Witaj
Gość

Wątek: znośne PK  (Przeczytany 19024 razy)

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:04:08 pm »
Przypominam, że ten topic do flamu nie służy... Tak Mast szczególnie Tobie to nie przystoi z racji praw jakie w tym dziale posiadasz.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 05, 2012, 03:20:52 pm »
Hmmm to jak mam zielony nick, obojętnie ile tych reputation points to jak kogoś zabiję a on nawet nie flagnie się, to i tak nie dostanę pk tylko na moment fioletowy nick? Bo jeśli tak to koniec problemu z expem  :afro:


Odp: znośne PK
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:12:35 pm »
Tak i zielony nick zniknie. Nie wiem do końca czy nie ma jakiejś określonej liczby repy, którą musisz mieć aby nie mieć czerwonego nicku.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 05, 2012, 04:31:29 pm »
Tak i zielony nick zniknie. Nie wiem do końca czy nie ma jakiejś określonej liczby repy, którą musisz mieć aby nie mieć czerwonego nicku.
Takie info mnie nie ustawia  :D Czekam na 100% pewne info  :)
A nie że pkne i z 10 typa na mnie się rzuci jak świnia do pełnego koryta


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 05, 2012, 05:34:08 pm »
Przyjąłem do wiadomości.
Nie zmieniłem zdania.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:13:59 pm »
Tak i zielony nick zniknie. Nie wiem do końca czy nie ma jakiejś określonej liczby repy, którą musisz mieć aby nie mieć czerwonego nicku.
Takie info mnie nie ustawia  :D Czekam na 100% pewne info  :)
A nie że pkne i z 10 typa na mnie się rzuci jak świnia do pełnego koryta

Oni nie rzuca sie jak świnie do pełnego koryta ale jak posłańcy sprawiedliwości na morderce. Bo PK to nic innego jak morderstwo z pełna premedytacją. Ciesz sie ze i tak jest łagodnie karane.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:16:11 pm »
To chyba gramy w dwie różne gry, bo pk kiedyś było na porządku dziennym. A ten system jest bardziej na plus dla nowicjuszy


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:20:33 pm »
Dla nowicjuszy i ludzi z mózgiem
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:28:25 pm »
mi osobiscie system pk bardziej przeszkadza przy robieniu questa a nie przy expie :P bo zasrance ksuja mi moby i nie dostaje quest itemow xD a expienie trudno nie odda flagi to ide na inne miejsce i sie przynajmniej nie denerwuje:)
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:59:53 am »
na 85 karma schodzi po 50

nie mordować lowbie, wbić lvl
PROBLEM SOLVED :D
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:59:07 am »
Tak i zielony nick zniknie. Nie wiem do końca czy nie ma jakiejś określonej liczby repy, którą musisz mieć aby nie mieć czerwonego nicku.
Gdy miałem reputacje za jednego pk i potem zabiłem kolesia to mi sie wyzerowała, później miałem reputacje za dwoch pk na sumieniu i tez reputacja spadła do zera. Więc obstawiam że niezaleznie od tego ile jej masz to po pk spadnie Ci do zera i nie dostaniesz czerwonego nicka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 11:01:05 am wysłana przez Shen »


Odp: znośne PK
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 06, 2012, 01:33:19 pm »
Wczoraj sprawdzane, rzeczywiście jest tak jak napisał Shen. Niezależnie ile masz repy dodatniej po zabiciu kogoś spada do 0, zielony nick znika i pk pojawia się tylko na liczniku (bez czerwonego nicka).


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:37:37 pm »
ale! jak będzesz maił 29 pk i zielony nick i kropniesz kogoś jeszcze to od razu dostajesz czerwony nick i nie wiem ile karmy (oby nie za 30 chłopa :D).


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2012, 06:54:11 am »
To chyba gramy w dwie różne gry, bo pk kiedyś było na porządku dziennym. A ten system jest bardziej na plus dla nowicjuszy

Ludzie teraz po prostu robią low lv chary żeby ludki pozabijać 4fun na ruins of ye sagira.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 20, 2012, 10:33:16 pm »
Jak dla mnie system pk jest beznadziejny... L2 to i tak była jedna z nielicznych gier z dobry OTWARTYM PvP, a obecna kara za pk ogranicza zabawę... Wcześniej były inne zasady z pk i grało się bez problemów... Już widzę jak ludzie będą prowokować, żeby dać flagę ze zdjętą biżuterią itp...
A teraz na 47lvlu trzeba zabić 1k mobów, żeby zbić drugie pk....

Przez ten czas można zrobić nową postać biorąc pod uwagę, że nie można brać newbie buff i kupić shotów. Jedyny plus to fakt, że jak ma się pk to nie można mieć dlvlu ;) ... NO PK = NO FUN!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 10:57:20 pm wysłana przez novenove »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:22:19 pm »
przestańcie płakać, tylko wbijcie lvl 85 i na tym lvlu zobaczcie, jak łatwo jest zmusić na 4 profce delikwenta, by albo się oflagował, albo padł od mobów. Sposób dziesiątki i bez PK można się fajnie bawić.

Anyway, nawet jak po 85 wbijecie PK, to jego zbicie zajmie wam 2-3 min, więc tym bardziej przestańcie robić QQ.

Przed 85 nawet się l2 obecnie nei zaczyna jeszcze...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:49:24 pm »
jezeli ktos wyraza swoje zdanie, to nie oznacza od razu, ze placze. rowniez wolalem stary system pk i do 85lv jest wiele okazji do zrobienia pk chociazby na daily q


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 21, 2012, 01:07:06 pm »
Jakoś ja nie nabiłem pk jeszcze nawet na daily. Nie wiem co z graczami na waszym serwie ale na Shilen flagę się bije od razu, a jak ktoś ksuje to stun i przetrzymać go. Moby dobiją ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 21, 2012, 05:35:13 pm »
Azar, nie wszystkie klasy mają stuny typu no force :).

Ale zauważyłem poprawę na Core, teraz jak już się oflaguje to albo wychodzą albo oddają flagę..... To co było na początku to był śmiech ;p
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 21, 2012, 06:30:55 pm »
No ja berserkiem nie mam takiego problemu :D


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 22, 2012, 10:06:56 pm »
Jak dla mnie system pk jest beznadziejny... L2 to i tak była jedna z nielicznych gier z dobry OTWARTYM PvP, a obecna kara za pk ogranicza zabawę... Wcześniej były inne zasady z pk i grało się bez problemów... Już widzę jak ludzie będą prowokować, żeby dać flagę ze zdjętą biżuterią itp...
A teraz na 47lvlu trzeba zabić 1k mobów, żeby zbić drugie pk....

Przez ten czas można zrobić nową postać biorąc pod uwagę, że nie można brać newbie buff i kupić shotów. Jedyny plus to fakt, że jak ma się pk to nie można mieć dlvlu ;) ... NO PK = NO FUN!

Na soa ostatnio spekowalem healera, zbilem karme po 3 grupkach mobow
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 04, 2012, 05:51:30 pm »
nie rozumiem jak w grze, która jest nastawiona na open PvP(...)
Od lat słyszę, że każde zmiany w nowych kronikach coraz mocniej ograniczają PvP a preferują PvE. I wciąż wysuwany jest argument "bo tak grają koreańce".
Więc ja czegoś nie rozumiem.
O ile mnie pamięć nie myli, to koreańce właśnie są twórcami te gry.
A więc skąd to Wasze wieczne przekonanie, że gra jest nastawiona na PvP?
Imo to Wam tak się wydaje, że jest/powinno być.
A jak ktoś ma inne podejście do gry to jest noob i w ogóle.

<ściągają armor> "go go PK"
ja: go go PvP guys
xxx: PK or no ballz
ja: PvP or no ballz you PvE carebears
xxx: oxaxaxaxa noobz, no PK noobz"
A na kiego wdajesz się w dyskusję z takim?! Olej go. Bardziej go to zaboli niż byś go sPKował.
O braku dania satysfakcji i dramie nie wspominając...

Pozdrawiam
PS. Oczywiście znów ktoś zaraz wyjedzie ze swoimi (jak dla mnie) bzdurnymi argumentami i nie przyjmie do wiadomości, że można grać w L2 100% PvE...
wiec jak chcesz sobie grac dla bicia mobkow to reroll za kazdym razem gdy dobijesz 40, nie bedziesz nikomu przeszkadzal i nikt nie bedzie tobie, a mobki mozesz bic caly czas od 1 do 40, czyz nie?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 04, 2012, 08:34:22 pm »
Mały Edit
wiec jak chcesz sobie grac dla bicia plejerów to (...) gdy dobijesz 40, idziesz PKować do Ruin na TI, albo RoD, czy też RoA... czyz nie?

Powiem tak - ZROZUM, że Twój (i wszystkich pro PvP graczy) pogląd na granie w L2 NIE JEST jedynym i słusznym.  Jest tylko jednym z kilku aspektów L2. I tyle.
A, że masz klapki na oczach i widzisz tylko czubek własnego nosa...

Pozdrawiam
PS. Ta kronika jest ukłonem w stronę graczy PvE. Z tego co zapowiadają dalej, będzie odwrót w stronę PvP. Ale i tak wielu to nie będzie pasować.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 05, 2012, 10:22:34 am »
wiec jak chcesz sobie grac dla bicia mobkow to reroll za kazdym razem gdy dobijesz 40, nie bedziesz nikomu przeszkadzal i nikt nie bedzie tobie, a mobki mozesz bic caly czas od 1 do 40, czyz nie?

Obecnie mam 83 i gram tylko i wyłacznie dla bicia mobków. Nawet po 4 profce sie to nie zmieni. Całe to PvP mam głeboko w 4 literach czy denerwuje sie jak mi KSuja moby - troche mnie to irytuje ale ja tez zaczalem KSowac moby innym. Jak mnie nawet ktos zaczepi to dalej robie swoje ignorując goscia. Mam gdzies czy mnie ubija czy nie, jak ubija to i tak wroce konczyc questa.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 05, 2012, 10:46:27 am »
skrzydlaty ONI tego nie zrozumieją...i tyle. Taka mentalność. :)
A co do KSowania, to powiem tak
Ostatnio w harnaku3 weszło nam do pokoju party. Silne PvP party jednego z dużych klanów. Oflagowali się jak byliśmy na mobach i padliśmy w PvP (my się oflagowaliśmy na nich podczas AoE). Wróciliśmy do pokoju. Oczywiście nie mieli zamiaru opuścić spota. Więc... Zaczęliśmy in KSować moby. Free exp :D
Nie mieli jaj, żeby nas pojechać na czerwono, a my nie mieliśmy ochoty na dawanie im satysfakcji w PvP :) Efekt? opuścili pokój po pół godzinie :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;