Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621789 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1200 dnia: Październik 02, 2007, 08:47:12 pm »
gra zostala tak stworzona, ze nie mozna bezkarnie zabic kogos z 50 lvlami mniej i z pewnoscia nikt nie bedzie sie specjalnie fatygowal na eg zeby pknac jakiegos lowbie- nie dosc ze nabije w ciul karmy i zbicie tego na mobach bedzie wymagalo znacznie wiecej czasu niz odrobienie tych kilku % na 30 lvlu. Wyjatkiem sa ludzie znudzeni gra i sa zajeci wkurwianiem innych osob- wtedy idziesz w inne miejsce, jest ich tyle ze bez problemu da sie cos znalezc. Kazda ingerencja gma jest tutaj wysoce niewskazana, moze dochodzic do naduzyc, np gdy osoba z high lvlem nie pozwla expic gnojkowi ktory przyczepil sie do naszego kumpla. EOT imo.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1201 dnia: Październik 02, 2007, 09:04:14 pm »
Mam ochote tak ci dojebac ale jestem zmeczony i nie chce mi sie nic kombinowac.

Cytuj
a na rowym pvp tez nie mozna pewnie "bez zgody"

Grales tam?

Cytuj
a wojny klanowe pewnie tam są zabronione i grożą psami i usunięciem klanu ..

HAHA tu mnie rozlozyles...wiesz co ci powiem? Wiekszosc ludzi tam walczty lepiej w pvp niz ty na tych swoich pr0 high rate.

Cytuj
. nawet jak mam ten 20 lvl i zabije mnie noobek 70 ( nie dam się będę walczył do końca .. zwłaszcza jeśli koniec oznacza 1 strzał )

Wow...
You hit Ryltar for 1 damage.
Ryltar hit you for 5623 damage.

Ta prawie zabijesz.

Cytuj
trzeba sobie w życiu radzić..

Podejde do ciebie z nozem,zasadze ci w nerki i dodam "trzeba sobie radzic w zyciu".

Cytuj
i nie mówcie ,że to denerwujące

No ta to jest fajne jak nie mozesz sobie koxac.

Cytuj
bo to małe odzwyczajenie od expa jak ktoś cie zaatakuje

Zaatakuje?

xxx hit you for 4983 damage
przychodzisz znowu
xxx hit you for 4723 damage
i teraz pomnoz to x20 no ale dla ciebie to jest fajne.

Cytuj
teraz po wielu poszukiwaniach serwerów znalazłem serwa pvp z low buffkami taki item do tego jest w eq ...  i jest walka o teren.. a tp można tylko do terenu swojego...  ile razy nie miało się żadnego terenu i trzeba było iść na nogach w np 15 os.. poczym u celu okazywało się ,że jest się otoczonym przez np 60 osób.. i co walczyło się bez szans i się nie płakało..

A co to ma do allka?

Cytuj
wlasnie full s nie ganiaja Very Happy, kupuja jakies no grade shity i nabijaja pvp/pk na low levelach a potem sie popisuja przed kolegami jacy sa fajni ;>

I widzisz jak typ ciebie walnie i ty mu oddasz a on zrobi SS to moze ci naskoczyc bo wlasnie stracil imunitet postaci na pvp.

Cytuj
Źle mnie zrozumiałeś.. mi po prostu chodzi o to ,że karanie za zabijanie w tej grze jest po prostu śmieszne ale nic każdy na swój gust..

Nie za zabijanie tylko random pk a to roznica.

Cytuj
Kazda ingerencja gma jest tutaj wysoce niewskazana, moze dochodzic do naduzyc, np gdy osoba z high lvlem nie pozwla expic gnojkowi ktory przyczepil sie do naszego kumpla. EOT imo.

Wezcie sobie pierw przeczytajcie regulamin PvP a potem pieprzcie glupoty ok?


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1202 dnia: Październik 02, 2007, 09:10:13 pm »
regulamin pvp w tej grze:

zabijasz nieoflagowanego gracza->red
zabijesz sflagowanego gracza->purple->white
zabijasz clan war->jak wyzej

jak na razie to ty ryltar pieprzysz glupoty, bo to jest forum l2, a nie alka. Gowno mnie obchodzi co jest na jakim serwerze, system pvp zostal tak zrobiony, ze zapewnia odpowiednia wolnosc i sa odpowiednie konsekwencje, dlatego kazda ingerencja gma jest niewskazana- nie lubie dostawac cos czego sie nie spodziewam- gm jest czlowiekiem i popelnia bledy, mechanika gry jasno okresla co gdzie i jak.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1203 dnia: Październik 02, 2007, 09:15:48 pm »
Taa pewnie tam rają sami pk masterzy który mają wszystkie staty 0/0 ^^

Cytuj
nie morzna sobie spokojnie koksadź


Właśnie kox jest najgorsza rzeczą w tej grze dlatego ludzie stawiają boty.. a jak ktoś cię ujebie to bierzesz ekipę i mu robisz wpierdol.. ( wiem wiem napiszesz noob pt 1 profka na 7x jak z motyką na słońce bo jak on expił to my pewnie pvp pod wioskami robiliśmy ^^ ) a po za tym wiem wiem wszystkie h lvle siedzą pod dion i noobów zabijają.. wpadam na alka na mojego pr0 SK o statach 0/0 pvp/pk i 7x lvlu i idę pkować Ryla pod dion... o nie bo jak go zabije to bana dostane.. hmm nie grałem ale widziałem dużo rzeczy i słyszałem co mówili a brzmiało to tak "tam tylko koxać można " ^^
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1204 dnia: Październik 02, 2007, 09:34:28 pm »
Taa pewnie tam rają sami pk masterzy który mają wszystkie staty 0/0 ^^
Wiesz, że ja mogę mieć staty 0/0 i spkowane tyle osób ile ty w l2 w ogóle nie widziałeś (oczywiście na tej samej postaci)? PK low lvli to zajęcie dla zakompleksionych dzieci - na swoim przypadku powiem (a nie gram na alku), że pkuje tylko krasnale które mimo próśb dalej spoilują moje moby, gości którzy perfidnie wpierdalają się na mój spot, dualboxy przeciwników no i oczywiście graczy którzy tak mnie wkurwiają, że żal im odmówić tych -4%. Tak więc widzisz, że jeśli grasz w miarę normalnie to regulamin pvp na tamtym serwerze w ogóle nie powinien Ci przeszkadzać. Lubisz mieć 77 i nabijać fragi na eg? To lepiej nie psuj zabawy innym i zdlvluj sobie spoila - będziesz miał staty i będziesz pro.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1205 dnia: Październik 02, 2007, 09:37:26 pm »
Ja przepraszam mont ale co ci przeszkadza spoil ? >.<
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1206 dnia: Październik 02, 2007, 09:44:03 pm »
regulamin pvp w tej grze:

zabijasz nieoflagowanego gracza->red
zabijesz sflagowanego gracza->purple->white
zabijasz clan war->jak wyzej

jak na razie to ty ryltar pieprzysz glupoty, bo to jest forum l2, a nie alka. Gowno mnie obchodzi co jest na jakim serwerze, system pvp zostal tak zrobiony, ze zapewnia odpowiednia wolnosc i sa odpowiednie konsekwencje, dlatego kazda ingerencja gma jest niewskazana- nie lubie dostawac cos czego sie nie spodziewam- gm jest czlowiekiem i popelnia bledy, mechanika gry jasno okresla co gdzie i jak.

Ugryz mnie w dupe śledziu.To na choj zaczynasz pieprzyc o allku jak ci to tak wadzi? A mnie gowno obchodzi twoje zdanie an temat PvP na alku kiepie wiec sie nie wpierdalaj patalachu.


Cytuj
Taa pewnie tam rają sami pk masterzy który mają wszystkie staty 0/0 ^^

No pewnie w koncu miec 2,5k pvp to jest malo prawda?

Cytuj
Właśnie kox jest najgorsza rzeczą w tej grze

To jak ci to tak przeszkadza to sobie pograj w Quake.

Cytuj
a po za tym wiem wiem wszystkie h lvle siedzą pod dion i noobów zabijają.

N00by to sa ci co zabijaja pod dion.

Cytuj
wpadam na alka na mojego pr0 SK o statach 0/0 pvp/pk i 7x lvlu i idę pkować Ryla pod dion...

To dawaj.Ale znajac ciebie to ty bys mial SK 0/0 nabite,

Cytuj
o nie bo jak go zabije to bana dostane..

Ta zwlaszcza ze imunitet mam od 12 lvl zdjety...

Cytuj
hmm nie grałem

To po co sie wypowiadasz?

Cytuj
ale widziałem dużo rzeczy i słyszałem

O kuzwa ale argument "slyszalem".Moge powiedziec ze slyszalem jak ty robisz lody za dzialke i mam w to uwierzyc.

Cytuj
co mówili a brzmiało to tak "tam tylko koxać można " ^^

I pewnie to byl sam support...

Cytuj
Ja przepraszam mont ale co ci przeszkadza spoil ? >.<

Ciezko sie spytac czy mozna?

Inidriel: Ryl, prośba - nie unoś się tak, to forum przegląda również młodzież poniżej 18 roku życia ;)
Dev: Ejj purpurowy to moj kolor !!
Ini: Dobra to ja biorę ciemnoniebieski :P
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 10:09:53 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1207 dnia: Październik 02, 2007, 09:54:01 pm »
Taa zabijając noobki pod dion stają się noobkami i przychodzą następni z lepszym 7x niż tamci i z top ng i następni to działa jak łańcuch pokarmowy  :P
Immunitet? to coś w rodzaju co posłowie mają i jest typu "mogę cię wyzywać z ty mi możesz obciągnąć"
No miałbym bo tylko ty jesteś mistrzem swoim Pr0 SK....  ja tym grałem tylko raz jak chciałem cuby spr czy fajne ^^


Mont wiesz... to ,że questa na pk można zrobić czy karmę to ciul.. pytanie jest czy opłaca się robić 12y16821216271621 razy ^^ 
Omg a kto nie zabija dualboxów.. tyle ,że jest -_-' bo oni są zbufowani i leczą sie dualem..

Spoile nieźle.. ja np mam tak ,że jak kolo powie ,że rusek albo zacznie znaczkami pisać to "die rus bitch " robię..




@Edit Nie ma już dyskusji? zróbcie jakiś  temat co można będzie powyzywać ... kogoś czy cu

@ a pisze tu nikt nie przeczyta ale mi mody gejuchy głupie posta usuną jak napisze ^^ ( bez obrazy ) Vipa to były mod.. a czemu ci modostwo ryl zabrali?

Ini: 4 warny za łamanie regulaminu, obrazę moderatorów oraz użytkowników, niestosowanie się do moich zaleceń. Twój obraźliwy post został skasowany przeze mnie. Pożegnaj się z tym forum.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2007, 08:37:12 am wysłana przez Inidriel »
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1208 dnia: Październik 02, 2007, 09:57:03 pm »
To jest temat o SK, ostatnie 10 postów(lub więcej...) nie zawiera żadnych porad, rozważań dotyczących tej profesji a jedynie niepotrzebną, do niczego nie prowadzącą kłótnię. Chłopaki, wyluzujcie. Każdy ma swoje zdanie na temat PVP/PK, serwerów prywatnych, oficjalnych - możecie to wyrazić w innych tematach, ale na pewno nie w dziale Rasy/Klasy. Każdy następny post będzie kasowany a autor nagradzany ostrzeżeniem. To tyle. Dzięki.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1209 dnia: Październik 02, 2007, 09:59:52 pm »
Cholera,a tak się rozpisałem... Hmm to coś na temat? Sk jest fajny ale ze względu na jego kolor skóry nigdy nie będę miał go na subie :)

Inidriel: Skoro się rozpisałeś to zedytuj posta i dopisz, to będzie ostatni post "nie na temat" :P Potem kończymy tą zabawę. I tak oczyszczę ten temat w weekend :]
Straciłem wątek, a wcześniejsze usunąłem :+(
Ini: :(
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 10:22:43 pm wysłana przez Inidriel »


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1210 dnia: Październik 02, 2007, 10:05:49 pm »


mam takie pytanie do modow i adminow- co taka osoba jeszcze robi na forum i co wiecej- ma status vipa?

to nie ja wypowiadam sie na temat roznych serwerow, to mi na sile stara sie wmowic cos innego.

edit: to moj ostatni post nie na temat.

Inidriel: Cieszę się ^^ Do tego posta nie ustosunkuję się - ja tu tylko sprzątam...
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 10:35:24 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1211 dnia: Październik 02, 2007, 10:27:05 pm »
Cytuj
co taka osoba jeszcze robi na forum

To samo co ty.


Fajny build od CT1.

Inidriel: Będę usuwać wszelkie prowokacje zarówno Twoje jak i innych użytkowników. Wracamy do tematu.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 10:40:46 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1212 dnia: Październik 05, 2007, 06:40:43 am »
dobra Ryl ,Dev, bula, kłeszczyn tu ju.

wacham się między sk a wl na abbysie x3.
o ile dobrze pamietam hate etc. działają teraz na graczy. czy cos jeszcze zostalo im podniesione? do PvP dostali jakieś profity?
a jesli nie, to czy na abbysie idzie o party łatwo, i czy nie gra tam za duzo sk zeby robic se konkurencje :P

z gory dzieki za odp.



  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1213 dnia: Październik 05, 2007, 07:07:37 am »
jesli chodzi o ilosc, to warlordow jest mniej ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1214 dnia: Październik 05, 2007, 09:18:58 am »
Hate na graczy,arrest,judgment,kox skill czyli banish seraph,LS sie krocej laduje i lepiej wchodzi.Duzo zmian jest na korzysc SK :P(ale tez duzo na niekorzysc jak np. ressist unholy T_T)


  • Banned
  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Użytkownik zbanowany
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1215 dnia: Październik 06, 2007, 02:52:56 pm »
Uf... Po długiej przerwie znów gram w L2... Jednak moje obecne postacie mnie zawodzą.... Gram na czymś takim co nie jest jak Abyss x300 PVP gdziekolwiek jesteś tylko jest arena, dupy ruszyć i tam się zabijać. Ale mniejsza oto: adena x100 i exp x35, spoil x5, nazwa serva: Forever. Chciałbym zagrać SK tylko nie jak tank'a ale jako ofensywnego woja. Wiadomo, nie tak ja destro ale żeby umiał porządnie przetrzepać skórę :D Czy SK będzie się nadawał?
x2 Allseron - Gladiator


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1216 dnia: Październik 06, 2007, 03:22:50 pm »
Cytuj
Chciałbym zagrać SK tylko nie jak tank'a ale jako ofensywnego woja. Wiadomo, nie tak ja destro ale żeby umiał porządnie przetrzepać skórę Very Happy Czy SK będzie się nadawał?

Widziales kiedys jak SK laduje 3x krytyki w daggera za 2k? Ja widzialem bo sam ladowalem takie hity(tylko to full buff a to ze ten dagger nie mial[fakt ze mu ToDem pomoglem] nie mial wali mnie :P).Da sie tylko musisz targac MJ bo inaczej jest dupa.FB/dama z focus MJ(potem +6) IC shield i Tateo Set(a najlepiej to AQ + Baium jak mozesz :P) i rozrywasz postacie nie w heavy(tylko hex musisz walic).Z Draconiciem krytyki masz do 5-6k w Robe(bynajmniej za tyle zasadzilem w SpS czy tam EE).


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1217 dnia: Październik 07, 2007, 04:39:29 pm »
Cytuj
Chciałbym zagrać SK tylko nie jak tank'a ale jako ofensywnego woja. Wiadomo, nie tak ja destro ale żeby umiał porządnie przetrzepać skórę Very Happy Czy SK będzie się nadawał?

Widziales kiedys jak SK laduje 3x krytyki w daggera za 2k? Ja widzialem bo sam ladowalem takie hity(tylko to full buff a to ze ten dagger nie mial[fakt ze mu ToDem pomoglem] nie mial wali mnie :P).Da sie tylko musisz targac MJ bo inaczej jest dupa.FB/dama z focus MJ(potem +6) IC shield i Tateo Set(a najlepiej to AQ + Baium jak mozesz :P) i rozrywasz postacie nie w heavy(tylko hex musisz walic).Z Draconiciem krytyki masz do 5-6k w Robe(bynajmniej za tyle zasadzilem w SpS czy tam EE).

wiele rzeczy tutaj juz opowiadales ale sk w draconicu to juz przesada, bez przesady light nie bedziesz mu chyba zakladal... no chyba ze do tego dual shield albo dual bow juz jest


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1218 dnia: Październik 07, 2007, 04:44:39 pm »
Fux, słyszałeś kiedyś o Draconic Bow ?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1219 dnia: Październik 07, 2007, 08:18:30 pm »
LOL pierwszy raz mi sie zdarzylo zeby ktos pomyslal ze dla ST chce dawac Draconic Light xD


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1220 dnia: Październik 07, 2007, 09:36:30 pm »
Jemu chodzi o łuk..
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1221 dnia: Październik 12, 2007, 02:36:17 pm »
czym sie rozni life leech od tego drugiego draina? i ktory lepszy?
Skończyłem z Lineage II


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1222 dnia: Październik 12, 2007, 02:41:12 pm »
czym sie rozni life leech od tego drugiego draina? i ktory lepszy?
life leech zadaje mniejszy dmg ale 80% z zadanego dmg przywraca tobie ... a drain health zadaje wiekszy dmg ale chyba 20% przywraca ... wiec jeden jest dobry do odnawiania hp a drugi do zadawania dmg


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1223 dnia: Październik 12, 2007, 03:05:39 pm »
jakie dye dla ofensywnego SK tylko pod pvp?
Skończyłem z Lineage II


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1224 dnia: Październik 12, 2007, 03:19:55 pm »
jakie dye dla ofensywnego SK tylko pod pvp?
Zalezy od buildu: nukujesz czy walczysz meele? Jak nuki to -str +dex +con (opcja -int +wit; szybszy cast ale mniejszy dmg) a do tego doom enchanted albo dc i bron z empem albo magic powerem, walczysz meele to -con +str +dex i maj heavy i bron z health/focus. Mam nadzieje ze sie nie pomylilem, ale przegladnij sobie poprzednie posty (wiem, duzo ich) znajdziesz rozne rozwiazania. Zwracaj uwage na posty ryla i deva bo oni glownie sie wypowiadaja konkretnie, testuja rozne buildy ;)