Witaj
Gość

Wątek: Subklassa dla ES  (Przeczytany 2588 razy)

  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Subklassa dla ES
« dnia: Listopad 18, 2008, 06:33:56 pm »
Co polecacie dla Elementar Summonera?
Mam trzy propozycje:
- Silver Ranger
- Temple Knight
- Spellsinger

Obstawiam tego pierwszego,ale to IMO

(Ps jako że nie ma działu dla nowego Stacksub serwera, pytam tutaj, ale jest 1+1)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2008, 06:57:35 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2008, 08:12:00 pm »
// to smutne że pytanie udzielone we właściwym dziale jest tak źle traktowane  :(
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2008, 11:35:26 am »
Dla ES  tylko  SPS  ...

nigdy nie widzialem SR z konikiem  :D

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2008, 07:28:41 pm »
W takim razię będe pierwszym Es/Sr :f

Jakieś inne propozycję / sugestie / poparcie dla mojego wyboru?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2008, 08:38:01 pm »
Thorns ma racje najbardziej praktyczna i sprawdzona suba dla es to poprostu sps;p ale szczerze mowiac ja bym zrobil sr/es lub pw/es ;p poparcie dla sr/es no na pewno transfer pain od konia ;p i fajna animacja sumona ;p dostajesz jeszce cubici ;p


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2008, 08:39:58 pm »
Dobra.
Nie znam sie na dn, ale skoro subka tam to statsy+skille klasy 1 + skille klasy 2 (lub na odwrot)

to bierz es/sps - toggle na c.spd, fullbuffed summon z 3rd + sps, transfer pain = lolown imo


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2008, 09:51:14 pm »
Rozumiem ze chcesz grac lucznikiem... bo teraz to jedna z lepszych klas ale raczej zacznij nowa postac
bo od ES to tylko TP dostaniesz na SR i koniec. szkoda horna.. juz lepszy sr/sws
a jak juz zaczyniesz od nowa to: pr/bd   lub  pr/pal   he/wk

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2008, 03:57:36 pm »
Siakoś mnie nie przekonujecie, zaczynam od ES - jedna z moich ulubionych klas i do tej dodaje stacksub
ale...

Cytuj
Ps jako że nie ma działu dla nowego Stacksub serwera, pytam tutaj, ale jest 1+1)

so... nie ma mutantów, ale
od Es: TP, Life/aqua Cubic, Summon
os Sr: StunShot (all łucznika skille), spory m.def itp

Tak, więc i won ;]
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2008, 09:35:33 pm »
sr/es to porazka bo summoner LE jest "stworzony" do laczenia z magami tak jak warlock do sub np z lucznikiem.

Od biedy jeszcze Ps/Pr sie nadaje bo nightshade ma jako taki heal i detarget.


Tak wiec do Es to z LE tylko Sps i nic wiecej nie kombinuj bo na 100% bedziesz zalowac horna po fakcie :|


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2008, 10:11:29 am »
AaaaA!!11111!!11!1

Ile razy mam pisać że nie gram/nie grałem / nie będe grać na dragonie?! Wiem, wiem sorka, ale to jest "specyfikacjia" DN więc myślalem że mnie wspomożecie w decyzji... ale nie!


//edit i od maina staruje czyli od ES nie SR!!

Dobra to takie pvp

es/sps   vs.  es/sr
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Subklassa dla ES
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 23, 2008, 03:35:23 pm »
No skoro wszystko wiesz lepiej to nie rozumiem celu tego topica

/Zamykam

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.