Witaj
Gość

Wątek: GoD - jakie profesje  (Przeczytany 14407 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 16, 2011, 03:40:47 pm »
Ale skąd wy bierzecie takie mixy jak orc dagger itp. Z tego co czytałem to jeżeli dana postać nie miała możliwości pozostanie np daggerem a zrobi to w czasie wejścia GODa to otrzyma staty i skille z człowieka. Taka opcja przebudzenia na dowolną klasę występuje tylko teraz. Nikt z osób zaczynających w godzie od zera nie zrobi już hilera krasnala albo orca daggera.

Naprawdę zastanawiająca jest ta tabelka statystyk ale jaki miało by to sens jak krasnan mistyk będzie dostępny tylko dla małej grupki graczy.

Malej grupy ludzi? Skoro wszyscy co beda mieli 76+ w czasie w wejscia update beda mieli taka mozliwosc... I nie otrzymaja wtedy statow czlowieka... Tylko skille czlowieka ... Staty zostana rasowe ...

Jakos na rochandzie pisza ze beda to skille i staty co ma sens, wiec przestancie wypisywac swoje info wyssane z palca;p

To powiedz mi po jaka cholere by robili staty do mistick dwarfa? tak sobie for fun? skoro dwarf po zmianie np. w maga bedzie mial staty czlowieka? I info z koreanskiego offa nie wydaja mi sie jakos tak wyssane z palca ... Wiec ...

np. maestro chce sobie w godzie grac wizardem ... robi questa na profe (i ma kamien ktory dostaje bezposrednio od razu po wejsciu patcha)
... po zmianie klasy dostane skille Sorca (czlowieka) ale staty bedzie mial Mistick dwarfa ... wydaje mi sie to dosc oczywiste ...
Bo jezeli wszsycy ktorzy by nie chcieli kontynuowac swojej profesji dostawali by od razu staty czlowieka mialo by to sens jak wylewanie wiaderkami wody z morza ....


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:02:00 pm »
Moze masz racje, wszystko wyjasni sie na PTS-ie ktory niedlugo ujrzy swiatlo dzienne

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:27:52 pm »
W tej kwesti to napewno mam racje :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:42:08 pm »

Jakos na rochandzie pisza ze beda to skille i staty co ma sens, wiec przestancie wypisywac swoje info wyssane z palca;p
Nie są to info wyssane z palca:
Źródło - http://www.terragamers.net/wiki/index.php?title=Awakening_%284th_class_change%29[/i]

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2011, 06:58:19 pm »
może ktoś rzuci jakimś pomysłem w ramach tematu :)

Co powiecie na krasia-healera? Na sige - sige summon + talisman transfer pain?
Nie znam się na krasiach i nie wiem czy to działa, ale byłoby fajne.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2011, 07:01:24 pm »
Jeszcze raz...

Zakładajac ze przy wejsciu goda nie mam 76 = nie dostaje tego kamyczka to nie moge sobie zrobic z dwarfa np. summonera/maga i jedyna opcja jest warrior?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2011, 07:14:06 pm »
Tak ... musisz miec 76 w czasie wejscia patcha by dostac item na 'zmiane przeznaczenia' ;d


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2011, 07:18:57 pm »
Wie ktoś kiedy ptsy ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2011, 08:58:18 pm »
Na rusku pts moze ujrzec swiatlo dzienne zaraz po evencie

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:02:13 pm »
Równie dobrze moze nie byc w ogóle open bety...
Jedyne co oni musza posprawdzac to tlumaczenie ko -> ru ...
A jaki bedzie ich stosunek do graczy 'dac im posprawdzac' czy 'nie dac im posprawdzac' .... Nikt nie wie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:18:57 pm »
o ile pamiętam H5 open bety jako takiej nei było, prawda?

Tylko chyba było coś dla tych co mieli konta na poprzedniej becie, czy coś w ten deseń.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2011, 11:03:29 pm »
o ile pamiętam H5 open bety jako takiej nei było, prawda?

Tylko chyba było coś dla tych co mieli konta na poprzedniej becie, czy coś w ten deseń.
byla byla

wystarczy sobie w skrocie do zapuskatora dopisac :pts


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 17, 2011, 08:19:24 am »
MastJedi bardzo ciekawy link ale kwestia krasnala została tam zgrabnie pominięta. Prawdopodobnie sam jeszcze nie wie jak to jest.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 17, 2011, 08:55:41 am »
Na rusku pts moze ujrzec swiatlo dzienne zaraz po evencie

     moze ale nie musi, skoro innova zapowiedziała ze god bedzie nie wcześniej niz jesień, 22 września daleko biorąc pod uwagę ze pts stoi najwyżej 2 tyg.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 17, 2011, 08:58:18 am »
bywały PTS-y po 2 tyg, a bywały i dłuższe. Jesien to nei tylko wrzesień ; p


Zbyt się optymistycznie nastawiacie imho ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 17, 2011, 09:02:34 am »
moze i tak ale wychodze z załozenia ze debile w innovie nie siedza, szczegolne ze jest dosc spory spadek online w ostatnich tygodniach, btw im zalezy na szybkim wprowadzeniu podobnie jak i nam. Dla nich to czysta kasa, ale mysle ze raczej sa ograniczeni umowa, stąd ta data.


btw kazdy healer bedzie mial recharge mana?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 17, 2011, 09:12:28 am »
Da
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 19, 2011, 04:06:27 pm »
Po uzyskaniu 4 profesji, traci się wszystkie skille z pozostałych 3 ?


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 19, 2011, 04:54:55 pm »
z tego co widzialem na tym ruskim privie to pokazuje ci przy wykupieniu nowego skila z awekinga ktore skile z 2/3 profy zostana skasowane
retired


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 19, 2011, 05:25:36 pm »
A jeśli nie miałem wykupionego jakiegoś wcześniejszego skilla (np protectiony) to nie będę mógł wziąć nowego skilla?
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2011, 05:30:34 pm »
A jeśli nie miałem wykupionego jakiegoś wcześniejszego skilla (np protectiony) to nie będę mógł wziąć nowego skilla?

Gdzieś czytałem że bez problemu będziesz mógł wziąć, niestety nie pamiętam źródła.
:D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 10, 2011, 08:51:52 am »
No i wyszło szydło z worka, jak cholera :)
Enchanter ma staty - warriora a nie mystica... Zawsze zastanawiałem się po kiego prophetowi Empower w newbie buffach :)
I jednak wzięli broń z BD - duale. Mogą być choć osobiście wolę fisty :)

Niezłe staty dali krasiowi/mistykowi drugi INT, zaraz po DElfie, na równi z Kamaelem, Drugi MEN, zaraz za orkami. i tylko WIT na końcu :) No, ale i tak przy tych statach to będzie miał pierdyknięcie :) Co prawda na healera z tym cast speedem to nie bardzo, ale summoner może być z niego niezły :)
Nadal Elfy maja najwyższy WIT a Dark Elfy INT, ale jak zobaczymy na różnicę to wychodzi +/-11 INT  oraz +/-7WIT czyli znacznie większa różnica w mocy niż w cast speedzie. Zobaczymy jak to się będzie przekładało na nuki z bufami i wszystkimi zmianami statów ze zbroi i broni.

ENCHANTER /WARRIOR /DAGGER /ARCHER /KNIGHT                                                                                    
   RASA         STR             DEX             CON             INT             WIT             MEN          
   Human         88            55            82            39            39            38      
   Elf         82            61            82            41            38            37      
   Dark Elf         92            56            77            42            39            35      
   Orc          88            50            87            37            38            41      
   Dwarf         87            53            85            39            37            40      
   Kamael         88            57            80            43            36            37      
                                                                                    
                                                                                    
WIZARD/HEALER/SUMMONER                                                                                    
   RASA         STR             DEX             CON             INT             WIT             MEN       
   Human         38            27            41            79            78            78      
   Elf         36            32            38            74            84            77      
   Dark Elf         39            30            37            85            77            73      
   Orc          40            23            43            77            74            84      
   Dwarf         40            24            42            82            72            81      
   Kamael         40            28            38            82            78            75      
                                                                     
                                             
Więc ponawiam pytanie z pierwszego posta - która klasa dla której rasy :) Uwzględniając oczywiście rasowe umiejętności.
Pozdrawiam

PS. W końcu mi wyszła ta tabelka tak jak chciałem. Trochę się nad nią namęczyłem :)
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 09:28:48 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 10, 2011, 10:24:01 am »
a czy teraz potrafisz ze względu na same statystyki rasowe (nie mówię o skillach) stwierdzić który dagger jest najlepszy? (DE, Elf, human?)

Nie ma wg mnie najlepszego rozwiązania w tych kategoriach. Jest coś kosztem czegoś i kwestia właśnie, by dopasować swój playstyle pod te możliwości.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 10, 2011, 10:33:49 am »
a czy teraz potrafisz ze względu na same statystyki rasowe (nie mówię o skillach) stwierdzić który dagger jest najlepszy? (DE, Elf, human?)

Nie ma wg mnie najlepszego rozwiązania w tych kategoriach. Jest coś kosztem czegoś i kwestia właśnie, by dopasować swój playstyle pod te możliwości.

ja potrafie DE>ELF>Human patrzac na same staty oczywiscie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GoD - jakie profesje
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 10, 2011, 11:22:15 am »
no personalnie też bym tak to ujął, ale pewnie znajdzie się kilka osób, co twierdzą inaczej.

A w GoD zmienia się też rola niektórych statystyk...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker