Witaj
Gość

Wątek: Szukam Klanu  (Przeczytany 1957 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Szukam Klanu
« dnia: Listopad 15, 2008, 09:42:57 pm »
Cześć, najpierw może się przedstawie. Na imię mi Michał, mam 16 lat. Interesuje się sportami (głównie siatka i "trickowanie" na rowerku) no i oczywiscie l2. Gram w lineage'a coś koło roku. Grałem na serverach takich jak Abyss, everlast>passion (TH 79, nobless). Tak jak w temacie jest napisane, szukam klanu, który posiada sporą ilość wojen^^ oraz najlepiej aby posiadal CH. Na serverku gram spsem 40 o nicku Lor3nnz. Co do przyjęcia prosze o pm w grze lub pisac tutaj do kogo mam się zgłosić. To tyle pozdrawiam;]


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Szukam Klanu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2008, 09:44:59 pm »
Cześć, najpierw może się przedstawie. Na imię mi Michał, mam 16 lat. Interesuje się sportami (głównie siatka i "trickowanie" na rowerku) no i oczywiscie l2. Gram w lineage'a coś koło roku. Grałem na serverach takich jak Abyss, everlast>passion (TH 79, nobless). Tak jak w temacie jest napisane, szukam klanu, który posiada sporą ilość wojen^^ oraz najlepiej aby posiadal CH. Na serverku gram spsem 40 o nicku Lor3nnz. Co do przyjęcia prosze o pm w grze lub pisac tutaj do kogo mam się zgłosić. To tyle pozdrawiam;]
imo zdecyduj sie do jakiego klanu chcesz dolaczyc i napisz do nich podanie, w ten sposob nie znajdziesz clanu...
chyba ze Narayan ci pomoze  :evil:


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Szukam Klanu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2008, 10:24:03 pm »
Cześć, najpierw może się przedstawie. Na imię mi Michał, mam 16 lat. Interesuje się sportami (głównie siatka i "trickowanie" na rowerku) no i oczywiscie l2. Gram w lineage'a coś koło roku. Grałem na serverach takich jak Abyss, everlast>passion (TH 79, nobless). Tak jak w temacie jest napisane, szukam klanu, który posiada sporą ilość wojen^^ oraz najlepiej aby posiadal CH. Na serverku gram spsem 40 o nicku Lor3nnz. Co do przyjęcia prosze o pm w grze lub pisac tutaj do kogo mam się zgłosić. To tyle pozdrawiam;]
Hai, trickuje na BMXie, wiec moze zarekrutuje Ciebie do RVG....NIEEEEEE, żartowałem ;) lol....
Szczerze ? Krzyknij coś po polsku w Giran, zaraz jakiś natrętny Polski lider Ciebie Pmnie i coś sobie znajdziesz ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Klanu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2008, 10:04:01 am »
ja się zdecydowałem z na ruski klan tylko z tego powodu że wszystkie polskie jakie znalazłem w giran nie mają CH na ruski shogo ma CH w giran:) dobra sprawa mimo że ruski
L2DEX - Wrath x9 n52te HellKnight 83