +500hp +dark resist +10% pdef)

apella light(+1str, +1dex , +6% aspd/patk, +280mp, +5000 weight limit)

apella robe(+2wit, -2men, +18% cast spd ,+7speed , +8% pdef , +50% cancel resist , + 50% paralize resist)

a tu macie link do oryginalnego posta z forum : http://forum.dragon-community.net/index.php/topic,213382.0.html
Co do ceny na NMie, heavy i light jest stosunkowo tanie, kilka coinow 2-5, robe już więcej kosztuje 13-20. Zalezy na kogo trafisz, najlepiej popytać ludzi, którzy mają te sety na ile je wyceniaja.

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...