Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 163027 razy)

  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 05, 2011, 11:43:01 pm »
Przeczytałem cały temat i mam parę krótkich pytań.

1. Jaka postać ma największy range w godzie (wliczając skille)?
2. Czy Maestro nadaje się już do pvp?
3. Czy są zmiany w skillach sprzed 4 profki?
4. Czy jakaś klasa się wybija? Typu op kamaele 1v1 na poprzednich kronikach? Jak jest z balansem? Kto teraz dominuje oli, a kto mass/siege?
5. Optymalizacja, czy faktycznie fpsy podskoczyły w górę czy na odwrót?
6. Ogromny dylemat czym grać, jestem zagorzałym fanem spellhowlera. Jak długo da się nim solować? Czy jest on mocny w tym update czy pada na blow od daggera?
Rozważam też łucznika, poprzednio miał kiepsko z powodu masowych resistów, jak jest teraz? I czy dalej opyla się używać krytów czy może teraz już skilli?
7. Oczywiście mówimy tutaj osobno o stanie sprzed i po przebudzeniu. Jak długo dochdodzi się teraz do przebudzenia i jak zmienia się wtedy styl gry? Gra sprzed przebudzenia jest podoba jak do tej pory czy też inna?
8. Faktycznie nerfneli wilka? :( Po co?
9. Jakie buffboxy są w modzie? Np. dla wizarda albo dla archera? Ktoś jeszcze używa improved kooki (na ruskim)?

Chyba żartujesz...gdybyś przeczytał CAŁY ten temat, to znałbyś odpowiedzi na wszystkie te pytania.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 05, 2011, 11:57:09 pm »
No to wskaż mi posty, bo czytałem cały temat i nigdzie nie było odpowiedzi dokładnie na moje pytania. :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 12:01:22 am wysłana przez FTR1 »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 06, 2011, 12:04:26 am »
A faktycznie, w tym temacie nie ma. Pewnie dlatego, że każdy mądry użytkownik ,który chciał zadać pytanie najpierw zajrzał tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38417.0.html. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania,powodzenia w przebijaniu się przez spam.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 06, 2011, 12:08:23 am »
Własnie po to na każdym forum jest jeden topic w którym można zadawać tzw. "krótkie pytania" i dostawać krótkie rzeczowe odpowiedzi, żeby nie trzeba było przebijać się przez spam. Wyszukiwanie działa tylko wtedy kiedy chcesz dogłębnie zbadać konkretną rzecz dla której został poświęcony konkretny temat. Owych tematów jeszcze nie ma bo za wcześnie, dlatego uznałem, że forma krótkich pytań będzie w danej chwili najrozsądniejsza. :)

ale poczytam sobie, albo zadam następne krótkie pytania tylko w innym (bliźniaczym niemal) wątku, jak to robią ludzie od 50+ stron.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 12:10:28 am wysłana przez FTR1 »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 06, 2011, 12:16:16 am »
Własnie po to na każdym forum jest jeden topic w którym można zadawać tzw. "krótkie pytania" i dostawać krótkie rzeczowe odpowiedzi, żeby nie trzeba było przebijać się przez spam. Wyszukiwanie działa tylko wtedy kiedy chcesz dogłębnie zbadać konkretną rzecz dla której został poświęcony konkretny temat. Owych tematów jeszcze nie ma bo za wcześnie, dlatego uznałem, że forma krótkich pytań będzie w danej chwili najrozsądniejsza. :)

ale poczytam sobie.

Niech będzie. W sumie mi też nigdy nie chce przebijać się przez spam w 90% zrobiony przez adminów, moderatorów i wyróżnionych ^^

Przeczytałem cały temat i mam parę krótkich pytań.

1. Jaka postać ma największy range w godzie (wliczając skille)?
2. Czy Maestro nadaje się już do pvp?
3. Czy są zmiany w skillach sprzed 4 profki?
4. Czy jakaś klasa się wybija? Typu op kamaele 1v1 na poprzednich kronikach? Jak jest z balansem? Kto teraz dominuje oli, a kto mass/siege?
5. Optymalizacja, czy faktycznie fpsy podskoczyły w górę czy na odwrót?
6. Ogromny dylemat czym grać, jestem zagorzałym fanem spellhowlera. Jak długo da się nim solować? Czy jest on mocny w tym update czy pada na blow od daggera?
Rozważam też łucznika, poprzednio miał kiepsko z powodu masowych resistów, jak jest teraz? I czy dalej opyla się używać krytów czy może teraz już skilli?
7. Oczywiście mówimy tutaj osobno o stanie sprzed i po przebudzeniu. Jak długo dochdodzi się teraz do przebudzenia i jak zmienia się wtedy styl gry? Gra sprzed przebudzenia jest podoba jak do tej pory czy też inna?
8. Faktycznie nerfneli wilka? :( Po co?
9. Jakie buffboxy są w modzie? Np. dla wizarda albo dla archera? Ktoś jeszcze używa improved kooki (na ruskim)?

1. Archer
2. Tak
3. Niektóre znikają przy przebudzeniu, inne zamieniasz na nowe skille, a jeszcze inne zostają, ale są mało przydatne.
4. Wszystko dobrze zbalansowane. Ciężko na razie stwierdzić kto dominuje.
5. Nie wiem niestety, ale na to narzekała jedna osoba tylko.
6. Wszystkie klasy są zbalansowane, już nie pada się na 1 blowa, archer używa skilli.
7. Gra przed 4th class jest taka sama prawie, z tą różnicą,że masz dużo questów do expa. Na temat szybkości expienia zdania są podzielone, ale zdecydowanie szybciej niż w poprzednich kronikach.
8. Max lvl wilka zwiększyli do 99lvl, ale awakening class dostają takiego boosta, że wilk przy nich zapewne wypada biednie.
9. Każdy enchanter ma te same buffy. Kookaburra też mało użyteczna, wszystkie buffy ma enchanter, a w ogarniętym party many nie braknie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 12:25:43 am wysłana przez haran »


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 06, 2011, 06:02:49 am »
Przeczytałem cały temat i mam parę krótkich pytań.

1. Jaka postać ma największy range w godzie (wliczając skille)?
2. Czy Maestro nadaje się już do pvp?
3. Czy są zmiany w skillach sprzed 4 profki?
4. Czy jakaś klasa się wybija? Typu op kamaele 1v1 na poprzednich kronikach? Jak jest z balansem? Kto teraz dominuje oli, a kto mass/siege?
5. Optymalizacja, czy faktycznie fpsy podskoczyły w górę czy na odwrót?
6. Ogromny dylemat czym grać, jestem zagorzałym fanem spellhowlera. Jak długo da się nim solować? Czy jest on mocny w tym update czy pada na blow od daggera?
Rozważam też łucznika, poprzednio miał kiepsko z powodu masowych resistów, jak jest teraz? I czy dalej opyla się używać krytów czy może teraz już skilli?
7. Oczywiście mówimy tutaj osobno o stanie sprzed i po przebudzeniu. Jak długo dochdodzi się teraz do przebudzenia i jak zmienia się wtedy styl gry? Gra sprzed przebudzenia jest podoba jak do tej pory czy też inna?
8. Faktycznie nerfneli wilka? :( Po co?
9. Jakie buffboxy są w modzie? Np. dla wizarda albo dla archera? Ktoś jeszcze używa improved kooki (na ruskim)?
1. Archer
2. Po przebudzeniu nie ma już spoila/crafta, siegowe summony i high lvl craft zostają jako racial skills
3. Poczytaj patch-notes
4. Masz tylko 8 klas teraz, żadna klasa nie wybija się jakoś specjalnie ponad inną (co z tego, że mag mocno bije jak jest zrobiony z papieru) Na mass pvp wszystko co nie ma lagów jest dobre ;]
5. niektórzy twierdzą, że jest a inni, że nie. Generalnie trudno powiedzieć
6. To pytanie jest bez sensu
7. do 85 grasz dokładnie tak samo, po przebudzeniu jesteś jak wszyscy inni magowie poza różnicą w racial skills
8. dunno, a po co komu wilk?
9. Przebudzony enchanter, jeszcze nie widziałem żeby ktoś po 85 używał petów

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 06, 2011, 08:00:09 am »
Przeczytałem cały temat i mam parę krótkich pytań.

1. Jaka postać ma największy range w godzie (wliczając skille)?
GM

Cytuj
2. Czy Maestro nadaje się już do pvp?
Jak zwykle siedzi na d.. w mieście i handluje

Cytuj
3. Czy są zmiany w skillach sprzed 4 profki?
tak
Cytuj
4. Czy jakaś klasa się wybija? Typu op kamaele 1v1 na poprzednich kronikach? Jak jest z balansem? Kto teraz dominuje oli, a kto mass/siege?
Wszyscy sie wzajemnie wybijają. Kamael już nie istnieje

Cytuj
5. Optymalizacja, czy faktycznie fpsy podskoczyły w górę czy na odwrót?
Na chwile podskoczyły z radości, a później opadły, jak zobaczyły kto wbija na serwer.

Cytuj
6. Ogromny dylemat czym grać, jestem zagorzałym fanem spellhowlera. Jak długo da się nim solować? Czy jest on mocny w tym update czy pada na blow od daggera?
SH możesz solować aż do końca. do 76 lvlu

Cytuj
Rozważam też łucznika, poprzednio miał kiepsko z powodu masowych resistów, jak jest teraz? I czy dalej opyla się używać krytów czy może teraz już skilli?
Łucznik jest wporzo pod warunkiem nie używania krytów ani skilli tylko głowy.

Cytuj
7. Oczywiście mówimy tutaj osobno o stanie sprzed i po przebudzeniu. Jak długo dochdodzi się teraz do przebudzenia
Indywidualna sprawa każdego gracza. Ja z reguły potrzebuję na przebudzenie ze 20-30 minut. I po tym czasie jestem na chodzie. A inni otwierają oczy i wyskakują z łózka. Ja tak nie potrafię.

Cytuj
8. Faktycznie nerfneli wilka? :( Po co?
Żeby Czerwony kapturek miał większe szanse w PvP

Cytuj
9. Jakie buffboxy są w modzie? Np. dla wizarda albo dla archera? Ktoś jeszcze używa improved kooki (na ruskim)?
W modzie są teraz stringi i czerwone podwiązki

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 08:37:19 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 06, 2011, 11:42:52 am »
Własnie po to na każdym forum jest jeden topic w którym można zadawać tzw. "krótkie pytania" i dostawać krótkie rzeczowe odpowiedzi, żeby nie trzeba było przebijać się przez spam.
masz racje, pod warunkiem, ze nie zadaje sie tych samych pytan co 2 dni.
chcac sie dowiedziec cos o godzie musisz poczytac wiecej niz ten jeden temat - proponuje zaczac od tych podpietych.
faktycznie jest duzo spamu w tych tematach, ale wszystkie spostrzezenia i wrazenia odnosnie gry byly pisane systematycznie, a nie na raz, dlatego chcac byc na bierzaco radze sledzic te topici
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 06, 2011, 06:33:57 pm »
Nie jest to topic o Frapsach, takowy znajduje się trochę niżej.
Topic posprzątany po raz enty.... Post Masta zostawiłem bo jak dla mnie tytuł trolla miesiąca murowany.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 06:44:49 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 06, 2011, 06:35:07 pm »
Ludzie, przestańcie raportować tego posta, bo się ośmieszacie. Jesteście w 80% przypadkó zwykłymi ignorantami, do tego leniwymi, których się nie chce godzinki spędzić czytając większość podstawowego info na temat tej kroniki. Do tego macie tupet raportować tu takie posty? Puknijcie się w łeb. Phoeniks dobrze napisał.

Zamiast tracić czas, na pisanie tego, lepiej zacznij czyścić tematy ze spamu. Ogromny syf na forum, a nie potrafisz ustawić sobie priorytetów. To tak jak policja, która łapie drogowców za tworzenie zbyt dużego hałasu, zamiast karać pijanych kierowców. Sam złamałeś jeden z punktów regulaminu, pochwaliłeś osobę która również złamała regulamin i sama nie wywiązuje się ze swoich obowiązków moderatora, bo jeśli złamałem regulamin to powinien mnie zbanować i uzasadnić decyzję, a nie ładować kolejne troll-spam posty w to forum.

Ciekaw jestem co masz na myśli mówiąc podstawowe info? Dla mnie podstawowe info to patch notes, lista nowych skilli i mniej więcej to co jest już na stronie głównej lineage 2. Ja nie pytam o fakty, tylko o spostrzeżenia graczy, w topicu który został zaakceptowany właśnie w takiej formie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 06:36:41 pm wysłana przez FTR1 »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 06, 2011, 06:46:12 pm »
Ludzie, przestańcie raportować tego posta, bo się ośmieszacie. Jesteście w 80% przypadkó zwykłymi ignorantami, do tego leniwymi, których się nie chce godzinki spędzić czytając większość podstawowego info na temat tej kroniki. Do tego macie tupet raportować tu takie posty? Puknijcie się w łeb. Phoeniks dobrze napisał.

Zamiast tracić czas, na pisanie tego, lepiej zacznij czyścić tematy ze spamu. Ogromny syf na forum, a nie potrafisz ustawić sobie priorytetów. To tak jak policja, która łapie drogowców za tworzenie zbyt dużego hałasu, zamiast karać pijanych kierowców. Sam złamałeś jeden z punktów regulaminu, pochwaliłeś osobę która również złamała regulamin i sama nie wywiązuje się ze swoich obowiązków moderatora, bo jeśli złamałem regulamin to powinien mnie zbanować i uzasadnić decyzję, a nie ładować kolejne troll-spam posty w to forum.

Ciekaw jestem co masz na myśli mówiąc podstawowe info? Dla mnie podstawowe info to patch notes, lista nowych skilli i mniej więcej to co jest już na stronie głównej lineage 2. Ja nie pytam o fakty, tylko o spostrzeżenia graczy, w topicu który został zaakceptowany właśnie w takiej formie.


Widzisz, problem polega na tym, że może raptem na 1 z twoich pytań nie padła odpowiedź. Nie widzę powodu cię banować, bo wolę się pośmiać z ciebie. Chociaż po paru dniach mam już pomału dosyć ludzi takich, co nie umieją poświęcić czasu i ogarnąć te info. Takich jak ty będzie coraz więcej i mimo, że wszystko wskazuje, że wcześniej jak koniec grudnia/nowy rok F2P nie wstanie.

Będziemy musieli czytać ciągle te posty tego pokroju i to nie napawa optymizmem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 06, 2011, 07:26:12 pm »
ekhm n00bowate pytanie .... party do 85 takze ma "7" slotow czy po staremu 9?




  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 06, 2011, 07:27:16 pm »
ekhm n00bowate pytanie .... party do 85 takze ma "7" slotow czy po staremu 9?
7

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 06, 2011, 07:35:12 pm »
ekhm n00bowate pytanie .... party do 85 takze ma "7" slotow czy po staremu 9?
7

no przeciez wiedzialem  :afro:




  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 06, 2011, 10:23:57 pm »
Czyli można uznać że pt 85+ składa się po prostu z heal + enchanter + 5x dps?

Z czego zatem powinno zrezygnować pt do 85?


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 06, 2011, 10:31:01 pm »
Czyli można uznać że pt 85+ składa się po prostu z heal + enchanter + 5x dps?

Z czego zatem powinno zrezygnować pt do 85?

Z tego co pisał bodjaże Alarion.

Tank 2x healer i buffer. i 3 DD :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 06, 2011, 10:38:18 pm »
Enchanter, Tank, Healer = core

Bez jednego tanka nie dacie rady expić na większości lokacji dla party

Generalnie większość party na ruoffie wygląda tak:
Enchanter
Healer
Healer
Tank
DD
DD
DD

P.S. poprzez DD rozumiem Woj/Mag/Łuk

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 07, 2011, 12:24:25 am »
Czyli można uznać że pt 85+ składa się po prostu z heal + enchanter + 5x dps?

Z czego zatem powinno zrezygnować pt do 85?
i tutaj pojawia się problem :/
ponieważ, typowe const 85+ składa się z tego co Arimas pisał, jednakże przed 85 ekspienie w takim składzie nie będzie najbardziej optymalne, bo pojawia się problem 2 enchanterów (disco i np wc/ol/ pp? :P)
Czysto hipotetycznie załóżmy, że zaczynamy grać na świerzym EU serwerze bez high lvl supportu i pt składa się z 2x dd + 2x heal(bish + rech) + enchanter + discer + tank. Co po awaking zrobić z dodatkowym enchanterem ? wtf koreańce spaprały sprawę :} (swoją drogą 2dd trochę mało :<)
Wygląda na to, że od początku trzeba będzie do każdego pt 1 box ciągnąć (i najbardziej prawdopodobnie będzie to jeden z enchanterów być może disco out of pt bo w sumie to do 6x można takiego boxa zrobić i powinno wystarczyć) lub zrezygnować z dico >_< co jest imo jakimś nieporozumieniem. Równie dobrze można zrobić np jakiegoś wc do podziału na kilka pt, ale i tutaj się pojawia pewna niedogodność mianowicie co zrobić jeżeli w pewnym momencie party będą chciały ekspić na 2 różnych spotach i jak ekspić takiego boxa ; ( kiedy to wszyscy członkowie cp będą chcieli koksać na constowych.

Ofc istnieje możliwość taka, że jeden z enchanterów po tym jak jego cp będzie 85+ będzie się rolował i gonił od początku z 2 charem (w sumie to nie żaden wyczyn w dzisiejszych czasach, ale zawsze to jest w plecy). Tym razem będzie już miał buff od high lvl supportu więc zrobi to szybciej tak czy siak.

Macie jakieś pomysły jak rozwiązać taki problem ?


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 07, 2011, 12:35:11 am »
Ofc istnieje możliwość taka, że jeden z enchanterów po tym jak jego cp będzie 85+ będzie się rolował i gonił od początku z 2 charem (w sumie to nie żaden wyczyn w dzisiejszych czasach, ale zawsze to jest w plecy). Tym razem będzie już miał buff od high lvl supportu więc zrobi to szybciej tak czy siak.

Macie jakieś pomysły jak rozwiązać taki problem ?

np:

expimy mainy:

1. dd
2. dd
3. ee
4. wc
5. bd
6. tank
7. bishop

wszyscy cisną do 86 (noble z tw w między czasie)

expimy suby:

1. dd / wc
2. dd / ee
3. ee / dd
4. wc /tank
5. bd/ dd
6. tank / bish
7. bishop / dd

ciągniemy do 80, wracamy do mianów poza bd i mamy

1. dd 86
2. dd 86
3. healer (ee) 86
4. enchanter (wc) 86
5. dd (bd) 80
6. tank  86
7. healer 86

i cisniemy do 99 ;p



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 07, 2011, 12:40:03 am »
tak też rozważałem subby, ale to wg mnie również nie jest jakieś najbardziej optymalne rozwiązanie :| ale wydaje się najbardziej słuszne z racji Q na nobla.

noble z tw to raczej pomyłka na nowych serwerach. (edit a nawet i na staryc, no chyba, że ktoś ogarnia lagi :P)

więc ekspienie suby i robienie nobla + ekspienie chara z dodatkowego enchantera, który skończy bez nobla będzie chyba codziennością. Tak czy siak nawet jak zrobi w końcu nobla to będzie w plecy.

#edit
przy robieniu sub, nie opłaca się robić enchantera, bo powinien być już wykoksany i przebudzony z maina 85+. lepiej +1 dd
czyli 4x dd + 2xheal +tank/dd

**dd to slot, który może zając summoner, żeby nie było że wykluczam lub dyskryminuję jakąś profkę : )
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 12:55:11 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 07, 2011, 12:51:05 am »
Enchanter, Tank, Healer = core

Bez jednego tanka nie dacie rady expić na większości lokacji dla party

Generalnie większość party na ruoffie wygląda tak:
Enchanter
Healer
Healer
Tank
DD
DD
DD

P.S. poprzez DD rozumiem Woj/Mag/Łuk

Do czego zalicza się summoner? Bo to ani Healer, ani tank, ani nawet support i mówisz, że DD też z niego żaden. Czyżby był bezużyteczny w party?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 07, 2011, 12:56:03 am »
ofc slot dd


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 07, 2011, 06:19:43 am »
Tylko czy przypadkiem w takiej formie bd nie dostaje zwyczajnie po dupie, jako że rezygnuje z prowadzenia maina? No i dd 85+ > dd 80


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 07, 2011, 06:25:44 am »
Cytuj
Tylko czy przypadkiem w takiej formie bd nie dostaje zwyczajnie po dupie, jako że rezygnuje z prowadzenia maina?
w takim wypadku bd ma po dupie ale na oly
Cytuj
No i dd 85+ > dd 80
ke, nie czaje o co chodzi Ci ? na subie też można wbić 99lvl
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 07, 2011, 06:34:25 am »
A to soreczki tego nie wiedziałem. Nie zmienia to idei, że bd musi zrezygnować z maina. No chyba że Innova w swej mądrości umieści w płatnych usługach możliwość zamiany main -> sub.

Jak na ru offie wygląda kwestia boxów? Trzeba wykupić PA? Czy takiego samego systemu można się spodziewać na eu off?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 07:05:00 am wysłana przez Draghar »