Witaj
Gość

Wątek: Gracia Epi th/pw/necro/luk  (Przeczytany 3235 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Gracia Epi th/pw/necro/luk
« dnia: Kwiecień 24, 2010, 08:33:52 pm »
Szukam klasy na server x10 epilog z db. Chodzi mi glownie o pvp 1 na 1, w miare samodzielny exp, oly etc
Jesli chodzi o daggerow pw/th to troche sie boje sie póki wbije ten 79+ bd. ostro cisniety przez DD/tankow a czasem i nukerow póki nie bedzie bizu... jesli chodzi o necro boje sie o te resisty... ze bd. walil po 300dmg w tanka etc... jesli chodzi o luka na gracii weszly podobno ostre resisty na lucznikow
Pytam bo ostatnio gralem na IL... ale prosze nie pisac ze nie ma postaci na all, ze kazda ma slabe strony bo to wiem...
eidt
przy okazji, to prawda ze w graci epi jest wieksza szansa na wejscie debuffow?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2010, 08:45:21 pm wysłana przez Nightwish »


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2010, 08:50:19 pm »
na solo gank najlepszy th. i nie prawda ze ostro cisnięty. po 62 kiedy dostajesz shadow step, zaden nuker ci juz w zasadzie nic nie zrobi :P


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2010, 08:55:32 pm »
Shadow step jest na 72 i nie ma cudownego reuse.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2010, 04:23:55 pm »
tak tak, 72, missclick.

ja mialem w as augu refresh, wiec cisnalem 2 pod rząd :D


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2010, 06:44:51 pm »
tak tak, 72, missclick.

ja mialem w as augu refresh, wiec cisnalem 2 pod rząd :D
może 5 na raz cisnołeś?
agu/champion/renewal/valdek/tezz i można popolemizować na temat 2 na raz.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2010, 07:47:53 pm »
z championem i renewalem ma chyba 47 sekund z tego co pamietam, mniej wiecej


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2010, 11:09:36 pm »
tak tak, 72, missclick.

ja mialem w as augu refresh, wiec cisnalem 2 pod rząd :D
może 5 na raz cisnołeś?
agu/champion/renewal/valdek/tezz i można popolemizować na temat 2 na raz.

wiesz jak działa to augu? not? kkbb.


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2010, 03:56:52 pm »
tak tak, 72, missclick.

ja mialem w as augu refresh, wiec cisnalem 2 pod rząd :D
może 5 na raz cisnołeś?
agu/champion/renewal/valdek/tezz i można popolemizować na temat 2 na raz.

wiesz jak działa to augu? not? kkbb.
na pewno nie jak skill mastery ze ci sie udaje bez reusa wiec nie pierdol że 2 razy używasz.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2010, 01:35:40 am »
czyli nie wiesz. rofl.

klikasz item skill:refresh, klikasz skila i po 5-10 sekundach (mniej wiecej, nie zwracałem uwagi) skill jest ponownie gotowy do uzycia. destro na oly z tym augu jest hardkorem do ubicia :s


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2010, 07:46:32 am »
czyli nie wiesz. rofl.

klikasz item skill:refresh, klikasz skila i po 5-10 sekundach (mniej wiecej, nie zwracałem uwagi) skill jest ponownie gotowy do uzycia. destro na oly z tym augu jest hardkorem do ubicia :s

Refresh augu zmniejsza reuse o 30% więc na pewno nie masz shadow stepa gotowego po 5-10 sek. Na renevalu/championie i tym augu reuse by był jakoś ~30 sek. Destro wszystkie skille ma gotowe przy każdym wejściu na oly więc te augu nie jest jakieś niesamowite.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2010, 08:08:26 am »
czyli nie wiesz. rofl.

klikasz item skill:refresh, klikasz skila i po 5-10 sekundach (mniej wiecej, nie zwracałem uwagi) skill jest ponownie gotowy do uzycia. destro na oly z tym augu jest hardkorem do ubicia :s

Refresh augu zmniejsza reuse o 30% więc na pewno nie masz shadow stepa gotowego po 5-10 sek. Na renevalu/championie i tym augu reuse by był jakoś ~30 sek. Destro wszystkie skille ma gotowe przy każdym wejściu na oly więc te augu nie jest jakieś niesamowite.
nabije 500 postow i masz + coshoo
fail gustd


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2010, 11:37:56 am »
to jego agu po kliknięciu stego refresha od razu waliło shadow stepa back staba i poszło zaparzyć herbatę  :?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2010, 06:24:38 pm »
lul. nie wiem jaki % szansy tam jest, w kazdym razie na l2ex refresh dzialal w taki sposob w jaki opisalem wyzej.

/failed l2j >.<


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:25:43 pm »
lul. nie wiem jaki % szansy tam jest, w kazdym razie na l2ex refresh dzialal w taki sposob w jaki opisalem wyzej.

/failed l2j >.<
no to źle działa i nigdy nie spotkałem się z takim refreszem jak mówisz może ci chodzi o skill mastery?


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Gracia Epi th/pw/necro/luk
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:50:12 pm »
nie


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.