Witaj
Gość

Wątek: Granie w l2  (Przeczytany 12961 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 07, 2008, 07:18:45 pm »
Boty na abyssie za kase ? Taa ale nie mozna nimy sie ruszać z miasta ... To samo co postawić duala w mieście ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 08, 2008, 10:20:43 am »
Dokladnie - znam przypadki zbanowania konta za uzywanie oplacanago bota po za granicami "peace zone"


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:43:48 am »
Ja jak bym mial wydac 100zl na l2 to bym wydal to na reality :P chodz tam tez mozna kupic sprzet na aukcjach internetowych wszedzie sa boty. Ale nie ma podzialu na zwyklych graczy i Donatorow. A co do kobiet i l2 to ludzie l2 jest rozrywka a kobieta czescia zycia :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 08, 2008, 02:45:18 pm »
(...) A co do kobiet i l2 to ludzie l2 jest rozrywka a kobieta czescia zycia :P

"[...] Ja wam tak szczerze, po krasnoludzku, teraz powiem: wiecie, co ich tak naprawdę ciągnie do kingsajzu, bardziej niż te wszystkie szlachetne słowa? Kobitki! Ciurlać się chcą z nimi, o! [...]"


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 08, 2008, 04:44:14 pm »
W takim wypadku sorki, pomyliłem się z oznaczeniem.
"[...] Ja wam tak szczerze, po krasnoludzku, teraz powiem: wiecie, co ich tak naprawdę ciągnie do kingsajzu, bardziej niż te wszystkie szlachetne słowa? Kobitki! Ciurlać się chcą z nimi, o! [...]"

Exactly :P Kufel mu postawić.

Mnie obrzydza botowanie i donatowanie, także dualbox(no chyba, że chodzi o sklepik z ssami), ale np. ja często grałem w l2 z starszym bratem po lanie na 2 kompach, a gmi mi mówili, że mam dualboxa poza peace zone. :| I wtedy powstaje problem.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:08:43 pm »
No fakt dualboxy , jakieś boty to zmora serwerów ale np jak chciałem uruchomić program do klikania (tasker) żeby mi klikał w skilla smoka (stara) to już przy wchodzeniu GameGuard mi go zablokował więc myślę że w C5 nie jest już tak źle. Próbowałem też z amatorskim programikiem i też niw wypaliło. Bo w C4 owszem nie miałem problemów z uruchomieniem Taskera i tego drugiego.

Co do donatów to owszem w każdej formie akceptuje (bo sam nie donatuje). Dla mnie nie ważne czy jakiś gracz sobie kupuje itemy, może faktycznie nie ma czasu i chce się pobawić a przecież o zabawę w l2 chodzi. Przecież czy to złe jak taki gościu leje się z równymi sobie czy to na siege , PvP, TvT, Oly czy hula na mobkach albo RBach? Problem sie zaczyna dopiero jak taki 'donator' zaczyna swoimi itemkami jechać low lvle i obnosić sie jaki to on nie jest pro-player i że kazdy może mu "skoczyć".
Chce powiedzieć że samo kupowani itemków nie jest złe jeżeli robi to odpowiedzialny gracz. 

Dla mnie jednak największa frajda jest wtedy gdy zaczynam i opracowuję strategię na rozwój postaci, maksymalnie wykorzystuje poświęcony czas a potem dorabiam sie milionów tylko i wyłącznie sam bez niczyjej pomocy. To właśnie praca włożona w tworzenie swojej 'kariery' daje taką frajdę w grach RPG. I z politowaniem patrzę na tych którzy muszą kupować rzeczy albo robią to bo chcą się szybciej wypakować. Tacy ludzie nie wiedza co tracą.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!