Witaj
Gość

Wątek: Counter Subskille  (Przeczytany 1584 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Counter Subskille
« dnia: Luty 04, 2010, 05:32:05 pm »
te wszystkie ud,celestiale itd maja szanse wejscia tylko jesli ktos mnie trafi czy moga wejsc jak unikne ciosu?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Counter Subskille
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2010, 06:53:21 pm »
te wszystkie ud,celestiale itd maja szanse wejscia tylko jesli ktos mnie trafi czy moga wejsc jak unikne ciosu?
Wsztstie sille na "szanse" mają szanse na aktywację przy próbie ataku :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Counter Subskille
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2010, 03:13:33 am »
hmm pytanie.
Jeżeli gram dechą,wezmę sobie pole w łape zaczepie 30 mobków i dajmy na to uderzę wszystkie i mam skila chance haste to z każdego uderzenia mobka mam szansę 3% na to że skill sie pojawi? Jeżeli tak to  niezły koks -   perm celka,haste,focus  :shock: ? bo cos mi sie wydaje ze chyba by takiego czegoś nie dali ;D

no ale proszę o wypowiedz kogos kto ogarnia to wszystko.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Counter Subskille
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2010, 09:51:03 am »
hmm pytanie.
Jeżeli gram dechą,wezmę sobie pole w łape zaczepie 30 mobków i dajmy na to uderzę wszystkie i mam skila chance haste to z każdego uderzenia mobka mam szansę 3% na to że skill sie pojawi? Jeżeli tak to  niezły koks -   perm celka,haste,focus  :shock: ? bo cos mi sie wydaje ze chyba by takiego czegoś nie dali ;D

no ale proszę o wypowiedz kogos kto ogarnia to wszystko.

Tak właśnie jest. Triggery odpalają się bardzo często jak masz traina na sobie. Nie brałbym celestiala dla destro tylko ud z tanka.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...