Witaj
Gość

Wątek: Arri a l2  (Przeczytany 14654 razy)

  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 08, 2009, 08:37:30 pm »
:P Dobra i tak nie mam nic lepszego do roboty atm, to spróbuję :D Napiszę jak wbije
o dzizas... ale tobie juz nie sponsoruje sprzetu i 3kk na klase Q_Q

Pan BIELAK mu kupi.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 08, 2009, 10:52:17 pm »
Spoko :P o nic nigdy nie prosiłem, mam tylko pytanie odnośnie ssów, tu też da się wyciągać 10kk na czysto przez jedną noc z ssów? Czy nie bardzo :P Najlepiej jak byście mi podali ceny kryształow a grade i ceny ssów. Pozdrawiam.

PS. Profki zrobię sam :P aż takim leniem nie jestem jak już mam grać bez bota to wszystko :p chodź na teon'ie też robiłem profki sam




  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:02:50 pm »
... tylko off martwy.
tak pisza tylko ludzie ktorzy nie graja :)
albo ci, ktorzy widza ile osob gra na euoffie a prawda jest taka ze na np. takim dexie (lolpriv) jest wiecej niz na wszystkich serwach euoffa razem Q_Q
ilosc nie zawsze znaczy jakosc :) ZAWSZE retail bedzie lepszy od prv bo to prv kopiuja retaila i nigdy nie wychodzi to zbyt dobrze (wiem bo sam spedzilem kilka ladnych lat na privach - juz od c1 na jednym z pierwszych prv gdzie moj klan UnknownFighters byl jednym z najsilniejszych), poza tym na prv sa wipe i crashe nie wspominajac o czestych lagach, o ruoffie nie wspominam bo to inna historia - aczkolwiek nie mam zamiaru grac na serwerze gdzie 90% osob napierdziela cyrylica, i tak mnie wkurzaja hero shouty po rusku na franzu a jedyna zaleta czyli gra za free nie jest tego warta
ps. wspominki kiedy sie wylicytowalo pierwszy ch :) oraz kiedy full plate nie mial jeszcze textur na prv a top bronia bylo dzisiajsze low b grade :) aaaaa i moj ukochany smoczek :) kiedy nie bylo nawet opcji transformacji w stridera :)



StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2009, 11:14:04 pm »
... tylko off martwy.
tak pisza tylko ludzie ktorzy nie graja :)
albo ci, ktorzy widza ile osob gra na euoffie a prawda jest taka ze na np. takim dexie (lolpriv) jest wiecej niz na wszystkich serwach euoffa razem Q_Q
ilosc nie zawsze znaczy jakosc :) ZAWSZE retail bedzie lepszy od prv bo to prv kopiuja retaila i nigdy nie wychodzi to zbyt dobrze (wiem bo sam spedzilem kilka ladnych lat na privach - juz od c1 na jednym z pierwszych prv gdzie moj klan UnknownFighters byl jednym z najsilniejszych), poza tym na prv sa wipe i crashe nie wspominajac o czestych lagach, o ruoffie nie wspominam bo to inna historia - aczkolwiek nie mam zamiaru grac na serwerze gdzie 90% osob napierdziela cyrylica, i tak mnie wkurzaja hero shouty po rusku na franzu a jedyna zaleta czyli gra za free nie jest tego warta
owszem z privami moze i racja :) ale w ciagu tygodnia ja sie bawie przykladowo pvp a na eu patrza w kwadraty dlatego imo ru>eu/us  :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 09, 2009, 10:40:39 am »
do czasu, pamietaj ze ruoff jest w sumie mlodym serwerem i jego poziom (tak sadze) kształtuje sie na srednim poziomie graczy 76-80 , na retailu nawet na franz w sumie jednym z najswiezszych serwerow - srednia lvl to juz 82-85 - wiec zobaczysz za pol roku moze wiecej jak taka sytuacja zapanuje na ruoffie to tez bedzie jak na franz - ci co nie maja 85 beda koksac zeby dobic a ci co maja beda sie bawic w mass pvp....
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:00:20 pm »
omg photos from c1? :D


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:41:49 pm »
do czasu, pamietaj ze ruoff jest w sumie mlodym serwerem i jego poziom (tak sadze) kształtuje sie na srednim poziomie graczy 76-80 , na retailu nawet na franz w sumie jednym z najswiezszych serwerow - srednia lvl to juz 82-85 - wiec zobaczysz za pol roku moze wiecej jak taka sytuacja zapanuje na ruoffie to tez bedzie jak na franz - ci co nie maja 85 beda koksac zeby dobic a ci co maja beda sie bawic w mass pvp....

masz racje, ale roznica jest taka, ze na ruoffie wszyscy koksaja z reki. Wiec jezeli kogos zaczepisz podczas expa to albo Cie zwyzywa i zmieni spota albo ci odda i bedziesz mial pvp.

Poza tym na Lancerze gra ~4,5k osob, liczmy z tego 1k na sklepy to mam 3,5k live ludzi, w roznym przedziale lvlowym, tak ze zawsze znajdziesz kogos do pt, do pvp etc.


Na Franz jest to, ze gdzie sie nie ruszysz to lataja 2-3os party na afku i mozesz takiego zaczepijac caly dzien i 0 odezwu. Chyba ze ktos akurat jest w domu i looknie na kompa. Poza tym znalezc party, nawet na tym 79lvlu bylo ciezko. Czy to w Fusion, HoD czy rQm. Czasem nei bylo nawet do kogo sie odezwac zeby zwyczajnie pogadac.

Aktualnie, ja np, bardzo sie ciesze z gry na ruoffie. Szkoda mi mojego loladv80 ale przynajmniej moge poczytac flame na clan chatcie w j.polskim, pozabijac ruskich z mefem (<3) etc
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 09, 2009, 01:45:30 pm »
instalke juz mam, moze jutro cos pogram. Tk chyba zrobie, trzeba czegos nowego sprobowac, mam nadzieje ze wilki sa tanie bo robienie tego questa po rusku sobie nie wyobrazam


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:37:04 pm »
instalke juz mam, moze jutro cos pogram. Tk chyba zrobie, trzeba czegos nowego sprobowac, mam nadzieje ze wilki sa tanie bo robienie tego questa po rusku sobie nie wyobrazam
http://l2on.ru/?c=market&a=item&id=2375

Arrik jedynch bawi pvp (nawet na low lvl) a inni wola patrzec w kwadraty ^_^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:58:25 pm »
Hmmm, bota chyba można puścić :P i po prostu być na kompie w tym czasie, nie sądzę żeby cię wtedy przyłapali :D




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 09, 2009, 04:11:50 pm »
Co jak co, ale Ele to szybko przekonaliście do gry :P

Madith QQ


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 09, 2009, 04:51:10 pm »
Wbiłem dzisiaj, i nie podoba mi się(ta cyrylica), bo ogólnie z liczbą graczy to +, ale jak to nie dla mnie. Ja chcę normalne BF Heroes >< oddać stare ceny




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 09, 2009, 04:56:08 pm »
Wbiłem dzisiaj, i nie podoba mi się(ta cyrylica), bo ogólnie z liczbą graczy to +, ale jak to nie dla mnie. Ja chcę normalne BF Heroes >< oddać stare ceny
kazdy kogo znam i zaczynal na ru narzekal na cyrylice (przyklad - arri) nie jarze co was tak cyrylica odrzuca jak i tak nie musicie tego czytac bo mozecie przeciez grac z polakami i miec w ... nosie to co ruskie pisza :D lec szukaj bota pod ru Q_Q
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 09, 2009, 05:02:11 pm »
Co jak co, ale Ele to szybko przekonaliście do gry :P

Madith QQ


??:O



Wbiłem dzisiaj, i nie podoba mi się(ta cyrylica), bo ogólnie z liczbą graczy to +, ale jak to nie dla mnie. Ja chcę normalne BF Heroes >< oddać stare ceny
kazdy kogo znam i zaczynal na ru narzekal na cyrylice (przyklad - arri) nie jarze co was tak cyrylica odrzuca jak i tak nie musicie tego czytac bo mozecie przeciez grac z polakami i miec w ... nosie to co ruskie pisza :D lec szukaj bota pod ru Q_Q

ja nie narzekalem, nie kuam :D

Hmmm, bota chyba można puścić :P i po prostu być na kompie w tym czasie, nie sądzę żeby cię wtedy przyłapali :D

ale po co ?? ja tam wole juz expic z reki :P przynajmniej jak cos mi wpadnie na spot to szybko moge go "usunac" a nie wylaczac bota etc etc :D poza tym rozleniwisz sie potem i bedziesz probowal robic to co na EU d;
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 09, 2009, 05:12:15 pm »
nie narzekasz ale to robiles na samym poczatku :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 09, 2009, 05:18:35 pm »
Wbiłem dzisiaj, i nie podoba mi się(ta cyrylica), bo ogólnie z liczbą graczy to +, ale jak to nie dla mnie. Ja chcę normalne BF Heroes >< oddać stare ceny
Mnie się zdaje, że do tej cyrylicy idzie się przyzwyczaić ;] Naucz się podstaw i powinno jakoś pójść :)

A odnośnie tego BFH... Kupiłem jednak nową snajperkę i nóż =P Są perma i za dwie wychodzi taniej niż prepaid na miesiąc do L2 - idzie przeżyć taki wydatek ;) Ale gram bez bandaży :p W sumie KDR na plus mam ciągle, więc da się grać.

Btw sprawdź maila, bo przyszedł między innymi kod na free 1000 VP.

??:O
W sensie: szkoda, że odchodzisz QQ

:)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 09, 2009, 06:29:51 pm »
A odnośnie tego BFH... Kupiłem jednak nową snajperkę i nóż =P Są perma i za dwie wychodzi taniej niż prepaid na miesiąc do L2 - idzie przeżyć taki wydatek ;) Ale gram bez bandaży :p W sumie KDR na plus mam ciągle, więc da się grać.
do czasu az nie wprowadza lepszych broni to mozesz grac. Ja ze stara snajperka caly czas daje rade. Jak skoncza mi sie vp na bandaze to zegnam sie z bfh. Dzis te nowe widgetsy wprowadzili, anty ogniowe spodnie odpalaja sie same, wiec burning bullets stalo sie bezuzyteczne, instant heal tez spoko, dobili soldiera calkowicie.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:57:16 pm »
Wbiłem dzisiaj, i nie podoba mi się(ta cyrylica), bo ogólnie z liczbą graczy to +, ale jak to nie dla mnie. Ja chcę normalne BF Heroes >< oddać stare ceny
Mnie się zdaje, że do tej cyrylicy idzie się przyzwyczaić ;] Naucz się podstaw i powinno jakoś pójść :)

A odnośnie tego BFH... Kupiłem jednak nową snajperkę i nóż =P Są perma i za dwie wychodzi taniej niż prepaid na miesiąc do L2 - idzie przeżyć taki wydatek ;) Ale gram bez bandaży :p W sumie KDR na plus mam ciągle, więc da się grać.

Btw sprawdź maila, bo przyszedł między innymi kod na free 1000 VP.

??:O
W sensie: szkoda, że odchodzisz QQ

:)

ano...tez zaluje. W sumie fajna postac mam etc ale nie ma ludzi z ktorymi moglbym grac a na Lancerze sa :)

A moze zaczalbys grac na lancerze ?:) Chcialbym pograc z p(F)rohike :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:21:28 pm »
Niee, wolę się na razie trzymać od L2 z daleka :p


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:33:27 pm »
Niee, wolę się na razie trzymać od L2 z daleka :p

chodz chodz bo mef juz wymieka. Ruski go tluka, nie ogarnia swojego AW i chce zrobic emoQQuita: D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:35:30 pm »
Fro nie ma czasu, wbija teraz 30lvl na commando, gunerze i soldierze hehe  :P

a ja jakas chu@#$ instalke sciagnalem, gdzies w polowie instalacji bledy wyskakuja


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 10, 2009, 11:51:20 am »
mef juz wymieka. Ruski go tluka, nie ogarnia (...)
No to nic nowego ;D

Nie, serio, nie chce mi się w L2 grać na razie ;]

Fro nie ma czasu, wbija teraz 30lvl na commando, gunerze i soldierze hehe  :P
True story :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 10, 2009, 02:00:14 pm »
Jego nie przekonacie :P Ja go próbowałem długo namówić na bot pt na eu off(nic nie musiałby robić prócz puszczenia bota) a mimo to nie chciał :p to co dopiero o graniu przy kompie mówicie :D




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 11, 2009, 06:29:19 pm »
Lol :P


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Arri a l2
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 28, 2010, 03:21:29 pm »
huh troche mnie tu nie było... :< Arri kończy gre pffft i tak wrócisz jak ja :D


btw nie o tym temat, ale trzeba mi na gwał filmik wildecard'a (tak ten nobowski jak zabijaja afk pt a jak ktoś jest live to foi odpalają) :D