Witaj
Gość

Wątek: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame  (Przeczytany 82381 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 21, 2012, 10:40:53 am »
Da, m. def. zawsze sie przydaje, debuffy, oly i inne takie.  p. def. w H5 Ci nie zabraknie i tak bedziesz laskotany na pvp :P Chyba ze grasz na jakiejs innej kronice.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:23:05 am »
Alarionie napraw ikonki na 1 stronie bo będę grał BP na nowym rpg i się właśnie uczę :D
albo chociaż dopisz nazwy skilli zamiast "tego używam" i będzie git (chodzi mi o sekcję z właściwym używaniem skilli).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 10:48:14 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 14, 2012, 05:58:16 pm »
Obrazki poprawione by Bula.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 31, 2012, 12:58:16 pm »
Cześć
Na co enchantowac lethala, żeby dobijał? Mam na +3 power i się nie sprawdza. Wynika z tego, że na attack, chcę się upewnić zanim spalę skilla. Gram na Il, więc bierzcie poprawkę na kronikę.

pzdr

Dobra nie bylo pytania, Bish ma tu tylko na power i cost. Prawdopodobnie trzeba wyzej enchantowac niz +3
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 02:36:16 pm wysłana przez Vicious »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 04, 2013, 12:55:06 pm »
Siema,  pierwszy raz gram bishem i ciekawy art napisany chociaż wiele rzeczy misie nie przyda ponieważ gram na Interlude.. ale zaciekawił mnie ten opis o bindach, o co dokładnie w tym chodzi i jak to zrobić?
Chodzi o to ,że mogę mięc pod F1, F2 itd. Skille z pierwszego paska a pod 1234 itd skille z 2 paska a pod qwer itd skille z 3 paska? jeśli się mylę to mnie poprawcie, jeśli tak to jak to zrobić? Od razu mówię , że gram na Interlude. pozdro.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 04, 2013, 02:10:57 pm »
grasz niemal w prehistorię L2, gdzie bindów się jeszcze robić nie dało niestety...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 04, 2013, 03:35:02 pm »
Ok dzięki za info :)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 17, 2013, 11:09:29 pm »
Potrzebuje info na temat PoWind vs COV :
For 5 minutes, a powerful spirit acts to increase a party member's Max HP by 20%, Critical Rate by 20%, magic damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, and Resistance to de-buff by 10%. Decreases Speed by 20%. Recovers 5% of physical damage inflicted on the enemy as HP with a certain probability. Consumes 10 Spirit Ore.
Recovers all party members' HP by 20%, and for 5 minutes, receives help from a great spirit to increase Max HP by 20%, the chance of prominent magic damage by 2, Critical Damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, Resistance to de-buffs by 10%, and Accuracy by 4. Decreases Speed by 20%. Consumes 40 Spirit Ore.
Mam obydwa bufki na +15 tylko potrzebuje wiedzieć, z którym chodzić. Kronika H5.
I jak byś mi mógł cale boss jew wypisać jeszcze bo na 1 stronie tam byl tylko zaken/freya/antek i co z reszta?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 11:12:22 pm wysłana przez ^OverChain^ »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 17, 2013, 11:47:06 pm »
Potrzebuje info na temat PoWind vs COV :
For 5 minutes, a powerful spirit acts to increase a party member's Max HP by 20%, Critical Rate by 20%, magic damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, and Resistance to de-buff by 10%. Decreases Speed by 20%. Recovers 5% of physical damage inflicted on the enemy as HP with a certain probability. Consumes 10 Spirit Ore.
Recovers all party members' HP by 20%, and for 5 minutes, receives help from a great spirit to increase Max HP by 20%, the chance of prominent magic damage by 2, Critical Damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, Resistance to de-buffs by 10%, and Accuracy by 4. Decreases Speed by 20%. Consumes 40 Spirit Ore.
Mam obydwa bufki na +15 tylko potrzebuje wiedzieć, z którym chodzić. Kronika H5.
I jak byś mi mógł cale boss jew wypisać jeszcze bo na 1 stronie tam byl tylko zaken/freya/antek i co z reszta?
pow dla magów cov dla wojów.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 17, 2013, 11:59:40 pm »
Potrzebuje info na temat PoWind vs COV :
For 5 minutes, a powerful spirit acts to increase a party member's Max HP by 20%, Critical Rate by 20%, magic damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, and Resistance to de-buff by 10%. Decreases Speed by 20%. Recovers 5% of physical damage inflicted on the enemy as HP with a certain probability. Consumes 10 Spirit Ore.
Recovers all party members' HP by 20%, and for 5 minutes, receives help from a great spirit to increase Max HP by 20%, the chance of prominent magic damage by 2, Critical Damage by 20%, P. Atk. by 10%, P. Def. by 20%, Atk. Spd. by 20%, M. Atk. by 20%, M. Def. by 20%, Casting Spd. by 20%, Resistance to de-buffs by 10%, and Accuracy by 4. Decreases Speed by 20%. Consumes 40 Spirit Ore.
Mam obydwa bufki na +15 tylko potrzebuje wiedzieć, z którym chodzić. Kronika H5.
I jak byś mi mógł cale boss jew wypisać jeszcze bo na 1 stronie tam byl tylko zaken/freya/antek i co z reszta?
pow dla magów cov dla wojów.
Tak ale mi chodzi w wypadku Bishopa.


Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #210 dnia: Grudzień 18, 2013, 03:52:27 am »
obydwa tak samo dobre

z rb jeweli nosisz blessed freye, antharasa i blessed zakena


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 04, 2014, 05:42:29 pm »
Witam!
Potrzebuje informacji jakiego buffa zrobić dla mojego BP. Tutaj daje obrazek na którym widnieją wszystkie bufy jakie mogę mieć.

Dodam również ze chciałbym mieć tak z parę okienek wolnych na jakieś SOF/UD/Nobles etc.
http://img703.imageshack.us/img703/5084/5all.png
Jeżeli macie jakiś screnshot z bufami to poradzę sobie odczytując co jest czym :)


Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 04, 2014, 11:09:21 pm »
*Improved :
- combat
- magic
- condition
- shield defense
- movement
*wild magic
*g.shield
*concentration
*seraphim na cd magic skilli
*res shock
*mental shield
*acumen
*arcane protection
*clarity
*decrease weight (zaleznie od serwera)
*embroider
*chant of victory/powind
*paagrio's fist
*Song :
- earth
- wind
- warding
- vitality
- meditation (opcjonalnie, zalezy od serwera)
- renewal
- purification
*Dance :
- concentration
- siren

17 buffow (dodaj do tego jeszcze CC, to bedzie 18, nie tak zle jak wezmie sie pod uwage 24 dostepne sloty, reszte element resistami mozna wypelnic) i 9 d/s (reszta na element resisty, jak w przypadku buffow)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:54:20 am »
Ok dzięki wielkie za pomoc mam nadzieje ze teraz mi lepiej na pvp będzie szlo, bo miałem trochę kiepski ten buf.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 31, 2015, 04:44:40 pm »
Neckl: Freya (lub lepiej blessed freya, kiedy stanie się to w H5 part 4 możliwe). Jeżeli masz możliwość to Valakas.

kolczyki: Zaken (o blessed zakenie nic jeszcze nie wiem jak go zdobyć itd.) i Antharas. Na oly w niektórych sytuacjach możesz zachować sobie jeszcze Heine Earring, (jeżeli z jakiś przyczyn nie stać cię na zakena i antoniusza  ; p ) ze względu na stun resista i szansę wejścia sleepa (który na oly mało ci pomoże, chyba że enemy to dużo słabszy grade od ciebie)

Ring 2 vorpal ringi.

Staraj się podbić jew na tak duży OE jaki dasz radę. To bardzo ważne.

W przypadku braku dostępu do epiców, po prostu topowa jew dostępna dla ciebie na danym lvlu.  [/color]


Czemu lepszy valakas niz bless freya na bp ?