Witaj
Gość

Wątek: Subbklasa Silver Rangera  (Przeczytany 7134 razy)

  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Subbklasa Silver Rangera
« dnia: Maj 30, 2007, 08:12:32 pm »
Nieubłagalnie się zbliżają wizyty u cioci Golkondy, no i powoli zaczynam się zastanawiać co sobie wybrać. Właściwie to jedynie mogę wybrać SwS i Songi, bo innej opcji nie znam. EE nie ma chyba sensu, PW też, a Summoner to w ogóle nie wiem... Co wy na to?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2007, 12:10:52 am »
Opcje sa 3, tk, sws i es
tk imho smierdzi :S
a pomiedzy sws i es... zalezy jak sobie chcesz.
tu songi a tu TP (a miec tp a niemiec tp to jednak juz spora roznica xD)


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2007, 06:58:25 pm »
Mogę się tak dowiedzieć co to jest TP? Czyżby teleport xD?

Właściwie to chyba się zdecyduje na SwS, ale ES też mi nawet pasuje.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 3

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2007, 07:13:28 pm »
Transfer Pain = TP
jesli masz w klanie jakiegos sws'a to bierz ES jak nie masz sws's to mozesz pomyslec nad SWS'em
)


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2007, 10:59:07 pm »
transfer pain - przenosi czesc obrazen na summona co dosyc znacznie przedluza zycie, do tego kunik jako dodatkowy dd, serafin jako buffer ; es imo lepszy
infinite........................


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2007, 02:34:06 pm »
Raczej wezmę ESa, bo jedna na PVP będe miał dużo lepiej. Bo na EXP to chyba nie (zżera expa xD)... Ale na PVP miły dodatek :)
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2007, 05:25:09 pm »
Raczej wezmę ESa, bo jedna na PVP będe miał dużo lepiej. Bo na EXP to chyba nie (zżera expa xD)... Ale na PVP miły dodatek :)
najpierw horna zdobadz i lvl dobij bo z tego ci widze w syngnaturce to Ci jeszcze sporo brakuje ^^ rozwazanie co do subki zostaw sobie na potem ;P
infinite........................


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2007, 07:59:38 pm »
To na dole jest przedawnione... Teraz mam 73, czyli można powiedzieć, że już niedaleko.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2007, 08:49:03 pm »
Gorzej horna zdobyc.Można powiedzieć, że na dragonie to go nie zdobędziesz.Btw. to w twojej sygnaturze, to jest magic crit od moba pewnie.;p
;o


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2007, 05:02:26 pm »
Transfer Pain = TP
jesli masz w klanie jakiegos sws'a to bierz ES jak nie masz sws's to mozesz pomyslec nad SWS'em

zgadzam się w 100% imo sr/es>sr/sws ;]
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2007, 07:26:36 am »
Wcale nie, SR/SWS jest o wiele lepszy niz sr/es.

Walczac SR/SWS prawdopodobienstwo ze z nim mag wygra sa male(na olmpiadzie),  hitujesz go po max 500 (a on cie po 500 ze zwyklej strzalki) wiem dobrze bo walczylem z takimi nie ma bata nawet jak mu cancela dalem ....


Tak samo mozna powiedziec Sps/SWS potęga, z setem talluma i a grade jewerly = 1,3-1,7  m defa, magowie hituja cie po 200-300...
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 06, 2007, 03:44:02 pm »
Wcale nie, SR/SWS jest o wiele lepszy niz sr/es.

Walczac SR/SWS prawdopodobienstwo ze z nim mag wygra sa male(na olmpiadzie),  hitujesz go po max 500 (a on cie po 500 ze zwyklej strzalki) wiem dobrze bo walczylem z takimi nie ma bata nawet jak mu cancela dalem ....


Tak samo mozna powiedziec Sps/SWS potęga, z setem talluma i a grade jewerly = 1,3-1,7  m defa, magowie hituja cie po 200-300...

nie mówimy o olimpiadzie po dłuższym zastanowieniu stwierdzam że jednak to co wcześniej napisałem nie jest tak DO KOńCA pewne wszystko może zależeć od umiejętności ale jeśli miałbym obstawiać to i tak stawiam na es/sr
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:33:30 am »
Widzisz System... ty to piszesz zbyt subiektywnie, bo z punktu widzenia osoby grajacej sorcererem x) sws ma songa dajacego fire ressist. A o ile sie nie myle to 90% postaci nie stanowia SS  :P

Poza tym chcac nie chcac
na magow
sr/es > sr/sws

na fighterow hmm tez xD
Ale potrzebuje buffow, jedyna zaleta z swsa masz songi... i tylko songi (i nie mow mi o heavy i UD bo mnie skreca jak widze takie patologiczne postacie w heavy)


A co do sws/sps to troche inna bajka, sila tej postaci tkwi nie tylko w m.defie ale i healowaniu samego siebie szybko i bez koniecznosci zmiany targetu (glownie to sprawia ze ta postac jest fajna xD)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:40:14 pm »
Widzisz System... ty to piszesz zbyt subiektywnie, bo z punktu widzenia osoby grajacej sorcererem x) sws ma songa dajacego fire ressist. A o ile sie nie myle to 90% postaci nie stanowia SS  :P

Poza tym chcac nie chcac
na magow
sr/es > sr/sws

na fighterow hmm tez xD
Ale potrzebuje buffow, jedyna zaleta z swsa masz songi... i tylko songi (i nie mow mi o heavy i UD bo mnie skreca jak widze takie patologiczne postacie w heavy)


A co do sws/sps to troche inna bajka, sila tej postaci tkwi nie tylko w m.defie ale i healowaniu samego siebie szybko i bez koniecznosci zmiany targetu (glownie to sprawia ze ta postac jest fajna xD)

sr/es poteznych krytyko nie ma jak sr/sws, sr/sws wystarczy ze wlaczy deflect arrowi ewentualnie ud
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2007, 11:08:49 pm »
To mi wyjasnij pr0, dlaczego sws/sr ma silniejsze krytyki niz sr/es

Po drugie deflect arrow lvl 2 daje tyle co... zal.
I UD... w lighcie dziala slabiej no ale zawsze cos, chwile dluzej sie postoi. A jesli ktos biega w heavy to jest tragicznym n00bem i tyle (pr/bd nawet moze biegac w heavy bo nawet mu sie moze i oplaci, ale sws/sr w heavy to kicha totalna).


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 12, 2007, 09:32:38 pm »
Mam dalej dylemat, ale chyba się zdecyduje na ESa... Najpierw myślałem o SwS ze względu na songi i UD, ale potem sobie tak myśle, że właściwie te songi i tak mi nie pomogą w dostaniu sie do dobrego party, a UD to właściwie jest mocno opłacalne tylko przy heavy... Dlatego zastosuje taktyke przy której będę na PvP miał konika -- chyba, bo nie wiadomo czy mi kiedyś horn wyleci :P
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2007, 12:34:36 pm »
Wiesz songi ZAWSZE sa przepustka do dobrego party  :P


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 13, 2007, 03:52:29 pm »
ehhh sr/sws tak naprawdę ma problemy z każdą postacią.... może że masz dobre bufki... tak jak Elvin wspominał deflect arrow i UD to kompletna porażka... ta subka jest biedna albo zubgowana... jaka jest różnica miedzy sr/sws a sws/sr?    sws/sr ma +400 hp To wszystko... może i fajnie sie gra bo jest to bardzo przydatna postać w party ale sadze ze bez draca +focus i bossowej biżuterii za dużo nie zdziałasz...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:23:17 pm »
To mi wyjasnij pr0, dlaczego sws/sr ma silniejsze krytyki niz sr/es

Po drugie deflect arrow lvl 2 daje tyle co... zal.
I UD... w lighcie dziala slabiej no ale zawsze cos, chwile dluzej sie postoi. A jesli ktos biega w heavy to jest tragicznym n00bem i tyle (pr/bd nawet moze biegac w heavy bo nawet mu sie moze i oplaci, ale sws/sr w heavy to kicha totalna).

Dobra pr0, to wyjasnij co ma dobrego sr/es oprocz transfer paina.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 14, 2007, 02:46:27 pm »
Dobra pr0, to wyjasnij co ma dobrego sr/es oprocz transfer paina.
- oprocz TP to jeszcze TP jest wielka zaleta  :D
- w porywach 1,5k - 1,6 m.defa? ^^
- necro Ci moze nafikac bo anchora sobie zdejmiesz, tak jak mozesz go zdjac kazdemu z party
- mozesz dostac cubici, razem mozesz miec 3, swoj life, storm od WK i phantom od PSa, a inne kombincje lucznika moga miec tylko jednego.
- szybciej rzucasz self heal
- entangle ma sporo wiekszy land rate (magic weapon mastery juz nie dodaje p.ataku [imho czasowo bo to jak teraz to rozwiazali sux i to zmienia i bedzie dodawal p.atak ale w skromnych ilosciach], ale dodaje dalej m.atak, a entangle to magic skill.
- duzo p.defa
- mirrage ma niezly dmg magiczny, szczegolnie z CoVem (aka Final Servitor)
- merrow na buffie wcale nie ma takiego marnego dmgu
- boxer odnawia skutecznie mane

I nie chce mi sie dalej pisac :]


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2007, 05:20:11 pm »
0k, sr/sws moze wyciagnac wiecej m defa z songiem, cubici czesto sfiruja ;], duzo p defa, mirrage jest na 2 hity (magiem) od archera 1 ;P, boxer jedyny przydatny tylko na antki, baiumy itp. Po to sa rechargery ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2007, 06:31:55 pm »
duzo p defa, mirrage jest na 2 hity (magiem) od archera 1 ;P
Fajnie macie tam na NM xD
ROTFL



  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 19, 2007, 11:48:42 pm »
SR/SWS ---> SR/ES
pisze dlaczego;]]]
songi song songi... co ci dadza... p def, m def, critical rate, reuse skili, hp, speed...
czyli wmacniaja wszystkie najwazniejsze argumenty tego chara... songow nie kupisz jak buffka od pp

co do es... to raczej jest suba dla spsa... koniobuffki dla woja... zal... nic ci nie dadza bo sa dla MAGA (reuse skili magicznych, zwieksza recharge many...) tp dobra rzecz, ale w walce z magiem nic nie daje (dostajesz sleep kon na 1-2 strzaly i juz nie ma tp)

KAZDE PARTY Z CHECIA WEZMIE SR/SWS a i sam niezle nakombinujesz
entagle + kosmiczny speed pozwoli ci walczyc nawet z dagger/tank (wiem posypia sie znoff gromy ale nasze kochane ally ma kilka takich subek i widzialem te walki:)

biesz SWSa nie pozalujesz;]]]


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2007, 12:24:54 am »
co do es... to raczej jest suba dla spsa... koniobuffki dla woja... zal... nic ci nie dadza bo sa dla MAGA (reuse skili magicznych, zwieksza recharge many...) tp dobra rzecz, ale w walce z magiem nic nie daje (dostajesz sleep kon na 1-2 strzaly i juz nie ma tp)
te buffki nie sa tylko dla magow. One zmniejszaja reuse wszystkich skilli, fizycznych tez (mam pw/es)
Konik nie jest na 2 strzaly, poza tym od czego niby jest ud dla summona?
W C5 to super dziala. Selfbuffy na re-use time skilli, na koszt + rapid fire i mozna spamowac ciagle stuna/double shota a konik odnawia szybko mp. A wezmy pod uwage ze w C5 sa krytyki ze skilli wiec moze byc masakra.

Poza tym, moze i songow nie da sie kupic w kazdym miescie, ale to nie zmienia faktu ze mozna je dostac, tp, cubicow, summona nie dostaniesz nigdzie.


Cytat: spooknienty
entagle + kosmiczny speed pozwoli ci walczyc nawet z dagger/tank (wiem posypia sie znoff gromy ale nasze kochane ally ma kilka takich subek i widzialem te walki:)
agree


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Subbklasa Silver Rangera
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2007, 09:31:42 pm »
Mimo wszystko bardziej ciągnie mnie do SwSa, choć trzeba przyznać, że obie suby na wyrównanym poziomie. KIlka dni temu wróciłem do L2 i teraz będę raczej tylko czatować na golce, więc muszę się szybko zastanawiać nad subą (mam nadzieje, ze szybko, żeby to się za długo nie ciągnęło ;P)

P.S. A jak będę miał SR/SwS to mam grać jakby na tym SwSie czy SRze?
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl