Witaj
Gość

Wątek: Składniki  (Przeczytany 1324 razy)

  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Składniki
« dnia: Grudzień 14, 2010, 09:11:58 am »
Czy mógłby ktoś podać mi link albo wypisać jakie składniki są potrzebne do zrobienia dynasty weapon, głównie Blade i Bow. Zauważyłem że te co znalazłem w necie bardzo się różnią od tych jakie są potrzebne na INFINITY. Może ktoś ma możliwość zrobienia broni to wówczas niech "wypisze" receptę :)

Z góry dziękuję za pomoc


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Składniki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 08:12:54 pm »
Nie spotkalem sie jeszcze z dokladnymi ilosciami, sprawdz sobie na necie spisz co trzeba a potem musisz na serwie znalesc crafta i sprawdzic ile dokladnie czego trzeba.


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Składniki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2010, 09:22:20 am »
no to żeś mi odpowiedział, równie dobrze nie musiałbym pytać. chodzi o to że może już ktoś ma crafta i recepty na dynasty bow czy blade wówczas niech sprawdzi co jest potrzebne jak może i wypisze.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Składniki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:33:45 am »
nie wiem na jakim serwerze grasz ale na dragonie zeby sprawdzic ile matsow potrzeba na poszczegolna bron wystarczy isc na rynek w giran, siedzi tam cala masa kraskow z wystawiona manufaktura broni s80...


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Składniki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2010, 11:20:56 am »
może i tak masz na DRAGON, nie wiem, ale na INFINITY nie ma ani jednego z bronią jest tylko ze zbroją, jakby było to bym nie pytał, to chyba jasne


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Składniki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2010, 11:50:44 am »
nie wiem jak jest teraz na infi bo juz tam nie gram, ale moze wystarczy krzyknac na rynku i sie ktos odezwie, nie musisz mu od razu mowic ze chcesz sobie sprawdzi co potrzeba, zrobi screny i sciemnij go ze ci czegos brak.


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Składniki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2010, 01:07:23 pm »
ewentualnie zrob sobie postac na dragonie, idz do giran i sprawdz xD