Witaj
Gość

Wątek: PW/TK  (Przeczytany 1911 razy)

  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

PW/TK
« dnia: Czerwiec 28, 2008, 09:22:56 pm »
Mam taka postac i jestem ciekaw co o niej sadzicie( nie chcialem odswiezac staarych tematow, nieaktualnych zreszta, wiec jak jakiemus modowi sie to nie spodoba to prosze o sklejenie ;) )

Moje spostrzezenia to:
+ładny def
+niezły m. def
+piękny shield block rate
+szybkość
+kubiki(zawsze coś podhealuje albo te 300 zabierze ;) )
-najmniejszy dmg z połączeń dagger/tank
-obcięty największy walor PW- jego evasion
- strasznie kiepska postać bez buffów

Dodajcie swoje + i - ;) chętnie poczytam co sądzicie


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: PW/TK
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:14:24 pm »
-najmniejszy dmg z połączeń dagger/tank
Nope, dzieki focus death pw>th

Co jednak nie zmienia faktu ze to imho najgorsze polanczenie dagger/tank.
Pw/pal bylby bjuti  :P TK jest dziwny na takich stack skill serwerach, leczenia na mass pvp nie bedziesz uzywal (cast speed do niczego, ew tol, to jest fajne), stun tylko ten jeden z ET, ogolem to takie syfiatko male.
Jedyne co ma fajnego, to w kamaelu/hellboundzie co mu dochodzi - drugi tol i cubic sciagajacy debuffy/paralize itd. (chociaz jak to z cubicami - loteria).

Ogolem postac nie jest zla w sumie... ma dobre cechy defensywne (najlepsze :P), a do tego pw jest dobrym daggerem (chociaz w sumie moglby nie byc, teraz wszystkie nooboz0rdy robia pw/sws >.>, i postac traci swoj klimat heh).
Ofc duza zaleta jest tez pasywny aegis.
I z drugiej strony, zawsze mozna przeskoczyc do jakiegos light setu, super evasion + dobry pdef (+ deflect arrow effect 50%), super block rate (nawet z off handem), szybkosc, hp w miare ok... killer  :P


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: PW/TK
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2009, 11:56:31 am »
Heh dla mnie pw/tk jest kozakiem Smile mam takiego na 80 lvl, wszystkie mozliwe skile na +10, IC (shield tez) i AS + h +4 i dajcie mi kazdego przeciwnika Smile na pvp z kazdym bliskim fighterem jak zostaje mi 3/4 hp zarzuce ud i kolezka lezy Smile na lucznikow cubik zarzuca roota przy hitach i lucznik lezy Smile a mag? zalezy - jak juz podlece to lezy a jak mnie zacznie hitowac z odleglosci to zalezy czy odrazy wejdzie stun przy pierwszym hicie Smile reasumujac jest to bardzo dobra postac ale trzeba w nia zainwestowac,naprawde skille na +10 daja rade Smile pozdrawiam.