Witaj
Gość

Wątek: Problem - Logowanie (interlude) Prosze pomożcie...  (Przeczytany 2382 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Problem - Logowanie (interlude) Prosze pomożcie...
« dnia: Czerwiec 05, 2007, 04:46:25 pm »
No więc zrobilem wszystko tak jak opisal zell na interlude server login i game server wlaczyly sie bez bledow po uprzednim zaladowaniu questow itp. a w grze nie moge się zalogowac, naciskam przycisk i nic nawet nie jest napisane ze zle haslo lub cos takiego po prostu nic sie nie dzieje... w hostah wpisywalem wszystkie ip: zewnetrzne, wewnetrzne i localhost

oto screen:



PS. mam router d-linka dl-604 jezeli to cos zmienia i dialog internet 1mb
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2007, 04:51:20 pm wysłana przez peku »


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Problem - Logowanie (interlude) Prosze pomożcie...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2007, 06:23:27 pm »
Masz zle IP podane w l2.ini prawdopodobnie.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Problem - Logowanie (interlude) Prosze pomożcie...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2008, 01:08:23 pm »
Ja mam ten sam problem tyle że ja sie normalnie zalogowuje tzn. wpisuje passy i klikam login i wyskakuje tabliczka czy akceptuje regulamin czy nie no i klikam ze akceptuje i pojawia mi sie okno z wybraniem servera, nic nie zmienialem wiec server nazywa sie bartz klikam ok i nic sie nie dzieje. Zobaczylem do konsoli (Game Server Console) i widze ze sie pojawila linijka "Client [IP:89.76.49.96] is trying   to connect using Interlude Client" - mnie sie poprostu wydaje ze ten server opisany w poradniku zell'a nie jest pod interlude tylko pod jakis inny klient zrobilem wszystko dokladnie tak jak w poradniku zell i zrobilem ten system tak jak podawales w swoim poradniku (soul) hosta tez zrobilem wiec nie wiem o co tu chodzi prosze o szybka odpowiedz :) z gory thx


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Problem - Logowanie (interlude) Prosze pomożcie...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2008, 03:38:03 pm »
jh8 masz serwer Kamael a logujesz sie do niego Interlude....