Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018  (Przeczytany 26733 razy)

  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 07, 2018, 03:03:28 pm »
Dyskusja o draco bow jest zbędna. Ktoś kto twierdzi, że chłop stojący z draco w pierwszym tygodniu na serverze IL x10 (bo takie +/- raty wychodzą razem z donate + vote runą) to korupcja wykazuje się brakiem doświadczenia i prawdopodobnie długą przerwą w grze. S grade i bicie baiuma w 1 tygodniu servera to standardowa praktyka w tych czasach i nikogo nie powinno to dziwić bo nie jest to żadna filozofia ani nic nadzwyczajnego dla minimum 1 topowego CP które na takim serverze gra. Ludzie znają tę grę od a do z i potrafią wziąć urlop żeby na starcie grać 12h na zmiane z kimś innym.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 07, 2018, 11:42:08 pm »
dodam tylko, że to jest stacksub i zdolności pve takiego party się potęgują
amen


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 08, 2018, 07:56:10 am »
Dyskusja o draco bow jest zbędna. Ktoś kto twierdzi, że chłop stojący z draco w pierwszym tygodniu na serverze IL x10 (bo takie +/- raty wychodzą razem z donate + vote runą) to korupcja wykazuje się brakiem doświadczenia i prawdopodobnie długą przerwą w grze. S grade i bicie baiuma w 1 tygodniu servera to standardowa praktyka w tych czasach i nikogo nie powinno to dziwić bo nie jest to żadna filozofia ani nic nadzwyczajnego dla minimum 1 topowego CP które na takim serverze gra. Ludzie znają tę grę od a do z i potrafią wziąć urlop żeby na starcie grać 12h na zmiane z kimś innym.

trzeba byc j...tym zeby dla gry brac urlop :D jeszcze dla jakiegos priva ktory postoi 3miechy. a jeszcze ludki placza ze w ten urlop przez tydzien wyfarmisz DB i wyjda z serwa bo mysla ze korupcja.I wtedy  juz wgl nie ma z kim grac, a ty przieciez brales urlop zeby byc pro. śfiad sie kąnczy


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 08, 2018, 12:53:52 pm »
Dyskusja o draco bow jest zbędna. Ktoś kto twierdzi, że chłop stojący z draco w pierwszym tygodniu na serverze IL x10 (bo takie +/- raty wychodzą razem z donate + vote runą) to korupcja wykazuje się brakiem doświadczenia i prawdopodobnie długą przerwą w grze. S grade i bicie baiuma w 1 tygodniu servera to standardowa praktyka w tych czasach i nikogo nie powinno to dziwić bo nie jest to żadna filozofia ani nic nadzwyczajnego dla minimum 1 topowego CP które na takim serverze gra. Ludzie znają tę grę od a do z i potrafią wziąć urlop żeby na starcie grać 12h na zmiane z kimś innym.

trzeba byc j...tym zeby dla gry brac urlop :D jeszcze dla jakiegos priva ktory postoi 3miechy. a jeszcze ludki placza ze w ten urlop przez tydzien wyfarmisz DB i wyjda z serwa bo mysla ze korupcja.I wtedy  juz wgl nie ma z kim grac, a ty przieciez brales urlop zeby byc pro. śfiad sie kąnczy

Ja tam nikomu w jego czas tak samo jak portfel nie zaglądam, jedni oglądają tv, inni chleją przez tydzień wóde, a jeszcze inni pykają sobie w l2. Istotą mojego posta było tylko uświadomienie, że draco bow czy inna S-ka albo nawet epic w 1 tygodniu gry jest czymś normalnym i podpinanie tego pod korupcje to głupota albo zwykła zazdrość, że ktoś potrafi i ma na to czas.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 12, 2018, 11:01:47 pm »
jakis update ktos co sie dzieje na servie? ogladam jakies streamy z tego servera ale jedyne co widze to farme na pustych lokacjach :< jakies screeny itp ktos moze wrzucic ? :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 15, 2018, 10:30:36 pm »
Serwer polecam w 100%.. online okolo 800-900 ale fun jest. Dziwi mnie tylko to że ludzie wolą w kółko grać na tych gównianych serwach zamiast przyjść tutaj..


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 16, 2018, 12:28:45 am »
Serwer polecam w 100%.. online okolo 800-900 ale fun jest. Dziwi mnie tylko to że ludzie wolą w kółko grać na tych gównianych serwach zamiast przyjść tutaj..
przecież lepszy jest full npc buffer, mana potki po 1000 mp i każde party wyglądające identycznie tj 2-3 bp i reszta zapchana łucznikami  :afro:
do stacksuba trzeba się po prostu przekonać w praktyce bo ortogoksyjnego gracza l2 taki custom może odpychać


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 19, 2018, 11:28:22 pm »
jakis update ktos co sie dzieje na servie? ogladam jakies streamy z tego servera ale jedyne co widze to farme na pustych lokacjach :< jakies screeny itp ktos moze wrzucic ? :)
Grałem, wieje nudą. Najpopularniejsze farm spoty jedno/dwa party ciagle tych samych osób. Myśleli, że marka wystarczy ale odgrzali kotleta do tego spalonego. Ja osobiście liczę na Chimerę, zapowiada się świetnie, co prawda przełożyli datę startu ale się nie dziwie, przy serwerze zapewne jest od chuja pracy. Zapisałem się na betę, dostałem odpowiedź i czekamy :)
 A Ci co zachwalają DN to zakochani fanboye i szarpią pytony adminom za trochę adeny ;)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 20, 2018, 09:15:21 pm »
jakis update ktos co sie dzieje na servie? ogladam jakies streamy z tego servera ale jedyne co widze to farme na pustych lokacjach :< jakies screeny itp ktos moze wrzucic ? :)
Grałem, wieje nudą. Najpopularniejsze farm spoty jedno/dwa party ciagle tych samych osób. Myśleli, że marka wystarczy ale odgrzali kotleta do tego spalonego. Ja osobiście liczę na Chimerę, zapowiada się świetnie, co prawda przełożyli datę startu ale się nie dziwie, przy serwerze zapewne jest od chuja pracy. Zapisałem się na betę, dostałem odpowiedź i czekamy :)
 A Ci co zachwalają DN to zakochani fanboye i szarpią pytony adminom za trochę adeny ;)
wieje nudą, tak?
w którym klanie byłeś? czy typowy solo warrior z blazing swamp?


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 3

Odp: [L2J] Dragon Network (Stack Sub) - IL x7 - START 21.09.2018
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 22, 2018, 08:50:26 am »
Jest jakiś konkret PL klan? Będę niedługo szukał. Mógłbym pkt za akademię przekazać w dobre ręce z boxa.