Witaj
Gość

Wątek: BF: Heroes  (Przeczytany 99025 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 05, 2009, 04:59:27 pm »
ciezko z tym koszeniem nationali, royals najczesciej to banda newbie gdzie gram sam a reszta pada jak muchy, jak wbijecie +20lvl to mozna grac  :P

Ej, on ma naprawdę ustawionego ignora na mnie? :P

Cześć Shen! Lubię cię, wiesz?

Nie kochacie się już? :(

20? lol? Ja 10 wbić nie mogę a nie :D
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 05, 2009, 06:40:09 pm »
A działa wam ta strona: ttp://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php ?
Bo mi coś nie chce się wczytać :(


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 05, 2009, 06:55:19 pm »
I'm offline.


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 05, 2009, 06:58:50 pm »
Wielkie dzięki


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 05, 2009, 07:25:14 pm »
20? lol? Ja 10 wbić nie mogę a nie :D
ja gram od kwietnia i mam dopiero 23lvl, z tego 2 tygodnie z expp boostem gralem ;p chociaz znam maniaka ktory od dawna ma 30lvl, nie ma lekko, szczegolnie commando


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:02:26 pm »
Downloading....
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:49:08 pm »
20? lol? Ja 10 wbić nie mogę a nie :D
ja gram od kwietnia i mam dopiero 23lvl, z tego 2 tygodnie z expp boostem gralem ;p chociaz znam maniaka ktory od dawna ma 30lvl, nie ma lekko, szczegolnie commando

haha Shen n00b udaje że nie widzi jak do niego piszę! Shen, zostaniemy przyjaciółmi? Proooszę, tak cię lubimy wszyscy!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:08:56 pm »
20? lol? Ja 10 wbić nie mogę a nie :D
ja gram od kwietnia i mam dopiero 23lvl, z tego 2 tygodnie z expp boostem gralem ;p chociaz znam maniaka ktory od dawna ma 30lvl, nie ma lekko, szczegolnie commando

haha Shen n00b udaje że nie widzi jak do niego piszę! Shen, zostaniemy przyjaciółmi? Proooszę, tak cię lubimy wszyscy!

Dobra, powiedz wreszcie o co chodzi, bo jestem ciekawy :P
Zdradziłeś go? :P
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:14:04 pm »
bo shen to tehbordłorrior i on się nie zadaje z takimi jak ty, o!
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:14:38 pm »
Chyba nasz emo-forum-warrior poczuł się dotknięty w ostatniej dramie z panem Viriskenem i już nas nie kocha :(
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:17:57 pm »
:(
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:57:39 pm »
a mi to nie dzialaa
nadal blad 15 i nie daje nic ani zmiana postaci ani czyszczenie wszystkiego

help :(

Zaznacz sobie w opcjach w typie rozgrywki, to 2 od góry, powinno pomóc




  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 05, 2009, 10:57:38 pm »
a mi to nie dzialaa
nadal blad 15 i nie daje nic ani zmiana postaci ani czyszczenie wszystkiego

help :(

Zaznacz sobie w opcjach w typie rozgrywki, to 2 od góry, powinno pomóc
Nie wiem o co chodzi ale mój sposób to czyszczenie ciasteczek i wbijanie na moze sie uda :D
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:31:53 pm »
Fro, grasz cały czas? ;p
Gram, wciąga ta gra :) Aktualnie 10 lvl (Commando) i tam ~55% nabite. Tylko mam problem, bo przez większość czasu mnie wywala z gry po max 5 minutach (Error 3 - D/C). Jak gra się zlituje, to chodzi perfekcyjnie, ale najczęściej nie da się grać. Bu.

Jak tak patrzę po tych klasach, to ten Gunner strasznie kosi O.o W dodatku ma chyba z 1k HP ;o Anyway nie mój styl gry, nie zamienię mojego Commando na nic innego <3 Robię takiego nożownika + snajperka, pistolet coś mi nie podpasował. Trochę wkurza, że jak się nie uda w pierwszym podejściu zabić gościa od tyłu nożem, to facet się odwraca i biegnąć tyłem wali w nas serię tam z czegoś i najczęściej jest pozamiatane, a dogonić się go już nie da (chyba, że z tym potkiem, ale i tak loteria trochę wtedy). Troszkę za wolny ten Commando.

Btw:
[youtube=425,350]lgAkdiB79Es[/youtube]

haha Shen n00b udaje że nie widzi jak do niego piszę! Shen, zostaniemy przyjaciółmi? Proooszę, tak cię lubimy wszyscy!
Załóżcie może temat w Hyde Park o tym czy coś :p Sam jestem ciekaw o co wam poszło.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:56:20 pm »
przeciez commando to najszybsza postac. ja juz od dawna noza nie uzywam, bo w starciu z innym nozownikiem to loteria, a z pistoletem odpalam elixir, biegne tylem i zabijam typka z nozem bez problemu.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 06, 2009, 12:33:07 am »
przeciez commando to najszybsza postac.
Wiem, że jest najszybszy, ale tak czy siak jak np. podbiegam do Gunnera i go ciachnę parę razy od tyłu, ale go nie zabiję od razu (ma straaasznie dużo HP), to gość się odwraca, biegnie tyłem i strzela i się go już nie da dogonić, żeby go dziabnąć jeszcze parę razy - chyba, że z elixirem, ale i tak jest ciężko jak facet do nas strzela.

ja juz od dawna noza nie uzywam, bo w starciu z innym nozownikiem to loteria, a z pistoletem odpalam elixir, biegne tylem i zabijam typka z nozem bez problemu.
To prawda co piszesz, ale nie podoba mi się bieganie z pistoletem i jednak wolę ten nóż :) Bardziej klimatycznie się gra.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 06, 2009, 12:35:25 am »
to nie rzucaj sie na gunnera z nozem, tylko ciachaj soldierow i innych commando, ja sam czasem wole do gunnera nie strzelac bo za duzo kul trzeba i moge nie uciec na czas  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 06, 2009, 12:49:55 am »
ja wlasnie tez z nozem biegam i gunnera nawet jak sie zajdzie od tylu to ciezko zabic , ja staram sie 2 razy z zaskoczenia ciachnac 3 klaps idzie z kucaka 4 na stojaco , czase sie udaje. najlepiej to schodza komando ;]


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 06, 2009, 12:55:00 am »
to nie rzucaj sie na gunnera z nozem, tylko ciachaj soldierow i innych commando, ja sam czasem wole do gunnera nie strzelac bo za duzo kul trzeba i moge nie uciec na czas  :P
No chyba przestanę, chociaż z drugiej strony muszę jakoś expa łapać, żeby podgonić trochę lvl :p

Jak się ginie, to mniej expa się dostaje na koniec?

Btw. fajnie się biega z tym nożem, raz mi się udało zabić Commando, Soldiera i Gunnera stojących obok siebie, jak ich zaszedłem od tyłu. Fakt, że byli skupieni na strzelaniu do moich, którzy byli z przodu no i sporo też od nich oberwali, no ale punkty moje :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 12:59:43 am wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 06, 2009, 01:09:00 am »

Gram, wciąga ta gra :) Aktualnie 10 lvl (Commando) i tam ~55% nabite. Tylko mam problem, bo przez większość czasu mnie wywala z gry po max 5 minutach (Error 3 - D/C). Jak gra się zlituje, to chodzi perfekcyjnie, ale najczęściej nie da się grać. Bu.

Pisali coś na forum o tym? Może jest jakieś rozwiązanie tego?


Jak tak patrzę po tych klasach, to ten Gunner strasznie kosi O.o W dodatku ma chyba z 1k HP ;o

po prostu trzymać tą świnię na dystans i jest raczej po kłopocie.... Ma strasznei słaby zasięg, a mało kto inwestuje w celność, bo są u niego ciekawsze skille do rozwijania.


Anyway nie mój styl gry, nie zamienię mojego Commando na nic innego <3 Robię takiego nożownika + snajperka, pistolet coś mi nie podpasował. Trochę wkurza, że jak się nie uda w pierwszym podejściu zabić gościa od tyłu nożem, to facet się odwraca i biegnąć tyłem wali w nas serię tam z czegoś i najczęściej jest pozamiatane, a dogonić się go już nie da (chyba, że z tym potkiem, ale i tak loteria trochę wtedy). Troszkę za wolny ten Commando.

Jak mówię, gunnera daj spokoj z nożem. Dobieraj inne cele. Gra nożem jest cholernie trudna i bez stelatha 5, trucizny min na 3 i elixirku min na 1 ciężko jest efektownie zabijać. (chyba że chodzisz z kimś w grupie i korzystasz z zamętu sytuacji) Na początku byłem strasznie napalony na nóż, ale dałem sobie spokoj po 10 lvlu (czyli po 3 dniu gry ;p)


Btw:
[youtube=425,350]lgAkdiB79Es[/youtube]

:P

Jak widzę comando próbujących ze snajperką strzelać w czołg, to mam wrażenie, że ten filmik sobie pare osób bierze na poważnie do serca... >.<


haha Shen n00b udaje że nie widzi jak do niego piszę! Shen, zostaniemy przyjaciółmi? Proooszę, tak cię lubimy wszyscy!
Załóżcie może temat w Hyde Park o tym czy coś :p Sam jestem ciekaw o co wam poszło.

Nie będę zakładał tam topicu, bo sam doskonale wiesz, że nie ma powodu tam w ogóle zaglądać i pisać do mnie. A tak robi z siebie pajaca na forum przed innymi udając, że nie widzi moich postów. Prawda Shen, ty nasz forumowy emo warriorze? :*

A o co nam poszło...? Hmm zastanówmy się... Wystawialiśmy jego postać na bocie, bo sam się brzydził na początku. Jak Darth na niego wjeżdżał, to stawałem często w jego obronie, pomagałem mu i doradzałem nei jeden raz. Nawet go na siege party wzieliśmy z kilka razy, jak DD nie mieliśmy jakiegoś. Słuchaliśmy jego Emo PM-ów do mnie i do Słonia ale...

On nas już nie lubi!!!11oneone  

Ja chcę być jego przyjacielem QQ
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 06, 2009, 03:01:51 am »
Pisali coś na forum o tym? Może jest jakieś rozwiązanie tego?
Tak, jest masa topiców, ale żadnego konkretnego rozwiązania. Próbowałem chyba wszystkiego, ale niestety nie idzie. Strasznie to wkurza jak mam ochotę zagrać i mnie wywala co chwilę ;<

po prostu trzymać tą świnię na dystans i jest raczej po kłopocie.... Ma strasznei słaby zasięg, a mało kto inwestuje w celność, bo są u niego ciekawsze skille do rozwijania.
Generalnie to ich efektywnie ściągam ze snajperki, nawet bez tego Piercing Shota (dużo headshotów walę :>). Tylko, że jak widzę gdzieś w mieście, że idzie taka puszka, to mam ochotę ściągnąć dziada - ale raczej częściej to ja ginę w takich pojedynkach. Chyba, że na starcie ma mało HP i uda się dziada zadziabać szybko ;p

Jak mówię, gunnera daj spokoj z nożem. Dobieraj inne cele. Gra nożem jest cholernie trudna i bez stelatha 5, trucizny min na 3 i elixirku min na 1 ciężko jest efektownie zabijać. (chyba że chodzisz z kimś w grupie i korzystasz z zamętu sytuacji) Na początku byłem strasznie napalony na nóż, ale dałem sobie spokoj po 10 lvlu (czyli po 3 dniu gry ;p)
Biegam tak pół na pół, raz w grupie, raz solo. Generalnie ta trucizna z tego co widzę to nie jest jakoś super przydatna, bo goście bardzo szybko używają Widgety i stopują trutkę, potem odwracają się no i już jest ciężko. A jak jest sytuacja, że nie zdążą użyć tego itemu, to najczęściej taka, że dopadliśmy ich i po prostu padli od samych ciosów nożem. Elixir w sumie na razie wystarczy mi na lvl 1, bo jak biegam z nożem, to przydaje się głównie, żeby kogoś dogonić i zabić z zaskoczenia. Wyższe lvl'e to do ucieczek (bo dodaje shield też), no i pewnie jak biegamy z pistoletem. Stealth teraz będę zwiększał, bo to bardzo ważny skill. Ta pułapka też wygląda ciekawie, ale trochę mały dmg ma.

Generalnie to fajnie mi się biega jako dagger :> Mam teraz 440 kills, w tym 214 właśnie z nożem :D



Sprawy z Shenem nie komentuję :P Bawcie się sami ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 06, 2009, 10:59:56 am »
ja  trutki nie rozwijam bo wydaje mi sie slaba , wole najpierw rozwinac stealth , pulapke i ew elixir niz poison


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 06, 2009, 11:55:36 am »
zgodzę się, ale elixir ma IMHO mniejszy użytek powyżej 1 lvla niż trutka powyżej. te kilka dodatkowych punktów tarczy nie daje tak wiele, jak zatrucie kilku przeciwników czasem w ciągu 1 działania trutki. A co do jej leczenia, to wierzcie mi, że w zamęcie ludzie często nie używają bandaży, a na 3 lvlu już trutka przynosi całkiem fajne rezultaty. Ofc Trapy z całej 3 są najlepsze. Najlepiej podstawiać w takich miejscach jak road block w vv, albo innych często capowanych flagach. Zawsze ktoś wpadnie.

Ten motyw z puapką na drabinie w vv co już ktoś pisał też jest super, ale i tak inny snajper z dołu może cię szybko ściągnąć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 06, 2009, 12:18:18 pm »
ja  trutki nie rozwijam bo wydaje mi sie slaba , wole najpierw rozwinac stealth , pulapke i ew elixir niz poison
za bardzo zwraca na Ciebie uwage, nie dosc ze znaczek nad glowa Ci sie pojawia to jeszcze slychac jak odpalasz skilla,a rzucanie sie z nozem na wiecej niz jedna osobe to glupota, bo jak sa ogarnieci to szybko padniesz. dobry gracz uslyszy jak sie zblizasz zaniem zamachniesz sie nozem


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: BF: Heroes
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 06, 2009, 02:20:56 pm »
2lvl noza, jestem pro :ppp
Btw. mam problema, czasami przez 2h nie moge znalesc zadnej gry dla siebie, QQ
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 02:25:54 pm wysłana przez x3nomorph »
new future.