Witaj
Gość

Wątek: co wybrać dla TK  (Przeczytany 2554 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

co wybrać dla TK
« dnia: Luty 05, 2008, 06:38:06 pm »
Chcialbym troche odswiezyc ten temat  :D Zastanawiam sie miedzy PW , SwS a ES , chcialbym wybrac jak najlepiej bo duzo czasu mi zajelo wyexpienie , oczywiscie mi chodzi zeby byla dobra na PVP :P


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2008, 11:52:50 am »
tk/sws w pvp odpada, ma songi i defa, ale nic wiecej, w pvp DNO
tk/es - polaczyles dwie klasy, ktore zwykle maja dodawac DD troche wytrzymalosci, tak wiec tank z TP.... no ladnie, ladnie, tylko ze dmg summonow zostal okrojony, a ty chcesz zeby byl twoim main dmg, bardzo, BARDZO dobry tank, trudno takiego polozyc, ale on jezeli cos ma zabic, to chyba tylko jakiegos afk
tk/pw, dagger/tank to fajna kombinacja, wlasnie o tym mowilem wyzej, swietny dmg silnego daggera, poparty defem takiego tanka jak TK... mniam, chociaz nie wiem czy sam nie wolalbym grac pw/es niz pw/tk, to jednak jesli juz mowa o subce dla knighta, to zdecydowanie pw z tych co wymieniles

pomysl tez o sps, chociaz ja wiem... mag ze 100% szansa na block tarcza, lolled cubicami i UD... kusi, ale chyba i tak wolalbym pw (klimat daggerow... mniam <3 )     

ps. witamy na forum, skoro to twoj pierwszy na nim post :)

« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 11:54:56 am wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2008, 12:44:49 pm »
sps albo sr
pw w heavy to profanacja (pw/tk moze dla mnie byc ale tylko w buildzie na light armor z off handem zamiast shielda)

sps -> co z tego ze slabiej ud dziala w robe? Grunt to ze w ogole dziala, nawet jesli daje 50% efektu.
Fajnym bajerkiem jest deflect arrow, wiekszy p.def niz zwykly nuker. 
- Niezlym rozwiazaniem jest wyenchantowane entangle rzucane na statach spsa (cast i land ^^).
- Moze cubici nie sa zbyt specjalne ale ten od heala czasem sie przydaje, a w IL dostaje sie cubica z rootem.
- Jak ktos juz podejdzie to moze sie niemilo zaskoczyc shield bashem
- duzy, naprawde duzy m.def (resist na dark ataki jakis tam jeszcze jest z tk) z powodu dwoch masterek do m.defa.

SR -> lucznik z 2k pdefa bez ud, swietny na innych lucznikow, jak odpalisz ud to robisz sieke ladna. - tu nie trzeba sie duzo rozpisywac^^


@Reina
pw/es to ssacz straszny xPP


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2008, 01:32:29 pm »
skoro tak mowisz :P

ja bym jednak lucznika z tankiem nie laczyl, bo utrata tarczy boli, a to przeciez jeden z glownych atutow TK
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2008, 08:17:16 pm »
raczej  na SR sie nie zdecyduje  ani na SPS-a
1) przy SR traca skille na tarcze a Guard Stance+Shield Fortres daje znakomity efekt^^
2) a co do SPS-a , kolega sobie zsubowal SpS  na TK i po tygodniu chial aby admin mu sube usunal  :shock: i teraz nim nie gra
Teraz tylko zastanawiam sie miedzy PW i ES(szkoda ze  dmg summonow zostal okrajiny  :x)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2008, 08:43:51 pm »
moim zdaniem sa 3 opcje
sr- ale tak jak reina "utrata tarczy boli"
pw- dager+tank stara sprawdzona suba
sws- mialem kiedys takiego w klanie na mass pvp ginal zawsze ostatni fajna suba sporo p defa m defa :P ja tez mailbym dylemat bo pogralbym kazdym z nich:P


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2008, 10:46:12 pm »
sws/tk... ty masz ochote kogos zabic? czy tak lubisz sobie stac i patrzec, skoro hate nie dziala na graczy? gl na mass pvp/siege/1vs1/party vs party czy na czymkolwiek, poza pve oO

no chyba ze powiesz mi, ze zabijasz, to jeszcze powiedz jak ^_^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2008, 10:09:15 am »
takiego tk/sws to ze swieca szukac i sie nie znajdzie :P i jeszcze jedno pytanie ogolnoksztalcace summony zostaly "okrojone" bo Drake-owi tak sie chcialo czy cos innego ?


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2008, 10:12:20 am »
wiesz ja mowei tylko ze mailem takiego w klanie i dawal rade ciezko jest zabic takie cosik wiesz moze ma maly p atak ale jak sie umei grac:P btw tk/es co ma takiego czym moze zabicXD nie mow ze sumona;]


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2008, 01:37:20 pm »
xyz, summony sa traktowane jako bufferzy i laleczka do TP, wystarczy ze taki fullbuffed he/wk ma buffka od kota i TransferPaina... gdyby jeszcze jego summon atakowal z sila normalego summona... wez tu zabij taka postac...
dlatego, choc nie sprawdzalem tego w praktyce, summonowi blizej jest teraz do laleczki do TP niz do zbijaki, ale moge sie mylic (wiem, ze sa oslabione, nie wiem tylko jak bardzo)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2009, 11:52:36 am »
Heh dla mnie pw/tk jest kozakiem :) mam takiego na 80 lvl, wszystkie mozliwe skile na +10, IC (shield tez) i AS + h +4 i dajcie mi kazdego przeciwnika :) na pvp z kazdym bliskim fighterem jak zostaje mi 3/4 hp zarzuce ud i kolezka lezy :) na lucznikow cubik zarzuca roota przy hitach i lucznik lezy :) a mag? zalezy - jak juz podlece to lezy a jak mnie zacznie hitowac z odleglosci to zalezy czy odrazy wejdzie stun przy pierwszym hicie :) reasumujac jest to bardzo dobra postac ale trzeba w nia zainwestowac,naprawde skille na +10 daja rade :) pozdrawiam.


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2009, 02:07:59 pm »
@up
Czemu ty spamujesz? 4 posty i jednej treści... Tu za posty nic nie dostaniesz wiec o co Ci chodzi? Ja bym dawał bany takim... (Sory za styl ale do końca lipca bede wchodził na neta tylko z telefonu)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2009, 01:07:47 am »
Moj kolega jeszcze za czasow interlude gral pw/tk i powiem wam, ze ta postac jest bardzo trudno zabic. Posiada -_-'ista obrone tarcza, dobre kubici, szybkiego stuna. Jelsi ogarniasz( co nie jest latwe) obejscia+stun etc to mozesz zownic kazda inna klase w pvp a i na mass pvp tez cos zdzialasz.

Jesli drake naprawi wszyskie skile z hb to bedzie naprawde przekoxana postac.
Ktos napisal ze pw w hvy to profanacja. Co z tego, iz sam pw ma duzo evasion? Najwytrzymalszego tanka w hvy z -_-'iscie mocnymi skilami?

tk/es - dobry do tankowania. Tylko kto teraz uzywa tanka ? Wszystko biora na siebie destro - sad but true.

SPS/TK - Jesli wolisz cos innego niz maja wszyscy ja bym wlasnie zdecydowal sie na ta subke. Ud, cubici, nowe skile, jako taki heal, -_-'ista obrona tarcza, lepszy p.def, spowalniacz, d.arrow etc.

sr/tk- w hellbound lucznicy troche nerfnieci a sam sr nie jest jakims pro own charem.
Decyzja nalezy do ciebie. Troch sie rozpisalem ale to powinno ci pomoc. Biesz sps/tk

Edit: ZA WSZYSTKIE LITEROWKI PRZEPRASZAM, ZALALEM KLAWIATURE
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: co wybrać dla TK
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:52:51 am »
Nie spamuje, poprostu chcialem zeby kazdy trafil na mojego posta bo to naprawde dobra kombinacja suby, wierzcie mi lub nie ale powalam kazdego tyr/destro w dyna, destro/ol tez nie sprawia problemow, jesli chcesz byc dobrym w pvp zrob pw/tk, ogarnij jego mozliwosci, zainwestuj w skile i graj:) powodzenia :)